PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Azgın Ailem (Alıntıdır)

admin
26 Temmuz 2020, 02:37
Azgın Ailem (Alıntıdır)Azgın ailem (Alıntıdır)Merhaba sevgili okurlar bende başımdan geçen bir olayı anlatayım.Adım Orhan. Türkiyede yaşıyorum. Şimdi 20 yaşım var. Olaylar bundan 7 sene once başladı.Benim ailem çok ama çok kapalıdır. Bunun da sebepi buyuk babam.Buyuk babam ailede her kesi kapatti. Oyle kapatti ki evde dahi türbanliydi annemler.Annemin adi serpil, buyuk ablamin ayse, diger ablamin ahu.Buyuk babam cok dindardi. O kadar domineydi ki hatta teyzemlere türban taktirmisdi.Enistem babama nazaran daha acikdi fakat benim buyuk babamdan cekindigi için bir söz diyemiyordu.Annemlerde turbandan bikmistilar. Her kes guzel giyiniyo bizimkiler kapali. Teyzemse enistemle kucuk kacamaklar yapa biliyordu. Her kes bikmisti buyuk babamin bu cilesinden. Gelelim olaylara. 12 bucuk yasimda buyuk babam, babam, enistemin babası trafik bazasında rahmete kavusdular.Babaannem ağır yaralandı. Sanki her kes bu olayı bekliyordu. Doktor babaannem türban takmasini yasakladi.Sagligi icin. Bizimkilerde rahmetlilerden sonra yavaş yavaş rahatlamaya evde turbani cikartmaya falan başladı. Teyzem coktan dışarı bile turbansiz cikiyordu. Bir yil sonra her kes alisti. Babaannem bile turbansiz gezmeye basladi. Artiq her kes acikti. Annem ve ablalarim elbiselerini deyistiriyo, daha açıq giysiler giyiyordular. Babaannemde ayak uydurmaya basladi. Babaannemin adı nurgul. Artik 15ne geldiyimde evde bir olaylar donuyodu. Babaannemin kendini parmakladigini gordum. Bu azmis gibi annemin de kendini oksadigini ve masturbasyon yaptigini goruyodum. Artik iş cigitindan cikti. Benim anneme baska gozle bakma hirsim artti. Okuldan erken döndüm eve. Girdiyimde hic kimse yok sandim ama ablamlarin odasinda seslerin geldiyini duydum. Yaklasarak anahrar deliyinden baktigimda ablamlarin bir birini yaladigini oksadigini görüb şok gecirdim. Bir guzel seyr ederek 31 cektim. Artik evde her kes azgindi. Annem evde mjni giyiyo, babaannemde bazen ciplak banyodan cikmayi ihmal etmiyodu. Bir gün annemin telefonla cok kurcalandigi dikkatimi cekti. Hep telefonla kurcalaniyodu. Annem banyo yaparken bile telefonla girerdi. Ve annemin telefonu masada birakib camasir yikamaya girdiyini gorub cabucak telefona kostum. Annem telefonu cok sade simgelerle anahtara koydugunu biliyordum ve hic de zor olmadi. Whatsapa baktigimda annemin enistemle yazismalari dikkatimi cekti. Bir kac fotografa goz attim. İnanamiyorum annemin ami gotu acik fotolari enistem bulente yollamis. Annem cikana kadar okudugum kadarinj okudum. Annemle enistem bir birilerine ask sozcukleri fotolar yollamislar. Ben bunu kime soylerim diye dusunurken teyzem aklima geldi. Bazi konusmalari kendime yollamistim delil olsun diye teyzeme koatum. Teyzemlerde enistem evdeydi. Cikmasinj bekledim ve teyzeme olayi nasil anlatayim diye duaunuyorudum. Teyzemse orhan biseymj oldu teyzem soylesene bana dedi. Bense ya teyze nasil anlatsam nasil soylesem bilemiyorum dedim. O da soyle teyzem cekinme benden noldu dedi. Bende utancaklikdan telefonumdaki konusmalari teyzeme gosterdim. Teyzem gorunce gozleri fal tasina dondu. Senden baska kim biliyor, kime goaterdin diye ustume geldi. Bende kekeleyerek hic kimseye direk sana geldim dedim. Teyzemde sakinlesti. Noldu teyze bu ihanetin karsisinda ne yapacaksin dedim. Teyzemde bagirdi allahsizlar falan. Gosteririm ben ona diye soylendi. Kalkti telefonuna gitti sonra geri dondu. Sen annenjn fotolarinj nerden buldun dedi. Bende enisteme yollamis dedim. Teyzemde nereden biliyorsun bu annen diye? Bende kizardim utanarak gordum bir kac kez dedim. Ne o annenimi izledin ciplakken? Ben de annemin kac geceler kendini parmakladiginj gorduyumu soyledim. Ne o annen hosunami gidiyi dedi. Bende yok ya ne alaka desemde bana numara yapma belliki anneni izleyip sikmek geciyo aklindan. Sikmek dediyinde sok oldum. Bu zamana kadar teyzemden hic boyle laflar duymamistim. Utanarak basimj eydim. Teyzemde utanma bunlar normal seyler. Bendende hoslaniyormusun dediyinde az daha yerin dibine giriyordum. Hos kadjndi hosuma gidiyodu o yuzden kafami salladim. Teyzemde onlar bize ihanet etti bizde onlara edelim diyerek kolumdan tutaram yatak odasina goturdu. Teyze napiyosun dememe kalmadan soymaya basladi. Onlarin yaptigini yapicaz senle dedi. Beni soydu ben utaniyordum utanma dedi ve sikimi disari cikardi ne buyuk boyle diyerek agzina aldi. Off aman buda ne agzinda sikim cok guzel seyler yasiyorum. Teyzem soyundu. Ve basimi amina yaklastirti. Hadi op kokla dedi. Bense aptal aptal dediyjni yapiyordum. Daha sonra dilini sok icine ve somurarak yala dedi. Bende somurmaya yalamaya emmeye basladim. Teyzemse cigliklarla kufur ediyordu. Daha sonra beni uzatti ve sikimi aminin icine aldi. Offf firin gibi yaniyo. Oyurub kalkmaya, ziplamaya basladi. Cok gecmeden sarl surul gibj bosalmaya basladi. Daha sonra kopek gibj durarak hadi bas aslanim dedi. Benze azgin kopek gibj aminj gotunu yalayip sokmaya basladim. Teyzem aniriyordu sanki. Gozleri donmus kudurmustu. Bir daha bosaldi. Bense yorulmustum. Geliyorum teyze dediyimde gel aslanim gel bosalt hepsini amima demeden basaldim. Iliyime kadar. Yigilib kaldim. Teyzemse opub oksamaya basladi. Ne guzel yarragin var oldurdun benj falan diyordu. Bense hosunami gitti teyze beni milli yaptin tesekkurler dediyimde annen nasil gormemis bunu diyerem oksuyordu beni. Bense gorub nolucak dediyimde bak aslanim annen dul kadin cani yarrak istiyo tabi bu yuzden baskadina siktiricegine enistene siktiriyo. Bense sok oldum ne yani haberin varmi dedim. Teyzemse evet aslanim hatta ben ayarttim onlari dedi. Sadece bu oyunu senjn sakinlesmen hic kimseye soylememen icindi dedi. Bende peki annem yalniz bulentlemi skkisiyo sordum. Teyzemde evet aslanim merak etme yalniz bulent. Bende teyzeme evde olan bitenleri anlattim. Kizlarin lezbiyen hayatinj, babaannemin parmaklamasini. Her ikisinde de sok oldu. Vay orospular vay neler yapiyormuslar bunlar boyle. Bende laf aramizda hepsini sikmek istoyirum dedim. Teyzemde gel senjnle bir oyun yapalim ilk babaanneni sik, daha sonra ablanlari.en sona anneni.bende nasil olur ki, dedim.teyzemde merak etme anlatirim diyerek planini anlatti.eve dondum. Babaannemi sikicektim bu aksam. Babaannem yemekten sonra odasina cekildi. Bende onu izliyordum. Kendini parmaklamaya basladiginda kapiyi caldim. Babaannemde apar topar ustunu toplayarak gel dedi. Bende yanina sut goturerek girdim. Babaannem mutlu oldu sutunden icerek yuzu koyun yatti ve orhan masaj yapsana dedi. Bende firsat bilerek masaja basladim. Bilerek asagilari ovaliyordum kasiklari falan babaannemden cit yoktu kasiklarinjn etrafinj ovalayarak aminj parmaklamaya basladigimda ahh diye ses cikartti daha da parmaklarken yapma orhan kotu oluyorum desede durmadim dahada oksayip parmakladim babaannem kendin gecmisken basimi amina dayadigim gibj yalamaya basladim. Babaannem koptu inlemiyo az daha aniriyordu yuzume gozume bosaldi. Yuzunu bana donub sen ne guzel seyler biliyorsun boyle diyerek dudagimdan opmeye basladi bende sikimi disari cikarttim ve yala babaanne sunu dedim. Babaannem sikimi gorub sok oldu yapamam bu ne boyle kol gibi evladim desede sikimi agzina soktum. Bir guzel yaladi.daha sonra ustune ciktim babaannem yavrum yapma cok buyuk bana girmez buyukbaban kac sene yapmadi beni alamam desede dinleyen kim soku verdim hepsini cabucak agzini elimle kapasamda nafile elim kapali bile oyle bagirdiki cumle cemaat duydu. Annemler falan kosa kosa geldi anne noldu neyin var diye. Sikim aminda yok bisey kizim belim sancilandi qaliba adet gorucem diyerek gecistirti. Annemlerde bisey olursa soyle diyerek giderken ben babaanneme kokluyordum. Oldum evladim oldum bu ne yavrum yirttin beni ne guzel sey bu boyle diye diye bosaliyordu. Daha sonra ustume cikarttim babaannem oyle zipliyo ki az daha yatak yikilicak. Yavas kiz duyucaklar desemde bos duysunlar boyle yarrak her kula nasip olmaz diyerek ucuyordu. Kac kez bosaldi bilemiyorum ama gotten istesemde vermedi. Yirtar yavrum beni deden bile yapmadi sen nereden ogrendin sunlari diyerek amini tutuyordu. Kopel pozisyonunda bir guzel sikerek bosaldim. Babaannem o halde uyudu. Ami kipkirmizi sismisti. Bende guzel rahatlikla asagi indim. Annem sordu nerdesin diye bende bizim cocuklarla top oynadim biraz diyerek gecistirdim. Teyzeme babaannemi siktiyimin raporunu verdigimde sasirdi. Nasil boyle cabuk yaptin diye. Aferin sana simidide ablalarina gec bakalim ne yapa biliceksin. Bende sikimin verdiyi rahatlikla ablalarimin yaninda frikik veriyor, sikimi gormelerini sagliyordum. Bir kac gun gecmisti her firsat buldugumda teyzeme kosup teyzemi sikiyor, annemle enistemin sikistigi videolarini seyrediyordum. Babaannemin keyfine diyecek yoktu. Her gun sikiyordum. Kadin sanki genclesmisti, paril paril isik saciyordu. Annemde galiba babaannemin bu halinden anlamis olicak bir kac kez sormusdu kadina. Bu gecen gunlerde bol bol frikik veriyordum. Banyo yaparken yuksek sesle sarki soylerken sikim kapiya donuk duruyordum ki bizimkiler izlesin. Bir golge vardi kapida. Bende golgeni gordugum gibi basladim 31e. Ne cekiyorum ama sanki salam soyuyorum. Dustan ciktim. Ablamlarin odasina baktigimda hic kimse yoktu. Mutfakta annem yemek yapiyordu. Anne bizim kizlar nerede diye sordum. Annemde sabahtan beri teyzenlerde dedi niye sordun? Bende sasirdim ne diyecegimi bilemedim ve benim kirmizi tshirtum yok onu sorucaktim. Yikamaya atdim oglum dedi. Annem yuzume bakmiyordu konusurken. Anladimki bana bakan annemdi. Aksam oldu yemekler yendi. Bizim kizlar teyzemlerde ne yapti diye merak ederken annemin telefonla konustugunu duydum. Kiz bunun siki boru gibj benim kolum kadar var daha 15de bu cocuk ne zaman buyutdu bunu diye konusuyordu. Anladimki teyzemle konusuyor. Gulerek gitmek isterken annemin kiz demin dusunub parmakladim kendimi bituhaf oldum vallah utandim kendimden dedi. Daha da kulak dayadim sese sacmalama o ne bicim laf oyle ogluna versene diye. Bana bak ben yapamam oyle seyler. Enisteye veriyoruz iste yeter bana sakasi bile kotu diyerek kapatti telefonu. Yatmaya hazirlik yaparken babaannemi rahatlamak icin yukari cikiyordum ki bizim kizlarin kikir kikir gulerek konustugunu duydum. Ya ayse ne kadar bir gorsen kolum kadar valla girse anam aglar ha ha ha. Hadi be sendemi gordun? Kardesim diye demiyorum ama sikini gorduyumde zor tuttum kucagina atlamamak icin ne bicim oyle yilan gibi oyle de ovaliyo ki sanki tas kiracak ha ha ha. Qururla babaannemin yanina gittim. Iceri girdigimde nerde kaldin be yavrum oldum ben burda diyerek carsafi kaldirdi. Cirilciplak zilli her gece boyle bekliyo. Babaannemi bir guzel sikiyordum ki birden gozum kapiya berilen golgeye takildi. Hassiktir kapiyi kapamayi unutmusum. Ne oldu yavrum niye durdun diye sordu babaannem hic ayagim uyustu diye gecistirtim. Birazda ihtisamla basiyordum kadina ki alttan baka bileyim kapidayiya. Ve gordum ayse. Ayse bizi izleyin kendini parmakliyor. Hic istifimi bozmadan kapiya dogru opucuk yollayaram goz kirptim. Ablam anlayarak uzaklasti. Babaannemi bi guzel sikip cikiyordum ki ablam yakaladi beni. Ne o babaannemimi sikiyorsun sen diye bana kizmacalar yapiyor. Bende elimi amina atarak istersen seni de sikerim diyerek dudagina yapistim. Ilk once itti beni napiyorsun sen diye. Bende sikimi cikartib sen istemiyorsansa ahuya veririm yer bunu dedigimde sikime bakarak yutkundu. Ve dayanamadi sikimi agzina alarak sakso cekmeye basladi. Bende telefonumu cikarip bir kac tane fotograf cekib teyzeme attim teyze bak yegenin ne yapiyo)) teyzemde simdimi yapiyorsunuz dedi bende evet diyerek bir kac saniyelik video cektim. Gotuntulu arama yapti acmadim. Ablam sikimi zar zor yutuyordu zaten. Teyzemde kizlar bu gun senin sikini gorduklerini anlattilar pek te aclarmis. Ben artik kudurmustum. Bir an once hepsini sikmek istiyordum. Bu zaman ahu seslendi aysede geliyorum diyerek sikime opucuk kondurup gitti. Bende nolucak bunun hali desemde az bekle gece olsun diyerek gitti. Yatagimda dakikalari cekiyordum kapim acildi ayse ablamdi. Sinsice yanima geldi. Bende tuttum gibi yapisdim dudagina. Oyle bi opusuyoruz sanki senelerdir sevgiliyiz. Hemencecik soyunduk ablam ver sunu demin doyamadim diyerek sikimi agzina aldiginda ben 69 yaptim. Bir guzel amini yalarken kapi yine acildi. Hassiktir ahu ablam. Ne yapiyorsunuz siz diye yanimiza elinde yastikla gelib vurmaya basladi. Ben sasirmak uzereydimki ahu ablam cirilciplak. Ablalarim beni yataga yatirip sikimi emmeye basladilar. Ayse ablam anlatmis orospu ikisi beni sikecekler))) her neyse ben ikisini de yatirip bir guzel anlarini emmeye savurmaya basladim. Ikisi opusuyor memelerini emiyor bense sirayla amlarini kurcaliyor emiyordum. Beni yatitilar ve ayse ablam sikimjn uzerine oturmaya basladi. Offf kardesim cok buyuk ya diyerek oturuyordu. Ahu da amini agzima dayadi ayse nasil serkan mi iyi orhan mi? Orhan tabi bu ne ya amim yirtiliyo offf his ediyirum her yerini. Demekki serkana siktirmisler. Daha sonra yer degistirtiler. Ahu ablam oturdu sikime oyle zipliyo ki at biner gibi. Gece boyu sikistik kizlarla. Bana biz varken babaannemi neden sikiyosun dediler bende ilk ondan basladim. Annemizide mi siktin diye sordular bende henuz degil dedim ve sir sakliyacaklarsa sir verecegimi soyledim. Peki dediler. Bende annemi teyzemi ve enistemi soyledim. Sasirdilar. Ahuda bende diyorum neden annem sik sik teyzemlere gidiyo yorgun donuyo eniste bey annemizi sikiyomus. Bende teyzemle anneme oyun oynayacagimizi soyledim. Ablamlar bizde variz dediler. Teyzem sabah sabah annemi arası. Fasir fisir derken annemin yuzu guluyordu. Sanki guller acicak. Teyzem anneme aksam sex parti yapicagimizi ve her seyin gizli kalmasi icin turbanli katilacaklarini soylemis. Annemde taninmayacagi icin cok rahatdi. Ablamlarim ve ben geceyi zor cektik. Babaannemide son olarak oyuna almisdim fakat annemi ve ablalarimi soylemedim. Ilk annem cikti tabii. Ardindan kizlar ciktilar evden ve bende babaannemi alip ciktim. Her sey guzel gidiyordu. Teyzem yan komsusu ebrularda yapiyordu partiyi. Maksat subhe cekmemekti. Ilk babaannemi giydirip bir guzel tembihledim hic konusma sadece sikilmenin tadini cikar. Orospu istese de cekiniyor ve korkuyordu. Ben korkusunu yenmek icin bi guzel agzina attirdim. Daha sonra kizlar ebrunun odasinda hazirlandilar ebruyla beraber. Annem ve teyzemde kendi evlerinden turbanli geldiler. Yuzler kapali sadece gozler azicik belli oluyor. Biz erkekler bile yuzumuzi kapattik. Neyse her kes eldivenli selamlasma daha babaannemi ortaya cektim ve enisteme isaret yaparak babaannemi emmeye basladik. Babaannem ses yapiyordu bense sus biraz diye isaret ettim. Her kes zevklenmis kadinlar kendini oksuyor erkekler organlarini sivazliyodu. Ve nihayet ebrunun kocasi annemi ortaya getirdi ve butun istihami guzelliyi ortada olan annemin vucuduna dokundum. Yillarin orospusu gibj heyecan yoktu sanki. Pecenj hafif kaldirarak sikimi agzina alarak saksoya basladi. Hemde ne sakso. Az daha fiskirtiyordum. Oyle emiyo ki, sormayin. Daha sonra ben annemi uzatip bi guzel yaladim. Am, got her yerini yalayip yuttum. Annem beni yere yatirarak sikimi amina soktu ve evet dunyalar benimdi. Annem ata biner gibi zipliyor bende memelerini emiyor, gotunu patmakliyorrum. Her kes sikisiyor taninmamalri icin yuksek sesle inleme yapmiyordu. Annemi evire cevire sikiyordum. Sadece ben sikiyordum. Ve annemi tost yaparken agzimdan eniste kaldir gotunu dediyimde annem sesimden anladi ve ani haraketle bana donub orhan diyerek yuzumu acti. Bu da ne boyle ciglik atarak yuzunu acti annem. Her kes bize bakiyordu. Annem teyzeme soylendi bu ne demek boyle. Teyzemde tatlim sana supriz yaptik iste ne var ya desede annem ters tepki veriyordu. Bunu goren ablalarim da yuzlerini acarak anne ya bi birakmadin su siklerin tadini cikaralim. Annem kizlari gorcek ikinci soku yasadi. Sizin ne isiniz var burda demeden kizlar anne senin ne isin varsa bizimde oyle yarrak yemeye geldik.son fitili babaannem yakti gozleri kaymis vaziyetde gelin birakta agiz tadiyla siksinler dedi. Annem sok ustine sok. Teyzem ve ben anneme yaklastik. Annem susmus konusamiyordu. Ben yine annemi yalamaya basladim. Teyzemse dudagini yaliyordu. Ben yuksek sesle su ciktigim deligi bir guzel yaliyip gireyim icine de alem aex gorsun diyerek dilimi annemin amina sokup emmeye basladigimda annem acildi ve kafami tutarak bastirdi. Her kes inliyor sikisin keyfini cikariyodu. Annem bi guzel bosaldiktan sonra turbaninj yeniden taktirdim ve benim gozlerime bakicak sekilde dortayak pozisyonuna getirdim offf gotu kabak gibi bembeyaz. Deligi kalp gibi atiordu dilimle deligini bi guzel somurdum ve sikimi gotune soktum. Hep senj boyle gotten sikmek istedim anne diyerek basiyor gotune saplak atiyordum. Ve her kes bize bakiyordu. Ablalarim yaklasarak bize eslik ettiler. Buyuk ablam annemle opusuyor kucuk ablam altimiza yatmis annemin amini yaliyordu. Her kes mutluydu. Her kesin yuzu guluyordu. Artik evde her kes turbanli benim icin. Azginligim yuzunden ben turbanlj sikismeyi seviyorum. Artik partilere bizim evde bile yer var. Hepsi kudurmus karilar. Yarrak manyaklari. Hepsinj cok seviyorum. Hepsi de beni seviyor. Nerde ne zaman nasil istersek sikisiyoruz. Her kes mutlu.