PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatma Abla

admin
12 Ağustos 2020, 15:39
Fatma AblaOnu en son gördüğümde ben 14, o ise 20 yaşındaydı. Biz omahalleden taşınalı 20 sene olmuş ve onunlabağlantımız kopmuştu.Fatma ablaların yeni taşındığımız sitedeoturduklarını, bize hoşgeldin ziyaretine geldiklerindeöğrenmiştim. O da benim gibi hiçevlenmemişti. Aradan geçen 20 yıla rağmen önceki kadar çıtır görünüyordu. Babası ölmüş,kardeşi onları terk edip Almanya?da bir hayatkurmuş, Fatma abla ise annesiyle yaşıyordu.Benim bilgisayardan anladığımı öğrenince, ?Bir güngeleyim de bana öğret!? demesi benim için sanki bir hediyeydi. ?Seve seve!? dedim.gün cumartesi idi. Aylardan Mayıs. Annemle babam Karadeniz turunaçıktıkları için evde yalnızdım. Bir haftalık yiyecek stoğum ve ben, ne yapsamdiye düşünürken Fatma abla geldi aklıma. telefon edip durumuanlattım bize gelirse ona bilgisayar konusunda bilmedikleriniöğretebileceğimi söyledim. Telefonda oda bana annesinin iki günlüğüneteyzesine gittiğini, memnuniyetle gelebileceğini söyledi. Benbambaşka ümitlerle ve üzerimdeki şort ve kolsuz tişörtle onubeklemeye koyuldum.Fatma abla, 3 blok ötedeki evlerinden hemencecik gelivermişti. Üzerinde,çiçek desenli, kolsuz bir elbise vardı. Elbise boyu diz altıydı,ama dekoltesinin derinliği göze batıyordu. Elbiseden belli olan memeuçlarına bakılırsa sutyen takmamıştı.Ona mail hesabı açıp, mail alıpverme konusunda bilgi verdim biraz. Çabuk sıkıldı ve ?Adilciğim,içecek birşeyler var mı dolapta?? diye sordu. ?Kola var, içer misin??dedim, istedi. Kolalarımızı içerken eskilerden konuşmayabaşladık. Ben onun rahat tavırlarından ve elbisesininaçıklığından iyice azmıştım. Benim gözümsık sık onun meme uçlarına, onun bakışları iseönümde, an be an artan kabarıklığa takılıyordu. ?Hadiben evin sorumluluğunu yüklenmekten, anneme hayatımı adamaktandolayı evlenemedim; ya sen Adil, sen niye evlenmedin?? diye sordu.?Biliyorsun durumları be Fatma abla? Önceleri ben istemedim, sonra dabeni istemediler? Kaldık işte? Yaş 36 oldu, bu saatten sonrada zor!? dedim.?Olur mu öyle şey?? dedi Fatma abla, 20 yıl önceki gibi gözkırparak; ?Daha gencecik adamsın!? diye ekledi.Onun bu samimi tavrındankuvvet alarak; ?Sen de? Sen de çok güzelsin!? dedim. Onun mahçupbakışından cesaret alıp, elimi bacağına koyarak devamettim, ?Biliyor musun, 20 yıl önce de seni çok beğenirdim; hatta laf aramızda, seni düşünerek az mı hayallerkurmuştum!? dedim. Biraz utandı gülerken; ama tepki göstermeden de,?Halen masturbasyonla idare ediyorum deme sakın, inanmam!? dedi.?Önceleri kendimi eşime saklıyordum; sonra vazgeçtim, ama bu sefer degerçekten istemenin ve istenmenin önemli olduğunu görüp kimseyleyatmadım.? dedim ve bir an susup, şaşkın gözlerine bakarakgüldüm ve devam ettim, ?Pratiğim yoktur, ama teorim süperdir!? dedim.Fatma ablanınağzından farkında olmadan, ?Ben de hiç yaşamadım!?cümlesi çıktı, pişmanlığı uzun sürmedi. Kolumuboyuna attım ve onu kendime çekip, çekingen ve itiraz eden anlıkhareketlerine aldırmadan dudaklarından öptüm. Bir 5 saniye kadardirendi, ama sonra kendini saldı. Uzun öpüşmemizin ardındanikimiz de nefes nefeseydik. Kulağına eğilip,?Yaşamadıklarımızı yaşamaya ne dersin? Sana söz;sen istemedikçe bekaretine dokunmayacağım!? dedim.Kızaran yanakları ve gözleriye onayladı beni?Onu elinden tutup odanındiğer tarafındaki yatağa uzattım.konuşmadan ve acele etmeden elbisesinin beline kadar inenfermuarını çekerek elbisesinden kurtuldum. Yaşına göregöğüsleri oldukça diriydi. Ben kendi üzerimdekileri çıkartırken,Fatma abla, kılları yeni alınmış sikime bakmamayaçalışıyordu. Üstüne çıktım, dudaklarındanbaşlayarak boynunu, omuzlarını, memelerini ve göbeğini emeeme aşağıya indim. Pürüzsüz bir cildi ve beniçıldırtan bir kokusu vardı. Ben onu emip koklarken nefesisıklaşmıştı ve ara ara bacaklarına değen sikim onu ürpertiyordu.Dantelli külotunu çekipçıkarttığımda kılsızamcığı karşımdaydı. Göbeğindenbaşlayarak yaladım tekrar, amınaindiğimde, geçen kısa süreye nazaran ıslaksayılırdı amı. Dilimle klitorisini her uyardığımdaonun yay gibi gerilişi beni iyiceheyecanlandırmıştı.Artık iyice sertleşensikimi daracık amcığından göbeğinedoğru itinayla yerleştirerek usulca üzerine uzandım. Kulağına,?Korkma, sokmayacağım? Amacım senin gelmeni sağlamak!Bunun için de kızlığına erişmeden yavaşyavaş yapacağım!? dedim fısıltıyla. Bir taraftansikimin uç kısmını hafif hafif amınıngirişine doğru bastırıyor, bir taraftan da memelerinin vedudaklarının tadını çıkarıyordum, ?Ohh yavrumbenim; yıllardır nerdeydin sen? Çok güzelsin bir tanem!? diyordum. ?Ihhh, ohhh, ııhhh, çokgüzelmiş, nasıl birşey bu, nasıl bir tat, nasıl birheyecan? Sahip ol bana Adil, ıhhhh, ohhhh? Adil?im!? diyordu. ?O da olacakyavrum, sen gelene kadar bozmadan sikecem seni, bozmadan? Ohhh!? diyordum.Hareketlerim oldukça yavaş ve dikkatliydi. Fatma abla inlemeyebaşlamıştı. Amına girişim biraz fazla oluncahafif çığlık atıyor, geri çekilmemle normale dönüyordu. Dakikalarsonra bir deprem misali titreyerek boşaldığınıhissettiğimde, kızlığına zarar vermemek içingöbeğine yasladığım sikimle üzerine yüklenerek ben de delilergibi boşaldım!Nefes nefese yana yattım, en çok bir dakika öyle durduktan sonra, hemzevkten, hem de yaşadığı olayın tesirindenyanakları kızarmış Fatma ablaya yan dönüp, küçük bir öpücükkondurduktan sonra, ?Dur bekle, temizleyeceğim!? diyerek kalktımyanından. Yandan peçete ve ıslak mendil aldım bol bol. Göbekdeliğinden neredeyse memelerine kadar olan bölüm bir sperm gölüolmuştu. Yan yatarak yavaşça önce normal peçeteyle spermlerimialdım; sonra ıslak mendille spermlerin temizlendiği bölgelerisildim.Dizlerimin üstünde durarak, onungözleri önünde benzer temizliği yapış yapış olmuşsikime de yaparken, Fatma abla konuştu, ?Ufalmış? Hâlbukidemin ne biçimdi!? dedi. ?Merak etme Fatma abla, geneolur? Bırakmam seni, bu gece buradasın! Nasılsa annen deyok, bizimkiler tatilde zaten!? dedim. ?Ne biçim adamsın be Adil;yarım saattir neler yapıyorsun, halen abla diyorsun. Oldu muşimdi?? dedi. Yanına uzanıp sarıldım ve ?İşingüzelliği orda Fatma abla, işin zevki orda? Nasıldı;hoşuna gitti mi?? dedim.?Hem de nasıl! Tam söylenen gibiymiş, kızgın kumlardanserin sulara atlar gibi!? dedi. ?Esas gerçek zevki yaşayınca daha damutlu olacaksın, emin ol!? dedim.?Senden birşey istesem?? dedi. ?Söyle! Çekinme!? dedim. ?Ona dokunabilir miyim?? dedi,gözüyle sikimi işaret ediyordu. ?Elbette! Hatta nasılyapacağını da göstereyim bak?? dedim. Ben sırtüstüyattım; o yanımda bacakları kıvrık duvarayaslandı. Ben 31 çeker şekilde sikimi sıvazlarken onaanlatıyordum, ?Bak böyle yapacaksın bir elle, diğer elinle detaşaklarımın altını kaşır gibiokşayacaksın? Beni tekrarhazır et; ben de senden birşey isteyeceğim!? dedim. O işine başlamış bana gülücükler atarken ben deonun memişlerini okşuyordum. Fatma abla, ?Elimde büyüdüğünühissediyorum; hem sert, hem yumuşak? Ne tuhaf!? deyip duruyordu heyecanla.O an Fatma ablanın cep telefonu çaldı. Arayan annesiydi. Telefonunu açmadanfısıltıyla konuştum; ?Bir elle işine devam et,diğeri ile konuş!? dedim. İtiraz etmeden yaptı. ?Alo anne,nasılsın? Ben mi? Adil?lerdeyim, bilgisayar öğretti bana. Halende öğretiyor?? deyip, bana göz kırptı. O konuşurkenolayın heyecanıyla sikim ilkinden daha sert ve haşmetliolmuştu. Telefonu kapattığında kahkaha atıyordu, ?Annem,(Çocuğu çok yorma, yemek yap, doyur!) diyor. İçimden (Doyuruyorummerak etme!) dedim.? dedi.?Deseydin ya; (Anne o da beni doyurdu!) diye!? dedim, gülüştük?Sikim artık kıvama gelmişti, ?Uzan yanıma şöyle!?deyip onu yanıma çektim ve ?Şimdi de ben senden birşeyisteyeceğim Fatma abla!? dedim. ?Nedir?? dedi. ?20 yıl önce, o çokbeğendiğim kalçalarından kayarak boşalmayı hayalederdim. Şimdi bunu gerçekleştirmek istiyorum; olur mu?? dedim. ?Kayarakboşalmak derken? Arkama sokmayacaksın di mi?? dedi. ?Yok yok, girmeyeceğim!Sadece deminki gibi sürterek boşalacağım, bu sefersırtına doğru olacak?? dedim.?Peki!? deyip yüzüstü döndü ve ?Domalmam gerekiyor mu?? diye sordu.?Yok gerekmez, tam hayal ettiğim şekilde olmalı!? dedim.Yüzüstü yatınca o muhteşem poposu ortaya çıktı. Nazikçeelimi poposunda gezdiriyordum, ?Vay be? Kim derdi ki hayaller 20 yılsonra gerçek olacak diye!? diyordum. Bir yandan da omzunu öpüyordum. ?Birazbeline yük binebilir ağırlığımdan, ama çok sürmezmerak etme!? dedim. Yavaşça kalkıp bitişik bacaklarınıaltıma alarak hafifçe oturdum. Poposunu birkaç dakika okşadıktanve öptükten sonra sikimi bedenlerimizle paralel bir biçimde götyanaklarının arasına, poposunun bitip bacaklarınbaşladığı yerden yukarı doğru yerleştirereküstüne yattım. Bu sefer ağırlığımdan dolayıinliyordu. Memelerini avuçlayıp harekete başladım. ?Ohh Fatmaabla, ikimiz de tazeyken sikişemedik, ama şimdi bak her yola getirdimseni! Tahminimden de yumuşakmış götün! Ohhhh, muhteşem!?diyordum.Tam 10 dakikalık gitgelden sonra boşalmak üzereydim. ?Zevk suyumla yıkayacam seni yavrum, dölmanyağı yapacam seni! Ohhh! İşte bu, işte bu!Geliyorum, geliyorum? Geldimmm!? diye çığlık atıyordum.Gelgitlerin şiddetiyle taşaklarım poposunda, sikimse belineparalel havada kalmıştı boşalırken. En çok ta obölgesini severdim. Beliyle poposu arasında kalan kıvrım öylederindi ki, (Küçük bir çocuk oturabilir buraya!) derdim esk**en.