PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balık Tutmaya gittiğim gün.0 gerçek

admin
19 Mart 2021, 03:34
Balık Tutmaya gittiğim gün.0 gerçekMerhaba adım Cenk pasif gayım ve artık hayatım renklenmeye başladı. Uzun yıllar sadece hayal kurarken, son aylarda cesurca davranarak, çok olmasada ayda bir kez yada iki ayda bir kez illaki bir maceram oluyor. Gerçekten inanılmaz olmaya başladı hayat.Hikaye değil gerçekten geçtiğimiz hafta sonu başımdan geçen bir olayı anlatacağım. En büyük keyfim balık tutmak. Maltepede oturuyorum ve sürekli sahile gidip sandal kiralıyorum.Biraz kürekle açılıp balık yakalıyorum. Yine heveslenip balık tutmaya gittiğimde bana boşta sandal olmadığını çıkamayacağımı söyledi kiralayan adam. Yıkılmış vaziyette kiralayan adamla konuşurken denize yeni çıkmak üzere olan bir adam sandal kiralayan adama seslendi, yazık döndürme çocuğu gelmiş buraya kadar, ben tekim gelsin benimle dedi. Baktım 50 li yaşlarda beyaz saçlı bir adam. Tamam gelirim benim için sorun yok dedim. Biraz büyük motorlu bir tekne.Bindim ve hiç konuşmadan 20 25 dakika gittik tedirgin olup nereye gidiyoruz dedim.Bana balık adaların arkasında tekne motorlu sorun olmaz dedi.Epey bi uzaklaştıktan sonra durdurdu motoru.Şimdi biraz yüzelim güneşlenelim sonra balığa geçeriz dedi.Yanımda şort yok ben yüzemem dedim, bana, bendede yok külotla yüzeriz kim görecek dedi.Soyunup külotla denize atladı. Su çok güzel sende gel diye bağırdı bende soyunup külotla atladım suya.Biraz yüzdükten sonra çıkalım artık dedim ama teknede merdiven yoktu ve adam tam arkamdaydı.Ben tırmanmaya çalışınca eliyle kalçamı tutup yukarı itmeye başladı yardım bahanesiyle avuçluyordu sürekli hem korktum hem aşırı heyecanlandım.Sonunda tırmandım çıktım peşimdende o çıktı tekneye.Bana dedi ki yahu daha tanışmadık bile ben Önder memnun oldum bende Cenk memnun oldum dedim. Islak külotla durulmaz Cenk çıkaralım bunları dedi, hava sıcak birşey olmaz dedim. Sen bilirsin ben ıslak oturamam dedi ve külotunu çıkartıp kenara koydu.Tam bir şok yaşadım hiç utanmadı önümde çırılçıplak oturdu utancımdan başka yerlere bakıyordum sadece arada bir bakıyordum çaktırmadan.İçimden şunu geçirdim, bu adam niyetli kesin birşeyler yapacak bana.Doğruyu söylemek gerekirse önümde çırılçıplak bir adam vardı ve bende çok azmıştım ama utancımdan hiçbirşey yapmıyordum.Hadi güneşlenelim dedi ve ikimizde yattık.Birazdan yanıma gelip ön tarafın kupkuru arka tarafın ıslak kaldı yüzüstü yat birazda dedi.Ben yüzüstü yattım bir süre sessizlik oldu sonra bir anda elini kalçama koyup daha kurumamış bu dedi.Evet kurumadı dedim.Sonra her 1 dakikada bir elini koyup hala ıslak demeye başladı. Artık hem kendi isteğimle hemde ona yardımcı olmak için uyuma numarası yapmaya karar verdim.Defalarca seslendi cevap vermedim.Daha sonra elini tekrar kalçama koyup bu sefer okşamaya başladı heyecandan ölücem sandım.Külotumu yavaşça aşağıya indirip öpmeye başladı biraz sonra elleriyle kalçamı ikiye ayırıp beni yalamaya başladı.Sonra omuzumdan tutup hafifçe silkeleyip Cenk uyanman lazım dedi.Yeni uyanmış gibi yapıp numarayı devam ettirdim.Uyumuşum dedim külotum neden inik benim falan dedim.Lütfen kalsın öyle dedi burası çok görünüyor dışardan lütfen teknenin içinde yere yatarmısın dedi.Biraz yalandan karşı çıksamda çok ısrar edince yattım yere.Üzerime yatıp sikini dayamaya başladı epey bi zorladıktan sonra birazını soktu belli etmiyordum ama zevkten kuduruyordum.Kalçanı ikiye açarmısın ellerinle dedi bana.Açınca tükürdü kıçıma.Sonra dayayıp birden yüklendi tamamı girdi içime.Sonra hızlı hızlı girip çıkmaya başladı.Bir taraftan inanılmaz zevk alıyordum bir taraftanda şak şak ses çıkıyordu yakalanıcaz diye korkuyordum.Epey bi siktikten sonra bir anda çıkartıp kalçamın üzerine boşaldı.Kalkıp denize girdim yıkadım heryerimi.Elimi tuttu tekneye çekti.Sen benim karımsın artık seni bırakmam gibi birşeyler söyledi.Sonra hiçbirşey olmamış gibi saatlerce hava kararıncaya kadar balık tuttuk.Gidelim artık geç oldu dedim.Tamam ama bir kere daha istiyorum dedi.Bu sefer bana sikini yalattı teknenin arkasına domalttı beni bu şekilde 5 10 dakika sikti beni.Ben artık zevkten tavan yapmıştım kendimi kadın gibi hissediyordum.Sikini çıkartıp bana dedi ki yalarken boşalmak istiyorum beni kırmazsın değilmi.Tamam dedim.Sikini birkaç dakika yaladım sonra ağzıma boşalmaya başladı.Denize tükürdüm dölleri ama hepsi gitmedi.Sonra tekrar sahile gelip tekneyi bağladık telefon numaramı istedi sürekli gittiğim yer olduğu için adım çıkar diye korktum kafadan bir numara salladım.İyi akşamlar deyip uzaklaştım.Yemin ediyorum tamamı gerçek anlattıklarımın inanılmaz belk**e bir daha hiç olmayacak bir gündü.Şimdi korkuyorum sanırım bir daha gidemem oraya.Ama nerede ne çıkacağı gerçekten belli olmuyor.Umarım tekrar böyle tatlı tesadüfler yaşarım. Son aylarda gerçekten resmen aranıyorum ve kimseye hayır demiyorum. Bir taraftan çok korkuyorum ama inanın anlatılacak gibi bir heyecan değil yaşadıklarım. Kendime söz verdim cesur davranacağım ve yaşadıklarımı utanmadan paylaşacağım.