PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ( : Antalya : )

admin
12 Aralık 2020, 12:47
( : Antalya : )Sevgili Günlük,Seninle ilk defa tanışıyorum.Ve tanışmamızın şerefine,bugünü anlatacağım.Bugün sabah erkenden yola çıktım ve istikametim Antalya idi.Aracımın bakımını yaptırmak için yetkili servise gittim.Günümü çoğunu serviste geçirdikten sonra tabii gözüm bembeyaz k.çorabı giyen kızdaydı..Çok tahrik etti beni.Sonra arkadaşımı ziyaret etmek için Güllük Cad.ne geldm.Evinin otoparkına aracımı parkettim ve doğruuuuuu S******r Çarşısı Zemin Girişinden girince soldaki ilk işyerine girdim.Orada hafif tombul ama tatlı mı tatlı ve giydiği opak külotlu çorabı ile beni aşırı heyecanlandıran hanımefendiden ilk başta pentinin premier 20 shine çorabını rica ettim.Sonra doreanse marka siyah dantelli yarım tangamı aldım.Aldıklarımı aracıma bıraktım ve arkadaşımı ziyaret ettim. Bu arada tabii içim içimi yiyor.Çünkü bir an önce en azından aldığım külotu giymek istiyorum.Tabii kendimi durduramıyor ve tangayı bi şekilde aracımdan alıp arkadaşımın tuvaletinde gizlice giyiyorum.Herneyse bir yandan da haftaya ailem tatile gideceği için bunlar bana yetmez diyip arkadaşımdan müsade isteyip tekrardan soluğu o iş yerinde alıyorum.Hanım efendinin gülümsemesi,tatlılığı hala aklımdan gitmiyor.Tekrardan bişiler almak istiyorum dedim ve fileli siyah renkli külotlu çorap seçtim.Tabii arada zarf atıyorum.Küçük yerden geldim.Oralarda alamıyorum bu tarz şeyleri diyorum.Bi ara opak k.çorabına iltifat edicektim ama yanlış anlaşılmaktan korktum.Sonra da yola koyuldum.Yolda hem aracı kullandım hemde aldığım çorapları poşetlerinden çıkartıp karanlıktanda yararlanarak çorapları kokladım ve yaladım.İşte bugünüm böyleydi sevgili günlük.Görüşmek üzere...skype:agent.ozancan