PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hırsız

admin
13 Nisan 2021, 23:17
HırsızBundan 3 sene evvel ailemin çeşme de yazlık evimizde tecavüze uğramıştım.o zaman 17 yaşındaydım.Uzun boylu,güzel,yaşımdan iri gösteren bir kızdım.O gün ailem izmir de bir düğüne katılacaktı,benim pek keyfim yoktu ve istirahat etmek istedim. ev site içinde olduğu için, yalnız kalmamda bir sakınca yoktu. O gece,arkadaşlarım gittikten sonra,aldığım alkolün de tesiriyle,yatak odasında,uykuya dalmıştım.bir ara,üzerimdeki pikenin çekildiğini hissettim.gece lambasının verdiği ışıkta,görebildiğim kadar,uzun boylu,yapılı,yabancı biri yatağın yanında,bana bakıyordu,adeta nutkum tutulmuş,kasılmıştım. uyuyor numarasına devam ediyordum. arkadaşlarla konuşmalarımızda, böyle durumlarda, sessiz kalmak ve uyuyor numarası yapmak gerektiğini,aksi takdirde, vahim sonuçlar olabileceğini düşünüyorduk.adam yanıma uzanıp,geceliğimin altından bacaklarımı nazikçe okşamaya başladı.hiç tepki vermiyor ama şaşkınlık ve korkudan ölecek gibiydim.kulağıma, uyanık olduğumu,titrememden anladığını,sakin ve sessiz olmamı,bana kızlığıma zarar vermeyeceğini sadece biraz sevip okşayıp gideceğini, söyledi.karşı koyarsam, beni öldüreceğini de fısıldadı.Acele soyundu,Ne yapacağımı bilmiyor, neler olacağını,ilk defa tecavüzle karşılaşıyor,ağlıyordum.yavaşça geceliğimi çıkardı,sütyen giymemiştim.üzerime çıkıp,yüzümü,dudaklarımı öpmeye başladı,elleri de vücudumun her yerinde dolaşıyordu.altında hareketsiz olarak duruyor,birşey yapamıyordum.güçlü biriydi,kolları ile beni sıkıyor,sarmalıyor,adeta yoğuruyordu,dudaklarımı emiyor,dilini de kullanıyordu.memelerimle,nazikçe oynaması ve uçlarını sıkmasından tahrik olmaya başlamıştım. birden içimde birşeyler uyandığını,hoşlandığımı hissettim ve inleyerek, karşılık vermeye başlamıştım.ellerim ile sırtını sıkmaya başladım.ellerimi erkeklik organına götürdü ve ellememi,okşamamı istedi,uzun ve kalın, büyük bir şeydi,birkaç mecmuada görmüştüm.Bir ara, Doğruldu, kilotumu çıkardı.aşağılara,öperek, emerek inmeye başladı ve kadınlık organımı okşamaya başladı.kendimden geçmeye başladım,tekrar doğruldu, erkeklik organını başımın üzerinde çökerek,ağzıma vermek istedi,almak istemedim,çenemi sertçe tutarak,ağzımı açtırdı ve içine soktu,gidip gelmeye başladı,midem bulanır gibi oldu,neyse ki uzun sürmedi,yüzükoyun çevirdi, sırtımı öpmeye,yalamaya başladı,bir yandan elleri de her tarafımı adeta eziyor,yoğuruyordu.çok zevk almaya başladım, hele popomo,etrafını öpmesi,emmesi,harikaydı.tekrar çevirdi ve kadınlık organımın dudaklarını parmakları ile ayırarak emmeye ve dil atıp yalamaya başlaması beni bitirmişti.zevk denizinde sanki uçuyordum.aklıma geldi ben bakireyim,ne olur bozma, yapma dedim ama bir yandan da bunu düşünmüyordum,sadece sevişme duygusu çok ağır basıyordu. canım merak etme,biliyorum dedi.altında kıvranıyor,inliyordum.organımdan zevk suyunun aktığını hissediyordum.Herşeyi unutup,hadi ne olur, bitir,ne olacaksa olsun demeye başladım.İstiyormusun dedi,evet dedim. Yastuğı popomun altına koydu ve Bacaklarımı ayırıp,arasına girdi ve erkeklik organını nazikçe sürtmeye başladı,havluyu alıp ağzıma soktu,yalvarmalarım artınca, aniden içime girdi,acı,zevk,bir arada,şimşekler çakıyordu.Çok acımıştı.Artık kadın olmuştum.birşeylerin aktığını hissettim.ağzımdan havluyu da çıkarmıştım.içimde gidip geliyordu,bacaklarımı beline dolayıp, hiç çıkmasın istiyordum.acım azalmış zevkin doruğuna çıkmıştım,aniden sarsılarak boşalmaya başladım,o da içimden çıkarak,ucu kanlanmış organını ağzıma verip müthiş boşalmaya başladı.hepsini yuttum.bir müddet sonra yanıma uzandı ve bol bol öpüştük.çok zevk aldığını,fısıldadı.Çok yorulmuştum, yanımdan kalktı,benimle beraber banyoya gittik ve yıkandık,orada da suyun altında bol bol öpüştük, tekrar yatağa götürdü,beraber sarılarak uyuduk,bir ara, arkadan gireceğini söyledi,esiri olmuş karşı koyamıyordum ve de krem istedi,, verdim,hem organına hem arka deliğime sürdü, parmağı ile sokup çıkarıp alıştırdı,zorlayarak girdi,çok acımıştı, ne olur çık,çok acıdı dedim çıktı.telefon numaramı aldı,arayacağını ve bunu kimseye anlatmamamı istedi.aradı da,Bir kaç defa izmir de buluşup, otelde ve evinde beraber olduk,ondan sonra bir daha hiç aramadı,bende numaramı değiştirdim.bir arkadaşımın tavsiyesiyle bir doktora, kızlık zarımı diktirdim.Bu yaşadığım,artık iyi ve kötü bir hatıra olarak bende kaldı.