PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir kadının eşine yazdığı fantazi

admin
14 Şubat 2021, 20:47
bir kadının eşine yazdığı fantaziaşkım seni çok seviyorum ve bana anlattığın grup olayını tekrar düşündüm.Seninle herşeye hazırım hatta şöyle olmasını isterim:Icki sofrasi kurulu, raki iciyoruz. Grup yapacagiz ve iki tane tanidigin bize gelmis. Evde bizden baska kimse yok. Benim üzerimde kisa ama bol askili beyaz dantelli bir elbise var, daha dogrusu gecelige benziyor. Evin ici sicak ve sadece sortlarla oturuyorsunuz. Ben servis yapiyorum ve havamiza girmek icin sakalasip birbirmize hikayeler anlatiyoruz. Hepsi belden asagi ve evin icinde müthis bir elektriklenme var. Masanin etrafinda gezinirken herkezin gözü benim üzerimde. Ciplak kollarim sizlere degiyor, dolgun bacaklarim acikta. Yere catal düsüyor ve egiliyorum. Hepiniz bana bakiyorsunuz ve egilirken altimda külot olmadigini görüyorsunuz. Beni yanina cagiriyorsun gel karicigim diyorsun. Otur kucagima diyorsun. Ben nazlaniyorum sakalasiyoruz ve tam karsina oturuyorum. Masanin altindan ayagimla hafif sertlesmis yaragini oksamaya basliyorum. Anliyorsun. Gözlerin parlamaya basliyor ve ciplak ayaginla amima masaj cekmeye basliyorsun. Hic kimse anlamiyor ve ickimi yudumlarken sen beni oksuyorsun ayaginla sikiyorsun beni. Dayanamiyorum kalkip yanina geliyorum. Hadi otur artik kucagima diyorsun. Kucagina bakiyorum ve yaraginin disarida ve dimdik ayakta oldugunu görüyorum. Gülümsüyorsun ben kucagina oturuyorum. Yavas yavas yaragini amima kaydiriyorsun. Arkadaslarin ise hic bir sey anlamiyormus gibi icmeye devam ediyor. Yavasca hareket etmeye basliyorsun. Ben ise inlememek icin kenimidimi zor tutuyorum. Kimseye belli etmemeye calisiyoruz ama ikimize de hareketlerimizden olayi ele veriyoruz. Ellerin gögüslerime kayiyor. Arkadaslarin ohhh kolay gelsin yoksa siz basladiniz mi diyorlar.Masayi kenara cekiyorlar, elbisem herseyi örtüyor ama biz artik kendimizi tutmuyoruz. Sen dudaklarini boynuma yapistirip hafif isiriklarla beni cildirtiyorsun. Ben ise kucaginda ziplamaya basliyorum. Oooooh ooooooh ooooh hadi kocacigim hadi sik beni diye inliyorum. Arkadaslarinin biri elbisemi kaldiriyor ve ufff be su manzaraya bak diyor. Bacaklarim acik, senin bacaklarinin saginda ve solunda, kucagina oturup amimi sonuna kadar acmisim. Yaragin cup cup diye daliyor amimim dar duvarlarina. Etli am dudaklarim ayirlmis ve klitorisim görünüyor. Yarak girip cikiyor ve etegimi kaldiran sen beni sikerken yalamaya basliyor.OOOOHHHHHH cok iyisimiz...hadi hadi...ooooohhhhhh...ooooooohhhhhhhhhhDiye hakiriyorum. Digeri ise yaragini cikarmis sivazliyor. Sen altimdasin ve ona sesleniyorsun hadi ver karicigimin agzina diye. Ben onun yaragini istahla yemege basliyorum. Kafam yana dönük ve sen herseyi görüyorsun. Dudaklarimin arasina dalip dalip cikiyor o damarli yarak. Tam gözünün önünde arkadasin karinin agzini sikiyor. Bu manzara karsisinda sen daha da hizlaniyorsun ben ise cilgina dönyorum. Biri amimi yalarken sen amimi sikiyorsun ve digeri de agzimda.OOOOFFFFFF?OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOdiye bosalmaya basliyorum. Ama sizin hic niyetiniz yok durmaya. Ben orgazm olurken hala beni sikiyorsun ve amimin atislarinin tadini cikariyorsun. Hadi yavrum in asagiya diyorsun bana. Kucagindan iniyorum. Agzima yaragini aldigim arkadasin koltuga otururyorsun, beni kucagina yerlestiriyorsun ve onun yaragini amima sen sokuyorsun.OOOOOOHHHHHdiye inliyorum amima girerken. Amimi yalayani onüme geciriyorsun ve onun da yaragini agzima veriyorsun. Onlar beni yavasca sikmeye basliyor. Sen bizi seyrediyorsun ve aklina kamera geliyor. Beni agzimdan ve amimdan sikerken resimlerimizi cekiyorsun.Yüzlerimizi göstermiyorsun cünkü resimleri internete koyacagiz. Götümün deligine yöneliyorsun. Daracik götümü önce yalamaya basliyorsun. Ben inliyorum. Parmaginla zorluyorsun. Dilinle bir güzel yalamaya basliyorsun. Dilinin ucunla yavasca yaliyorsun ve parmaginla hafifce bastiriyorsun deligime. Parmagin kayiyor deligime. Alttan yarak amima girip cikiyor onu doyasiya seyrediyorsun. O kalin damarli yarak amimi yarip yarip dar duvarlarimi sürte sürte dipliyor beni. Islak parliyor o yarak ve ciktikca amimdan sanki isildiyor. Sonra daracik göt deligime yaraginin kafasini dayiyorsun. Bastirip yaragini kafasini sokuyorsun götüme. Çığlık atıyorum. AŞKIM DUUUUR. Birden sanki yaragin kafasi girmez oluyor. Derin nefes aliyorum ve kaslarimi gevsetiyorum. ŞİMDİ SOK diyorum nefesimi tutuyorum ve kaya kaya diplere daliyor yaragin. İnanılmaz bir acı duyuyorum bağırıyoum avaz avaz. Cok dar ve yaragin kirilacak gibi oluyor. Cikariyorsun. Yaragini kafasi basinctan bir ara bembeyaz kesiliyor sonar yine kan gelince kipkirmizi oluyor. Tekrar bastiriryorsun götüme ve bu sefer takintisiz daliyor daracik karanliga. Popmalamaya basliyorsun. Sokup cikariyorsun. Ben ise iki yarak arasinda inliyorum. Agzimdaki yaraktan da sesim cikmiyor.Icimde üc tane yarak OOOFFFFFF. Sen agzimda yaragi olani cagiriyorsun. Hadi sen simdi götünü sik diyorsun. O senin yerine geciyor. Sen önüme geciyorsun ve yaragi götüme girerken yüz ifademe bakiyorsun. Kaslarim catik ve anlim kirisik cünkü hafiften aciyor, dudaklarimi isiriyorum. Bir iki kere gidip geliyor götümde Agzim aciliyor yüz ifadem rahatliyor gözlerim kapaniyor. Aaaaaahhhhhhh diye bir ses cikiyor agzimdan . solumaya basliyorum. Iki yarak da icime girip girip cikiyor. Sen ise 31 cekmeye basliyorsun. Resmimizi cekiyorsun. Iki yarak arasinda cakilmis uluyorum zevkten. Arkama gecip yaraklarini karicigin amina ve götüne sokanlari seyrediyorsun. Karin orda kiyasiya sikiliyor ve zevkten bayilacak gibi oluyor. Sen ise yine öne geciyorsun ve yaragini agzima veriyorsun. Seni büyük bir istahla yemeye basliyorum. Yaragini somuruyorum ve emiyorum, sen ise agzimi sert sikiyorsun. Götümde ve amimda sertce gelip giden yaraklardan dolayi fazla hareket edemedigimden sen agzimi sikiyor dudaklarimin arasina sokup cikariyorsun.Hmmmmmmmmmm Hmmmmmmmmmmmmm diye boguk boguk inliyorum. Gelmem yakin. Sen bunu anliyorsun ve geriye gidiyorsun. Agzim acik sert soluyorum. Oooooooooohhhhhhhhhhhh ooohhhhhhhhh oooooooohhh aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye inlemeye basliyorum hatta bagiriyorum Evet hadi hadi daha sert hadi?bak aşkım nasil sikiliyor Karin? bak nasil sikiyorlar amimi ve götümü???bir de yaragini oksuyorsun onlar beni dagitirken? ooooooooffffffffff? oooooohhhhhhhhhhhhhhh Gözlerim faltasi gibi aciliyor nefesimi tutuyorum AAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAA Diye bir ciglik atiyorum tekrar sert sert solumaya basliyorum. Ikinci cigligi atiyorum AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA orgazm oluyorum. Sen ise yine 31 cekmeye basliyorsun titremeye basliyorum amim nabiz gibi atmaya basliyor. Onlar beni hala sikiyorlar ve ben onlarin üzerinde kasila kasila bosaliyorum. Götümde olan birden geliyorum diye haykiriyor yaragini götümden cikarip deligimi üzerine bosliyor. Hemen resmini cekiyorsun ve kendi yaragini menli götüme sokup sikmeye devam ediyorsun.Ben orgazm krizine giriyorum ve bitmek bilmiyor bosalmam. Beni uzun sure sikmeye devam ediyorsunuz ikiniz. Sonra önüme gecip göguslerimin uzerine bosaliyorsun inleye inleye. Altimdaki ise götümü diplemek istiyor ve o daha sokmaya calisirken götümün üzerine geliyor.Bunlari hayal etmek seni heyecanlaniriyor mu canim? Ben bunlara hazirim.... Istermisin?Sevgilerle karın