PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilkler heycan weri

admin
08 Eylül 2020, 22:10
ilkler heycan weriçok heycanlanıyorum ve ara sıra yaraklara bakarak 31 çekiyorum. Bendebaşımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak ve yaraklarınızıkaldırmak istiyorum. Benimmesleğim şöförlük, uluslararası gidip geliyorum. Bir akşamyoldan geldim Tırımı Tır parkına çektim, akşamyemeğini yanına küçük bir şişe rakı açarak yedim. Akşamhangi karıyı sikeceğimi düşünürken, Tırlarınarasında dolaşan 16-17 yaşlarında genç bir delikanlıgördüm. Acaba ne arıyor diye arkasından gittim. Kendisinisıkıştırıp, ?Ne arıyorsun burada?? diye sordum. Oda Almanca ?Bir şöförü aradığını? söyledi. Ben ?Niyearıyorsun?? diye sordum. O da ?Erkek arkadaşım.? deyince bendejeton düştü. Delikanlıya alıcı gözüyle şöyle birbaktım, çok yakışıklı ve temiz görünüyordu. Birdeniçimde hiç tatmadığım bir his oluştu ve direkt ?Senibnemisin?? diye sordum. O da ?Evet, aslında biseksüelim.? dedi vebana uzun uzun baktı. Ardından ?Benim erkek arkadaşım bugüngelmemiş, benimle benim eve gelirmisin?? diye sordu. Bende hiçdüşünmeden ?Evet!? dedim ve birlikte arabasına bindik yolaçıktık? Yoldabirden durdu ve ?Sen kullan arabayı.? dedi. Ben direksiyona geçtim dahaarabayı hareket ettirmeden, bu benim yarağa saldırdı. Nekadar ?Dur yapma?? desemde dinlemedi, benim fermuarı adetayırtarcasına açtı ve benim kazık gibi olmuşyarağımı ağzına alıp emmeye başladı.Ama nebiçim emiyor ibne, bir karı bile öyle emmedi yarağımıo ana kadar. Bende onun götünü sıvazlamaya başladım.İçim bir hoş oldu ki anlatamam, evine gelene kadar beni bitirdi, tamevin önünde ağzına patladım boşaldım. O da dölümünhepsini yaladı yuttu. Evine girdiğimizde duşu sordumve hemen duşa girdim. O da arkamdan geldi ve beraber yıkanmayabaşladık. Delikanlının yarağına bir baktım ki,iri mi iri, vücudu atletik ve güzel, aynı kız gibi. ?Gelsırtını yıkayayım.? dedi. Ben arkamı döndüm, bubaşladı hertarafımı yıkayıp öpmeye. Arasırada o iri sikini götüme değdiriyordu, kendi kendime ?Ulan bu ibne benisikmeye kalkmasın?? diye düşündüm. Ama inanın benimdehoşuma gitmeye başladı. O ana kadar hayatımdagötüme yarak değmemişti, garip bir duygudu? Delikanlıönümü dönderip benim dudaklarımı öpmeye başladı. Aynıbir kız gibi öpüyor, dudaklarımı vantuz gibi emiyordu. Öpüşürkenikimizin siki de kalkık halde birbirine değerken, aynı zamandabirbirimizin götünü sıvazlıyorduk. Ben onun götünü sıvazlarkenarada bir göt deliğini parmaklıyordum. Birden nasıl olduysaelim delikanlının yarağına gitti veyarağını sıvazlamaya başladım. Bunu da ilk defayapıyordum, ilk defa bir erkeğin sikini okşuyordum ve çokhoşuma gittiğini farkettim. Birbirimizikarşılıklı yıkayıp okşadıktan sonra,kurulanıp yatağa geçtik. Ama yatakta nasıl sevişiyoruz,deliler gibi. Derken 69 olduk ve birbirimizi yalamaya başladık.(Ben çok güzel am yalarım) o benim sikimi, ben onun götünü, kendimizdengeçene kadar birbirmizi yaladık, ne göt kaldı ne yarak?Sonraben bu ibneyi kucakladığım gibi sikime oturttudum. Deneyimliolduğu belli oluyordu, köküne kadar bir seferde aldı ve götünüsikmeye başladım. Ama ne sikiyorum, deli gibi, bir taraftanda sikiniokşuyorum. Bunun götünü takriben 15-20 dakika siktikten sonraikimizde boşaldık, ben onun götüne o benim elime. Sonra birer sigarave içki molası verdik. İçkilerimizi içerken baktım ibnenin sikihala kalkık duruyor. Sikinin kafası birden elma şekeri gibigöründü gözüme ve eğildim ibnenin sikini yalamaya başladım. Delikanlıçok yakışıklı ve bana karşı cömertti, ben de ona karşıcömert davranmaya karar verdim. Ona ?Bak ben hiç götten sikilmedim, amaşimdi sikilmek istiyorum, ilk sen benim götümü bozacaksın.? dedim. Delikanlıbirden heycanlandı, elindeki içki bardağını masaya bırakıpbeni baştan aşağıya kadar yalamaya başladı. Götümü diliyleve parmaklarıyla sikilmeye hazırlıyordu. Bende aldığımzevkten uçuyorum bu arada. Sonra birden ayaklarımı omuzuna aldıve yarağını ıslanmış götüme büyük bir ustalıkla,yavaş yavaş sokmaya başladı. Okadar zevk alıyordum ki,sikini yarısına kadar götüme sokunca, bunu belinden tutup üstüme çektim.O da sikinin kalanını hoyratça kökledi götüme. Hem acıyordu, hembüyük bir zevk alıyordum? Delikanlıbir saat kadar götümü sikti, beni yarağa doyurdu. Manyak etti beni,ardı ardına boşalıyordu götüme, ama ben bırakmıyordum,içimden çıkmasını istemiyordum. O gece ne kadar sikiştiğimizihatırlamıyorum, ama bu kadar zevkli olduğunu bilseydim, çok çokönceden siktirirdim kendimi. Şimdi gözüm karı kız görmüyor,gaylardan vazgeçemiyorum artık. Şu anda benim yarak göt istiyor,götümde yarak istiyor? Sizlere iyi 31 çekmeler. Hoşça kalın.