PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lisede En Yakın Arkadaşımla -2

admin
23 Ocak 2021, 00:07
Lisede En Yakın Arkadaşımla -2Merhaba arkadaşlar okuyanlar bilir lise arkadaşım erhan ile yaşadıklarımın ikinci kısmını yazıyorum. İyi okumalar. Okurken yaptığınız mastürbasyonları dm ile atabilirsin :)Erhanla o gün yorucu bir sex yaşamaştık. Ama ne yalan söyleyeyim elimin altında böyle biri varken neden önceden yapmadım diye kendime çok kızdım. Erhanın ailesi şehir dışındaydı. O yüzden onlarda kalmamda bir sorun yoktu. Ailemde erhanı severlerdi. Ama nerden bileceklerdi ki oğulları en yakın arkadaşının altın yattığını. Sexten sonra ikimizde konuşmadık. Son pozisyonda erhan karnımın altına yastık koyup götümü havaya dikip öyle boşalmıştı. Ben yüzüstü yatarken erhan yanımda sırtı üstü yatmış sigarasını içiyordu. Sonra beni dürtükleyerek:"Beğendin mi?" Diye sordu. Bu soruya nasıl cevap verilirdi ki.."Evet" diyebildim sadece. O zaman kalk temizlende devam edelim dedi.Şaşkın şaşkın yüzüne bakarken kahkaha atmaya başladı.Şaka yaptım dedi. Kalk temizlen bu gece bizdesin dedi. Annemler deyince. Telefonumu alıp babamı aradı. "Amcacım merhaba erhan ben. Seray bu akşam bizde kalabilir mi? Biraz ders çalışmamız lazım. Teşekkür ederim amcacım seraya veriyorum telefonu" ne diyeceğimi bilmeden babam izin verdiğini şımarmamamı tembihleyerek telefonu kapattı.Oldu mı şimdi diye sordu. Oldu dedim. Ayağa kalktığımda götüme bi tokat attı. Bu göt için herşey yapılır deyince yağ gibi eridim :)Kıvırta kıvırta banyoya giderken bugün o külodu çıkarma duştan sonra mutfağa gir birşeyler hazırla dedi. Tamam erkeğim dedim. Erkeğim isterse yapmam mı diyerek göz kırptım. Ne dedin ne dedin diye üsteledi.Erkeğim dedim. Kızdın mı diye sordum.Yani sende benim....Demesine fırsat vermedim. Kadının oluyorım dedim ve koşarak banyoya gittim. Daha önce kuzenlerde sikmişti ama aldığım zevkten midir bilmem götüm ağrıyordu. İçimde ki erkeklik bitmişti sanki. Erhana ruhende bedenende teslim olmuştum. Bu düşüncelerle duşu alıp çıktım.erhanın dediği gibi sadece külot ile kaldım üstümde tek penye vardı.Erhan duştan çıkana kadar sallama çay, peynir,domates gbi şeyler hazırladım. Aslında çok güzel tavuklu makarna yapardım ama malzeme ve zamanımız yoktu.Erhanla atıştırırken nasıl böyle olduğumu felan sordu. Normalde çok kızardım ama erhana kızmak içimden gelmiyordu. Herşeyi anlattım. Biraz şaşırarak biraz kendine kızarak dinliyordu. İlk fark ettiğimde sana yanaşmadığıma kızıyorum dedi.Kızma kendine. Artık seninim acısını çıkarırız dedim. Boxerla oturduğu yerden doğruldu. Yanına çağırdı. Dizine oturmamı söyledi. Dizine oturunca dişilik haneme 1 puan daha yazıldı. Çok hoş bir duyguydu. O sırada meme uçlarıkı emmeye başladı. Bende onun penisini okşamaya başladım.Penisi dikelmeye başlayınca da dizinden indim. Önüne diz çöktüm tam baxak arasına girip boxerını çıkardım. Muhteşem duruşuyla penisi karşımdaydı. Yavaşca başını ağzıma alıp yalamaya başladım. Ve o güne kadar yapmadığım birşeyi yapıp taşaklarını da emmeye başladım. Bunu yapınca Erhan kasılmaya başladı. Sanırım çok hoşuna gitmişti. Geliyorum dediğinde hiç istfimi bozmadım. Gelirken başımı penisine öyle bir bastırdı ki dölle boğulan ilk kişi olabilirdim. Dölleri normalde iştahla yutardım ama bu sefer biraz zoraki olmuştu.Erhan gözleri kaymış halde bana bakarken brn yine penisini kaldırmaya uğraşıyordum.Bitirdin beni dedi. Sen mi dedim kalkan penisini gösterdim sana dayanamıyor dedi ayağa kalkıp beni lavaboya domalttı. Kardeşinin üzerimde olan külodunu dizlerime kadar sıyırıp deliğimi yalamaya başladı. O an havada uçuyordum sanki. Sonra götümü biraz kaldırıp sikini deliğime dayadı. Biraz sızı biraz nefes tutma derken başı içime kayı verdi. O an kendimi tutamayıp ohhh dedim.Erhan yavaş yavaş derinliklerimi ilerleyerek keşfederken inlemelerime hakim olamıyordum. Erhan 10 dk kadar öyle siktikten sonra geliyorum diyerek götümü kendine yapıştırıp içime boşalmaya başladı. O sikilmeyle bende boşalmıştım. Ayakra durmakta zorlanıyordum kendimi zar zor yatağa attım. Erhanda yanıma uzandı. Daha sonra gece hafif uyanık halde birisinin beni okşadığını hissettim. Kıpırdayamıyordum ellerim kollarım bağlı haldeydi. Arkamda neler dönüyordu? Bunu da beğenilirse 3. Hikayemde anlatacağım. Siklerinizden öpüyorum.