PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yasak Evlilik - Bölüm 1 (Alıntıdır)

admin
16 Mart 2021, 15:43
Yasak Evlilik - Bölüm 1 (Alıntıdır)Merhaba sevgili okurlar, ben Ankaradan Batuhan, ama her kes bana Batu der. Yaşım 25, boyum 1.83, 88 kiloyum ve fit vücuda sahipim. Neyse geçelim hikayeme. Bu anlatacağım hikaye ben küçükken başımdan geçti. O zamanlar henüz 13 yaşım vardı. Am, sex gibi şeyler bilmezdim hi bir zaman. Ailemiz 4 kişi. Ben, babam, annem ve ablam. Annem çok güzel, vücudu gencecik kız gibi. Ablamla yan-yana koysalar hiç fark görülmez. O zamanlar küçükken annem hep evde rahat dolaşırdı. Bizi yıkarken bile çırılçıplak olurdu. Ben hiç birşey anlamazdım daha o zamanlar. Annem hep sikimle oynardı. Öperdi severdi. Yanımda amını ağda bile yapardı. Tabi ben anlamazdım ne olduğunu. Bir vakit annem uyurken ben oynuyordum. Sonra elimdeki küçük sopanı atayım derken dönüb sikime değdi ve ben çığlık attım annem uyanarak yanıma koştu ve pantolonumu çekerek sikime baktı, üfürerek, okşayarak, öperek ?bişey yok tatlım bişey yok? diyerek benim ağlamam için çabalıyordu. Ve bu zaman annem sikimi ağzına alarak tükürük yaptı. Biraz daha sonra yine ağzına aldı. Bu sefer daha çok ağzında bekletti. Diliyle sikimi oynatıyordu sanki. Gıdıklanıyordum bende gülmeye başladım. Annemde güldü. ?çokmu hoşuna gitti tatlım? dedi. Bende ?evet anne biraz gıdık oluyo ama güzel oluyo? dedim. Annemde yine ağzına alarak emmeye başladı. Bende akışına bırakmış gülüyordum. Bir kaç gün böyle sikimi emerek geçiyordu. Hatırlamaya başlıyordum ben 3-4 yaşlarımda annem hep yapardı bunu. Ama tuhaf olan şey ise ablamda anneminki gibi amdı ama annem onun şeyinide öpüyor ve emiyordu o zamanlar. Ama şimdi yalnız benim şeyimi öpüyordu. Bir gün canım çekti sanki, annem uyurken yanına gittim ve ?anne şeyim ağrıyo öpsene geçsin? dedim. Annemde uyanarak gülerek ?ne o çokmu ağrıyo? dedi ve şeyimi ağzna alarak emmeye başladı. Başını ileri-geri yapıyor küçük pipimi emiyordu. Biraz sonra ?tatlım benimde şeyim ağrıyo sende öpsene geçsin? dedi annem. Bende ?nasıl yani anne senindemi şeyinde ağrı var? dedim. Annemde ?evet tatlım çok ağrıyo? dedi ve donunu aşağı sıyırarak bacaklarını açtı ve şeyini yüzüme doğru koydu. ?öpsene? dedi annem. Bende bu acayip şeyi ilk önce kokladım. Tuhaf koksada bana tatlı bişeymiş gibi geldi. Öpmeye başladım. Annemde ?evet tatlım öp çok iyi geliyor? diyordu. Bende daha çok öpüyor, kokluyor ve emmeye başlıyordum. Annemde ?evet tatlım evet em öyle evet güzel durma? diyordu. Günlerimiz böyle ben annemin amını emmekle, annemde benim sikimi emmekle geçiyordu. Yine ben annemin amını emerken anneme soru sordum ?anne peki ablamın şeyi ağramıyormu? diye? Annemde ?tatlım henüz ağrısı yok ama ağrısı olduğunda baban yardımçı olacak? dedi. Bende ?ne yani ablamın şeyini babammı tedavi edecek? dedim. Annemde ?evet tatlım seni ben, beni sen tedavi ediyoruzsa, babanıda ablan, ablanıda baban tedavi eder? dedi. Bende ?peki babam seni tedavi etmiyormu? diyo sorduğumda annem ?henüz değil ama hiç kimseye söyleme yaptıklarımıızı tamammı tatlım? dedi. Bende ?tamam anne? diyerek yine amını emerken annem ?hadi soyun?dedi. Soyundum bende ve ?şimdide bacak arama yakın otur? dedi. Bende yaptım. ?şimdide şeyimin dudaklarını ayır ve pipini orda gördüğün deliye sok?. Bende ?anne ne delik? Benim pipim bura nasıl girerki? dediğimde annem bastı kahkahayı ?merak etme tatım sen o deliğe sok gerisini bana bırak? dedi bende büyümüş sikimi amınındakı deliğe soktum, ?şimdide kendini ileri ver? dedi annem. Bende yaptım ve sikim içerde kayboldu. ?şimdi gördünmü tatlım? dedi annem. Sikim içeri girmişti ama çok güzel hissediyordum. Sanki başka bişeydi bu. Sonra annem ?ucuna kadar çıkart sonra yeniden sok içeri? dedi ve bede yapıyordum. Inanamıyorum harika bişeydi bu. Annemde ?ah küçücüyüm benim evet tatlım, oğluşum büyümüşde annesini tedavi ediyor? diyordu. Sonra annem beni yere yatırarak üstüme çıktı ve amının deliğini ayırarak gösterdi ve sikimi içeri nasıl soktuğunu gösterdi. Yarım saatdan sonra üstüm-başım su olmuşdu. Annemin amından su akıyordu. Annem işediyini sandım. Sonra annem ?nasıldı tatlım? diye sordu. Bende ?çoook güzel anne değişik bişey, süper bu? dedim. Annemde ?bu oyunumuzu aramızda saklarsan her gün oynayalım? dedi annem. Ondan sonra hep annemle yalnız kaldığımızda o oyunu oynuyorduk. Bazen annem çok garip şeyler yapıyor, çığlıklar atıyor, küfürler yağdırıyordu. Ben bir keresinde okul arkadaşım Sineme o oyunu oynamak istemiştim fakat kızın canını yaktığımda ?sen beni bozdun Batu? söyledi. Bende ?nasıl yani bozdum anlamadım oyunu düzgün oynuyorum? dediğinde bana ?salak ne oyunu beni düpedüz siktin? dediğinde utanmışdım. Demekki ben annemi sikmişim şu zamana kadar. Hep küfürlerde duyduğum şeyin ne olduğunu bilmek ve görmek isteyen ben annemi sikmiştim. Sinemin annesi okula şikayete geldi ve annemi çağırdılar. Annem geldiyinde yüzüne bakamıyordum. Bana annem ?ne yaptın tatlım? dediğinde bende utanarak ?Sinemi siktim anne? dedim. Annem kahkaha atarak ?öğrendin demek yavrum, merak etme şu meseleyi hall edeğim konuşuruz? dedi ve meseleyo hall etti. Eve döndüğümüzde her şeyi konuştuk ve ilişkimizin ikimiz içinde makbul olduğundan davam ettirdik ve her şeyi öğretti bana. Ve ben daha çok şey isyordum. Annemi götten sikiyor, yalıyor emiyor nerde bulursam sikiyor ve daha da azıyordum. Bir zaman anneme ablamı istediğimi söyledim. Annemde babamın ablama ilgisi yaratmak istediğini, onu ablamı arzulamasını ve böylece aile boyu rahat ilişki yaşamak istediğini söyledi. Bende ilk önce ablamı aramıza almamızı ve ablamın babamı baştan çıkartmasını sağlamalıydık. Annemde mantıklı buldu ve derhal işe koyulduk. Eskisi gibi annem yine çıplak dolaşmaya başladı, bende hep ablama sikimi ve vücudumu göstermeye çalışıyordum. Bir gece su için kalktığımda ablamın annemlerin odalarının önünde eğildiğini gördüm. Yakınlaştığımda donunu indirmiş, amıyla oynuyordu. Bende arkasından sinsice yaklaşarak ağzından ve amından yakaladım ve elimle amına masaj yapmaya başladım. Ilk önce karşı koymaya çalıştı ama parmaklarımı içine soktuğumda ve ileri-geri yaptığımda bıraktı kendini ve inlemeye başladı. Vay kaltak kendini siktirmişti, amı vıcık vıcık su olmuştu. Çabucak sikimi çıkararak amna gömdüm. Tiz bir çığlık attı ama elim hala ağzındaydı. Başladım pompalamaya. Ben siktikce kendini dahada geri bana vuruyordu. Sonra kolundan tutarak koltuğa çektim ve ben oturduğumda kucağıma zıplayarak sikimin üzerinde hoplamaya başladı. Bende boş durmuyor, göt deliğini okşuyor, memelerini emiyordum. Çok güzel bir hissti. Nasıl kendimizden geçtikse annem odadan çıkmış ve duymamdık ve başı ucumuzda çırılçıplak bizi seyrediyordu. Birden başımı geri yasladığımda annemin amını kurcalarken gördüm ve yüreğime iniyordu az daha. Bir suçluluk vardı sanki. Anneme ihanet suçluluğu. Ve birden annem ablamın arkasına geçerek göt deliğini yalamaya başladığında ablam ?ne bu, kim, ne, ne yapıyorsun? falan demeden annemi gördü. Ilk önce ani refleks gibi saklanmaya çalıştı ama iş-işten getmişti. Sikişirken annem görmüştü ve çırılçıplak şekilde annemde ablamın götünü yalamaya çalışmıştı. Ablam korkuyordu ama annem hiç istifini bozmadan sikimi ağzına alarak yaladı ve üzerine oturarak zıplamaya başladı. Ablamda bize bakıyordu garip-garip. Annemde ?ne duruyorsun hadi götümle ilgilen? dedi ablama. Ablamda sanki önceden yapıyormuş gibide uzandı öpmek için. Dilini uzadarak yalamaya başladı ve bir an kendine geldi ve ?anne sen ne yapıyorsun böyle? dedi. Annemde ?az konuş yala götümü? diyerek tokatı patlattı. Ablamda annemin götünü bir güzel yalamaya koyuldu. Annem orgazm olduktan sonra ?hadi odaya gidin babanız görmesin yarın konuşuruz? diyerek banyoya gitti. Bende ablamla odaya girdik ve olanları söyledim. Ablam ında hoşuna gitti bu fikir ve sabaha kadar sikiştik ablamla. Sabah kalktığımda babam yoktu ve annem bulaşık yıkarken arkasından yanaşarak sikimi götüne sokarak ?günaydın tatlım? diyerek öptüm. Oda öpücükle karşılık verdi. Biraz sonra ablam çırılçıplak yanımıza geldi ve annem ablamı yere yatırarak amını götünü yalamaya başladı. Ilişkimiz üçlü olmuştu artık ve tek engel babamdı.