PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayınvalidemi Sarhoş Ettim

admin
16 Ağustos 2020, 21:49
Kayınvalidemi Sarhoş EttimKayınvalidemle alakalı çok şey anlatabilirim size. Şehvetle bağlıyım ona, taktım galiba kafayı.. Yok mu acaba benim gibi birisi daha? Tek ben mi varım bu memlekette? Biraz anlatayım, belki benim gibi birileri çıkar.. Anlatmak istememin sebebi kimsenin paylaşmıyor olması veya benim gibi düşünenlerin az olması sanırım. Defalarca aradım internette, sadece klasik şöyle domalttım, böyle siktim fantezileri dışında düşüncelerini anlatan kimse yok. Yabancı siteleri de aradım. Yabancılarda farklı biraz daha; onlar paylaşıyorlar, taktik veriyorlar, düşünceleri değerlendiriyorlar, en azından birbirlerine yardımcı oluyorlar.. Bizde ise sözde siken sikene ama fanteziden öte anlatan yok..Öncelikle 6 yıllık evli, görece yakışıklı, göbekli ama atletik yapılı, üniversite mezunu, eşini çok seven, kendi işinin sahibi biriyim.. Eşimi kırmamaya çalışır, düzenimizi kızımıza göre ayarlar ve mutlu mesut yaşar gideriz.. Kaynana olayına gelirsek, çıkarken başladı her şey.. İlkellerin haram çiftleşme korkusu gibi sakınmaya başladı kayınvalidem kendini.. Yakında oturduğumuz için karşılaşıyorduk ve karşılaşmaktan rahatsız oluyor gibiydi.. Nişanlandık ve yakından görme fırsatını ilk o zamanlar yakaladım.. 45 yaşlarında, küçük göğüslü, ince belli, büyük ve dolgun kalçalıydı. Selamlaşır ve öpüşürken elimi beline atıyor, hissetmeye çabalıyordum, çok diriydi.. Yüzüne baktığında alımlı değildi ama duruşu çok farklıydı.. İşvesi cilvesi insanı kendinden geçiriyordu.. Örnek vereyim hemen.. Mutfak tezgahına hatlarını belli eden elbisesiyle dayanıyor, topuklarını çok az kaldırarak belini biraz öne itiyordu; böyle duruş olur mu? Tabak alırken, çay koyarken insanı çıldırtıyordu.. Bakışları ile beni eritiyordu, oğlu gibi yaklaşıyor ama farklı bir durum olduğunu bana hissettiriyordu.. Elbise giyiyor, bol bol frikik veriyor ama frikiklerini de devamlı örtmeye çabalıyordu.. Hatta bir keresinde kayınpederim uyardı ve sanırım sonrasında elbise giymesini yasakladı.. Görmedim çünkü kayınpederim varken giydiğini.. Çok geçmeden seks tanrıçası gibi gelmeye başladı tabii.. Bakışlarından anlam çıkarmaya çalışıyor, nişanlımla beraberken onu düşlüyordum.. Acaba olsa nasıl olurdu? Eşini seven insan üzmek istemez, bu aldatma için de geçerlidir.. Aldatırsın ama erkeklerin mizacının farklı olduğunu eşine anlatamayacağını bilirsin.. Bu yüzden bu tarz bir işin bitiminde için cız eder. Bu yüzden macerasız, tehlikesiz, vurup geçebileceğin kişi ararsın.. Fuckbuddy gibisi yoktur dersin, hep dertsiz sikişeyim istersin.. Hijyen önemlidir, hadi bir turda anal yapalım demezsin, gerekli ekipman yanında bulunsun istersin.. Ya da ben böyleyim.. İhtiyatlıyım.. İhtiyatım evliliğimi korumak istememdendir. Evliliğin bozulmasını öncelikle istemeyenler yakınlarındır.. Bu yüzden kayınvalidemle gizli bir ilişkim olabilme ihtimali bile beni çıldırtmaya başlamıştı. Evliliğimizin zarar görmesini isteyecek belki de son kişiydi. Beklentisi belli, senin sınırların zaten onun sınırlarıydı.. Çok cazip gelmişti.. Çok çalkantılı bir evlilik başlangıcımız oldu, şehir değiştirdik, herkesten ayrı kaldık.. Kayınvalidemi unuttum bir süreliğine, İstanbul?da çalıştım. Eşim hamile kalınca, 3. Yılımızda tekrar döndük memlekete.. Sadece bir farkla, ilçe yerine il merkezine taşındık.. Bir çocuğumuz oldu, normalden daha fazla ilgi isteyen bir bebek.. Herkes yardıma geldi, tabii kaynanamda.. Hislerimi depreştirdi, geçen iki buçuk yıl biraz daha onu yaşlandırmış ama ayrı bir hava katmıştı. Zaman daralıyordu ya da bana öyle geldi.. Hani insan birden yaşlanıverir, kendini salar.. O yaşları yakınlaşmıştı, fırsat kollamalıydım..Kucaktan bebek alırken, kucağa bebek verirken olabildiğince temas etmeye, tepkisini ölçmeye çalışıyordum.. Sınırlarımı belirliyor, ertesi gün genişletmeye çabalıyordum.. Bebek onun kucağında iken arkadan yaklaşıyor, dayıyor tepkisini ölçüyordum.. Sakınıyor, kaçıyordu.. Kızım büyüdü, kaynanamla paylaşımlarımız arttı ama çok aşama kaydedemedim.. Bu arada arzu ve fantezilerim değişiyordu.. Bir alevleniyor, bir sönüyordu.. Ta ki 2015 sonları gelene kadar böyle devam etti.. 2015 yılında belirli kararlar aldık, 2. Çocuğa niyetlenmiştik ve ona göre hazırlık yapmak istiyorduk.. Ev işlerine yardımcı bakıcı tutalım fikrini ben ortaya attım.. Zengin değildik ama durumumuz kötü de sayılmaz.. Eşim, öncelikle annesinin yardım etmesinden yana olduğunu belirtti.. Karşı çıktım ama aklımda çok deli düşünceler vardı.. Yatılı kalmasına karşı çıktım makul sebeplerle ama konuşarak ikna olmuş gibi yaptım.. Düşünmesi bile sikimi dimdik yapıyordu..Ek bir bilgi vereyim; eşim çok yapıcı ve hoşgörülüdür, bu yüzden konu seks olunca sınırlarımı günbe gün geliştirmem zor olmadı.. Beraber kadınlara bakarız, değerlendiririz, yorum yaparız ve en önemlisi her şeyi konuşuruz.. Her kızdığımda rutin küfürüm, ikimiz beraber ve yalnızken annesine ettiğim küfürler olmuştur ama büyük tepkiler vermemiştir. Bu da beni epey cesaretlendirdi.. Evimiz merkezi sistem ve çok sıcaktı.. Kış ayının başlarında kaynanam bize gelmeye ve ardı ardına 2-3 gün kalıp sonra evine gidip gelmeye başlamıştı.. 72 kilo iken 16,5 cm?yi geçen ve 90 kilo geldiğim için 1-1,5 cm?si kaybolmuş olan orta kalınlıkta bir sikim var.. Performansım, düzenli alkol aldığım halde mükemmeldir, vakit ve ortam olsun 4-5 posta günlük yaparım.. Erken boşalmasız, rutin ilişkilerim böyledir.. Süreler çok uzun olmaz, anal dışında her tür ilişkiyi sıklıkla yaşarım.. Anal ilişkiyi sevmediğimden değil, evliler bilir, eşin dışında biriyle beraberken prezervatif yırtılması bile evlilikte problem olabilecek sonuçlar doğurur.. 5 bira içeyim, evirir çevirir sikerim işin hikayesidir.. Eşine devamlı hastalık bulaştıran biri hep kontrol altında tutulmaya çalışılır.. Rahat olmayı sevdiğimden garanticiyimdir. Kaynanam geldiği için fırsat ayağıma kadar gelmişti. Akşamları bira içiyor, kaynanama laf atıp takılıyordum.. İster istemez bir iki hafta içinde samimiyetimiz arttı.. Evde giydiğim penye pijama ve tişörtten ibaretti, bazen iç çamaşırı giymezdim.. Eşim buna alışıktı ama kaynanamın önünde giymeme müsaade etmesi beni şaşırttı.. O senin orana burana mı bakacak, nasıl rahat ediyorsan öyle takıl demişti.. Yarrağımı kaldırıyor, geçiyordum karşısına.. Kızımla oynuyor ama gram bakış atmıyordu.. Kesintisiz ona bakış attığım için bakmıyor olabilir diye düşünüp telefonla bir taktik geliştirdim.. Telefonu kurcalıyormuş gibi kamerayı açıyor, sikimin dışarıdan belli olması için oldukça geriliyordum.. Eşim gelince toparlanıyor, mutfağa gittiğinde aynı pozisyona geçiyordum.. Delirmek üzereydim.. 10 dk kadar bakmadı, sonra bir an kafasını kaldırdı, baktı ve sikim dikkatini çekti.. Hemen kafasını önüne eğdi.. Tekrar bakması için dua edecektim nerdeyse.. 1 dk içinde tekrar baktı ve arada bir kaçamak bakışlar atmaya başladı.. Aklına girmiştim, acaba sorusunu sormuştu, çıldırıyordum..Yatma vakti geldiğinde kızım annesiyle yatmak için çok ısrar etti, kaynanama kızımın odası kalmıştı.. Ben salonda yatacaktım. Kızımın odasından tuvalete geçiş benim görebileceğim şekilde mümkündü.. Neredeyse sabaha kadar içtim ve iki kez tuvalete kalktı.. Ev kıyafeti dışında yattığı kıyafetler değişikti, tüm hatlarını gösteren bir pijama ve sütyensiz giydiği bir tişörtle yatıyordu.. Tüm hatlarını en ince detayına kadar anlık da olsa inceliyordum. İçine giydiği iç çamaşırı biraz büyük ve özensizdi, buradan seks hayatının çok aktif olmadığı sonucuna vardım, göğüsleri biraz sarkmıştı ama diğer tüm yerleri diriydi. Fiziksel teması sıklaştırmıştım, sıkı olduğunu biliyordum.. O gece anladım ki bana bakışı değişmişti, bu fırsatı kaçırmamalıydım.. Bilirsiniz bu işler kıvılcımıyla olur, araya zaman girerse toplumsal baskı ve statü müsaade etmez.. Vereceği olsa bile aynı ortama girmekten kaçınır, yanında sarhoş olmaz, fırsat vermez.. Bunu bildiğim için acele etmeye karar verdim ama nasıl yapacaktım?Ertesi gün öğleden sonra programımı boşalttım, evdekileri aldım ve güzel bir yemeğe gittik.. Kır bahçesi gibi bir yere.. Gezdik, dolaştık, eğlendik ve eve döndük.. Bu arada kaynanamdan ?akşam ben de içeceğim? sözünü zorla da olsa aldım.. Bir ay sonunda ilk kez kabul etti.. Akşam oldu, başladık içmeye..Kızım rahat bırakmadı oyun oynayalım diye ama yine de muhabbet güzel oldu.. Eşim erken yatmak istedi ve kızımı da erken yatırdık.. Kaynanamın gözlerindeki alkol rahatlığını iyiden görmeye başlamıştım, daha başka bakıyordu.. Eşim, ben yatmadan yatağa gitmeye çok zor ikna oldu, eşref saatimin geldiğinde içmeyi bırakmadığımı biliyordu.. Çok uğraştı ama sonunda yatma planını ve yatakları hazırlayarak yatak odasına gitti, ben salonda yatacaktım.. ?Bir bira daha iç? dedim, içmek istemedi ama ısrarlarıma dayanacak boyutu geçmişti aldığı alkol.. ?Ben alayım? dedi, tekli koltuktan kalktı.. Televizyonu kurcalama bahanesiyle tekli koltuğa yarım oturdum hemen, amacım 3?lü kanepeye beraberce geçip yanına oturabilmekti.. Kızları, kadınları tekli koltuğa oturtunca boyun eğmiyorlar, güvenleri fazla oluyor.. En fazla trip yatağa kıçını koyuncaya kadar değil mi?Televizyonu ayarladım ve hemen yanına geçtim, aramızda 50-60 cm boşluk bıraktım.. Arayı uzak tutmamın sebebi ürkütmek istemememdi. Gecenin başından beri öğretmiştim, girişi onun yapması çok iyi oldu:Kaynana: ? Nazdırovya? Ben: ?Nazdırovya sevgili kayınvalideciğim.. İçince güzelleştin.. Gerçi hep güzeldin, benimki de laf..?K: ?Yaşlandık oğlum artık biz, güzellik mi kaldı? B: ?Sana bakarak kızını aldım, yaşlılığında böyle olursa can kurban? K: ?Kızım çok güzeldir zaten?B: ?Aşk olsun kızın güzel de, ben çirkin miyim??K: ?Yok oğlum sen de çok yakışıklısın, ne güzel buldunuz birbirinizi..?Konuşma akıp giderken fırsatı bulmuştum, sen nasıl buldun kayınpederimi kısmından giriş yaptım.. Kayınpederim zamanında çok içer, eziyet edermiş kaynanama.. Fırsatı kaçırmadım, deştikçe deştim.. Hüzünlendi, anlattı, zor zamanlardan bahsetti.. Bir birayı içene kadar aradaki boşluğu 20 cm?ye kadar indirmiştim.. Ağlamaya başladığında dizlerimiz birbirine değiyordu, ateş gibiydi.. Bağdaş kurar gibi bacaklarımı açtım ve sarıldım.. En başında kendi halindeydi, karşılık vermedi.. Bir insana sarılınca kendini salar ya, saldıkça daha sıkı sardım onu.. Hafiften karşılık vermek için vücudunu bana doğru çevirince bir hamlede baldırımın üstüne doğru çektim ve bacağıma oturttum.. Sikim kazık gibi onun penye kıyafetini zorluyordu, arada kıyafet falan dinlemeyecek delecekti.. Gözünü silerek ?Ben bira alayım bir tane daha? dedi ama kalkmasına izin vermedim.. Kulağına ?benimkinden içersin? dedim ve kulağının alt kısmından boynunu öptüm.. Garip durumdaydık, birden irkildi.. Nasıl bu hale düştüğümüzü anlamamışa benzeyen bir ifade takındı ama ok yaydan çıkmıştı.. Boynundan öpmeye başladım, bacaklarını açıp kucağıma tam olarak oturması için zorluyordum bir yandan da.. Direniyordu ama alkolün etkisiyle çok da etkili değildi.. Dudaklarımızın birleşmesi ile kucağıma oturması aynı anda olmuştu.. Öpüşmeyi bilmiyordu ama isterikti.. Gözlerini kapatmış, kendini bana teslim etmiş gibiydi.. Elimi arkaya doğru attım, kalçaları mükemmeldi.. Hayallerimin sınırındaydım, dokunabildiğim noktaya kadar uzanmaya çalışıyordum.. Kasıklarını kasıklarıma bastırdığı için ön kısma ulaşma şansım yoktu.. İlk önce arka deliğine ulaştım, sadece delik etrafı kıllıydı ama çok değildi.. İnlemeye başladı kulağıma, dışarıdan duyulması imkansız gibiydi.. Kendisi kasıldıkça deliği de hafifçe kasılıyor, işaret parmağım orada olduğu için ben de hissediyordum. Parmağımı yarım santim kadar içeriye sokuyordum ama beni dışarı itiyordu kasılarak.. Daha önce anal ilişki yaşamamıştı anlaşılan.. Zaten önceliğim de değildi.. Çok ıslanmıştı kasıkları.. Benimki de farklı değildi, patlayacak gibiydim.. Kucağımdan yana doğru itmemle sikimi dışarı çıkarmam bir oldu.. Ağzına almakta tereddüt etti, acemice tuttu önce.. Kendimi biraz geriye atarak başını sikime doğru bastırdım, yarısını aldı ağzına.. Ama eli, dili ve ağzı koordineli değildi.. Bir an duraksadım ama dayanacak gücüm kalmamıştı, içimden gelen tüm birikmişleri ağzına boşalttım.. Yutmaktan başka çaresi yoktu, hepsini yuttu..Nefes nefeseydik, çok erken boşalmıştım ama daha başlangıçtı.. Ayağa kalktı, ayrılmasın diye elinden tuttum, konuşmuyor, işaretleşiyorduk.. Bir dakika işareti yaptı, elini bıraktım.. Çantasının yanına gitti ve bir tane prezervatif çıkardı.. Soluk alışverişim düzelmemişti, altımı çıkardım.. O da çıkardı, aslında deli gibi sevişesimiz vardı ama tehlike altında gibiydik.. Ürkek bir şekilde yanıma geldi, gelen sesleri dinler gibi yaptı.. Ben de o zaman hatırladım biraz ötemizde karımın uyuduğunu.. Heyecanı bile çok farklıydı, daha önce böyle bir duygu tatmamıştım..Üstünü de çıkar dedim fısıldayarak.. Kafa salladı, çıkarmak istemedi.. Islak mendille sikimi silmeye başladı ve güzelce temizledi. Garip bir şekilde beni ve sikimi inceliyordu, prezervatifi özenle taktı.. Kalçalarının görüntüsü muhteşemdi.. Islak mendil alırken, etrafında dönerken, prezervatifi takarken çok zarif geldi gözüme. Vücudunun her santimetrekaresini özenle inceledim, çok seksi gelmişti.. Yaşlandıkça da güzelleşiyor insanlar, kendine has oluyor.. Aynen kaynanam da öyleydi.. Evlendikten sonra onu bu şekilde kocasından başkasını görmediğine emindim, ben bile evleneli 6 yıl, nişanlanalı 7 yıl olmuştu.. 50?li yaşlarının başında bir kadının tecrübeli olmasını beklersiniz ama değildi.. Sadece kocasıyla alıştığı şekilde yapmaya alışmış gibiydi.. Prezervatifi taktıktan sonra hemen üzerine oturmak istedi, izin vermedim.. İzin vermememe şaşırdı, sanki hep aynı şekilde yapıyormuş farklı şekilde yapılmaması gerekiyormuş gibi.. Kanepeye yatırdım kaynanamı, üzerindeki tişörtü boynunun altına kadar sıyırdım.. Göğüsleri güzel değildi ama vücuduna uyumu tamdı.. Küçük ve hafif sarkmış.. Onlara dokundum, uçlarını öptüm ve hafifçe ısırdım; çıldıracak gibi oldu.. Biraz emdim ve burnumu nerdeyse değdirerek aşağılara inmeye başladım.. Niyetim oral yapmak değildi, tepkisini ölçmek ve kayınpederimle neler yapıp yapmadığını tahmin edebilmekti.. Ben gezindikçe inlemelerinin tonu ve sıklığı değişiyor, bağıramadıkça saçlarımı tutmaya çalışıyordu.. Sikim eski haline geri dönmüştü, yavaşça amına doğru yaklaştırdım.. Islaktı, zor olmadı; yavaşça içeri girdim.. Her zaman ki gibi sıcacıktı, bir kişiyle bütünleştiğini hissettiğin an.. Çıldırdı, yılan gibi kıvrılıyor, kulağımı ısırır gibi yapıyor, inlemelerin şiddetini arttırıyordu.. Umursamaz olmuştu ama ben endişelenmiştim.. Ağzını kapatarak kökledim; gidip geliyordum; gözlerinin içine bakıyordum, o da bana teslimiyetle bakıyordu.. O an bu girişin son olmadığını anladım.. Derdi, tasası olmayacak ikinci karımı bulmuştum.. Dizlerini karnına doğru çektirdim ve yüklenmeye devam ettim, dayanamıyordu.. İnlemeleri artınca ağzını kapatıyordum.. Düzensiz aralıklarla pozisyon değiştiriyordum, keraneye gitmiş 18 yaşında çocuk gibi ne yapacağımı bilemiyordum. İlk defa am görmüş gibi sabırsızdım, eviriyor, çeviriyor; zevkin doruklarına çıkıyorduk.. Arkasını çevirdim, yan çevirdim, terden sırılsıklam olana kadar sikiştik.. Boşalma gibi bir niyeti yoktu, ?üste gelmek ister misin dedim??.. Boşalıp boşalmadığını sordum kısık sesle, sikişmek bu kadar değil mi dercesine baktı bana.. Belki de hazine bulmuştum, daha önce boşalmamış olan bir kadın.. Eğer öyleyse bana tapar, kulum olur diye düşündüm bir an için..Üste gelmesini söyledim, kökledi ve bastırmaya başladı.. Öne doğru yüklenince kendi noktasını bulduğunu yüzünden anladım.. 30 sn geçmeden titremeye, kasılmaya başlamıştı.. Üstündeki ter nokta nokta olmuştu, görebiliyordum.. Ellerim kocaman kalçalarını yoğuruyor, üstüme abandığı için ağzımla da memelerini emiyordum.. Kasılmalar ve inlemelerden anlamıştım boşaldığını, dönüp bana baktığında da ilk kez olduğunu anladım yüz ifadesinden.. Artık benim dediklerimden çıkmazdı.. Ben de farklı durumda değildim, o üstümde duruyor ben gidip geliyordum.. İkinci boşalmam süre olarak normaline dönmüştü.. Tüm vücudunu kavrayarak ve titreyerek ben de boşaldım.. Artık çok farklı ve gizli bir maceraya başlayacağımı tahmin ediyordum..İki kişi arasında bile konuşulmayan, sadece yapılan ve ölene kadar bizimle olacak olan bir sırrın parçasıydık.. Giyindik ve bira içmek isteyip istemediğini sordum.. ?Ben alayım? dedi ve mutfağa geçti, o sırada eşimin ?siz daha yatmadınız mı? diye kaynanama seslendiğini duydum.. Bir dakika ile kurtulmuştuk.. Bundan sonra fırsatlarımızın bu kadar çok olacağını tahmin bile edemezdim..Size elimden geldiğince hepsini olduğu gibi anlatmaya çabalayacağım, benim gibi olan düşünen varsa yorumlarını bekliyorum.. İlgilenen kadınlara da gizlilik içinde hayır demem, mesaj ve yorumlarınızı bekliyorum..