PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 21 Yaşıma Kadar (4)

admin
19 Mart 2021, 03:36
21 Yaşıma Kadar (4)Yola koyulduğumuzda Jale, "Aç bakalım zarfı, zarf verdiğine göre az bir şey yoktur onun içinde." dedi. Zarfı açtım ve içinden parayı çıkarttım, saymaya başladım. Jale de biraz bana biraz yola bakıyordu. 600 TL gibi bir para vardı. Parayı cebime koydum. Jale, "Ne kadar vermiş?" dedi. "600." dedim sadece. Jale beni buluştuğumuz noktada indirdiğinde saat 22:30?u geçmişti. Teşekkür ettim ve evime yürüdüm. Anahtarımla kapıyı açtım ve içeriye girdim. Annem uyumamıştı, hemen koridora çıktı ve beni karşıladı. "Oğlum, aç mısın? Hazırlıyayım mı birşeyler?" dedi. Ben ise, "Yok anne sağol, biz yedik." dedim. Hemen odama çekildim, pijamalarımı giyerek yatağa girdim ve uyudum. Pazartesi sabahı güne iyi başlamıştım. Kahvaltıyı hazırlamıştı annem. Kahvaltı yaparken, "Anne para lazım mı?" dedim. Annem, "Yok evladım, o verdiğin 400 TL rahat rahat yetti." dedi. Ben yine de cebimden 100 TL çıkartıp anneme verdim ve "Yanında bulunsun." dedim. Kahvaltıdan sonra okula gittim. Akşam saatlerinde Jale aradı ve "Akşam buluşalım mı?" dedi. Ben de, "Haftaiçi okulum oluyor, planları haftasonuna ayarlasak?" dedim. Jale, "Tamam, fakat iyi para kazanıp babanın masraflarını karşılamak istiyorsan haftasonu yaptıkların yetmez sana!" dedi. Ben de, "Çarşamba günü müsaitim, o güne bir plan yaparsan iyi olur." dedim ve kapattım telefonu. Jale beni Çarşambaya kadar aramamıştı. Çarşamba günü sabahı aradı ve "Dersin kaçta bitiyor bugün?" dedi. Ben de, "16:30 gibi bitiyor." dedim. Jale, "Tamam, seni okulun önünden alırım." dedi ve kapattı telefonu. O gün okulda dersim bitince okulun önüne çıktım, Jale?yi bekliyordum. Hafiften kar yağıyordu. Jale yolun başında gözüktü. Benim durduğum yere doğru yaklaştırdı arabasını, arabaya bindim ve yola koyulduk. Jale?ye, "Nereye gidiyoruz?" dedim. Jale de, "Sevil?e!" dedi. Ben de, "Karı amma azgınmış, daha Pazar günü beraber olduk!" dedim. Jale güldü ve "Yok yok, bugün Sevil?le değil, hizmetçisi Emine?yle beraber olacaksın!" dedi. Şaşırmıştım, "Emine bana bakire olduğunu söylemişti ogün?" dedim. Jale de, "Götten yapacaksın zaten!" dedi. Yolda bana sürekli bilgi veriyordu, kız ilk defa götten yapacakmış, o yüzden ürkütmememi falan söylüyordu. Benim de ilk anal seksim olacaktı bu, daha önce hiç götten sikmemiştim. Sevil?in evinin önüne geldik ve arabayı park edip indik. Kapıyı bize Emine açtı ve beni görünce yine utangaçlığı başladı. İçeriye geçtik. Daha hava aydınlıktı, saat 17:00 falandı. Salonda sohbet etmeye başladık. Emine?nin üzerinde geçenki hizmetçi kıyafetleri yoktu. Altında kırmızı bir mini etek, üzerinde de dekolteli, bel hizasında bir giysi vardı. İçki içip, sohbet ediyorduk. Saat 17:30?a doğru Sevil, "Ee, artık başlayalım!" dedi ve elindeki kadehi bırakıp, beni kaldırdı. Emine?yi yanına çağırdı, "Bugün Mehmet?i sana bırakıyorum, seninle ilgilenecek!" deyip gülümsedikten sonra tekrar yerine oturdu. Emine ile birbirimize bakıyorduk. Sevil Emine?ye, "Ee, hadi!" deyince, Emine utangaç bir şekilde önümde eğildi ve kemerimi çözmeye başladı. Sevil ile Jale de bakışlarını pürdikkat Emine?ye kilitlemişlerdi. Emine pantolonumu sıyırdı, ben de üzerimdeki kazağı çıkartıp kenara attım. Sadece boxerimle kalmıştım. Emine boxerimi de indirdi, sikim artık özgür bir şekilde karşısındaydı. Emine elini sikime attı, yavaş yavaş üzerindeki çekingenlik gidiyordu. Sikimi bir süre daha okşadıktan sonra önce sikimin kafasını ağzına aldı ve hafif hafif yalamaya başladı. Küçücük dudaklarında sadece sikimin başı kayboluyordu, fakat büyük bir bölümü halen dışardaydı. Emine?ye baskı uygulamıyordum, daha vaktimiz vardı. Fakat ayakta durmaktan belim ağrımıştı, Emine?nin ağzından sikimi çektim ve Sevil?in oturduğu koltuğa oturdum. Emine tekrardan sikimi ağzına aldı, fakat bu sefer ortalarına kadar yalamaya başlamıştı. Sevil ise gülümseyerek Emine?yi izliyordu. Emine 10 dakikaya yakın sikimi yaladıktan sonra, Sevil bana işareti verdi. Ben de artık birşeyler yapmaya başladım. Emine?yi ayağa kaldırdım ve üzerindekileri tek tek çıkarttım. Mini eteğini de indirince, Emine iç çamaşırlarıyla karşımda kaldı. Südyenini çözdükten sonra, başı Sevil?e gelecek şekilde koltuğa yatırdım. Emine kafasını Sevil?in bacaklarına yaslamıştı. Altındaki külotu da çıkarttım, pespembe küçücük amı meydandaydı. Önce biraz okşadım amını ve elleyip, inceledim. Daha sonra ise eğilerek yalamaya başladım amını, mükemmel bir tat ve koku geliyordu. Yaladıkça da yalayasım geliyordu. Emine?nin amı iyice sulanmaya başlamıştı, hafiften de inliyordu. Emine?yi orgazm edene kadar yaladım ve orgazm olunca bıraktım yalamayı. Şimdi ise esas kısıma gelmiştik. Emine?yi elinden tutarak kaldırdım ve koltukta domalttım. Kalçalarını ayırdığımda küçücük bir göt deliği karşımdaydı. Kalın sikimi buraya nasıl sokacağım diye düşünüyordum. Bir yerden başlamak gerek diyerek eğildim ve göt deliğine bir dil darbesi attım. Emine önce hafiften irkildi, fakat sonra onun da hoşuna gitmeye başladı ve rahat bıraktı kendisini. Ben Emine?nin göt deliğini yalarken, Sevil yerinden kalktı ve salondan çıktı. 2 dakika sonra elinde bir kremle geldi ve kremi sehpanın üzerine bıraktı. Ben ise iyice gevşettiğim göt deliğini yalamayı bıraktım ve kremi aldım. Bir parça sikimin başına sürdüm ve yedirdim. Biraz daha aldım ve onu da Emine?nin göt deliğine sürdüm. Sonra sikimi göt deliğine dayadım ve bastırdım. Gerçekten daracık bir göt deliği vardı, Emine kendini kastıkça daha da zorlaşıyordu benim içine girmem. Sevil bu durumda yardımıma yetişti ve Emine?nin dudaklarına yapıştı. Böylelikle hem bağırmasını engelliyor, hemde Emine yavaş yavaş kendini serbest bırakıyordu. Böyle böyle birkaç dakika içinde sikimin başını soktum göt deliğine, fakat Emine tekrardan sıkmaya başladı kendini. Zorla tamamını içine soktum, şimdi ise Emine?nin sakinleşmesini beklemek gerekiyordu. Sevil öpüşmeyi bıraktı ve Emine?ye, "Dudaklarımı parçaladın orospu!" dedi ve gülmeye başladı. Emine?nin gülecek hali bile kalmamıştı, kendini sıkmaktan acayip yorulmuştu. Git gel yapmaya başladım hafiften. Daracık göt deliği beni müthiş tahrik ediyordu. Emine tekrardan bağırmaya başlayınca, Sevil Emine?ye, "Yık ortalığı orospu!" dedi ve Jale ile gülüştüler. Gittikçe hızlanıyordum, kalçalarına sertçe çarptıkça kalçaları iyice sallanıyordu. Müthiş bir görüntü vardı önümde. Yorgunluktan ayakta duramıyordum, fakat içinden çıkmak istemediğimden sikmeye devam ediyorum. 20 dakikaya yakın siktim Emine?nin götünü ve boşalacağım sırada içinden çıkmadan tüm döllerimi götünün içine boşalttım. Biraz sonra içinden çıkarak koltuğa kendimi attım. Bir süre koltukta gözlerimi kapatıp dinlendim. Sonra kalktım ve banyoya giderek duşumu aldım. Tekrar salona geldiğimde Emine yoktu, sadece Jale ve Sevil vardı. Kıyafetlerimi giydikten sonra, Sevil, "Akşam yemeğine kalın, yemek hazır!" dedi, biz de kabul ettik. Akşam yemeğini yedikten sonra, saat 20:30 gibi Sevil?in evinden ayrıldık. Tam kapıdayken beni öperken cebime elini sokup bir şey bıraktı. Büyük ihtimal bugünkü hizmetimin karşılığıydı. Yaz aylarına kadar azar azar yaptıktan sonra, yaz tatilinde birden bu işe yüklenecektim ve parayı vurup bırakacaktım. Jale ile arabadayken Jale?ye bu konuyu açtım. Jale ise, "Biliyordum senin bu işi çok istemediğini, fakat ne yapalım, sana böyle yardım edebilirim. Hemde çok kötü bir iş değil, çoğu gencin hayalindeki kadınlarla beraber olup, üzerine para alıyorsun!" dedi. Ben de, "İşin kolaylığına bir şey demiyorum, fakat önce okul, ardından birde bu iş olunca acayip yoruluyorum!" dedim. Bizim sokağa doğru girerken, Jale, "Peki ne yapmamı istiyorsun?" dedi ve arabayı kuytu bir yere çekip kontağı kapattı. Ben de, "Yaz ayına kadar yapmayalım demiyorum, ama az az yapalım." dedim. Jale olumsuzca başını sallayarak, "Sevil seni tüm arkadaşlarına övmüş, herkes benden seni getirmemi istiyor. Sana ancak şöyle bir iyilik yaparım, bu buluşmaların arasını açarım iyice." dedi. Ben de, "İyi tamam, öyle yapalım!" dedim ve Jale?yi öptükten sonra arabadan indim ve teşekkür edip, iyi geceler dileyerek evime yürüdüm. Eve girdiğimde ışıklar kapalıydı, herkes yatmış olmalıydı. Ben de hiç ses etmeden odama girdim ve üzerimi değiştirdikten sonra cebime baktım. Sevil 300 TL koymuştu cebime. Bizimkilerin yatak odasına girdim, annemin başucundaki sehpaya bıraktım parayı ve odama geçerek yattım. Artık resmen bu benim işim olmuştu. Jale önümüzdeki aya kadar tüm programı ayarlamak istiyordu. Perşembe sabahı ben okula giderken beni aradı ve "Eğer haftasonu planın yoksa, senin için güzel bir sürprizim var!" dedi. Ona, "Bir planım yok, sürpriz nedir?" dedim. Jale, "Sevil?in arkadaşlarından biriyle sana bir görüşme ayarladım. Hemde 3 tane kız olacak. Fakat 1 gün değil, Cuma akşamından çıkıp Pazar akşamı döneceksiniz!" dedi. Ben de, "Döneceğiz derken? Nereye gideceğiz ki?" dedim. Jale, "Şehir merkezine uzak bir yerdeki yazlığa gideceksiniz. Sakin bir yer yani!" dedi. Ben de, "İyi bakalım, gideriz!" dedim. Bu arada okula gelmiştim, "Ben okula giriyorum, görüşürüz!" dedim ve kapattım telefonu. Dersin başlamasına 10 dakika vardı, kantine gidip oturdum. Bu arada Üniversite?de hoşlandığım kız yanıma geldi. Kantin bomboştu, benimle sohbet etmek için oturdu masama. O da benim gibi 2. sınıftaydı. Güzel bir sohbet ediyorduk. Bana haftasonu işimin olup olmadığını sordu. Haftasonu bir yere gideceğimi söylediğimde, kız biraz yüzünü astı. Ben de, "Fakat istersen yarın bir yerlere gidebiliriz? Okulu kırarız!" dedim. Gülümseyerek kabul etti ve kalkıp derslerimize girdik. Yarını iple çekiyordum. Ertesi gün sabahtan buluştuk ve öğlene kadar gezdik, dolaştık. Daha sonra onu evine bıraktım, ben ise ne yapacağım diye düşünüyordum. Saat 13:00?ü gösteriyordu. Eve gitmek olmazdı ve dolaşmak ta istemiyordum. Aklıma Jale geldi. Otobüse binerek Jale?nin evine gittim. Zile bastım, birkaç dakika sonra Jale kapıyı açtı ve beni görünce şaşırdı. Kekeleyerek, "Ne oldu? Okulda değil miydin sen?" diyerek içeriye davet etti beni. Salona geçince durumu anlattım. Jale gülerek, "Sen o kızla sadece gezmemişsindir!" dedi. Ben de, "Yok valla, sadece gezdik!" dedim. Jale?nin üzerinde, askısız, pembe renkli, göğüslerinden kalçalarına kadar inen açık bir tek parça kıyafet vardı. Kucağıma oturarak, "O zaman bu şansı ben değerlendireyim!" dedi ve dudaklarıma yapıştı. Elbisenin etek kısmını beline kadar çektim ve kalçalarını serbest bırakarak okşamaya başladım. Kalçalarına direkt temas etmek bana harika bir zevk veriyordu. Ateşli bir şekilde öpüşüyorduk Jale?yle. Göğüslerini benim göğüslerime dayamıştı, fakat büyük göğüsleri neredeyse ağzıma kadar geliyordu. Öpüşmeyi çok uzun tutmadık, Jale öpüşmeyi bıraktı ve elbisesini çıkarttı. Sadece tanga külotuyla kaldı, südyen giymemişti. Ben de göğüslerine yumulup, uçlarını emmeye başladım. Jale bundan harika bir zevk alıyordu, gözleri kaymıştı. Kendini iyice bana bastırmaya başladı, sikimin üzerinde, yukarı aşağı hareket ediyordu. Sikim iyice büyümüş ve patlayacak duruma gelmişti. Jale?yi üzerimden kaldırdım ve yerde diz çöktürdüm. Sonra pantolonumu hızlıca çözdüm ve boxerimi indirdim. Ben daha ayağımdan pantolonumu sıyırırken, Jale çoktan sikimi ağzına almış yalamaya başlamıştı. Keyfini çıkarta çıkarta yalıyordu. Taşaklarım da elindeydi ve oynuyordu onlarla. Jale sikimi çok uzun süre yalamadı, biran önce sikimi içinde istiyordu. Saçlarından tutup kaldırdım. Dudağından biraz öptükten sonra koltuğa domalttım ve eğilip amını yalamaya başladım. Zaten azmış Jale şimdi iyice kopmuştu ve o anda orgazm oldu. "Lütfen gir artık içime, lütfen!" diye yalvarmaya başladı. Benim de pek dayanacak halim kalmamıştı, ayağa kalktım ve sikimi amına hizalayıp çok bekletmeden bir hamlede soktum. Jale o anda böğürürcesine bir ses çıkarttı ve biraz sonra sakinleşti. Birkaç saniye içinde bekledikten sonra Jale?ye "İyi misin?" dedim. Jale bir şey söyleyemedi, fakat iyiyim anlamında kafasını salladı. Ben de o anda git gel yapmaya başladım. Bağırışı o kadar kötüydü ki, bir şey oldu sanmıştım, fakat o aldığı zevkten bağırıyordu. Ben hızlanmak istemesem de, Jale beni daha da hızlandırmaya zorluyor, hatta ara sıra benim git gel yapmamı beklemeden kendisi bana doğru vurduruyordu kalçalarını. Bazen o kadar hızlanıyorduk ki, yarrağım amından çıkıyordu. O anda oyuncağı elinden alınmış bir çocuk gibi bir anda huysuzlanıyor ve hemen amına girmemi istiyordu tekrardan... Nerdeyse 20 dakika kadar sikmiştim ve Jale bu arada 2. orgazmını yaşamıştı. Ben de artık patlayacaktım. Boşalmadan hemen önce içinden çıkarak, Jale?nin en çok hoşuna giden şeyi yaptım, önümde diz çöktürdüm ve suratına doğru 31 çekmeye başladım. Saniyeler içinde suratına boşaldım ve koltuğa yığılıp kaldım. Sanki bacaklarım tutmuyordu, hareket edemiyordum... (Alıntıdır)