Konu: yaslianbem 3
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
abaza
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Post #2
Konu abaza tarafından (08 Eylül 2023 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir.

gecen annele balkonda otururken aklima teyzem geldi anne dedim teyzemi ayarlasana bana onu da sikmek istiyorum dedim bilmem nasil olacak ki dedi bize geldiyi de konus konuyu sex e getir orda sor nasil eniste sikiyormu falan diye agzini ara belkide sikmiylrdur cani cekiyordur kesin dedim aradan bir kac gun gecti geldiler babam la eniste kave ye gittiler annem le teyzem bahcede sohbet ediyorlardi bende onlari dinkiyordum odadan kiz dedi sex hayatin nasil dedi. eh iste idare ediyom ayda bir kere sikisiyoruz ama bana yetmjyor dedi ya sen abla dedi beni kinin siki kalkmiyor eee ne yapiyorsun dedi kesin amina bir seyler sokup tatmin ediyorsu kendini dedi yok kiz dedi yok ogle birsey desi yoksa birine mi siktiriyorsun kendini eh oyle bir sey dedi kime dedi soyluyemem abla soyle yabancimiyim dedi cekinerek yabanci deyil kiz dedi akrabaya mi veriyorsun yok kiz anla iste oglumla dedi ohaaa cuuus dedi nasil yaparsin oldu iste dedi nasil bari doyuruyormu seni hem de nasil dedi firsat buldukca sikisiyoruz dedi buyuk mu siki oglanin dedi 20cm kadar var dedi baya buyukmus desi enistenin siki 15 cm anca var dedi cagir kiz sunu dedi annem beni cagirdi ortalarina oturduk demek anneni sikiyorsun dedi evet dedim cikar bakiyim dedi cikardim baya buyukmus dedi eline aldi sivazlamaya basladi bende zaten bu ani bekliyordum bende bos durmuyor memelerini oksamaya basladim durun kiz iceri gecelim dedi gittik iceri ben soyundum koltuga oturdum onume diz coktu agzina aldi cok guzel yaliyordu bizimkiler nezaman gelir abla dedi gec gelirler dedi hemen oda soyundu balik etli annemin memeleri gibi oda buyuk tu ayakta opustuk memelerini amini oksuyordum vicik vicik olmus ami arkasini dondu hadi gir kocum dedi amina bir den girdim yaniyordu annem de soyundu teytemin onune gecti amini yalatiyordu ikiside inli,ordu ohhh dedi sik sok doyur teyzeni dedi kasilarak bosladi ben dewam sikiyordum az kaldi geliyorun dedim ikiniz diz cokun agziniza yuzunu bosalacagim dedim bir den bosaldim yuzleri dol icindeydi hadi opusun temizlaeyin yuzlerinizi yalayarak dedim iyice tertemiz kldu yuzleri yat dedi bana uzerime cikti sikimi tutup amina gecirdi ohh dedi annem amini yalatmaya basladi ben alttan sikiyorum memelerini emiyordum iyice kudurmustu zevkten bir kez daha bosladi ohhh dedi baya rahatladim dedi kiz gel sende otur dedi annem oturdu uzrime yaylanmaya basladi xok zewk aliyorduk annem titreyerwk bosaldi ohh dedi bende annemin aminin icine bosaldim rahatlamistik banyoya gittik yikandik yataga yatirdim teyzemi amina yapistim yaliyordum ohh bu ne boyle enisten bin de bir yalar dedi parmaklarim sokuyor am suyu akiyordu annem de beninkini agzinaldi yaliyordu hadi gir dedi teyzem bacak omza yaptim hizli sekilde memeleri sallaniyordu annem memelerini yaliyor emiyor dudaklarini opuyordu teyzem gene bosaldi ohh rahatladim dedi sira annme geldi onunda bacak omza yaptim 5 dakika siktim oda bosaldi teyze aminin icine bosalacagim dedim tamam dedi girdim amina 1 dakika sonra bosaldim yorulmustuk gittik banyoya yikandik giyindik sonra babamgil geldi....

21 Ağustos 2023, at 11:13
Alıntı