PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Annemle Tekirdağda Tatil 1

admin
19 Mart 2021, 03:32
Annemle Tekirdağda Tatil 1Adım sadık 1 sene önce filandı tatil planları yaparken babam ben gelmeyeceğim şirkette işler var siz gidin bir 10 gün kalın ben daha sonra katılırım size dedi dolayısı ile tatile annem esmeray ile gidecektik yer olarak tekirdağı tercih ettik istanbula yakınlığından ötürü aslında babam ile annemin arası açıktı ve babam bizimle tatil yapmak istemiyordu işleri ise bahane ediyordu annem ise esmer 1.60 boyunda ne zayıf ne şişman çok seksi vücut hatlarına sahip bir insandır özellikle kalçaları oldukça büyüktür tahrik edicidir hatta bu yüzden annemle giydiği şeyler konusunda çok tartışmışızdır neyse o gün geldi tekirdağa vardır güzel bir otele geldik bavulları odamıza çıkardık yerleştirme filan derken akşam oldu annem hadi yemeğe inelim hazırlan dedi bende hazırlanıyorum dedi tamam dedim hazırlandık ve yemeğe indik annem altına açık mavi bir kot üstünede dar bir beyaz gömlek giymişti ayağında ise topuklu beyaz ayakkabıları vardı çok seksiydi neyse yemeğimizi yedik ve çay içmek üzere çay bahçesi kısmına gittik çaylarımızı yudumlarken arkamızda 26-27 yaşlarında esmer uzu nboylu bir genç tavlada arkadaşını yendi ve ya bu otelde tavla oynamayı bilen kimse yokmu diye şakasına bağırdı annemde iyi tavla oynar ve hemen gel ifadeni alayım senin dedi çocuk şaşırdı ciddimisiniz diye sordu annem evet edi ve başladılar oynamaya ben telefonla konuşmak üzere uzaklaştım geldiğimde muhabbet ilerlemişti ve çocuk espirileri arka arkaya patlatıodu annem ise gülmekten oynayamıyordu pek hoşuma gitmedi bu olay neyse oyun bitti annem sahilde yürüyelim dedi ben tamam dedim sora çocuğa sende gel istersen dedi tamam dedi ve beraber yürümeye başladıkyine şakalar filan bayaa samimi olduk neyse geç oldu ve odalara ayrıldık sabah 9 gibiydi annem hadi denize dedi ben yok sen git dedim ben 12 gibi gelirim dedim tamam dedi ve pembe bikinisini giydi siyah ray-ban gübeş gözlüklerini takıp gitti ben saat 12 gibiydi gittim ve şok oldum annem havlunun üzerine üz üstü yatmış akşam ki önder isimli esmer çocuk annemin bacaklarına güneş kremi sürüyor baldırlarına doğru masaj yaparcasına ovuyor kıl oldum neyse yanlarına geldim napıyorsunuz felan filan sora bana annem bira al içelim dedi tamam dedim gidip 3 tane bira aldım ve üçümüz içtik biraları sora annem hadi denize girelim dedi girdik girerken deniz biraz kayalık ve ekstaneler var bir anda annem bağırmaya başladı bir baktık annemin ayağına kestane batmış önder hemen annemi kucağına aldı annem de o an acıyla önderin boynuna sarıldı ve ağlamaya başladı dosdosğru doktorun yanına gittik doktor ufak bi operasyon yaptı biraz orta şekerli 1 hafta geçti babamı aradım gelmiyomusun dedim yok bir hafta daha buradayım dedi kızdım tamam dedim ve kapattım yine akşam yemeğine indik annem oldukça şık giyinmişti altında ten rengi çorap üstünde beyaz diz üstü etek onun üstünde kırmızı göğüs dekolteli kırmızı beyaz işlemeli gömlek ve kırmızı uzun topuklu ayakkabıları vardı neyse yemekten sora önder sizi disokya götüreyim dedi tamam dedi annem bende bişey diyemedik ve diskoya gittik vokta içmeye başladık sora önder hadi dans edelim dedi ben yok dedim hiç bilmem dedim annemle önder kalktı annemle oynamamaya başladılar annem çok seksi oynuyordu annem sürekli annemi güldürüyordu bişeyler söylüyordu kulağına annem ise gülüyordu deli oldum içmeye devam ettim 40 dakika filan oynadılar sora terlemiş bir biçide geldiler bi yarım saat daha oturduk ve hadi kalkalım dediler önder komple hesabı ödedi ve çıktık hadi fenere doğru yürüyelim dediler ben çok sarhoştum yok odaya gidelim dedim annem o zaman sen git dedi biz yürüyoruz dedi çok sinirlendim tamam dedim arkamı dönüp gittim sora kafama takıldı hemen geri döndüm onları izlemeye başladım bi tekel e girip bira ve cips filan aldılar ve mendireğe doğru yürüdüler mendireğin ucuna kadar gittiler ben ise arkadalarından sessizce gittim daha sonra iç tarafta boş buldukları bir motorlu udak bir tekneye oturdular ben arkadan sessizce izlemeye başladım içkileri içtiler muhabbet koyuydu annem sürekli gülüyordu?