PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oğlumun deliği çok tatlı (Alıntıdır)

admin
13 Ağustos 2020, 19:23
Oğlumun deliği çok tatlı (Alıntıdır)Oğlumun deliği çok tatlı (Alıntıdır)Merhaba her kese. Bu siteyi kaç aydır izliyoruz ve bizde anne oğul hikayemizi anlatalım dedik. Benim adım Burcu oğlumun adıda Tarık. Kocam oğlum 8 yaşındayken trafik kazasında öldü. Ben ve oğlum yalnız yaşıyoruz. Neyse geçelim hikayeme. Daha küçükken bende deliklere karşı merakım olduğunu biliyordum. Evlendikten sonrada devam etti. Oğlum 14 yaşındayken çok kötü hastalandı ve bir yığın ilaç falan kullanmaya başladı. Ilk zamanlar çok kötü olduğu için sadece düzelmesini istiyordum. Zaman geçtikce düzelmeye doğru gidiyordu. Hapların etkisiyle bazen saatlerle uyuyordu. Bir zaman hapını verdikten sonra azdım. Kendimi tatmin etmek için parmağımı amıma sokuyordum. Sonra oğlumun yüzükoyun uyuduğunu fark ettim. Götü öyle yuvarlak duruyordu. Bende oğlumun pijamasını ve donunu indirdim. Çok güzel yuvarlak götü vardı. Yanaklarını ayırdığımda göt deliği pembe renkte bana bakıyordu ve hiç kıl yoktu. Kendime hakim olamadım ve ilk önce öptüm. Daha sonra yine ama daha ateşli öptüm. Yine kendimi tatmin edemedim diye dilimle hafif deliğine değdirdim. Deliği pembe ve hafif açılıp kapanıyordu. Bir süre sonra dilimle yalamaya başladım ve zevk almaya, sanki kudurmaya başladım. Sanki daha çok istiyordum. Ağzımı deliğine kapayıb iyice emmeye ve somurmaya başladım. Çok tatlı geliyordu ve zevk alıyordum. Dilimi oğlumun deliğinin içine soktum. Daha tahrik olarak dilimi iyice içerilere sokarak yalıyor, emiyor hemde kendimi iyiden iyiye parmakla sikiyordum. Bu fantezim oğlum iyileştikten sonrada devam etti. Artık delik bağımlısı olmuştum ve delik yalamadan tatmin olamıyordum. Oğlum 16 yaşına ulaştığında değişik fantezilere geçtim. Evde hep nutella olurdu. Bir gün yine sulandığımda oğlumu uyutup deliğini yalamaya başladım. Nutellanı götüne ve deliğine sürüb yalıyor ve dahada zevk alıyordum. Ilerki zamanlarda artık oğlumun deliğine nutellanı parmağımla doldurarak ağzımla sorup çıkarıyor, parmağımla kavanozdan yalar gibi yalıyordum. Geçen zamanda oğlum bunu fark etmeye ve donunda nutella izleri bulmaya başladı. Bir gün ben yine ilacını verdim. Ya da özle zannetmişim. Nutellayı alarak oğlumun götünü yalamaya ve kendimi delicesine parmaklamaya başladım. Sanki o gün daha çok zevk alıyordum o tatlı, pembemsi delikten. Kendimi tatmin edip her zamanki gibi oğlumun deliğini temizleyib üstünü giydirdim. Akşam üzeri kalktı. Yine her zamanki gibi akşam yemeğimizi, çayımızı falan içtikten sonra uyuduk. Sabahleyin çok geç kalktım. Götüm hafif sızlıyordu. Dün kendimi çok kaptırmış ola bileceğimi düşündüm ağrını. Her neyse. Öğlene doğru oğlumun ilacını vererek uyuttum. Yine kendi fantezime başladım ve oğlumun o tatlı deliğini yaladığımda oğlum ağzıma osurdu. Çok şaşırdım. Şaşırsamda çok ateşli bir zevk aldım. Oğlum bu kaç yılda hiç osurmamıştı. Ama ben çok tahrik oldum, nutellanı deliğine doldurarak karnından bastırmaya, oğlumu osurtmaya çalışıyordumki oğluum yine ağzıma osurdu ve bütün nutellanı hepsini ağzıma ve yüzüme bulaştırdı. O günü feci şekilde şelale gibi boşaldım. Akşam oğlum kalktı ve gazının olduğunu söyledi. Akşam yine yemek yiyip çay içtikten sonra uyuduk.Bundan sonrasını ben yaziyim. Ben Tarık annem söylemişti. Evet, kaç gündür donumda çikolata gibi siyah gri lekeler görüyordum. Yattığım yatakın çarşafındada bir kaç kez görmüştüm. Deliğim gün geçtikce sızlamaları dinmiyor dahada artıyordu. Annemden şüphe duymaya başladım. Ben uyurken nutella yiyordu. Bir gün annem hapı verdiğinde içmeden sakladım ve kendimi mahsusdan uyuduğum numarası yaptım. Odaya kameramı koyup beklemeğe başladım. Annem odama çıplak , elinde nutella kavanozuyla girdi. Donumu indirerek götümü araladı ve deliğimi emmeye, yalamaya başladı. Ilk önce anlam veremedim ve neye doğru gideceyini düşündüm. Daha sonra nutella ile deliğe sürüb yalaması ve kendini tatmin etmesi beni çılgına çevirdi. O akşam bana verilen hapı annemin çayına karıştırıp uyuttum. Bende annemin o güzelim deliğine bana yaptıkların hepsini yaptım.Diğer sabahı uyandığımda götümün tatlı-tatlı parmaklanarak yalandığını ve amımın içinde bir şeyin oynadığını anladım. Kafamı çevirdiğimde oğlumun götümü yaladığını ve amını parmakladığını gördüm. Napıyorsun Tarık sen kafayımı yedin dediğimdeBende anne senin bana yıllardır yaptığını yapıyorum işte dedim ve deliğini öyle bir aralayıb dilimi soktumki çıldırdı orospu))Öyle güzel yalıyorduki anlatamam. Daha sonra nutelladan bolca deliğime doldurdu ve üzerime çıktı ve sikini götüme soktuğu gibi sikmeye başladı. Bende zevkten dörtköşe olmuş uçuyordum. Daha sonra yine götümü yalamaya başladı. Oğlum neden durdun dediğimde ?anne nutellanı sikimle ittim şimdide emip çıkartıyorum? dedi. Anlatamam ne kadarda süperbirşey.Bende götüne sikimi sokup gitgel yapıyor daha sonra deliğini aralayıp içeri ittiğim nutellaları emiyordum.Daha sonra üzüme oğluma döndüm ve öpüşmeye başladık. Bir parmağım oğlumun deliğine soktuğumda elim kaygan oldu. Parmağıma baktığımda kendi deliğinede nutella döktüyünü anladım ve öpüşerek deliğini parmaklıyor ikimizin dudağına sürerek yine deliğine sokuyordum. Sonra oğlum bacaklarımı ayırdı ve amımı emmeye başladı. Amımıda nutellayla doldurmuşdu ve emip çıkartıyordu. Zevkten anırıyorum az daha. Yatak nutella, üstbaşımız nutella. Sonra oğlumun nutellalı sikini ağzıma alıp bigüzel emdim. Sikinin deliğine bile nutella kaçmıştı. Daha sonra kendi ellerimle oğlumun sikini çıktığı o kutsal deliğe geri soktum. Oğlum ireligeri beni sikiyor bense memelerimi emdiriyordum. Daha sonra 69 pozisyon aldık ve ben oğlumun sikini emerken oğlumda amımı yalayıpyutmaya başladı. 10 dakika yalaştıktan sonra ben oğlumun üzerine binerek sikini içime aldım. Üzerinde zıplarken birden..Aklıma geçen seferki ağzına osurmak geldi. Anneme sordum anne geçen sefer ağzına osurduğumda zevkmi aldın diye. Annemde evet tatlım çok zevkliydi götünde bütün nutellanı fışkırttığında daha çok tahrik oldum dedi. Daha sonra annemi üstümden kaldırdım ve hadi yine yapalım dedim. Annemde nutelladan deliğimi doldurdu. Sonra ben iyice annemin ağzına osurdum ve annem daha biiştahla deliğimi yalamaya başladı. Daha sonra bende annemin deliğini bolca nutellayla doldurdum. Annemde ağzımı götüne sıkarak osurdu ve götündeki hemen hemen bütün nutellanı ağzıma ve yüzüme fırlattı.Artık oğlumla beraber yatıyor beraber duş alıyoruz. Yemek yerken bile ben oğlumun kucağında oturarak yiyoruz yemeğimizi.Her şey daha güzel oldu. Benim okuldan arkadaşım var Efe. Onun annesinden hoşlanmaya başladım. Efede benim annemden kesiyordu. Bizde annemle Efe ve annemi sikiştirmeye karar verdik. Benimde Efenin annesini sikmem için planlar kurduk.Efeden bende hoşlanmaya başladım. Şeker çocuktu. Umuyorumki ben Efeninde deliğini yalaya bilirim. Belk**e annesininde deliğini yalarım. Delik hastası oldum çünki.Ha bu arada bu yakınlarda rahmetlik eşimin dul kardeşini, en küçük baldızımı oğlum sikmiş benden habersiz. Bende onun siyah deliğini yalamak için sabırsızlanıyorum.Bir dahaki sefere Efe ve annesiyle sikişe bilirsek size hem onlarla olanları hemde küçük baldızımla olanları paylaşacağım.Hoşçakalın, hepinizin deliğinden öpüyoruz.