PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇILGIN GECE (cryz night)

admin
03 Mart 2021, 12:42
ÇILGIN GECE (cryz night)İçimde yaşadığım duyguları her fırsata dışarı vurmak bana haz veriyor xhamsterla yeni tanıştığım zamanlardı. ve evdekiler 3 gün başka yere gideceklerdi bunu fırsat bilip plan kurmuştum yine evde kadınlığımı yaşıyacaktım. sabah ilk işim en sevdiğim çamaşırları giyip bilgisayarın başına geçmek oldu vucudum gerçekten aşırı kadınsı olduğunu biliyordum skyap ta 3 5 kişiyi boşaltıp tatmin olacaktım derken bu sayı 10 15 lere vardı ve ben inanılmaz derecede tatminsizlik yaşıyordum.güvenip hiç rel yapmamıştım ama sanki bu sefer dayanamıycaktım. derken kendimi gabilede buldum :) saat akşam 4 5 gibi olmuştu mesajlar ardı sıra gelmeye başladı birtanesiyle olacak gibiydi cok ciddiydi 26 yaşındaydı kanıma girmesini biliyodu:.) en son dayanamayıp telimi verdim aradı biraz konuştuk o kadar dayanılmazdiki arzum sakso cekip becerilmek istiyordum ve eve davet ettim. geldi ben tüm kadınlıgımla actım kapıyı beni görünce inanılmaz hoşlandı hemen kapıda yapıştı kalçalarıma her tarafımı okşuyor boynumu dudaklarımı yalıyordu bende elerimle yarrağını okşamaya başladım önceden hazırladığım odaya gittik hemen kemerini açtı yarrağı buyuk esmer hafifi kılıydı hemen eyilip ağzıma aldım alınaca dahada buyudu ve zevk suları ağzıma akmaya başlamıştı....derken ayağı kaldırdı beni hemen domaldım kanapeye doğru oda hafiften sokmaya başladı yavaşca sok dedim oda tükürüklüyor kayganlaştırıyodu ve yavaştan girdi o an becerildiğimi anladım ve yavaş yavaş hızlandı ve şap şap sesleri aşırı cıkmaya başladı kendimi ona vuruyordum eleriyle kasıklaımı belimi kavrıyordu arada bir cıkarıyordu hiç bir kadında bile böyle göt yok deyip yapışıyordu :) nerene boşalmamı istedğini sordu ben o esnada başımı koltuga dayamıştım elerimle sokup cukardığı deliğimi ve taşaklarımı tutuyordum kendi sikimde taş gibi olmuştu ama daha istiyordum bi karar vermem gerekti daha evel hiç yüzüme boşalınmamıştı içimede boşalmasını istiyordum yüzüme dedim ve derken hemen cıkardı gel dedi hemen eğildim yüzüme ve dudaklarıma deyerek 31 cekiyordu bende dilimle onu destekliyordum ve bi anda patladı ağzımın içine dudaklarımı okadar sıcaktıkı bukadar beklemiyodum ben elerime aldım ve 31 cekmeye devam etim ağzımın içine dudaklarıma yüzüme her yere attırmıştı ağzımda akan sperm aşagıdaki yarağıma akmaya başladı ve ben hale sakso cekiyordum zevkten kudurmuştu duramıyodu yaragı cok hasaslaşmıştı yavaştan cıkardım ağzımdaki meniyide cıkardım dışarı hertaraf sperm olmuştu.ve biraz dinlendikten sonra onu hemen gönderdim ama ben hala doymamıştım gabile devam dedim:) alışmış kudurmuş misali artık umursamıyordum biri daha cıktı 40 yaşlarında evli idi güven verdi saat akşam 8 olmuştu onlada görüştük telde eve çağırdım hemen geldi kapıda gene aynı beni görünçe çok etkilendi kapıda dönderdi ve kalçalarımı yalamaya başladı inanılmaz zevk alıyordum ben ayakta bacaklarımı açmış bir elim duvarda bir elimle 31 cekerken o diliyle deliğimi ve kalçalaımı yalıyodu ayağı kaktı ve odaya gectik hemen oda açtı yarağını beyez kalın kılsız cok tatlıydı beklediğimden daha güzeldi saksoya başladım hemen alamıyodum hepsini kalın ve uzundu taş gibi oldu hemen ayakta biraz seviştikten sonra kuçaka oturdu zorla soktu arkam dönük zıplamaya başladım seningibi kimseyi sikmedim bütün karılardana daha güzelsin deyip sikiyordu bacak omza yaptı o koça yaragının taşaklarını hisediyordum cok pis çakıyodu inliyodum bir elim kendi sikimde diğeri onun göğsünde sikiyodu beni o an karısınıda böyle beceriyo diye hoşalndım bi an :) oda fix nerene boşalayım dedi:)sikime dedim birden çekti ve hayvan gibi akıttı yaragıma kalkmamıştı küçüktü etrafı hep meni doldu o an 31 çekmeye çalışıyodum hala istiyodum yaragını ama çaktırmıyodum boşaldıktan sonra biraz daha sokup cıkardı yaragı inanılmaz tatlıydı dayanamadım eğildim biraz o halde ağzıma aldım ikiyide yapalımmı dedi ben yok dedim ama hayvan gibi istiyodum gönderdim.saat 10 olmuştu ven ben hala azgındım kendimi tanımıyodum okadar cekingen ken 2 kişiyle beraber olmuştum ve 3. istiyordum devamı daha sonra.....