PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kucuk Dilek

admin
03 Ocak 2021, 11:05
Kucuk DilekMerhabalar benim yasim 39 Sizlere teyzemin kızı Dilek ile hikayemi anlatmak istiyorum. Teyzemin güzel kızı dilek bu hikayenin yaşandığı zamanlarda yasi 16 yeni bitmis 17 yasina girmisti.Soğuk bir kış gecesinde Annemlerle hep birlikte teyzemlere gittik. Ben yurt disindan yeni geldiğim için sohbet muhabbet derken baya da bi eğlendik. Ama Dilek o gece ilk defa bana bir kadın gibi gelmeye başladı. İlk defa ona kadın gözüyle bakmaya başladım. Dilek de gözlerini benden alamıyor ama biraz utanarak bana bakıyordu. Teyzemlerin bir komşusu rahatsızmış ilerleyen saatlerde annemle birlikte oraya geçtiler. Dilek gitmek istemedi ben de onunla birlikte kaldım.Aradan yarım saat geçmişti ki şu kızı bir yoklayim bana karşı boş mu dolumu anlarız dedim. Odaya girdiğimde tedirginliği okunuyordu gözlerinden, yanına oturdum saçlarına dokundum Dilek ne kadar büyümüşsün kız vücudun gelişmiş falan dedim. O da sağol abi dedi ama bir yandan da benden uzaklaşıyordu. Benim iyicene gözüm dönmüştü. Dur seni bir öpim dedim yanağına doğru uzandım ve birden dudaklarına yapıştım. Elimden kurtulmaya çalışıyordu ama bunu başaramıyordu. Ben iyicene kızı zorlamaya başladım üzerindeki kazağı çıkarmaya çalışıyordum. Dilek te benden kurtulmaya çalışıyordu. Bağırmak istiyor ama bağıramıyordu. Çünkü onun adı çıkacaktı. Kazağı çıkarmayı başarmıştım, Göğüslerini yalamaya koyuldum bu bir yandan bana engel oluyor eliyle yüzümü tırnaklıyordu. Ayağa kalkıp ona öyle bir tokat attım ki görmeniz lazımdı. Gözlerinden yaş geldi. Uslu dur sikip bırakacağım seni, yoksa beni sik diye bana yalvardı derim adını çıkartırım senin dedim. Abi yapma ben bakireyim bana kıyma dedi. Acıdım bende, tamam o zaman sadece götten sikecem ve bana engel olursan adını çıkartırım dedim. Tamam dedi. Sikimi çıkardım ve yalamasını emrettim. Yalıyordu ama çok acemiceydi. Zevk almıyorum desem yeriydi o kadar sapıtmıştım ki o birkaç dakika yalaması bile benim sikimi kazık gibi yapmasına yetmişti. Altındaki eşofmanı çıkardım bunu çekyatın üzerine domalttım ve kalçalarını araladım. Biraz amcığını götün yaladıktan sonra kara incisine girmemin zamanının geldiğini söyledim. Kasıyordu kendisini kasarsan canın çok acır kendini rahat bırakmalısın dedim. Bu arada üzerine doğru yüklendim sikim girmiyordu. Ben acı çekmeye başladım zorluyordum, benim yarrağımın başı zonklamaya başlamıştı. Suratına tokat attım rahat bırak kasma kendini diye bağırdım. Kendini bırakır bırakmaz içine girmiştim. O anda bir çığlık attı ve ağlıyordu. Bende sıkılmıştım bu işten bir an önce boşalmalıydım tempomu arttırmaya başladım artık zevke gelmiştim iniltiler içerisinde boşalmaya başlamıştım Götünün derinliklerini döllerimle doldurdum. o Hala agliyordu.. Kes sesini ve temizle su sikimi dedim..iyicene temizledi temizlerken sikim gene kazik gibi oldu..domal dedim gözleri faltasi gibi acildi "Bi dahami" dedi.. evet dedim ikiletmeden dolmadi..Sikimi amina surdum ami vicik vicik olmustu, am suyunu aldiktan sonra elimle agzini kapatip götüne bir anda yuklendim, himmmmm mmmm mmmm diye cirpiniyordu..bi elikle agzini kapatirken bi elimlede saclarini cekiyordum, bunlari yaparken Dilek oyle bir zevke gelmisti artik ben degil o kendini siktiriyordu sanki.. götünü kasıklarima dogru vuruyordu, bu arada yaragim bazen cikip sonuna kadar tekrar götüne köklüyordu... bi anda tekrar sikim götünden çıktı ve bu sefer hedef şaştı ve bir anda amina köklemiş oldum...Allahtan elim agzindaydi yokta tum evi ayaga kaldirabilirdi..ben hic durmadim devam ettim, ami o kadar dardiki sikim girip cikarken aciyordu..Dilek in artik aglamasi sizlanmasi bitmis inlemeye baslamisti..Kucuk orospu kendini artik isteye isteye siktiriyordu..elimi agzindan cektim ve iki elimle saclarindan kavradim o taze amcigi sikmenin keyfini yasiyordum.. bir anda Dilek durdu ve titremeye basladi.. cikmaya calissada sikimi cikarmadim ve bundan bende cok zevk aldim.. 1-2 dakika gecmeden tekrar bosaliyordum ki amindan cekip hemen domalmis olan dikegin onune gecip agzini acmasini istedim.. bi elimle cenesinden tutup bir elimle de yaragimi o dolgun dudaklarinini arasindan iceri sokup " yut bunlari benim kucuk orospum " diyerek tum iliklerimi bosalttim...1-2 dakika dinlendikten sonra konusmadan odadan cikip bizimkilerin yanina gittim..2 hafta kadar hic gorusmedik.. 2 hafta sonra beni aradi gorusmek istedi , basima bela olur diye bir daha gorusmedim.. 1 sene sonra gorustugumuzde oturup bir yerde kahve ictik ve o gunden sonra kendisini cok kotu hissettigini her dakika sikismek istedigini soyledi, beni aradiginda ben gorusmedigim icin tum okuldaki hocalara vermiş...