PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayatımı Değiştiren Sürpriz Olaylar 4

admin
03 Ocak 2021, 11:04
Hayatımı Değiştiren Sürpriz Olaylar 4https://xhamster.com/stories/hayat-m-de-i-tiren-s-rpriz-olaylar-1-9935532https://xhamster.com/stories/hayat-m-de-i-tiren-s-rpriz-olaylar-2-9940311https://xhamster.com/stories/hayat-m-de-i-tiren-s-rpriz-olaylar-3-994463915 gün kadar sonra Asuman Hanım Fikret?in kendi evinde öğleden sonra beni beklediğini, sınıfıma kendisinin bakacağını söyledi, itiraz edecek oldum, istersen adresi vereyim, akşam evine gelsin ya da kocanla biz biraz film izleyelim dedi. Aşağılık orospu diyebildim sadece. Mecburdum dediğini yapmaya, en azından o anda yapabileceğim başka bir şey yoktu. Öğleden sonra Asuman Hanım?ın evine gittim. Yolda kafamda duygular savaş halindeydi. Heyecan, korku, aldatma, çaresizlik, aşağılanma, merak ve ? zevk. En kötüsü de sonuncusu. Geçen sefer 2 erkek tarafından tecavüze uğramış, ancak 2 kez orgazm olmuştum. Sonra aklıma geldikçe de amım karıncalanmıştı. Üzerimde okul üniforması içimde dantel sütyen ile siyah külodum vardı. Amım 1 haftalık kıllı idi ve kocamla 5 gün önce sikişmiştik en son. Ellerim titreyerek zili çaldım, Fikret Bey pis pis sırıtarak Hoş geldin dedi. Başım öne eğik önünden geçip antrenin ortasında durdum. Omzumdan çekerek tuniği çıkarıp vestiyere astı. Salona geçtik, berjellerden birine oturdum, O da karşıma oturdu. Kendimi damızlık boğaların önüne çekilen düve (bakire inek) gibi hissediyordum. Fikret alkol servisi yaptı, daha önce alkol almamış olmama rağmen içmek zorunda hissettim ve zor da olsa içtim. Sonra ayağa kalktı, beni de ellerimden tutup salonun ortasına çekti, ayağa kalkınca sıkıştığımı fark ettim, tuvalete gitmem gerek dedim. Fikret ben yardımcı olayım dedi, belime sarılıp yürümeye başladık. Banyoya varınca Fikret kapının önünde durdu, kapıyı kapatmak istedim, ayağı ile engel oldu. Klozete oturmuştum ki Fikret Bey elimden tutup ayağa kaldırdı, külodumu çıkarıp bacaklarımı açtırdı, eteğimi belime kaldırıp elimle tutturdu ve ayakta işememi istedi. Ben işerken de zevkle amımı izledi. Çişimi yaptıktan sonra amımı sildim, külodumu tekrar giyip eteğimi indirdim, ellerimi yıkamak için lavaboya geldiğimde arkama yaslandı, boynumdan öpmeye başladı. Elleri ile memelerimi avuçladı, sonra eteğimin üstünden amımı avuçladı. Tüm bunlar olurken ben hiç tepki vermeksizin duruyordum. Sonra diz çöktü, eteğimi belime kaldırdı. Kalçalarımı öptü, külodumu dizlerime indirip, elleriyle ayırdığı göt yanaklarımın arasında dilini hissettim, ardından amım ile götümü şapırtılı şekilde yalamaya başladı. Biraz sonra göt deliğime parmağını soktu. Ben yine duygularımın kontrolünü kaybetmiştim, yüzümü aynaya yapıştırmış kısık kısık inliyor vücudum zangır zangır titriyordu. Fikret doğruldu yarağını fermuarının arasından çıkardı beni biraz geri çekerek ellerimi lavaboya koydurdu memelerimi sutyenden kurtararak buluzun yakasından dışarı çıkardı. ben tüm dişilik hatlarım dışarıda başımı geri çevirmiş dudaklarımı ısırarak sikilmeyi bekliyordum artık. Fikret yarağını am dudaklarımın arasına dayadı elleriyle belimden kavradı hafif hafif belini oynatmaya başladı. Sikini aşağı yukarı sürtüyor ama sokmuyordu, Sanırım beni kudurtmak için yapıyordu ve başarmıştı amım bir an önce sikilmek için çıldırıyordu. Ben ahhh ohhh larla inlerken yarağını tek hamlede köküne kadar geçirdi. O kadar hazır olmama rağmen acıyla çığlık attım. Fikret önce yavaş yavaş gittikçe hızlanarak sikiyordu. Fikretin içeri gidelim dediğini duydum ardından geri çekilmeye başladı siki amımdan çıktı. büyük ihtimal yatak odasına gidecektik. külodumu çıkarmadığından küçük adımlarla adeta ayaklarımı sürüyerek yürüyordum. yatak odasına doğru yönelince iki parmağını amıma soktu. yatak odasına girince önce beni çırılçıplak soydu, sonra kendisi soyundu. Beni yatağa sırtüstü yatırıp üzerime kapaklandı, dudaklarımı öpmek istedi, istemsiz olarak kaçırdım, ısrarcı olmadı, memelerime inerek emmeye yalamaya başladı. Memelerim süt dolu idi. Sonra bacaklarımı aralayıp arasına girdi ve sikmeye başladı. Fikret hızlanmaya başlayınca iniltiler arasında sakın içime boşalma diyebildim, üstümden kalktı, beni domalttı, elleriyle göt yanaklarımı acıtıncaya kadar ayırdı yarağını göt deliğime dayadı ellerini belimin iki yanından kavradı, sakın kendini kasma dedi ben karışık duygular içindeyken tek hamlede yarak yarısına kadar girdi, ben bağırdım doğal olarak. Sonra küçük gitgellerle taşakları amıma dayandı. Ohhh Asuman?ın dediği gibi daracıksın diye inledi. Bu arada üzerime tamamen kapaklanmış, pençelerini memelerime, kasıklarını göt yanaklarıma yapıştırmıştı. Minyon tipli olduğumdan resmen altında kaybolmuştum. Yaklaşık 20 dakika sonra dölleri fışkırmaya başladı, her kasılmasını anüsümde hissettim. Sikini götümden çıkarınca beni sırt üstü yatırdı, boynumu yalarken iki parmağını amıma sokarak beni de boşalttı. 10 dakika kadar uzanıp kendimi toparladıktan sonra acele giyindim ve tek kelime etmeden kaçarcasına çıktım.