PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yatak odamdaki yaşlı Şeyh 9

admin
17 Ocak 2021, 20:34
Yatak odamdaki yaşlı Şeyh 9Ben şaşkınlıktan kıpırdayamaz haldeyken, o hayat boyu hiç bir tavrını kısıtlamak zorunda olmadığı belli bir eda ile, bana yukarıdan aşağı bakmaya vücudumu incelemeye devam ediyordu. Göğüs dekolteme takıldığını fark edince ben de panikle geceliğimin yakasını düzelttim. Ama ne yapsam yıllardır geceleri giydiğim için eskimiş penye gecelik, derin göğüs çatalımı kapatmıyor ve büyük göğüslerimin ağırlığını taşıyamıyordu.Benim onun karşısında şekilden şekile girmemden zevk alır tavrını sürdürerek ?Doğru tahmin etmişim, bu beyaz boyna ve güzel ellerinize çok yakışacak bunlar? Elindeki kutuyu açmış olduğunu şimdi fark ediyordum. Çünkü elindeki kutudan çok, arkamdan esen çöl serinliğinin ve içinde bulunduğum heyecanının göğüs uçlarımı dikleştirmesi idi derdim. Bu adamın bu saate buraya gelme niyetinin beni sikmek olduğunu anlayacak kadar da erkekleri tanıyordum. Neredeyse sevişmeyeli üç ayı geçmiş ve daha iki saat öncesinde yaptırdığım masajla boşalmanın eşiğine gelmiş amım da karıncalanmaya başlamıştı. Onun bakışlarının da göğüslerime kilitlenmesi, kontrol etmeden göğüs uçlarımın penyeyi delmeye çalıştığından emin olmamı sağlamıştı.Elindeki diğer küçük kutudan çıkardığı yüzüğü uzatarak ?izninizle ben takayım? deyince, korku ile karışık ?hiç gereği yoktu aslında? dedim. Iki elimi de anlamsızca mahçup kızlar gibi önümde tutuyordum. Bir adım önüme kadar gelerek sağ elimi tuttu ve okşayarak kendine doğru çekti. Sıcak, iyi bakımlı ve yeni kremlendiği belli eli elime değince bir kıvılcım çaktı. Gülerek ? Sizden bir elektrik aldığımı fark etmiştim.? dedi.Parmağıma bir yüzük geçirip elimi bana doğru kaldırdı. Hala şaşkınlıktan ne yapacağımı bilemiyordum ama kadın refleksi olarak eğer üzerindeki taşlar gerçek ise iki üç aylık kazancımdan fazla diye düşündüm. Titreyerek kısık seste teşekkür ettim. Aslında ?bu toplantıları aydınlattığınız için ben teşekkür ederim? diyerek hala tutmuş olduğu elime bir öpücük kondurdu.Bir parçası daha var diyerek makyaj masasının yanındaki boy aynasını işaret etti ve elimi bırakmadan oraya doğru yürüdük. Diğer elinde sallanan kolyeyi göstererek izninle takibilir miyim? diyerek bana gösterdi. Bir kadın olarak kolyeye dikkatim gitmesi gerekirken aynadaki saçım hafif dağılmış, göğüs uçlarımın dikleşmiş, yüzümün şaraptan ve heyecandan al al olmuş görüntüsüne takılmıştım. Bu yaşlı kurtun önünde her an kapılmaya hazır ve ne yazık ki buna da istekli bir görüntüm vardı. Daha genç olsaydı herhalde odaya girer girmez üstüme saldırırdı.Yavaşça arkama geçip göğüs arasına kadar sürtünmesine izin verdiği kolyeyi boynuma takarken boynuma değen elleri ve ensemde hissettiğim nefesi ile büyülenmiş sadece aynaya bakıyordum. ? Beğendin mi? demesi ile kendime gelip parıldayan incilere baktım. Elimi boynuma doğru götürüp sadece ?inanılmaz? deyiverdim. Boynumun yanından aynaya bakan Şeyhin boynumun sağ tarafına kondurduğu öpücüğe ise sadece kafamı o tarafa biraz eğerek tepki verdim. Bir adım ileri atıp kaçınmak veya geri dönüp sakallı dudaklarına yapışmak arasında kararsızlığım arasında, boynuma değen sıcak dudaklar ve tenime batan sakalları ile öpücükleri aynı nezaketle omzuma kadar indi. Her iki eli de omuzlarımı okşuyor, dudaklarımı omzumdan sırtıma ordan boynumun soluna doğru geziniyordu. Aynadan seyrettiğim ben de kafasını onun dudaklarının peşinde aynı yönde döndürüyordum. Şimdiye kadar sadece dudakların ve ellerinin değdiği vücuduma iyice yapışmış, kalçalarıma sertliğini hissettirmişti.Elleri ile omuzlarımı geceliğimden kurtardığında ise sadece külodum ile kalmıştım. Sol eli ile şişmiş göğüs uçlarımı sıkıştırırken sağ ile çamaşırımın içinden amıma ulaşmıştı bile. O kadar ıslaktım ki amıma değen parmak o hiç zorlamadan içime kaydı. Ben ise inlemek dışında hala bir tepki verebilmiş durumda değildim. Az evvel ağdalanmış amımın kaygan çevresindeki yumuşak eli ile bir yandan bızırımı okşuyor iki parmağının uçları ise amımın içinde geziyordu. ? Çok ıslak olduğunu söylemişlerdi, ne kadar yumuşak bir am bu? gibi sözler fısıldıyordu. Demek ki hizmetçilerden gerekli ön bilgileri almıştı.Beni kendine çevirdiğinde yüz yüze idik. Dudaklarıma yapışacak diye beklerken ? Dün geceden beri bunlar aklımda? diyerek uçları iyice büyümüş göğüslerime saldırdı. Şiddetinden bir kaç adım geri ilerledik ve yatağın üzerine düştüm. Bir göğsüm ağzında diğerini eli ile sıkıştırırken Arapça bir şeyler mırıldanıyordu. Giyinik hali ile göğsümü yalamaya devam ederken gitgide aşağıya kayarak amıma ulaştı. Ben hala ona dokunmamaya çalışarak göğüslerimi okşarken biraz doğrulup, bir kere de üzerindeki kıyafeti attı ve amıma dilini yapıştırdı. Kocaman kalın dudakları amımı kaplarken sakalları da hassaslaşmış am dudaklarına batıyordu. İlk defa uzun sakallı bir erkek amımı yalıyor, sakalların amıma sürtünmesi içimi gıdıklıyordu. ? Ne kadar tatlı am suların? demesi üzerine cevap vermeden sadece kafasını amıma yapıştırdım. Bu odama girdiğinden beri belki de benden aldığı ilk tepki idi.Sırtındaki kıllar kırlaşmış yaşlı adam yavaş yavaş tadını çıkartarak amımı yalarken büyümüş meme uçlarımı sıkarak kendimi orgazma götürüyordum. Eniştem gibi sert ve hızlı değildi. Belki yaşından belki yılların tecrübesinden yavaş yavaş dilini içime yerleştiriyor, sonra etli dudakları ile bızırımı sıkıp bırakıyor ama bunları yavaş yavaş ve özenle yapıyordu. Kendimi geri atmamdan tükenmek üzere olduğumu anlamış olacak iki eli ile bacaklarımı araladı ve kafasını tamamen amıma gömdü. Am dudaklarıma batan sakallarının sızısına rağmen içimde gezinen sert dil yüzünden boşalmaya başladığımda ? yeter yeter? diye Türkçe bağırdığımı fark ettim. Kafasını itekleyerek kendimi yukarı çektim ve nefes nefese bir halde beni seyreden şeyhe ve am sularımdan parlayan sakallarına baktım.Ayağa kalkıp başucuma doğru yürürken yaşlı ama biçimli vücudunu inceledim. Ama doğal olarak ilk olarak önünde sallanan siki. Tüm sevişmelerimize rağmen büyük ihtimal yaşından dolayı hala tam dikleşmemiş kalın bir sik önünde sallanıyordu. Ayrıldığım salak kocam olsa şimdiye boşalmış, enişte olsa kazık gibi dikilmiş olurdu. Bu ise sanki dakikalarca sevişmemişiz gibi gözümün önünde sallanıyordu. Taşakları ve çevresi tertemiz inmiş hali bile kalın ve bombeli bir sik.Tek koluma dayanarak doğruldum ve siki kavradım. Hafif sertleşmiş ama bıraksam dik duramayacak sikin sadece başını dudaklarımın arasına aldım. Vücudumdan yayılan parfüm ve krem kokusu boğazıma doldu. Yatağa çıkarak baş ucuma diz çöktü. Önümde biraz daha dikilmiş siki kökünden başına doğru yalayarak başını biraz emiyor sonra yalayarak taşaklarına kadar iniyordum. Ben ara vermeden devam ederken o da zaten ıslak olan amımın çevresini o nazik elleri ile okşamaya devam ediyordu. Neredeyse bir beş dakika süren bu pozisyon sırasında inlemeleri dışında ses çıkarmayan ?Şeyh sikmek istiyorum tatlı amını? diyerek ilk kez konuştu. Yaladığım sik hala eniştenin kadar kazık gibi değildi ama girecek kadar dikleşmişti. Kalınlığı eniştenin kadar boyu ise ondan biraz kısa gelmişti gözüme ama ortasındaki kalın bombe ilginç gözüküyordu. Atmışında böyle olan bu sik ve bu zenginlik ile sekizden fazla çocuğu olduğu doğrudur.Kalçalarımı hafif yan çevirerek bacağımı araladı ve eliyle yön verdiği sikini amıma doğru bastırdı. Aylardır sadece parmaklarımın girdiği amıma değen siki bir an önce alabilmek adına ben de kalçalarımı ona doğru uzatıp bacaklarımı açtım. Aynı dili gibi sikini de yavaşça içime soktu. Sanki milim milim ilerleyen sikin bombeli yeri am dudaklarımı gerince ahlama ile karışık ohladım. ?Pardon? diyerek durdu. Hafif geri çekilince bu sefer ben kendimi geri atıp tamamına yerleştim. Nazik adam yıllardır yarak yememiş bir dul olduğumu düşünerek temkinli davranıyordu ama benim gözüm başka bir şey görmüyordu. Bir eli ile mememe tutunup yavaş yavaş içime girip çıkarken gözlerimi kapayıp kendimi yaşlı sikicimin kontrolüne bıraktım. Sikişmeye başladığımızdan beri yüzüne bakmaya çekiniyor belki de yaşlı bir adam tarafında sikildiğimi düşünmemek için böyle davranıyordum.Ne kadar bu pozisyonda sikti hatırlamıyorum ama ?İlk gece? diye konuşmaya başladığında hala gözlerim kapalı idi ve sikin kalın yeri am dudaklarımı her gerdiğinde kapalı gözlerimde şimşekler çakıyordu. Ama bu yavaş sikiş hızı beni orgazmın etrafında dolaştırıyordu sadece. " Kalçalarını görünce böyle bir kadınım olmalı dedim. Şimdi benimsin" Madem öyle hem hediyelere teşekkür etmek ve hem de benim de sevdiğim bir pozisyona geçmek için yatağın yan tarafına doğru döndüm ve geniş kalçalarımı sallayarak ? sen uzan sadece? dedim. Yaşlı sikicimin beni orgazma ulaştıracak hıza çıkamayacağı belli idi. Ona kalçalarımı ve yeni kremlenmiş götümü seyrettirerek yavaşça kalın sikin üzerine oturdum. Sike amımın iyice alışması için hızlanmadan kalçalarımı gezdirdim. Biraz öne eğilerek dizlerine tutundum ve sanki ben onu silkiyormuşçasına ileri geri yapmaya başladım. O sadece arada kalçalarımı acıtmadan avuçluyor bense içimdeki sikin üzerinde hoyratça geziyordum.İyice öne eğilerek sarkan göğüslerimi bacaklarına sürtüyordum. Dakikalar sonra kalçalarım üzerindeki ellerin sertleşmesi ve benim ritmime uygun olarak kıçımı sıkması ile kendimi geri atarak taşaklarına kadar yerleştirdim siki. İçimde dokunduğu yer fitili ateşledi, kıvrıla kıvrıla ve koca kalçalarımı titrete titrete boşaldım. Her boşalmamdan sonra olduğu gibi hassaslaşan ve şişen am dudaklarımdan siki çıkardığımda nihayet kazık gibi bir yarak vardı karşımda.Hala aynı şekilde yatan şeyhin parlayan sikini iki elimle sıvazlamaya bir yandan da başını emmeye başladım. Kendimi kaptırıp bir iki dakika böyle devam ederken, sikin ucundan gelmeye başlayan ilk sıvıları fark edip geri çekildim. Sikin ucunu mememe bastırıp biraz sıkınca şaşırtıcı derecede beyaz dölleri mememin ucunu yakarak fışkırdı.Boşalırken öyle bağırdı ki açık teras kapısından tüm saray duymuştur. Elimle memelerimi tutup yataktan kalkıp duşa yürürken arkamdan zor nefes alarak bir şeyler söyledi. ?Duş yapacağım? dedim.Yapışmasın diye göğüslerimi kağıt havlu ile silip bir beş dakikalık duş aldım. Odaya döndüğümde ise Şeyh gitmiş iki hizmetçim yatağı topluyorlardı. Hiç konuşmadan işlerini bitirdiler ve ben de onlar çıkar çıkmaz her şeyin farkında olduklarının utancı ile yatağa girdim.