PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Annemin tatildeki sikicisi

admin
26 Temmuz 2020, 02:38
ANNEMİN TATİLDEKİ SİKİCİSİMerhaba ben Mert , anlatacağım hikaye 2016 yılında ben 16 yaşındayken Antalya'da tatilde yaşandı. Öncelikle size annemi tanıtıyım.Annem siyah uzun saçlı, siyah gözlü, memeleri derli toplu , kalçası ideal ne çok büyük ne küçük güler yüzlü bir kadındır.Babam ben 13 yaşındayken vefat etti. o zamandan sonra annem bana hem annelik hem babalık yapar . Babamın yokluğunu hiç hissetirmez. Neyse biz olaya geçelim.Annem her yaz yaptığımız gibi bir haftalık bir otel ayarladı. Bütün yılın stresini ve yorgunluğunu atmak için bu tatil bize her zaman iyi geliyordu. Annem yine yazık elbiselerini giyip araba kullanmaya koyuldu. Altında pembe bir etek üstünde de sıfır kol bir bluz vardı. Ayaklarında terlikle arabayı kullanmaya koyuldu. Otele vardığımızda ikimiz de yorgunluk odamıza geçip biraz uyuduk daha sonra annem Güzel bir duş aldı. Tatilimizin ilk günü boşa gitmesin diye hadi oğlum havuza gidelim dedi ben de tabii kabul ettim daha sonra annem siyah bir bikini giydi resmen memeleri yandan taşıyordu altına giydiği bikini ise gotunu tam örtemiyordu bile. Havuza indik ben yüzmeyi pek sevmem ama annem bayılır.Hemen havuza atladı . Havuzun ortasında yuvarlak bir sahne vardı .Bu sahne havuzu ikiye bolmustü. Annem diğer tarafa doğru yüzerken bende kitap okumaya koyuldum.Aradan 20 dk geçmesine rağmen annem havuzun diğer tarafından dönmedi.Ben meraklanip ayağa kalktım ve diğer tarafa doğru havuzun kenarından yürüdüm.Sonra havuza şöyle bir göz gezdirdigimde annemi genç , yakışıklı yaklaşık 22 23 yaşında bir oğlanla havuzun ucunda sohbet ettiğini gördüm. Rahatını bozmamak için uzaktan izlemeye koyuldum.Oglan espri yapıyor olsa gerek annem durmadan gülüyordu .Biraz süre sonra annem havuzdan çıktı Oğlana el sallayıp yanıma gelmeye başladı ben hemen yerime geçip kitap okuyomus gibi yaptım sonra ona sordum Ben: Anne neredeydin ya bu tarafta göremedim seniAnnem:Oğlum bı tuvalete gitmek zorunda kaldım ondan gelemedimBen: Anladım anne Annem bunu söyleyince neden yalan söylediğini anlayamadım .Sonra annemA:Oğlum sen buradaki oyunlara falan bir katil istersen hem eglenirsin stres atarsın ben galiba biraz hastayım odada biraz dinlencem B:Tamam anne nasıl istersenAnnem bunu söyleyince iyice şüphelerim artti.Her odanın 2 anahtarı olduğundan birisi bendeydi Annemin ne yaptığını merak ettiğim için biraz bekleyip odaya gitmeye karar verdim.Bu arada oda 2 kişilik ama ayrı ayrı 2 oda şeklinde Yani 3 kişilik oda gibi Annem ben geç uyudugumdan dolayı her sene böyle oda alır.Birbirimizden bağımsız olalım hem televizyon duş falanda ayrı olsun diye.Ondan dolayı odaya sessiz girersem diğer odadan duyulmazdi.Neyse bir 10 dk sonra odaya doğru ilerledim.Asansore bindim kapının önüne geldim.Yavasca kartı soktum.kapi kolunu narince çevirdim . Sonra odaya adımımı attım . Tahmin ettiğim gibi odadan ses gelmiyordu. biraz mutlu oldum hafif kapıya yaklaştığında boğuk sesler duymaya başladım.Banyonun suyu açıktı.Odalari ayıran ara kapıyı açtım. Yere baktığımda bir tane mavi şort ve annemin bikinisi yerde duruyordu ve banyodan mmmm harikasın diyebir erkek sesi geliyorduBanyonun kapısından hafifçe içeri baktım.Birde ne göreyim.Annem 15 cm yarraga öyle iştahlı sakso çekiyorki sanki yılların acısını çıkarıyor.oglan kendinden geçmiş süpersin diye inliyor. Annem oğlanın tassaklarina kadar yalıyor bide mmmm glok glok glok diye boğazına kadar sokuyodu.Sonra oğlan annemi ayağa kaldırdı.Yuzunu duvara döndürüp yarragini annemin amina sabitleyip bir anda soktu .Annem küçük bir çığlık attı.Suyun altında ileri geri hızlı hızlı şap şap şap diye sikmeye başladı oğlan bir süre sonra annemi saçından tuttu duştan çıkarttı Ben hemen balkona kaçtım.Annemi ıslak ıslak yatağa attı sonra bacak omuza yapıp geçirmeye başladı.Oda tasagin göre çarpma sesi ile yankılanıyordu.Annem oğlanın gotunu okşayıp ihhh ihhh diye inliyordu.Bir süre oğlan geliyorummmm diye bağırıp annemin goguslerine boşalmaya başladı.Annemde oğlanın yarragini ağzına alıp iyice bir temizleyip dedikiA:Beni çocuk merak edecek.Simdi gelirse böyle yakalamasin bizi Sikici:Tamam hayatım benide tanıştırsanaA:Aslında evet tanistirabilirim Ne diye tanitsamki seniSikici:İşyerinden arkadaşının oğlu dersinA:Tamam canım benim harikaydı bu arada uzun süredir böyle sıkılmıştımSikici: Her gün böyle sikecem seni bitanem merak etmeSonra ikiside üstünü giyip odadan cikti.Bende hemen arkalarından çıkıp aşağı koştum.Devamı için yorum atın.