PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karılarımızla aldığımız Masaj Workshopu (eğitimi)

admin
27 Aralık 2020, 04:08
Karılarımızla aldığımız Masaj Workshopu (eğitimi)Biz Evli bir çiftiz 2018 yılında evlendik evlilik öncesin de 2 yıl çıktık ve bu süre boyunca da oldukça sosyal bir çiftiz eşimin adı Eda bende Mertcan mutlaka her hafta sonu planımız olur en kötü arkadaşlarımızla buluşuruz. Son zamanlarda çeşitli Workshoplara sarmıştık Workshop bilmeyenler için küçük eğlenceli eğitimler. Şarap Workshopu sonra makarana yapımı workshopu derken karım Eda bir gün ?rivaSpa (başını tam yazmadım ?) diye bir yerden bir link attı çiftler için masaj workshopu fakat kendi evimizde alabiliyorduk ve iş yerinden bir çift arkadaşı onlar bizden daha uzun evli olan Selin ve Hüseyin?di onların evi için 2 çift plan yaptıklarını hafta sonu bu eğitimi alacaklarını söyledi benim onayımı istedi açıkçası biz liberal bir çifttik Selin ve Hüseyin bizden daha liberaldi çünkü birlikte Çeşmeye tatile gittiğimizde Selin?in bikinileri karımınkine göre dahi aşırıydı Cheky bikininin en ileri seviyesiydi ve Hüseyin karısına güneş kremi sürmemi kendi rica etmişti gerçi oda benim karıma sürse rahatsız olmazdım bu konuda rahatımdır. Karıma onay verdikten sonra hafta sonu hocamız geldi Adı Alper di 40 yaşlarında yakışıklı klasik Türk erkeği kibar biriydi Eda içine bikini giyinmişti benimde şortum vardı. Masör hocamız önce masaj hakkında ön bilgi verdi bizimle sohbet etti sonra nefes hareketleri öğretti sonra nasıl rahat edeceğimizi sordu Karım yağlı masaj workshopu istemiştik ben bikinilerimle geldim dedi selin benim içinde sorun yok deyince Masaj hocamız o zaman eşler bir birini soyarak hazırlasın dedi bu çok güzeldi çünkü eşler arasında iletişim kurulması önemliydi sonra bizler yağ verdi önce kocalara nereden nasıl başlanacağını çift olarak bunun hem iletişim ve terapi olarak ilişkimizin her açıdan ilerleyeceğini anlatmıştı zaten ellerimize verdiği harika kokulu yağlardan yeterince aldık ve ayaklarından eşlerimize masaja başladık. Nasıl dokunmamız gerektiği nasıl ilerlememiz gerektiğini anlatıyordu Hüseyin?de bende karılarımıza dokunuyorduk Hüseyin çılgınca bir şey yaparak hocam dedi doğrumu yapıyorum bir bakarımsınız diyerek tam kasık bölgesine karısının kendi eliyle hocaya okşattı resmen Selinin tüyleri dikken diken olmuştu bunun üzerine bende hocam doğru yapıyor muyum diye sordum ve elimi elinin üzerine koyarak göstermesini rica ettim direk parmaklarını eda?nın vajinasına götürdüm hızlıca karım ürperdi ve gülmeye başladı sonra bizleri oturttu karılarımızın arkasına geçtik sırtlarına masaj yapmayı gösteriyordu karım sakın bikinim yağ olmasın dedi Selinde aynı tepkiyi verince çıkarın o zaman dedi Hüseyin sonrasında karım dan hiç beklemediğim şekilde iyi olur dedi ve ilk o çıkardı sonra Selin göğüsleri harikaydı Selinin Benim sikim dikleşmiş arkadan karıma baskı yapıyordu Hüseyin hocam partner değiştirebilirmiyiz dedi. Ben şok oldum kaldım bu lafa Hocada isterseniz tabi dedi ben ayağa kalkınca şortumdan fırlayacak gibi sikimi görünce herkes güldü Hoca da bu normal Masajda hata iyi bir şey dedi Hüseyin?de arsızca sakın karıma sokama bak kıskanırım dedi ben içimden lan rahatız da ne hale geldik diyordum. Ben Selin?in, Hüseyin?de Karımın arkasına geçmiş hocanın hareketlerini yapıyorduk Hüseyin hocam biraz yardım edemsiniz dedi benim el hareketlerim çok iyi değil galiba deyince hoca karımın tam önüne oturdu ve bacaklarını bacaklarının üzerine koyarak ön taraftan karım sırtına ellerini uzatarak Hüseyninin ellerini dairesel şekilde hareket ettiriyordu fakat ben hepten heyecanlanmış Seline arkadan baskı yaparken Selin inliyordu heyecanlanmamın nedeni karım ayak ve eliyle Masaj hocasının sikini okşuyordu Workshopumuz bu şekilde gülüşerek fazla da bir şey olmadan bitti. Eve gittiğimizde akşam deli gibi seviştik karımla sevişirken yaptığını gördüm dedim karıma oda bende senin seline yaptıklarını gördüm dedi gülüştük demek böyle bir durumu kaldırabiliyorduk bu gayet iyi bir şeydi karım öyle söyledi benimde hoşuma gitti. Ve o akşam sonraki haftada workshop almak istedik ama bizim evimizde Hüseyin?i ben aradım ayıp olmasın onlarda katılsın diye Çeşmeye uçak biletleri olduğunu artık başka zaman dedi. Biz çiftler için Masaj Workshop (kısa eğitim) umuz için randevu almıştık Masaj hocamız saatinde geldi bu sefer karımda bende hocamızı bornoz ile karşılamıştık benim altımda boxer karımın altında tangası vardı hocamıza sakıncası olup olmadığını sorduğumuz da nasıl rahat his ederseniz lütfen öyle olun dedi artık daha tecrübeli olduğumuzdan ön bilgilendirmeler geçti bu sefer karımın ilk bana masajla başladı sonra ben karıma sırtıma masajda oturdum karım arkama geçti hocamız tarif ediyordu karım siz ellerimi tutarak gösteririmsiniz dedi bu sefer masaj hocamız karımın arkasına oturdu ve karımın ellerine harekat ettirirken karımın mırıldanarak ?hımm hımm ?diyerek yatağı hareketlendirdiğini fark ettim o an anladım masörün sikine kalçası ile baskı yapıyordu be işi bu kez abrtmak istiyordum hocam dedim Geçen hafta Hüseyin?ne gösterdiğiniz gibi banda göstermenizi rica ediyorum dedim bu sefer karımın önüne geçti bacaklarını bacaklarının üstüne koydu bende karımın arkasındaydım karımı hocaya doğru ısrarla bastırıyordum karım artık sevişme modun da gözlerini kapatmış vücudunu dans ettiriyordu hocanın sikinde ama hoca ellerimi tutarak bana ne yapmam gerektiğini profesyonellikle anlatıyordu ben anladım hocam ben masaj yaparken sizde Eda?nın bacaklarına masaj yaparak gösterimisiniz dedim tabi dedi ellerim boşta kalmıştı ellerimi Edanın kalçalarından öne doğru uzattığımda Karımın elleri ile birleşti karım masörün sikini şortu üzerinden okşuyordu bende ona yardım ederken öpüşmeye başladık hocam bundan bir sakınca var mı? diye sordum hoca hayır tam tersi gayet iyi eşinizi öpmeniz dedi ama sonra şortun arasından elimi sikine sokunca bir irkildi irkilince bende hocam lütfen rahat olun dedim hoca bir duraksadı sonra ben sikini çekerek karımın amına sürtmeye başlayınca oda rahatladı ben olayı biraz daha ilerletmek istedim hocanın şortunu çıkarmaya çalıştım ama zor oldu sonra sikini tutarak direk çıtır karıcığımın amına sürtmeye başladım bende sikimi arkadan karıma sürtüyordum Eda zevkten inliyordu sonra birde Eda?nın da kalçasını kaldırıp indirmesine yardım ederek 1 dakika okşadım sonra aynı ama kendi sikimi bastırarak soktum eda bağırıyordu fakat hocamız adayı sırtından kavramış kıpırdamasına izin vermedi Masör hocamızla karımın amını birlikte sikerek karımı boşaltık sonra sırasıyla bizler boşaldık. Hocamızı herkese tavsiye ediyoruz. Sonraki eğitimimizi başka zaman yazacağım