PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : olgun erkegim

admin
08 Ocak 2021, 00:42
olgun erkegimSelam ben 26 yaşındayım Ve parlak biriyim. pasif duygularım genç yaştan beri var. birkaç kez ilişkim oldu. onu başka hikayelerde anlatacagım. üniversite zamanlarımda daha önce evde ev arkadaşım olduğu için pek bir şey yapamıyordum. ev arkadaşımın okulu bittikten sonra tek başıma kaldım eve kimseyi almayı düşünmüyordum nedenide para sorunum yoktu. o yüzden kimseyi almadım. internetten sürekli seksi kıyafetler alıyordum. evde giyinip kamerada birkaç kişiye açıyordum.daha sonra chatde olgun biri ile tanıştım. bayağı sohbet ettik Aslında çok da hoşuma gitti resimleri gördükten sonra Tam istediğim gibi erkekti. Kıllı göbekli ve 50 yaşında bir adamdı Kendisi duldu zaten. kamerada görüştükten sonra çok hoşuma gitmeye başladı Sonra telefonumu verdim sürekli yazışıyor duk işte internet ortamı biraz kötü olduğu için insan çok çekiniyor. ama insan bir an önce beraber olmak istiyor. Kenan abi Güven problemi halletmek için istersen bir yerde çay kahve içeriz dedi. Ben de olur dedim. ve buluştuk bayağı heyecanlıydım Çünkü ilk defa biriiyle buluşurduyordum. Oturduk konuştuk gerçekten Hoş biriydi Güven verdi bana. Kenan abiye bayağı içim ısınmıştı. sonra buluşacağımız günü kararlaştırdık. Benim yer sorunum olmadıgı için benim evime davet ettim. o da olur dedi. Sonra eve geldiğimde evi güzelce temizledim sonra vücudundaki kılları aldım güzelce hazırlandım. ertesi gün oldu Kenan abi ile Eve yakın bir yerde buluştuk. sonra ikimiz beraber evimize gittik. Kenan abi ya Salona geçmesini istedim. ona içecek ikram ettim karda Yatak odama geçip güzelce giyindim. giyindikten Sonra bayağı heyecanlandım ama çok hoş bir duyguydu. salona gidip yanına oturdum zaten gördüğü an kenan abide cok heyecanlandı.gerçekten kadın gibi olmuşsun dedi. Bu da benim çok hoşuma gitti beni kucağına oturtturdu. o an göz göze geldik ve direkt bana yumuldu. beni çok azgın bir şekilde öpüyordu ve bu benim çok hoşuma gidiyordu Kenan Abi 2 yıldır kimseyle birlikte olmamış. dudaklarıma yapıştı deliler gibi öpüşüyorduk çok hoşuma gidiyordu bu diğer eliylede popoma elliyordu. sonra ben de kenan abinin gömleğini çıkardım.Vücudu çok kıllı idi sonra pantolonu indirdikten sonra boxer dan aleti Çok belli oluyordu. yavaş yavaş boxerinii çıkarmaya başladım.o güzel yaralı gördükten sonra direkt direk ağzıma aldım Kenan abi oh dedikçe ben daha iştahla yalıyordum. sen neymişsin kız demeye başladı. Sonra da yavaş yavaş eteğimi kaldırdı. Popomu öpmeye başladı O kadar güzel öpüp yalıyordu ki ben ade ta kendimden geçiyordum.tanga mı sıyırıp popumun deliğini yalamaya başladı o an uzun uzun Oh dedim ben oh dedikçe Kenan abi sürekli yalamaya başladı.kız gibi götümün oldugunu söyledi. diliyle popomun içine sokuyordu.ben sürekli inliyordum. Sonra ben tekrar aletini yalamaya başladım o arada Kenan abi benim popomu parmakliyordu. ardından beni yatağa domalltı. çekmecemde ki kayganlaştırıcıyı alıp güzelce sürmeye başladı o ara zaten parmağını sürekli götüme sokuyordu. aletinin başını deliğime dayadı o an nefesim kesilecek gibi oldu gerçekten çok heyecanlandım. Sonra yavaş yavaş girmeye başladı. Peki acı hissetmedim ben çünkü gerçekten ne yaptığını çok iyi biliyordu. bir an nefesim kesildi yavaş yavaş sokuyorken bir anda hepsini soktu Oha çok hoşuma gitti sürekli inlemeye başladım oh Kenan abi ben oh dedikçe Kenan abi Yavaş yavaş hızlanmaya başladı artık bir orospu gibi sikmeye başladı. sert sert vuruyordu bana bense sürekli Kenan abi çok iyisin. sikiyorsun diye inlemeye başladım. O da çok iyi pompalıyordu. Ardından yatağa gecti. Kenan abinin direk kucağına çıktım. yavaş yavaş üstüne oturdum. O an kalbim duracakmış gibi oldu. yavaş yavaş zıplamaya başladım.ben zıpladıkca kenan abi popoma sürekli saplak vuruyordu.Ardından tekrar beni yüzüstü yatırdı.direk sertce girdi. Zaten deliğim alıştığı için pek oralı olmuyordum. dakikalarca beni s**** öyle Kenan abi ardından geliyorum dedi Ben de direkt yarragın altına geçtim Çünkü yüzüme boşa alacaktı .Kenan abi öyle bir patladı ki yüzümün her tarafı döl oldu. Arda daha ben tekrar yarragı ağzıma aldım yalamaya başladım Onun da çok hoşuna gitti.temizlemek için banyoya gittim tam yıkanıyorken kenan abi tekrar geldi postada banyoda s**** beni. banyodan cıkınca bir kac saat oturduk o güzelce yemekler hazırladım. yemeklerimizi yedikten sonra beni bir kez daha s****.Benim akşam işim olduğu için kenan abi ile beraber cıktık kenan abi yi evine yolcu ettim. sonra mesaj attı bana gercekten bir kadın gibisin ve cok seksisin. hikayelerimin devamı gelcek. kesinlikle alıntı degildir tamamen yasanmıstır.anlatım bozuklugu icin özür dilerim türkçem biraz iyi degil ve ilk hikayem.