PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yalovadan Gelen Misafirler 1

admin
03 Mart 2021, 12:41
Yalovadan Gelen Misafirler 1** Merhabalar ben Mert. Bu hikayedeki olay geçen ağustosta başıma geldi. Ben o zaman 17 yaşındaydım. Kendimden bahsetmek gerekirse komik herkesi güldüren eğlenmeyi bilen biriyim. 1.70 boyum, 65 kilom var ve tek çocuğum. Annemde babamda çalıştıkları için evde gelenllikle tek olurdum. Antalya'da yaşıyoruz bu yüzden ortam benim için iyiydi. Kız ortamı olan bir yerde yaşıyordum. Bir çok kız arkadaşım oldu bu sayede ancak hiçbirisini yatağa atamamıştım..** Okul kapanmış ağustos gelmişti. Ben kızların peşinden koşuyor, onları yatağa atmaya uğraşıyordum. Amacımı erken belli ediyordum ve bunun yüzünden konuşmalar erken bitiyordu. Bir gün Ayça isminde Meslek lisesinde benimle yaşıt biriyle konuşuyordum ama kız kezban çıkıp bana engel atmıştı. Neyse diyip duşa girdim çıktığımda saat akşam 8 civarıydı ve bizimkiler gelmiş yemeğe oturmuşlardı. Hoşgeldiniz dedim ve hemen masaya oturup yemek yemeye başladım. Yemek bittikten sonra odama geçip kız avına devam edecekken annem ile babam tartışmaya başladı. Tartışmanın başında lavoboda olduğum için duymamıştım. İçeri geçtiğimde ne oluyor gibisinden sordum. Babam Amcasının bize geleceğini söyledi. O an bunun için mi tartışıyorsunuz dedim. Annemse kim ilgilenecek onlarla falan dedi. Ben hallederim dedim ve ne zaman geleceklerini sordum. Pazartesi buraya geleceklermis. Tamam dedim ve odama geçtim.** Babamın amcasının 3 tane kızı vardı. Ama hepsine abla gözüyle bakıyordum ve çok seviyordum. İyi insanlardı. Amcam geliyorsa kızlarıda geliyor diye düşündüm. Çünkü babamın amcası yaşından dolayı araba kullanamıyordu. Araba kullanan kızı Güliz ablamdı. Diğer kardeşlerine göre uzun boyluydu ama ortancalarıydı. Benim boyuma yakındı ve 30-35 yaş civarındaydı. Siyah uzun saçları ve ince beli vardı. Çok güzel değildi ince dudakları ve yüzünde kırışıklıkları vardı. Siyah gözleri göz altı torbaları yüzünden büyük görünüyordu. Memeleri ve küçüktü ama bacakları dahi adamı boşaltırdı. Daha evlenmemisti babamın amcasının kızları. Bu yüzden onlarla daha rahattım ama en son 3 yıl önce görüşmüştük ve ben o zaman asosyal ve çekingen bir çocuktum. 3 yıl önce yıllık izinde biz onlara gitmistik ve ben sadece son gün samimi olabilmistim.Ama şimdi durum farklıydı. Ne asosyalim ne de çekingen. Kızlarla takıla takıla daha iyi olmuştum.** Birden aklıma diğer iki ablam gelecek mi acaba giye düşündüm. Babamın amcası, eşi ve Güliz ablam tamamdı eğer araba ile geleceklerse. Hemen gidip babama sordum ve hepsinin geleceğini öğrendim. Bu iyiydi çünkü babamın amcasının en ufak kızı 26 yaşında falandı ve beni bir tek yaşdan dolayı anlayabilecegini hissettim. En yakın onun yaşıydı bana. Üniyi bitirmiş işe girmişti. Adı Aysundu. Aysun ablam diğer iki ablama göre daha kiloluydu ama iki ablamda çok zayıftı. ama Aysun ablamın boyu kısaydı diğer ablalarıma göre. Fizik olarak güzeldi. Memeleri ve götü iki ablamınkinden büyüktü ama ahım şahım birşeyde değildi. 2 Ablası zayıf olunca çok kilolu gözüküyordu ama tam anlamıyla en izi fizik ondaydı. ve bir diğer gelecek olan ablam ise Fulya ablamdı. O en büyüktu içlerinde ve daha evlenmemisti. Hatta 3 yıl önce kendi kendime acaba hala bakire mi diye soruyordum. Fulya ablam deyincede hala o soru aklıma gelir. Kendisi 42 yaşındaydı ama iki adresi gibi ne uzun ne kısaydı. yüzündeki kırışıklıklar olmasa ortanca o zannedersiniz yani. En küçük kardeşi gibi memeleri yoktu* ama ortancanınkilerden iyiydi memesi ve gotu. Yaşı çok olmasına rağmen bir gideri vardı. incecik dudakları yüzündeki kırışıklıklar aynı Güliz abla onun kopyası az eskimişi gibiydi. Yüz hatları andırıyordu birbirlerini. En küçük kardeşleri Aysun abla ise onlara benzemiyordu. Yüzü daha yuvarlaktı ve kemik gözlük kullanıyordu.** Pazartesi gelip catmiştı. Ben etrafı toparlayıp beklemeye başladım. Yatakları kim nerede yatacak diye ayarlıyordum ama oda az olduğu icin ablalarım benim odamda yatacaktı. Benim odamda eski bir yer yatağı vardı. 3 yıl önce bende ablamların odasında yer yatağında yatmıştım. Sorun olmaz sanırım dedim. 10 dakika sonra telefon çaldı ve arayan Güliz ablamdı. Otoparkı soruyordu. Tarif edip aşağı indim onları karşılamaya. Amcamın ve eşinin elini öptüm ve ablalarimla sarılarak hasret giderdik. Amcam ve eşi hayranlıkla etrafı gozetliyordu. Oturma yerlerinden birine geçip oturdular bizede valizleri koyup buraya gelin dediler. Amcam ve eşinin valizlerini ben aldım ablalarımda kendi valizlerini aldı ve eve çıktık. Etrafı, yolları falan övüyorlardı bende şakalar yapıyor belediye sağolsuna çekiyordum konuyu. Ben eve önden girip arkama bakmadan tekrar hosgeldiniz dedim ve valizleri oturma odasına attım ve ablalarımada benim odayı gösterip benim özel konuğumsunuz diyip odayı gösterdim. Bendeki değişim hoşlarına gitmiş olacakki ablalarım mutlu oldular o anda. Ne kadar büyümüşsün sen falan diyerek valizlerini yerleştirdiler ve hep beraber aşağıya inmek için evden çıktık. Ablalarımada bir değişim yoktu zaten instagramdan fotoğraflarını hep görüyordum. Asansör ile assaga inerken Güliz ablam dikkatimi çekti. Biraz eskiye gittim. 3yıl önce onlara gidip geldiğimizde bir süre facebookdaki resimlerine bakarak 31 çekmiştim. Beni en çok azdıran oydu. Giydiği elbisesi çok inceydi bu yüzden taktiği sutyenin şekli belli oluyordu. Ablalarıma asla yan bakmam ama o an çok seksi geldi ve penisim sertlesmeye başladı. Asansörden inerken çıkın siz ayakkabımı bagliyacagim dedim. Çıkmaya yakınken ben ilk ayakkabıya hamle yaptım 3ude kapıdan çıkarken doğruldum. Artık arkalarındaydım ve elimi sikime attım sola yatırmak için. Çünkü diklemesine kalkmış hem canım acıyor hemde kabarık görünüyordu. Elinle düzeltirken* tam kapıdan Güliz ablam çıkıyordu ama ayağa kalktığımı hissetmiş olacakki arkasına döndü ve beni o durumda yakaladı. O an ablama büyük saygısızlık gibi hissettim ve salak kafam beklesen biraz daha işte diye sağ elimle kafama vurdum. Ama sol elimle hala penisimi düzeltmek için üstündeydi. Güliz ablamın yüzünün sol kısmını görüyordum. Bana ufak güldü ve yürümeye devam etti. Kendi kendime dakika bir gol bir amk senin gibi sözler söylüyor nasıl özür dilerim diye düşünüyordum. Güliz ablam biraz geriden gidiyordu. Hemen ona dokunup duraklattım ve hemen özür diledim. Sen gençsin sıkıntı yok olur öyle sen bizim kardeşimizin gibi sözler söyledi ama bir sorum var dedi. Ben sorum varı sorun var anladım ve saniyelik gittim geldim. Kime kalktı o dedi. Ben bu soruyu sorunca sorun demediğini anladım abla diyerek kekeledim. Hepiniz çok güzelsiniz çok seksisiniz ama sana dedim o anda. Lan ben ne diyorum dedim içimden at bir yalan o an başka birsey düşündüğüm için kalktı desene salak diyerek tekrar kafama vurdum. Güliz ablam ise gülerek hadi şunlara yetiselim dedi.** Az önce ne yaşadım ben diye düşünürken diğerlerinin yanına gittik ve oturduk. Bana soru soruyorlar bende cevapliyordum. Ablamlar gezelim siteyi falan deyince tamam dedim ve gezdirmeye başladım. Aysun ve Fulya ablam önden Güliz ablam ve ben arkalarından gidiyorduk. Aysun ablam giydiği açık mavi kot çok güzel gözüküyordu. Üstünde ise beyaz bir sıfır kol bodysi vardı. Ama Fulya ablam biraz daha korunaklıydı. Uzun kol elbise ve dar olmayan bir pantolon giymişti. 3 yıl önce çok açık giyinirdi ancak değişmişti biraz. Ben Aysun ablama dalıp giderken Güliz ablam Mert dedi. Efendim abla dedim ve yüzüne bakmaya başladım. Kısık bir sesle ikisinden biriyle seks yapsan kimi seçersin dedi. Bu konuyu uzatmaz diye düşünüyorken o çok uzatacak gibiydi. Abla yaşı büyük insanları daha seksi buluyorum ama Aysun ablamda çok seksi dedim. Tekrar gülmeye başlardı Alemsin gibisinden şeyler söyledi. Gülüp geçtik ve sohbet ede ede siteyi dolandık. Evin önüne geldiğimizde babam ve annem gelmiş amcamlarla oturuyorlardı. Biraz oturduktan sonra eve geçmek için kalktılar bense merketten birseyler alacağım diyerek biraz daha orada oturdum. Nereye düşmüştüm ben. Ablam dediğim insana yanlış bir hareket yapmıştım ama bu onun hoşuna gitmişti. Bundan zevk alıyordu.