PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konumuz Üvey Annem ! 1

admin
04 Temmuz 2020, 15:26
Konumuz Üvey Annem ! 1Selam !Bu anlattığım benim başımdan geçmektedir.Benim bir üvey annem var ve ben ondan hoslanıyordum. Ve o beni kölesi olarak görüyor.Bu olayı size baştan anlatıcağım...Bakın ben üvey annemi hiç sevmediğim kadar bi okadar onun vicudunu yalamak için herseyi yaparım. Ama yinede onu sevmiyorum sadece o benim beynimin sexs fantezisi gibi bisey o kalcaları sanki zenci götü o göğüsleri sanki patlayacak bir balonu anlatıyor. Ama yinede onu sevmiyorum. Herneyse konuya geçiyorum:Üvey annem benim sikimi ellemeye cok seviyor. Bazen gecerken flan elliyo bnde yapma flan diyorum ya napıon diom cattık belaya flan diom birgün camdayım sersemlime geldi sivilcm cıkmıs onla ilgileniyorum geldi sikimi elledi sıktı sonra güldü mutfağa girdi.Bende cok azdım sikim taş gibi oldu biran gidip o mutfaktayken arkasına dayıyam die gecti ama eyer babama solerse serefim 5 paralık olur annemin yzune bakamaztım. Günler Gecti Aylar Geçti Yaz geldi Onunla denize gittik babam o ... Bi giyinmis bikinisini off... Amındaki o cıkıntı belli oluyor ama ne kadar güzel zevkten bayılmamak için zortuttum babam vardie anlar die bakamıyorumda ama o amı yalamak için neler yapmazdım herneyse yine günler geçti aylar geçti kış geldi.Artık dayanamıyordum onu sikmek cok cok cok istiyordum ama nasıl yapıcağmı bilmiyordum o aralarda pasiflik ortaya cıktı travesti sevgisi yarrak kucana oturma isteği flan onlarda geçti sonunda ama benim onun amı duyduğum saygı geçmedi onun için deli oluyordum .Birgün yine o kilot giymemis eşortmanından götü amı gözüküyordu cok azmıstım hemen açtım xhamsteri basladım 31 çekmeye onun odasının balkonununcamı bizim odayı görüyor.Ben yine onu düşünerek cekmeye basladım cabuk bosalmıyım diye cekip son anda ellerim titriyerekte olsa kendime engel olup orgazım olmamaya calıodum ama benim cekmekten şişti ve artık dokunsam fışkıracak ben leptopa döükken balkondan beni görmezmi çıktı odasından ben onun kapı sesi ile hemen donsuz eşortmanımı çektim. Tabi döl yavas yavas Akıyor esortman kıri kapri şikimin oldupu ye ıslak bende ani çektiğimden faketmedim zaten ceker cekmez o kapıdan içeri girdi.Üvey = Napıyorsun sen ?Ben = anlamadım birden nasıl napıom sert birşekilde cevap verdim. Üvey = Bide Napiommu dion seni sikinle oynarken gördüm bide bosalmıssın üstüne bakBen = Tabi ben soktayım. Agırdan almaya calısıyorum. Ya sacmalama ne oynaması cık odamdan dedim ama benim kalbim fırlıyacak ya öyle böle deil.Üvey = Bu odadan cıkacakm ama bakalım aksam ne dicen babana.Ben = Tmam üvey anne babama söleme ne istediğni yaparım elimden sadece sölediklerini yapmaktan baska cozümüm yok dedim. şimdi babama 31 cekiordu dese ben babamın suratına bakamam.Üvey = Eyer benim bütün istediklerimi yapacaksın yapmassan babanı sana doldururum tamammı ?Ben = Tamam :(Herneyse Günler geçti bu bana su getir gidip getiriom yemek yardım et gidip yardım ediorum ama pek onunla yanlız kalamıyoruz onun için pek bi sey yapmıoruz.Hafta sonu tatilde anneme gidiom zaten.Birgün okullar birgün okula gitmedim cok yorgundum diye bahane uydurdum kapalı fln. gitmedim saat 12.00 kalktım kahfaltı pek yapmam direk yüzümü yıkadım.hemen bilgisayara geçip takıldım facebook flan sonra ü.annem dısardan geldi bizim odanın onunden geçerek odalarına giriyorlar gecerken yine sapık sapık şeyler izlemion dimi dedi bende ses cıkarmadım.Niye gitmedin okula bugun dedi bnde bahaneler uydurdum .Oda ozaman bugun bana yardım edeceksin dedi bende tamam dedim aslında sikimde kalkmıstı bugun senle güzelleşcez dedi bugun bakım yapcaz dedi piğlink miğlik cıkardı sanada sürcem dedi ben yok dedim ısrar etmedı cünkü cok pağlı ürünler.İşte agda makinasını cıkarttı fişe taktı bugün agda yapacan bana dedi ben sasırdım nasıl bilmiom dedim.Ögrenirsin dedi bende tmam dedim.Agda ısındı makinayı bacagına ileri geri sürdüm sonra bacaklarına bez gibi bisey kullanarak cart cart cektim.kapri eşortman giymisti sadece bacağı gösüküyordu herneyse konustun dedi 31 cekerken cokmu zevk alıosun dedi bnde evet bağımlılık oldu dedim.İşte konustuk konustuk sana bisey sölicem dedim söle dedi ama babam blmicek dedim. tamam dediBen travestilerle birlikte olmak cok istiyorum dedim ama kadınlarla oldum dedim ama travesti deneyip onun kucağında zıp zıp zıplamak istiom dedim şaşırdı sonra kadın olmakmı istiyorsun dedi bnde hayır erkek olmak istiyorum dedim.sonra konuyu kapa dedi tmam dedim kaslarını aldırdı . giderken yerdeki pis adetli donunu alıp suratıma sürterek bunu makinaya at dedi cok pis kokuyordu ama sikim taşş gibi olmustu.sonra yine 23 nisan die tatil oldu.Yine bakım yaptık flan snra bn onu sevdiğmi üvey a ile birlikte olmak istediğmi soledim o direk cıkar dedi indirdim klodumu ayağınla 31 cekmeye basladı akıttı ve tamam zevkini aldın cık dedi bnde tmm dedim ve cıktım bakalım yarın ney olucak ?