PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : olgun paketçi

admin
23 Ocak 2021, 00:07
olgun paketçiselamlar bundan iki sene önce felandı.kışları işler pek yogun olmazdı o yüzden 3 4 ay çalışmazdım.Arada dışardan yemek söylerdim.yemekleri güzel olan bir yerdi.Esnaf lokantasıydı.Kemal abi diye biri 50 li yaşlarda olgun bıyıklı biraz göbekli biriydi onu ilk gördüğümde baya hosuma gitmişti ama nasıl olacaktı,tanımıyorum,belki istemez yanlış anlasırım gibi çekinceler vardı.Normalde haftada 2 kere felan yemek söylerdim ama sırf onu görmek icin 4 5 kere söylüyordum.İlk başlarda pek pas vermiyordu.Ne söylesem kısa kesiyordu.Nese bir gün evi temizliyordum. yine yemek söyledim.Altımda şort biraz dardı.-kapıyı açtım yine o abi baya süzdü.bacaklarım kılsızdı.parayı almak icin vestiyere dogru biraz domaldım.parayı vermeye yeltenirken adam kıpkırmızı olmuştu.para üstü felan verirken adam kekelemeye felan başladı.iyi günler dedi gitti.Kapyı kapattıktan sonra içimden adamı deli ettin murat dedim.Bir iki gün sonra tekrar siparış verdim ama bu sfer eşofman felan vardı.Tam paketi alıyorken evde müzik calısıyordu.abi-çok severim türk sanat müziğni felan dedi.Bende severim abi(aslında pek sevmezdim otomatik olarak calıyordu.)-Evde yalnız kalınca insan kendini müziğe veriyor dedi.Bende haklsın abi gibisinden felan dedim.abi bekarsın sanırım dedim.Oda evet dedi.15 sene oldu ayrılalı felan.o zman beri yalnızım zorlukları cok her yönden dedi.Bende dogru diyorsun abi gerçekten zor olmalı bende yalnızım az cok seni anlarım dedim.Nese kemal abi kafanı şişirdim kusura bakma insan yalnız olunca konuşacak birini arıyor dedi.Olur mu abi ne olucak abi iki lafladık dedim.Ne zamn istersen konusuruz gibisinden felan dedim.kemal abi-siteden söyleme direk beni ara ben sana getiririm hem daha ucuz oluyor.-iyi olur abi felan derken adam numarasını verdi.Nese akşam yatıyorken wpden mesaj geldi-muratcıgım rahatsız ediyorum ama bnde bu parcayı cok severim dinleyince sen aklıma geldin dedi.Bnde abi baya severim dedim.zevklerimiz uyuyor felan gibisinden zırvalar söyledim.içimden de bu adam beni fena sikecek felan diyorum.Nese abi ye yazdım.oda canım hemen getiyorum dedi.cidden 10 dk ya getirdi.Nese yine lafladık vallaha akşamları eve gidince tek basıma oturuyorum canım sıkılıyor felan dedi.Oara gözümün içine bakıyor davet et gibisinden.Bende abi istersen bir gün iş cıkısı gel laflarız dedim.Oda olur valla ama rahatsız etmeyim dedi.Kız arkadasın olur felan gibisinden-bnde yok abi benim o taraflarda bezim yok dedim(aslında normalde demezdim ama bir anda ağzımdan cıkıverdi toparlamaya calıstım ama nafile).Oda tamam haberleşiriz felan dedi.Nese aksam 10 gibi yazdı yine ne yapıyorsun felan dedi.Bnde iyiyim abi sen nasılsın felan dedim.valla yoruldum. atletle oturuyorum dedi.sonra hemen foto attı.altında siyah bokser aleti belli oluyordu.içimden de tamam oldu bu iş gibisinden dedim.bende attım foto-kemal abi bacaklarında çok güzel gibisinden felan dedi.inan bilmesem kız sancam dedi.abi spor yapıyorumda o yüzden alıyorum dedim.takılıyorum kızmıyorsun demi dedi.Bende yok abi gibisinden felan dedim.Nese iyi geceler felan dedim yattım.Öğlen 3 4 gibi mesaj attı.murat yemek söylemedin felan dedi.Abi bn evde birşeyler hazırladım dedim.oda hamaratsın felan dedi.bende öyleyim elimden her iş gelir dedim.yarın müsaitsen izinliyim akşam 4 gibi geleyim sana çay felan içeriz hemde o güzel ellerinden yemek yerim dedi.-bende olur abi dedim.-ben malzemeleri alırım dedi.sen yemekleri yaparsın dedi.Bende abi ozamn 2 3 gibi gel anca yetiştirirm dedim.oda olur canım.Bende akşam güzelce hazırlandım.Saat 2 gibi geldi.elinde poşet felan vardı.Mutfağa koydum.muratcıgım sana cicek aldım seversin diye düşündüm dedi.Bende severim abi dedim.Nese kahve felan icermsini dedim.Oda icerim kahveyi felan ictik lafladık biraz abi mutfaga gireyimde yemek hazırlayım dedim sen keyfine bak dedim.olur mu bende yardım ederim dedi.bnde abi zaten izin günün boşver ugrasma dedim.Oda ozamn yanında oturayımda laflarız dedi.Nese antrikot almış yanına güzelce pilav yaparım dedim.Kemal abi olur canım cok hamaratsin gibisnden felan-bende elimden her iş gelir abi dedim.-Kemal abi off murat zor ya yalnızlık bnde öyle abi dedim.-vallaha kızlardan daha hamaratsın pilavı herkes yapamaz gibisinden laflar dedi.Bende güldüm.Nese yemekleri yedik bulaşıkları felan yıkadım temizledim.Kemal abi vallaha her eve snn gibi biri lazım dedi.Keşke snn gibi avradım olsaydı dedi.Bir an sessizlik oldu.Bende abi tek olunca mecburen yapıyorsun titizimdir biraz ve severim dedim.iltifat icin dedim canım dedi.Bende teşekkür ederim abi hosuma gitti iltifatın dedim.Sonra abi ben duşa girip gelicem dedim.Nese duştan cıktım.Üzerime güzelce taytımı uzun bir bluz giydim.bluz feminendi.içeri girdim.kemal abi görünce sıhhatler olsun yoruldun gel biraz otur dedi.bnde dur abi cayı hazırlayım sonra otururum dedim.valla canım beni mahcup ediyorsun felan dedi.Bende yok abi elimden geliyorki yapıyorum dedim.Nese sohbet felan derken kız arkadasın felan varmı dedi.Bende abi amaan abi karı kız lafını sözünü cekemem beni boguyorlar dedi.Oda vallaha dogru diyorsun cekilmiyor inan dedi.Ben o yüzden boşandım.sonra kalktım köyden antalya ya geldim dedi.Pişman mıyım dedi hayatta pişman olmadım ama bazı şeyleri insan özlüyor cinsellik gibi o yüzden zor yalnızlık dedi.yoksa diğer türlü yalnızlık cok güzel birşey.Bende dogru diyorsun abi.Nese çayları dolduruyorken biraz kıvırttım.çayları getirdim canım yanlış anlamada birşey diyeceğim dedi.cok hos birisin seni şöyle etekli türbanlı düşünemiyorum dedi.Bende güldüm-yok sadece söyledim dedi.Bende yakısır sanırım dedim. odaKesinlikle yakısır dedi.popo desen var herşeyin cok güzel dedi.bnde teşekkür ederim abi dedim.nese ufak bir sessizlik oldu.Canım olsa giyermsin dedi.Bende olablir dedim.tam kalkıyorken kemal abi öpücük kondurdu bekliyorum karıcıgım dedi.Nese içeri girdim saten gömlek balık etek türban içime jartiyer giydim.güzelce parfümü sürdüm ve makyajı mı yaptım.İçeri girince kemal abinin gözleri parıldadı.canım bu kadar beklemiyordum inan dedi.biraz yürü bakayım hayatım dedi.yürüdükten sonra off göte bak cok güzelsin be dedi.Bana sarıldı.dudağıma yapıştı canım cok güzelsin.kemal abi cok güzel öüpüşüyordu.kendimi alamadım.gömeğimin düğmelerini cıkardı her tarafımı yaladı.bnde aletine elliyordum.pantolunun felan cıkardı.kazık gibi aleti vardı.bnde dayanamadım bokserının indirdim.aleti normal ama kalındı ve başı mantar gibiydi tatmin ediciydi.kemal abiyi kanepeye oturttum güzelce aletini yalamaya başladım.kemal abi orospu ne güzel yalıyorsun.off cok süpersin...aradan bir iki dk sonra dayanamayıp yüzüme boşaldı.türbanlı orospum karıcıgım laflar diyordu bu da cok hosuma gidiyordu.yüzümü sildikten sonra kemal abi beni okşamaya başladı.yavrum dedi yas 54 olsada daha ölmedik.eteğimi cıkardı.götümü görünce saplak attı cok güzelsinnn.tangayı yana cekip popomu deliler gibi yaladı.O an ucuyordum.erkeğimmm diye inliyordum.beni domalttı.artık bu götün yarrak zamanı geldi dedi.aleti yine dimdikti.basını soktu bende ohhh dedimm.--vay orospu daha öncede sikmişler bu götü zorlanmadan aldın dedi.bir anda kökledi nefesim kesildi o an .kemal abi kahpe kahpe diye .sert sert pompalamaya başladı.o kadar güzel sikiyordu.dünyalar benim oluyordu.uzun uzun siktikten sonra geliyorum yüzünü dön..yüzüme tekrar boşaldı...kahpem yüzüne bosalıyorum ki tenin daha güzel olsun diye.Kemal abi duşa girdi.aradan 10 dk sonra bir daha cagırdı.Ordada tekrar sikti.Kahpem sürekli benim olacaksın bırakmam artık seni.Duştan cıktıktan sonra kemal abi ye kahve yaptım.biraz lafladıktan sonra canım ben kalkayım yarın iş var dedi.Bende burda kal abi dedim.-canım kalırsam bir daha sikerim seni duramam sonra sabaha kalkamam yorgunluktan biterim dedi.Merak etme senin kocan benim bundan sonra hep sikeceğim.Bende tamam kocacıgım dedim.devam edecek...