PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çoban Kulübesinde

admin
30 Temmuz 2020, 01:07
Çoban KulübesindeGeçtiğimiz eylül ayında acayip azdığım bir dönemde twitter, gabile, face vs aklınıza gelen her yerden aranıyordum. 35 yaşından büyük iri yapılı aktiflerle görüşmek istediğim için ve yaşadığım şehir küçük yer olduğundan genelde insanların ya yeri olmuyordu ya da son anda bahanelerle vazgeçiyorlardı. O dönem gabilede birisiyle yazışmaya başlamıştım. 52 yaşında 170/75 kilo profilinde bir hesaptı. Yeri olduğunu ama merkeze 15 km uzaklıkta bir köyde oturduğunu söyledi. Biraz sohbet ettik, çoban olduğunu ve çayırda bir çoban kulubesi olduğunu söyledi. Elektriği yok ama suyu var rahat rahat duş fln da alırsın suyu ısıtırım ben dedi. Aslında çok sıcak bakmamıştım ama bir yandan da otantik geliyordu. Birkaç mesaj sonra birbirimize vücut fotolarımızı gönderdik. Önce ben gönderdim, resmen dibi düşmüştü. O gönderdiğind de benim düştü açıkçası. Aletinin kalkmamış hali aşağıya doğru sallanıyordu ve yarı kalkmış haliyle bile oldukça kalın görünüyordu. Kıllı, kalın baldırlı ve elleri kalın bir adamdı. Gördüğüm manzara karşısında artık kabul etmemek çok zordu. Hafta sonuna sözleştik ve telefon numarasını aldım. Gideceğim gün akşam 5 gibi arayıp yerin tarifini aldım ve arabaya atlayıp yola çıktım. Dediği yer, köyle alakası olmayan dağ başında ahşap bir kulubeydi. Geldiğimde beni zaten dışarıda bekliyordu. İçeri buyur etti beni. Kulübede bir soba, bir masa, ufak bir tezgah ve bi tane de yatak vardı. Sohbet ederken daha aletinin kabardığını görebiliyordum. Heyecan var sanki diye takıldım. Yalan yok var heycan 20 yıl olmuştur kimseyi sikmeyeli dedi. Heh dedim kendi kendime al sana otantik... E madem başlayalım bakalm dedim ve soyunmaya başladım. O da soyunmaya başlamıştı ama durdurdum. Çıldırtmak istiyordum Erman amcayı. Soyundum ve kıvrılarak gittim üzerindeki kazağı çıkarttım. Çıkartırken vücudumu ona özellikle değdiriyor, çenesini öpüyordum. Atletini de çıkarttıktan sonra kumaş pantolonunun kemerini çözmeye başladım. Çözerken yavaşça göğüs kıllarının arasından yanağımla sürtünüp ara ara küçük dil darbeleri atarak diz çöktüm. Pantolonun düğmesini ve fermuarını açıp ellerimle iki yandan ğantolonunu aşağı sıyırırken kafamı beyaz donuna yaslamıştım. Kazık gibi aleti kasılıp kasılıp duruyordu, yanağımda hissedebiliyordum. Donunun kenarından baldırının kasıklarıyla birleşen yerini emerek öptükten sonra pantolonunu ve çoraplarını çıkarttım. Diz çöktüğüm yerden gözlerine bakarak donunu dizine kadar indirdim. Elimle aletini kavradım. Sıcacıktı aleti. Yanakları ve boynunun altı al al olmuştu.Taşaklarını ağzıma doldurduğumda aleti alın çizgimi geçiyordu ve gerçekten tahmin ettiğim kadar kalındı. Ellerimle baldırının arkasını okşayarak taşaklarını bir süre emmdikten sonra dilimin ucuyla aletinin ucuna kadar ilerledim. Başını hafifçe öperek ağzıma alıyor, tükürüklerimi kafasında biriktirip ordan ağzıma geri getiriyordum. Artık aletini ağzımın derinlikleriyle buluşturmanın vakti gelmişi. Donunu çıkarttım ve Erman amcayı arkadaki yatağa oturttum. Tek elimle kasıklarının kenarını okşuyor, diğer elimle de ağzıma aldığım aletini sıvazlıyordum. Ben hızlandıkça Erman da kafamı okşamaya ohlamaya başlamıştı. Daha bir dakika olmamışken boşalcam diyip ağzımdan çıkmaya çalıştı. Dolu ağzımla ı-ıh diyip aletin üzerine iyice kapandım.Bir iki kez daha gidip geldikten sonra aletinin kafasına kadar çekildim ve dilimle başının altıyla oynayarak kafasını emdim. Kısa süre sonra boşalmaya başladı. Döllerinin ağzıma oradan da dudaklarımın kenarından boğazıma doğru tükürüklerimle beraber akmasına izin verdim. İkimizde nefeslenirken ağzım hafif açık bir aletine bir gözlerine bakıyordum. Aletine bir öpücük kondurduktan sonra yerdeki kilime dizlerimi yana açıp kendime çekerek götümü kabak gibi ayırıp yüzüstü yattım. Göt deliğim ona bakarken ağzımın kenarından dölleriyle karışık tükürüklerimden bir miktar elime alıp göt deliğimi okşamaya başladım. Bir iki saniye baktıktan sonra arkama geçti ve hemen deliğimi zorlamaya başladı. Deliğim sımsıkıydı ama Erman oldukça sabırsızdı. Zorladığında irkildim ama tüm abazalığını hissetmek istiyordum. Aletinin başını sokup biraz daha ittirdiğinde inlemeye başlamıştım artık. Nerden baksan 17-18 cm uzunluğunda ve 4-5cm kalınlığında bir alet içimi zorluyordu. İttirdikçe ittiriyordu. Dişlerim kenetlenmişti, ellerimle yerdeki kilimi adeta yolacaktım ama Ermanın bundan kesinlikle haberi yoktu. O an girmeye çalıştığı delik ve onu yarmaktan başka birşey düşündüğünü sanmıyorum. Biraz daha zorladıktan sonra deliğim alışmaya başlamıştı. Artık ağır ağır da olsa gidip gelebiliyordu. Acısına katlandığım o aletin şimdi sefasını sürmeye başlamıştım. Derinlerime değdikçe uçuyordum. Her seferinde daha derine giriyor, girdikçe hızlanıyor o hızlandıkça ise zevkten görüşüm bulanıyordu. Dağ başında olduğumuzdan rahat rahat inliyordum. Eminim o da bundan tahrik oluyordu. 3-4 dakikada sonra birden çıktı içimden, o ani çıkıştaki hissi sadece pasifler bilir, aktiflere anlatmaya gerek yok. Sadece iyice açmadıysanız deliği yapmasanız daha iyi. Göt deliğimin etrafına boşalmıştı. Götümü iyice kaldırarak çktığı yeri izlemesini istemiştim. Biraz bekledikten sonra sağ elimle deliğimin etrafındaki döllerini sağ kalçama yaydırıp kendimi tokatladım ve sağ tarafım yukarda kalacak şekilde yan yattım. Daha yeni boşalmıştı ama aleti hala kazık gibiydi. Elimle kilime vurarak yanıma davet ettim. Yan yattığım halimle yakındaki elimle baldırını ve kasıklarını okşayarak bacaklarının altına doğru süründüm. Elimle aletini okşamaya devam ederken taşaklarına ağzımı dayadım. Sarkık taşaklarını yalayarak aletini aşağı doğru indirdim. Yattığım yerden aletini yalamaya başladım. Biraz yaladıktan sonra elimle götümü okşamaya başlamıştım. Mesajı aldı ve tekrar arkama geçti. Üstte kalan bacağımı biraz daha kendime çektim. Artık alışmış olan götüme rahatça girdi. Belimi iki yandan kuvvetli elleriyle kavradı. Sert ve kuru elleriyle beni kendisine çeke çeke sikiyordu. Vurdukça bedenim dalgalanıyordu. Boştaki elimle beni kavrayan ellerini tuttum. İkimizde ohluyorduk. Bu kez abazalığını atmıştı belli ki. Benim de götüm artık iyice alışmıştı, aletinin tamamını alabiliyordum. Girdikçe taşaklarını alt kalçamda hissediyordum. Biraz sonra beni tamamen yüzüstü yatırdı. Bacaklarımı kendi bacaklarının arasına aldı. Elimi de kendi eliyle bileğimden kavrayıp belime bastırarak sikmeye başladı.Çok hızlı girmiyordu ama neredeyse aletinin tamamıyla git-gel yapıyordu. birkaç dakika daha o şekilde girdikten sonra aletinin içimde kasılmalarını hissettim. İçime boşalıyordu. Birkaç kez daha kasıldı ve öylece içimdeyken sırtıma yattı. Aletinin içimde kapladığı alanın giderek azaldığını hissedebiliyordum. Üzerime uzanırken elimi kavrayarak yanağımın yanına getirdiği elini tuttum. Kalın parmaklı elini yan duran yüzüme sürdükten sonra parmaklarını ağzıma aldım. Parmaklarını teker teker yaladıktan sonra orta ve yüzük parmaklarını ağzıma soktum. Dilimle oynayarak parmaklarını emmeye başladım. İçimde hacim kaybeden o koca şeyin tekrar genişlediğini hissedebiliyordum. O his beni iyice coşturmuştu. Parmaklarını gırtlağıma kadar ittirip geri gelerek yalamaya başlamıştım. O da heyceanıma katıldı ve üzerime yattığı yerden altında ezerek ufak gelgitler yapmaya başladı. Şimdiye kadar kontrolü ona bırakmıştım ama hazır alışmışken ve böylesine gaza gelmişken aletini sürmek istiyordum. Bi dakka dedim ve altından çıkmaya çalıştım önce beni geri bastırsa da ikinci seferde kabul etti. İçimden çıktı ve doğruldu. Aletinin ucundan az önce içime boşaldığı dölleriin bir kısmı aşağıya doğru uzuyordu. Ben de doğruldum ve Ermanı sırtüstü yatağa yatırdım. Ayağa kalktığımda götümden süzülen döllerin sıcaklığını hissediyordum. Onu yatırdıktan sonra bacaklarının arasından yatağa süzüldüm, önce aletine ufak birkaç dil darbesi vurdum sonra da bacaklarımı onun bacaklarının yanından geriye uzatacak şekilde aletinin üzerinde pozisyon aldım. Tek elimle göğsünü tutarken diğer elimle aletini hizaladım ve üzerine oturdum. İçime tamamen almıştım. Ellerini bacaklarıma götürdü, o bacaklarımı okşarken ben aletinin üzerinde zıplıyordum. Onun kasıkları benimse götüm yeteri kadar ıslaktı ve aletini içime her köklediğimde şak şak sesler geliyordu. Seslerin de etkisiyle iyice hzılanmıştım, bağıra bağıra zıplıyordum. Önce şak sesi yankılanıyordu sonrasındaysa benim inlemem. Erman da ben zıpladıkça coşmuştu, yerinden doğrulup o da inlemeye başlamıştı. Onu öyle görünce ben durdum ve o kendi kendine gidip gelmeye başladı. Öyle hızlıydık ki sanki götümden kıvılcımlar çıkıyordu. Kendimi kucağına bıraktıktan kısa süre sonra boşalmıştım. Ben boşaldıktan kısa süre sonra da o boşaldı. Üstünden inip yanına uzandım. Nefes nefeseydik ve kan ter içindeydik ikimiz de. Hava kararmaya başlamıştı. Bir süre hiç bir şey söylemeden öylece uzandım bacağımı bacağının üzerine atıp vücudumu ona dayayarak. Usulca bacağımı kaldırıp yataktan çıktı ve gaz lambasını yaktı. Gaz lambasının ışığında terlemiş vücudu parlıyordu. Yattığım yerden onu izliyordum. Sobanın üzerindeki güğümden bir büyükçe bir kaba su koydu ve beni çağırdı. Çeşmeden su ekleyerek ılıştırdı. Kapıyı açıp dışarı çıktı ve gel bakam oğlanım dedi. Dışarı çıktım, ne üstümde bir şey ne ayağımda çorap. İkimiz de çırılçıplaktık. Erman eline aldığı maşrapayla kaptan su alıp sırtımdan aşağı dökmeye başladı. Abaza çoban amcam beni elleriyle yıkıyordu. Sırtımdan dizlerime kadar elleriyle ovalaya ovalaya yıkadı beni. Sonra da geç hadi içeri üşüme dedi ve kendini yıkamaya başladı. O an gidip ben de onu yıkamak hatta dışarıda ıslak ve çırılçıplakken bir kez de doğada onunla olmak istiyordum ama mesajı almıştım. 4 sefer ona yetmişti. İçeride kapının arkasında asılı havluyla kurulayıp sobanın başına oturdum. Birkaç dakika sonra da o gelip kurulandıktan sonrayanıma oturdu. Gaz lambası ışığında ve soba sıcağında öylece oyturduk sohbet ederek. Bir süre sonra geç oldu diyip giyindim ve arkamda hafif bir sızı yüzümde kocaman bir gülümsemeyle arabama binip eve döndüm.