PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dönüşüm: Bir Erkeğin Kadınsı Arzuları

admin
23 Ocak 2021, 00:05
Dönüşüm: Bir Erkeğin Kadınsı Arzularıı.Güzel bir akşam, İstanbul'un kalabalık caddelerinden birinde tek başıma yürüyorum. Gördüğüm güzel kadınlar ilgimi çekiyor, süzüyorum. Rahatsız etmemek için çabucak çekiyorum gözlerimi ama aklım kalıyor. Sonra bir başkası daha, uzun bacakları, siyah topuklu ayakkabıları, siyah opak külotlu çoraplarıyla geçiyor, öyle alımlı öyle çekici. Çekici olan ne? Arzuladığım ne? Bu güzel kadınlar mı yoksa o kadınların giysileri mi? Kendime itiraf etmekte zorluk çeksem de, arzuladığım şeyin bu kıyafetler olduğu açık.Denemeliyim diyorum. Bir kadın bedenine sahip olabilir miyim? Önüme gelen ilk giyim dükkanına giriyorum.Evdeyim. Yalnız yaşadığım bu eve ilk kez kadın kıyafetleriyle dolu alışveriş torbaları giriyor. Denemek istiyorum. Çıkarıyorum üstümdekileri, çırılçıplak kalıyorum. Teker teker çıkarıyorum giysileri torbalardan. Siyah dantel bir çamaşır. Siyah bir sütyen. Siyah naylon çoraplar. Kalem etek. Beyaz bir kadın gömleği. Denemeli miyim? Tereddüt ediyorum, bunları denemek beni gay mi yapar diye düşünüyorum. Gay değilim diye bağırıyor içimden bir ses. Fakat denemekten ne çıkar? Bacaklarıma değerek yukarı çıkıyor dantel külot, küçücük. Erkek çamaşırından ne kadar farklı. Tuhaf hissediyorum. Çekiyorum kalçalarıma doğru. Penisim biraz sıkıştı çünkü sertleşiyor. Zevk alıyorum. Aynaya bakmalıyım. Ne kadar ilginç bir görüntü, bana tuhaf bir haz veriyor. Sütyene sarılıyorum hemen. Göğüslerim olmadığı için eğreti duruyor sanki. Beğenmedim. Kötü duruyor. Peki ya çorap? Elimde güzelce topluyorum çorabı ayağıma geçiriyorum. Bacaklarıma değen çorap bana inanılmaz bir zevk veriyor. Etek ve gömlek. Aynada gördüğüm bir kadın sanki. Ellerim kalçalarıma gidiyor gayrı ihtiyari, beğeniyorum onları kalem eteğin üstünden. Bacaklarım çok güzel. Uzun, siyah külotlu çorabı taşıyabilecek bir duruşu var. Kadın mıyım şimdi peki? Hayır, çok eksiğim var. Öyle tahrik oldum ki penisimi elime alıp mastürbasyon yapıyorum. Çok geçmeden boşalıyorum. Hayatımın en zevkli boşalması.Birden utanıyorum kendimden. Kıyafetleri tiksinircesine çıkarıp atıyorum yere. Bir daha olmayacak diyorum kendime. Ben erkeğim diyorum. Hetero bir erkek. Kendimce kapattığımı sanıyorum konuyu.ıı.O gecenin ardından 1 ay geçti. Bu arada cinsel bir yakınlaşmam olmadı kimseyle. Zaten 20 yaşında olmama rağmen daha önce de birkaç başarısız deneme dışında hiçbir kadınla birliktelik yaşayamadım. Birgün olacağını varsayarak devam ediyorum hayatıma. Her gün aynı saatte sokağımdan geçen genç bir kadın var. Onu gözlüyorum. Dolgun kalçaları ve bunları ifşa eden daracık taytları, küt kesilmiş sarı saçları, her zaman makyajlı çekici yüzü, kışın bile incecik çoraplarla süslemekten çekinmediği şekilli bacakları.. Her gün beni giyimi ve yürüyüşüyle tahrik etmeyi başarıyor. Ben de onu arzulayarak ve hayal ederek mastürbasyon yapıyorum. Sıkıcı bir gün, sarışın kadın yine sokağımdan geçiyor. Penceredeyim. Yaklaştıkça giyimi kuşamı belli oluyor. Gereğinden kısa mini daracık bir siyah kalem etek. İnce siyah çoraplar. Beyaz gömlek. Geçen ay deneyip bir kenara attığım kombinin aynısı. Çok seksi yürüyor. Topuk tıkırtısını buradan duymak mümkün. Derken benim apartmanın önünde duruyor, beklemeye başlıyor. Şaşkınım. Böyle bir şey ilk kez oluyor. Beklerken çoraplarını çeke çeke düzeltiyor ve izleyen gözleri iyice tahrik ediyor. Merakla ne yapacağını bekliyorum. Derken apartman kapısı açılıyor ve uzun boylu yakışıklı, yapılı vücutlu, güçlü karakterli olduğu her halinden belli olan bir adam çıkıyor. Üst komşum İlker. Sarışın kadının gözleri parlıyor ve koşarak Kerem'e sarılıyor. Demek tanışıyorlar. Kerem tek hareketiyle kalçalarından kavradığı kadının dudaklarına yapışıyor. Uzun seksi bir öpücük. Kadın tek ayağını geriye doğru kaldırıyor öpüşürken. İlker kalçalarını sıkıyor kadının. Demek sevgililer. Kadın İlker'in koluna giriyor ve uzaklaşıyorlar beraber.İlker'in yerinde olmak için neler vermezdim diyorum. Kıskançlık... Daha ismini bile bilmediğim kadını komşum İlker götürüyor demek. Kızıyorum kendime. İnanılmaz da tahrik oldum. Keşke o kadının fotoğrafını çekseydim diyorum. En azından bakıp mastürbasyon yapardım. Ya da dur. Geçen ay satın aldığım giysiler nerede? Kadının giyimi çok benziyordu sanki onlara. Buluyorum. Benzemek ne kelime neredeyse aynı. Kıyafetleri penisime sürüp mastürbasyon yapmaya başlıyorum. Derken başıma vurmuş azgınlık kesmiyor beni. Bir çırpıda giyiniyorum bütün o giysileri. Hızlı bir mastürbasyon. Kuvvetli bir boşalma. Yine pişmanlık ve utanç hisleri..Duştan sonra uyuyakaldım. Gece geç. Apartmandan gelen gülüşme sesleri uyandırıyor beni. Kapıyı hafifçe aralıyorum. Merdivenlerde o sarışın kadın ve İlker. Beni görmediler. Yukarı çıkıyorlar. Sarhoş oldukları her hallerinden belli. İlker kadını merdiven duvarına dayamış hayvanlar gibi öpüyor. Kadının eteği kalçalarının etlerini gösterecek şekilde yukarı çıkmış. İlker koca elleriyle adete yoğuruyor. Savrula savrula yukarı çıkıyorlar. Usulca kapatıyorum kapıyı. Bir süre sonra yukarıdan sevişme sesleri geliyor. Uzun bir seksin ardından inleye inleye boşaldığını duyuyorum İlker'in, kadının zevk çığlıkları arasında. O an yine tahrik oluyorum. Mastürbasyon yapıp uyuyorum.III.Aradan birkaç gün geçti. İlker ve kadının hikayesi beni hala azdırıyor. Nedenini bilmiyorum. Evde canım sıkılıyor, dışarı çıkıyorum. Biraz dolaşıp geri dönüyorum. Sarışın kadın yine apartmanın önünde. Ayakkabıları yeni mi? Daha önce görmemiştim. Kırmızı topuklu. Görmüyor beni. Bense giydiği daracık kotun belli ettiği dolgun kalçalara bakıyorum arkasından. Ve istemsizce elim kendi kalçalarıma gidiyor. Derhal toparlanıp apartman kapısına yöneliyorum. İlker merdivenlerden iniyor o sırada. Gözüme çok güçlü ve karizmatik görünüyor. Selam veriyor kısaca. Karşılık veriyorum. Ben merdivenleri çıkarken bir şey beni dürtüyor ve yine dışarı çıkıp onlara bakıyorum arkalarından. Sarmaş dolaş gidiyorlar. Tahrik oluyorum. Tekrar mastürbasyon yapacağım. Ama farklı bir şeyler olmalı diyorum. O sarışını daha yakından yaşatmalı bana bu deneyim. Hemen çarşıya koşup biraz alışveriş yapıyorum.Tüy dökücü. Göz kalemi. Ruj. Rimel. Far. Oje Sarı peruk. Kokulu kremler.Tüylerim bir çırpıda sıfırlanıyor. Makyaj konusunda da fena değilmişim. Bir de giyindik mi, tamamdır.Aynaya bakıyorum. Bir kadın gibi görünüyorum. Siyah ince çorabın ucundan kırmızı ojeli ayak parmaklarım ne kadar tahrik edici. Dudaklarım kıpkırmızı, harika. Kendimi o sarışın kadın yerine koyuyorum. Arzuladığım şey o kadın. Ona benzedikçe de tahrik olma kapasitem artıyor. Evin içinde dolaşıyorum. Hafif kırıtıyorum onun gibi. Kalçalarımı sallıyorum. Koltuğa oturup bacak bacak üstüne atıyorum, kendimi aynada izliyorum. Sütyenin içine kumaş sıkıştırıyorum yuvarlak yapıp. Artık göğüslerim de var. Müzik açıyorum. Kendimden geçmiş gibi dans ediyorum. Kadın bedeninde olmanın mutluluğu içindeyim. Dakikalarca dans ediyorum. Kalçalarımı okşuyorum. Bu okşamadan zevk aldığımı fark ediyorum. Hafifçe deliğime dokunduruyorum parmağımı eteğin üstünden. Zevk alıyorum. İlker'in o sarışın kadının kalçalarını sıkması geliyor aklıma. Tahrik oluyorum. Normalde asla kabul edemeyeceğim bu kendimi parmaklama düşüncesi o andaki vücut ateşimle bir zevke dönüşüyor ve kendi deliğimi hafifçe parmaklıyorum çamaşırın üstünden. Gözlerim kapalı. Bu nasıl bir zevk! Gözümün önüne o sarışın geliyor. Penisime elimi atmıyorum. Boşalırsam zevk bitecek diye korkuyor, kendimi tutuyorum. Bu zevk deryası içinde üst katın kapısının kapandığını duyuyorum. İlker ve sarışın kadın eve geldiler yine. Bir yerlerde eğlenmeye mi gitmişlerdi acaba? Çok azmış olacaklar ki erken geldiler. Çok geçmeden yatağa geçiyorlar. İlker'in hafifçe inlediğini duyuyorum. Sarışın kadın onun aletini yalıyor olmalı. Parmağımı ağzıma götürüp emmeye başlıyorum. Bir yandan da sadece kadının taklidini yaptığımı düşünüp kendimi rahatlatıyorum. Zamanla üç parmağımı birden boğazıma kadar soktuğumu fark ediyorum. Çok zevkli. Birden şeytan dürtüyor beni. O güne kadar bastırdığım düşünceler birden uyanıyor ve İlker'in penisinin nasıl göründüğünü tahmin etmeye çalışıyorum. Hayalgücü... Oldukça büyük, belki 19-20 cm. Oldukça kalın. Damarları belli oluyor mudur? Biraz. Gözümde ideal bir penis canlandırıyorum. Gözlerim kapalı. Ağzımdaki parmaklarım o penise dönüşüyor sanki. Daha bir iştahla yalıyorum. Kulağım yukarıda. İlker inliyor zevkle. Ben de daha çok tahrik oluyorum. Pozisyon değiştirdiklerini hissediyorum. İlker kadını sikmeye başladı. Yatak sallanıyor, gıcırtısını duyuyorum. Kadın inliyor. Gözüm karardı. Hemen parmaklarımı kıçıma sokuyorum. Önce 1, sonra 2.. Olmadı mı? Biraz krem. 3 parmakla kendimi sikiyorum adeta. O sarışın gibi inliyorum. O inledikçe ben de onun gibi inlemeye çalışıyorum. Gözümün önünden neler neler geçiyor. O güçlü vücudu ile üstüme boylu boyunca uzanmış İlker'i. O sarışın kadını öptüğü gibi benim dudaklarımı emdiğini. İri penisini belli bir tempoyla içime pompaladığını. Beni nefes nefese siktiğini. Bunları hayal ediyorum. Yetmiyor parmaklarım. Dildoya benzer bir şey buluyorum banyoda, sokuyorum içime. İnleme sesleri sürüyor. Kendimi İlker'in altında hayal ediyorum. Özgürleştiğimi hissediyorum. Bugüne kadar korkudan hayalini bile kuramadığım cinselliğe yaklaştığımı hissediyorum. Arzum o sarışın kadın değil. Arzum o güçlü erkek. Ben sadece o güçlü erkeğin ilgisini çekebilmek için bu giysileri giydiğimi hayal ediyorum. Gerçek hislerimle yüzleşiyorum.Tek isteğim İlker gibi birinin beni becermesi.Sonuna kadar sokuyorum o aleti içime. İlker'i düşlüyorum. O sırada yukarıdan boşalma sesi geliyor İlker'in. Ne kadar da uzun sürdü, ne kadar da güçlü bir erkekliği var. Onun boşalma sesi benim de patlama noktam oluyor. Patlıyorum, erkeğim diye haykırıyorum boş odada, boşalıyorum.Yukarısı da sessizliğe bürünüyor ben de. Aynada gözüm takılıyor kendime. Yüzümde dağılmış, abartılı bir makyaj, belime sıyrılmış etek, kalçayı açacak şekilde indirilmiş siyah çorap, sıyrılmış çamaşır, tüysüz seksi bacaklar ve kalça, düğmeleri kopmuş bir gömlek ve altından görünen siyah sütyen. Ve son olarak kalçada dildoya benzeyen bir alet. Yumuşamış küçük bir penis ve her yere fışkırmış döller..O an bu sahnenin yeni bir hayatın habercisi olduğunu biliyor muydum? Emin değilim. Ama ilk kez kadınsılığın, erkek arzusunun, yeni bir cinselliğin kapılarını açmıştım. Daha önce reddetsem de artık, bu duygularla barışmak ve zevkime bakmak isteyecektim..(Birinci Bölümün Sonu)