PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Prostat Masajı Hikayemiz - Arabada

admin
02 Nisan 2021, 00:02
Prostat Masajı Hikayemiz - ArabadaMerhabalar. Önceki hikayemde kız arkadaşımla yapmış olduğumuz ve bizim prostat masajı olarak adlandırdığımız anıya yer vermiştim. Şimdi ise yaşadığımız farklı prostat masajı deneyimleri ile anıları anlatmaya devam edeceğim.Önceden dört el parmağı avuç içine kadar ve ayağı da birazcık ( dışarıdan bakıldığında parmakları görünmeyecek kadar ) götüme girmişti.Yine bir gün kız arkadaşımla buluştuk. Farklı ama yakın şehirlerde yaşıyorduk. Akşam üzeri onu arabamla aldım ve evime doğru yola koyulduk. Yaklaşık bir saatlik yolumuz vardı. Hınzır kız arkadaşım hemen ayakkabı ve çoraplarını çıkardı. Kız arkadaşımın niyetini anlamıştım. Hava kararmaya başlamıştı. Araç içi lambayı yaktı. Amacı ojeli, uzun tırnaklı, taraksız uzun ince yapılı ayaklarını bana gösterip beni çıldırtmaktı. Arabamın camlarının renkli olması sebebiyle içerde rahat hareket edebiliyorduk. Ayaklarını önce uzatıp cama yasladı, sonra da kucağıma doğru uzattı ve ışığı kapattı. Kucağımdaki ayaklarını bir elimle oynayarak arabayı kullanıyordum. O ise bir ayağı ile pantolonumun üzerinden penisime masaj yapıyordu. Ben ise bir ayağını kaldırıp ufak öpücükler konduruyordum güzel parmaklarına, tırnaklarına ve tabanına. Yaklaşık on dakika oynaştıktan sonra penisim taşa dönmüştü. En sevdiğimiz outdoor zevkimiz arabada penisimin yalanmasıydı. Kız arkadaşım ayaklarını topladı ve pantolonumun kemerine yöneldi. Arabayı biraz yavaşlatarak pantolonu ve boxerı indirdim. Rahat rahat penisimi yalayabilirdi. Önce beni öptü şehvetlice ve aletime indi. Penisimi çok iştahlı yalıyordu. Boxerımı epeyce indirmeme rağmen eliyle biraz daha sıyırdı ve aletimi çok sulu yalıyordu. Normalde arabada üstümüz batmasın diye böyle sulu yalamazdı ve taşaklarımla böylesine oynamazdı. Galiba ne yapmak istediğini anlamıştım. Götümü parmaklamak için zemin hazırlıyordu ? olacaklardan habersizmişim gibi beklemeye başladım. Sakso çekerken bol tuttuğu ve aşağıya süzülen tükürüğü eliyle taşaklarımda kontrol ediyordu. Tükürüğü ile kayganlaşan parmaklarını göt deliğime doğru indirdi. Bende bir elimi yana atarak yan koltukta yan yatmış poposu üzerinden göt deliğine pantolonu üzerinden parmaklarımla baskı yaptım. Penisim ağzında olmasına rağmen olayı anlamış olduğumu fark etti ve güldü ? Elini göt deliğime yaklaştırırken bacaklarımı ayırmam için eli ile bacaklarımı içinden ittirdi. Mesajı alarak bacaklarımı açtım. Bu sayede orta parmağı zorlanarak da olsa göt deliğimin ağzındaydı. Bol tükürük olduğu için deliğimi oynamaya başlamıştı. Ben öne doğru kaykılarak göt deliğime ulaşımı kolaylaştırdım. Deliğimle epeyce oynadı. Çok keyifliydi. Aletimi yalamayı bıraktı ve parmağı götümün ağzındayken ?ister misin?? dedi. ?kim istemez ki?? dedim ve gülüştük. Orta parmağını yavaş yavaş içime soktu. Mükemmel bir keyifti. Penisimin arada sadece başını az az yalıyordu. İlgisi deliğimdeydi. Orta parmağı ile deliğimi epey oynadı ve eline doğru tükürdü. Orta ve yüzük parmağını birlikte sokmaya başladı. İkisini diplediğinde ( haliyle dibine kadar giremiyordu ama olsun ) aldığım keyif harikaydı. Prostatımı da bularak içimde olan parmakları ile prostatımı oynamaya başladı. Normal şartlarda 110-120km hızla gitmem gereken yolda 50km ile gidiyordum ? aldığım keyif bırakın arabayı neredeyse dünyayı durduracaktı. Yol sakindi ve bende hız sabitleyiciyi ayarlayarak artık sadece direksiyonu tutuyordum. Baş parmağı ile taşaklarımı oynuyor, diğer parmakları ile deliğimi zorluyordu. Ben müthiş zevk alıyordum. Prostatıma uygulanan masaj ve deliğimin genişlemeye zorlanması harika bir histi. Penisimi daha iştahlı yalamaya ve parmaklarını olabildiğince içime sokmaya başladı. Çok büyük haz alıyordum. Artık boşalmam an meselesiydi. Boşalacağım dedim. Hafifçe başını salladı ve hadi hadi der gibi parmaklarını oynatmayı hızlandırdı. Arabanın hız sabitleyicisini devre dışı bıraktım ve araba yavaşlamaya başlarken resmen haykırarak boşalmaya başladım. Deli gibi kasılıyordum. Kasılmalarım sırasında deliğimde kasılıyordu ve kasıldıkça parmaklar daha da bi içime doğru itiliyordu. Bu sırada arabayı yol kenarına durdurup dörtlüleri yaktım ve artık boşalmam bitmişti. Kız arkadaşım ise penisimi emerek kalktı ve ağzı spermlerimle doluydu. Arabanın iç ışığını yakıp gösterdi ve hınzırca hepsini yuttu. Öylesine keyif almıştım ki bir sigara yaktım klasik olarak ? ve biraz dinlenip yola koyuldum. Bu arabada yaşamış olduğumuz ilk prostat masajı deneyimimizdi.