PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çook Uzun Bir Hikaye...(2)

admin
12 Aralık 2020, 12:47
Çook Uzun Bir Hikaye...(2)Eniştemin bana karşı olan davranışlarındaki bu değişimin sebebini çok düşünmeme gerek yoktu aslında, ilk aklıma gelen onun da halam gibi kamera görüntülerini izlemiş olmasıydı. Okulun da tatil olması sebebiyle tüm günümü evde geçiriyordum, halam tatile gitmeden önce dolabımdaki tüm erkek iç çamaşırlarını atmış, sadece kendi aldıkları ve benim daha önceden satın aldığım kız iç çamaşırlarını bırakmıştı, artık onları giymekten başka çaremde kalmamıştı.Ertesi gün utana sıkıla akşama doğru alt kata indim, eniştem işten dönmüş televizyon karşısında oturuyordu. Akşam yemeğini dışarıdan söylemişti, bir an önce yemeği bitirip tekrar odama çıkma derdindeydim. Pek bir şey de konuşmadık zaten eniştemle yemekte, yemeğimi bitirip tam odama çıkmak üzere kalkarken eniştem kolumdan tutup, gel bakalım dedi biraz sohbet edelim seninle. Usulca peki diyebildim, koltuğa oturduğumda o da hemen yanıma ilişti, bacaklarımız birbirine değiyor, sol elini benim omzuma atmış sağ elini de bacağımın üzerine koymuştu. O anda konuştuğunu fark edebiliyor ama ne anlattığını duyamıyordum sanki sol eli omzumda dolaşırken sağ eliyle de tembihler gibi bacağıma vuruyor yavaşça, ardından da bacağımın üzerinde gezdiriyordu. O da halam gibi, ondan çekinmemem gerektiğini, artık uzun süredir birlikte yaşadığımızı, hiçbir sıkıntımın olmaması gerektiğini, nasıl rahat ediyorsam öyle yaşamam gerektiğinden falan bahsettiğini hatırlıyorum, ama o esnada elleri boş durmuyor sürekli olarak omzumda ve bacaklarımda geziniyordu. Konuşmaya devam ederken, elimi alıp kasıklarının oraya koydu, tam olarak sikini avuçlamasamda, elimin kenarıyla sikini hissedebiliyordum, elimi çekmeme de fırsat tanımıyor, elini elimin üzerine koymuş, konuşmasının sonu gelmiyordu. Sikini hissedebiliyordum, ne dimdik olmuş ne de uyur vaziyette, yarı sertleşmiş bir şekilde kıpırdamadan yatıyordu iç çamaşırının içinde, geçen gün banyoda gördüğüm şeye artık dokunuyordum, her ne kadar pijamasının üstünden olsa da. Neyse, ben fazla kafanı şişirmeyeyim senin istersen çık odana dediğinde, teşekkür edip yanından ayrıldım ve o anı unutmak için hemen yattım?Ertesi günün çoğunu yine odamda geçirdim, öğleden sonra eniştem kapımı çalıp alt kattaki banyonun hala sorunlu olduğunu benim banyomda duşa gireceğini söyledi, aradan 15 dakika geçmeden banyodan bana seslendiğini duydum, ilk başta duymamazlıktan gelsem de o ısrarla çağırmaya devam edince kapıyı çalarak banyoya girdim, sırtı bana dönük bir şekilde, şu lifi sırtıma sürer misin dedi, malum halan kaç gündür yok, ee o olmayınca iş sana kaldı deyince bende itiraz edemedim. Elimden geldiğince uzaktan ve mesafeli bir şekilde lifle eniştemin sırtını köpürtüyordum, bana o gün duş alıp almadığımı sordu, hayır dediğimde, fıskiyeyi eline alıp beni ıslatmaya başladı, enişte dur ne yapıyorsun diyene kadar ben sırılsıklam olmuştum, gülerek, çıkar hadi üzerindekileri de duşa gir deyince, sen bitir daha sonra girerim ben desemde, kolumdan tutup, ıslak ıslak dolaşacaksın sonra hasta olup halandan azar işittireceksin bana demesiyle beni kendine doğru çekti, kalçalarımdan kavrayıp pijamamı indirdiğinde, pembe külotum ortaya çıktı, nasıl olduğunu anlamadan t-shirt?ümü de çıkarınca, kurtulma çabamın nafile olduğunu anladım, iri yarı eniştem ve karşısında tıfıl ben. Böyle külotumla alayım enişte diyebildim ben duşu, o da hadi bu seferlik öyle olsun deyip arkama geçmişti bile, artık sikini belimde hissedebiliyordum, dünden farklı olarak tamamen sertti, eniştem arkamda beni yıkama bahanesiyle ellerini vücudumda gezdirirken, sik**e tenimde dolanıyordu. Elleri göğüslerimden, bacaklarıma, oradan da kalçalarıma iniyor, avuçluyor ve tekrar yavaşça yukarı çıkıyordu. Sanırım artık ufak tacizlerden sıkılmış olacak ki, işi ilerletmek istiyordu, korkumdan itiraz edemiyordum, karşı çıkarsam aileme tangayla çekilmiş videolarımı göstermesi aklımın hep bir köşesindeydi. Ellerini omuzlarıma koyup yavaş yavaş bastırmaya başladı, o güce karşı koyamıyor, yavaş yavaş önünde eğilip ardından dizlerimin üzerinde kalakalmıştım. O, hemen bir adım atıp önüme geçti, artık siki dudaklarımın ucundaydı, elleriyle kafamı yavaşça tutup kendine doğru çekti, sikini ağzıma yerleştirmesi ve ağzımın içinde gidip gelmeye başlaması çok uzun sürmedi. Ahhhh sesiyle sikini ağzımın içinde ileri geri hareket ettiriyordu tepemizden akan sularla birlikte, bu şekilde dakikalarca devam etti, arada sikini ağzımdan çıkarıyor, avuçlayıp kaldırıyor, taşaklarını ortaya çıkarıyor iyice, sol eliyle de kafamı kendine doğru çekip, taşaklarını yalatıyordu. Birkaç dakika sonra sikini tekrar ağzımdan çıkardığı an, 3-5 saniyelik sıvazlama sonrası bağırarak suratıma boşaldığını hatırlıyorum, o sırada güçlü bir şekilde titremiş ve bağırmış, kalan son damlasını da bıraktıktan sonra dudaklarıma döllerinin, sikine su tutmuş ve banyodan çıkıp gitmişti. Ben ise duşa kabinin içinde oturmuş, tepemden yağan sularla birlikte ağlamamak için kendimi zor tutmuştum, hep hayal etmiştim böyle bir şeyi ama ne eniştemle, ne de zorla?(Devam Edecek)