PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şanslı kim,

admin
02 Nisan 2021, 00:04
şanslı kim,inanılmaz bir yağmur yağıyordu arabama iki örgenci genç el kaldırdı durdum, okullarına kadar götürdüm birisi indi diğeri bana dönüp amca kız istermi sin tabii bedelini ödersen dedi, şaşırdım olur nedir bedeli dedim, ben 500 tl alırbım kız da akıllı telefon ne dersin olur sorun değil kız kim, kız arkadaşım okul çıkışı gel burada bekliyor olacağız arabana bineriz konuşuruz olurmu tabiki dedim, pek de inanmadım ama dediği saat de oradaydım , çıtıpıtı bir kız lise 2 ye gidiyormuş, arabaya bindiler ooo arabada güzelmiş deyip kız öne bindi oğlan arkaya bi kafe ye gidelim dedim kız gerek yok istiyorsan 15 dakikam var dedi , bak kızım ben öyle kısa zaman da olmaz diyorum bana en az 4 saat gerek dedim, al kartımı işine geliyorsa ara dedim sessizlik biraz sonra biz inelim dedi ve indiler, ulan yanlışmı yaptım kızı kaçırdım diye baya üzüldüm, birkaç saat sonra telefonum çaldı tanımadığım numara açmadım biraz sonra yine arayınca açtım, beni tanıdınmı biraz önce araban day dım deyince hemen balkona çıktım evet seni dinliyorum dedim , erkek arkadaşımın yanında öyle davrandım benimle görüşmek istersen yarın saat 12 de x kafeye gel dedi tabii gelirim dedim.çok heyecanlanmıştım 30 yıl önce yaşadıklarımı mı yaşayacaktım, neyse buluştuk uzun uzun konuştuk beni beğenmiş ama arkadaşına belli etmek istememiş, tecrübeli erkek tercihi imiş vs... ailem anlamasın diye orta karar bi telefon isterim arkadaşıma da bir şey verme dedi sorun değil be sana ne istiyorsan vereyim sen karar ver dedim o günlerde kanaması varmış 3 gün sonra normale dönerim dedi ve randevu laştık, günlük ev lerden kalitelisini tuttum, bira vs alıp kızla eve kapandık biraz sohbet bira içtik ve sevişmeye başladık bir süre sonra çırıl çıplaktık, muhteşem bir güzellik bu yaşta böyle bir kız tanrının bana en büyük hediyesi idi o an boşalabilirdim ama hayatımın son fırsatı nı değerlendir me liy dim, o tazecik vucudun un her santimetre karesini yaladım amını yalar ken kasılarak orgazmını am suyunu yalayıp öperken tamamen bana teslim olmuş bir körpe muhteşemdi. dayanamadı bende azıma alacağım dedi öyle acemice öpüyorduki bu muhteşemdi ve zamanı gelmişti traşlanmış pembe amcığı yarrağı dayadım ve gözlerine bakarak istiyormusun dedim evet diye haykırdı ve vıcık vıcık pembe amcığa yüklendim ahh diye bağırdı o an durdum , anladımki hala bakire idi ben bozdum, erkek arkadaşı amcıga sokar sokmaz boşalmış demekki ağzında kalmış , acı geçtimi dedim evet diyince başladım yavaş yavaş girip çıkmaya bir süre sonra yine bağıra bağıra orgazm oldu ama ben kendimi tutuyor bu işi olabildiğince uzatmak istiyordum, sert mi sikeyim yavaş yavaş mı diyince yavaş yavaş sik demezmi olduk ça uzun bir süre sonra nefes nefese amcığa boşalırken kız da çığlıklar atıyordu hamile kalması vs hiçç bişey umrumda değildi ne varsa o güzel am cı ğa boşalmak çok güzeldi, amcığından çıkıp nefes nefese yanına uzandım, ikimizde çok mutluyduk , tüm fantazilerim gibi bir sex oldu teşekkürler deyp tekrar beni öptü salak oğlan la ben beni siktğini zannediyorduk, gerçek erkek ile karşılaştım çok mutluyum dedi , bir süre sonra daha kaliteli bir sikiş başladı o gün ne kadar zaman sikiştik bilmiyorum ama bu kızı hiç bırakmadım ne zaman isterse aşk yuvamızda birlikte oluyoruz,eğitimi devam ediyor birlikteliğimiz de,,,,