PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şirkete Müdür Olmamla Değişen Seks Hayatım 20

admin
17 Ocak 2021, 20:35
Şirkete Müdür Olmamla Değişen Seks Hayatım 20Sinem hemen yanımıza geldi oturdu, Rabia biraz tedirgin bir şekilde yanımda oturuyordu. İbrahim de gidip üstünü değiştirdikten sonra yanımıza geldi. Güzel bir sohbetten sonra ben izin isteyerek kalktım ve evime gittim. Eve geldiğimde saat 19:00?u geçmişti, kendime güzel bir yemek hazırladım. Pazartesi günü işyerine gittiğimde, Yeliz bana karşı biraz soğuk davranıyordu, öğle arası çıkmadan önce yanıma çağırdım ve böyle davranmasının nedenini sordum. Esra?yı siktiğimi öğrenmiş ve kendisine de söylemediğim için bozulmuş. Özür diledim, ama kabul etmiyordu özürümü.Sinem ve Rabia ile rahat rahat sikişemiyordum. Yeliz olduğundan Esra?ya gidemiyordum zaten ve Yeliz?in de bana küsmesinden dolayı ortada kalmıştım. Çarşamba günü öğleden sonra, Sinem?i yanıma çağırdım. Odama girince ona, "Sinem, bizim bu boşanma işini halleden avukat varya, onunla bir buluşma ayarlasana, grup yapalım. Kaç gündür birşey yapmıyorum, çok doldum!" deyince, Sinem gülümseyerek, "Bakarız, ama şu aralar çok yoğun o, Eylül?e kadar hep mahkemesi var. Eylül?de olur ancak!" dedi ve gitti.Perşembe günü bir plan yapıp Yeliz?i arşivde sikecektim. Ama (Arşive gel!) desem anlar ve gelmezdi, o yüzden onu başka şekilde getirecektim. Perşembe günü saat 14:00 gibi, "Ben çıkıyorum arkadaşlar, bankada birkaç işim var, 1 saate dönerim!" dedim ve şirketten çıkar gibi yaparak, arşive indim. Sinem?e önceden söylemiştim, ben çıktıktan sonra Yeliz?i arşive gönderecekti. İçeriye girdim ve kapının arkasında bir yerde beklemeye başladım. 10 dakika sonra kapı açıldı. Yeliz içeriye girdi ve ben hemen kapıyı kapatıp arkasından sarılarak ağzını kapattım. Kapıyı da kilitleyip Yeliz?i kendime doğru döndürdüm.Ağzını açarak, "Özledim seni!" dediğimde, "Bırak beni, istemiyorum!" dedi. "Yapma ama böyle, ben istemedim onu!" dediğimde, Yeliz benden kurtulmaya çalışıyordu halen. Yeliz?i raflara dayadım ve dudaklarına yapışıp öpmeye başladım. Benden kurtulmaya çalışmıyordu artık, ama karşılık ta alamıyordum ondan. Dudaklarını hızlı hızlı öperken elimi göğüslerine, bacaklarına, karnına kısaca her yerine götürüyor ve okşuyordum. Yeliz?in dudaklarını bıraktım ve boynuna doğru inmeye başladım. Yeliz elini önüme attı ve yarrağımı pantolonumun üzerinden okşamaya başladı. Yeliz?in boynunu öpmeyi bıraktım ve önüme çömelttim, pantolonumun fermuarını açtım ve sikimi dışarıya çıkarttım. Yeliz birkaç kez okşayıp hemen ağzına alarak yalamaya başladı. Bu arada eli de pantolonun içinde kalan taşaklarımdaydı onları da okşuyordu.Yeliz yarrağımı müthiş bir şekilde yalarken, bir anda kapının açılma sesiyle dona kaldık ikimiz de. İçeriye Sinem girdiğinde rahatladık. Sinem gülerek, "Bir sorun çıktı mı diye bakmak istedim, ama siz işi kurmuşsunuz zaten!" dedi ve kapıyı kilitleyip kenardan bir sandalye alarak oturup bizi izlemeye başladı. Yeliz?in saçlarını okşayarak biraz kendime bastırıyordum. Yeliz de özlemiş olmalıyıdı, yarrağımı biraz önce itiraz eden kız, şuan tam bir seks makinesi gibi yarrağımı hızlıca yalıyordu. Sinem?e baktığımda, her zaman giydiği gibi dar kahverengi eteğini toparlamış beline kadar ve külotunun içinden amını okşuyordu. Yeliz 15 dakika kadar benim yarrağımı yaladıktan sonra ağzından çektim ve kaldırdım. Pantolonunu ve külotunu dizine kadar indirdiğimde, "Lütfen götümden sikme, acısından 1 haftadır duramıyorum!" dedi. Ben de, "Tamam!" diyebildim.Sinem ayağa kalktı bu arada ve külotunu çıkartıp kenara atarak, bacaklarını iyice açıp parmaklamaya başladı amını. Ben de hemen Yeliz?i raflara dayayıp eğildim, amını yalamaya başladım. Yeliz?in amı sulanmıştı, hatta orgazm olmaya yaklaşıyordu, sürekli titriyordu. Yeliz?in amını 10 dakika kadar yaladıktan sonra çığlıklar atarak orgazm oldu, suları yerleri ıslatmıştı. Yeliz, "Ben bittim!" diyerek külotuyla, pantolonunu çekip toparlandıktan sonra, Sinem?in yanındaki sandalyeye oturarak bir sigara yaktı ve içmeye başladı. Sinem ise kendini okşayıp, parmaklamaya devam ediyordu. Başını arkaya atmış gözlerini kapatmıştı. Hızlıca yaklaştım önüne ve parmağını amından çektirip, hızlıca amına girdim. Sinem bir çığlık attı, ama ben hemen dudaklarına yapıştım. Öpüşürken hızlı hızlı amına girip çıkıyordum. Sinem bu arada orgazm oldu, yarrağım onun zevk sıvılarıyla iyice ıslandı. Ben de fazla dayanamayarak, ondan birkaç dakika sonra içine boşaldım.Sinem biraz dinlendi ve hemen ayağa kalktı, amından akan döllerime aldırmadan hemen külotunu çekti ve eteğini indirdi. Yeliz?le beraber lavaboya girdiler. Ben de direkt bölümüme çıktım. Biraz yorulmuştum ve biraz da iyi gelmişti bu seks. Odamda dinlenirken kapım çalındı, içeriye Müjgan girdi. Muhasebe bölümünde çalışıyordu o da. Güzel bir kızdı, aynı yaştaydık, 1.75 boylarında, kızıl saçlı, beyaz tenli süt gibi bir hatundu. Orta boy göğüsleri, giydiği dar gömleklerden patlayacak gibi duruyordu. Kalçaları çok büyük olmasada, gayet çekici ve dolgundu."Naber Engin?" dedi. "İyiyim Müjgancım, senden naber?" dedim. Bizim bölümün maaş kontrollerini getirmişti. Elindeki kağıdı aldım ve "Otur, birer kahve içelim!" dedim. Hemen telefondan aradım mutfağı ve 2 tane kahve istedim. Kağıtlara bakmaya başladım. Maaşlarda çok büyük bir artış ta yoktu, imzaladım ve tekrardan kağıdı ona verdim. Müjgan?a, "Eee nasıl gidiyor seninkiyle?" dediğimde, "Sorma ya, biraz iyi biraz kötü!" dedi. Müjgan da yaz başında nişanlanmıştı."Ne oldu anlat?" dediğimde, kahvelerimiz de geldi. Kahveleri alınca, "Engin, çocuk çok iyide, iki tane beğenmediğim huyu var, biri çok içki içiyor..." dedi ve durdu. "Evet, biri çok içki içiyor, diğeri ne?" dedim. "Şeeyy, bir de çok fazla seks istiyor benden! Ayrıca tuhaf tuhaf istekleri var seks konusunda!" dediğinde, donmuştum. Müjgan'la uzun süredir arkadaştık, ama benimle ilk defa seksli bir muhabbet kuruyordu. Biraz önce boşalmış olmama rağmen sikim kaskatı kesilmişti. "Ne gibi istekler? Biz arkadaşız biliyorsun, bana rahatça açılabilirsin bu konuda!" dediğimde, biraz düşündü. Ardından, "Ne bileyim, kimseye söyleme ama, biz nişanlandığımız günden beri sevişiyoruz. Bakireliğimi bile verdim buna, ama şimdi daha değişik fantaziler kurma peşinde!" dedi."Ne gibi fantaziler?" dediğimde, biraz utanır gibi oldu. Sonra, "Ya çok iyi sevişiyor, yatakta çok iyi, ama beni birkaç kişiyle paylaşmak, veya olmadık yerlerde sikmek istiyor!" dedi. "Peki sen ne yapmayı düşünüyorsun artık?" dedim. Biraz duraksadı, "Bilmiyorum, ama böyle bir adamla evlenemem, büyük ihtimal nişanı atarım!" dedi. Dertleşmek amacıyla belki sikebileceğimi düşündüm, ama tabii ki işimi ağırdan alacaktım. Bu arada Sinem odaya gelince, Müjgan, "Görüşürüz!" diyerek çıktı. Sinem hemen koltuğa oturdu ve "Noldu? Ne konuşuyordunuz? " dedi. Herşeyi anlattım. Sinem de, "Ben hallederim onu, konuşurum!" dedi.Çıkış saati geldiğinde, Yeliz yanıma geldi ve beraber çıktık. Evinin önüne geldiğimizde, Yeliz, "Gelsene yukarıya?" dedi. "Tamam!" diyerek arabayı park ettim. Beraber yukarıya çıktık. Kapıyı açtı ve "Sen salona geç, ben de kahve yapayım!" dedi. Ben salona geçtiğimde, Esra da odasından çıktı, ama bana doğru gelirken şok oldum. Altında sadece kırmızı bir tanga vardı, üstünde ise südyen yoktu. Arkasından da bir tane adam geliyordu, o da sadece boxerlıydı. Esra Salona gelince domalarak boynuma sarıldı ve "Hoş geldin Engin!" diyerek tam karşımdaki koltuğa oturdu. "Bak bu erkek arkadaşım Fatih!" dedi. Yeliz içeriye geldiğinde, "Kızım bu ne hal? Giyinsenize!" dedi. Esra, "Aman nolacak ya, Engin yabancı mı?" dedi. Ben de sorun olmayacağını söyledim. Kahvelerimizi içerek, saat 20:00?ye kadar muhabbet ettik.