PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kar,şarap ve o.... 2

admin
12 Aralık 2020, 07:45
Kar,şarap ve o.... 2Ne demek istediğini çok açık ve anlaşılır bir ifadeyle anlatmıştı aslında.Biliyor musun dedim aslında o insanlara da bu yaptıklarını çok görmüyorum çünkü ulaşılmak zorunda olan bir kadın havası var sende ve sanırım bu ulaşılmazlığı yanlış algılıyoruz biz erkek olarak.Aynen dedi.Torpidodaki sigarasını almak için uzandığında bu kez elini tutup gözlerinin içine bakarak öptüm ve yine elini bırakmadan bu kez diğer elindeki duran boş kadehini aldım ve kadehin kenarına bulaşmış olan ruj kalıntılarını gözlerinin içine bakarak dilimle yalayıp temizledikten sonra kadehi arka koltuğa bırakıp ona döndüm.Öylece kala kalmıştı.Yavaşça yaklaştım yüzüne ve dudaklarına tatlı bir öpücük kondurdum.Buradan devamla burnunun ucunu,burnu ve üst dudağı arasında kalan kısmı ve alt dudağı ile çenesi arasındaki kısımları öpücüklerime boğdum.Akabinden elimi başının arkasına atıp saçlarından yakalayıp kafasını kendime çekip dudaklarına resmen saldırdım.Dudaklarımız birbirini daha yakından tanımak istercesine ateşler içinde yanıp aynı ateşle soğumadan devam etmek istiyordu.Bazan onun üst dudağı benim ağzımda,bazan alt dudağı ve bazanda birebir savaş halinde olan 2 asker gibi saldırıyorlardı birbirlerine.Bu arada artık dillerimiz devreye girmiş önce birbirlerine dokunmakla yetinirken şimdi birbirlerinin etrafında dansa başlamışlar ve artık onun dilini ağzıma iyice alıp emip koparırcasına ağzımın derinliklerine çekiyordum ve o da tüm hunlara karşılık veriyordu.Böylesine günlerce aç bırakılmış hayvanlar gibi birbirimize saldırırken boşta olan sağ elim göğüslerinin üzerine konuşlanmış ve onları elbisesinin üzerinden hem parmak uçlarıyla hem de avuç içiyle okşamaya başlamıştı.Bu durum böyle devam ederken yüzünü ellerimin içine alıp gözlerine bakarak dilimle dudaklarını yal