PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir garip hikayem (2)

admin
04 Temmuz 2020, 12:26
bir garip hikayem (2)O günlerden Ömerle pek görüşmez olmuştuk ve Ahmetle eskisi gibi daha sık görüşüyorduk.. O dönemler herkesin oynadığı atari oyunları oynuyorduk.. Benim atarim vardı ama Ahmetin yoktu.. Oynayacağımız zaman ya bizde oynardık ya da atariyi söküp onlara gidip oynardık.. Ahmet atari oynarken kendisini o kadar kaptırırdı ki sorduğum birşeyi bile 3-5 dk sonra yanıtlardı.. Birgün atariyi alıp onlarda oynayacaktık.. Girdiğimizde Ahmetin annesi Fatma Teyze televizyonun karşısındaki kanepeye uzanmış yatıyordu ve televizyon açıktı.. Ben de bu durum karşısında çok çekinmiştim.. Ahmet annen uyuyormuş istersen daha sonra oynayalım demiştim ama ahmet kısmen annesinin altında kalan kumandayı hiç çekinmeden aldı.. Ben tekrar uyardım Ahmeti, bak annen uyuyor uyanmasın diye.. O da yaa boşver uyanmıyo ki zaten ilaç kullanıyo ya o ilaçlardan dolayı bazen istesem de uyandıramıyorum dedi ve gerçekten de o gün biz atari oynarken hiç uyanmadı.. Ben birkaç kez su içmeye ya da lavaboya kalkıyordum dönerken hep annesini görüyordum.. Daha önce de bahsetmiştim annesinden iri yarı çok diri ve alımlı bir kadındı.. Kanepeye sırtüstü uzanmış eteğinin bir kısmı dizlerinin üzerine kadar açılmış.. Kocaman göğüsleri tavana bakar vaziyette ve başı bize dönük bir şekilde uyuyordu.. Hatta Ahmetin yanına geçmeden önce içeride biraz oyalanarak onu iyice incelemiştim.. Ahmet oyuna dalmış ruhu bile duymuyordu.. Annesinin yattığı kanepenin hemen yanındaki pencere açıktı ve o anda aklıma geldi.. Pencereden dışarı bakacaktım.. Ahmet bu pencereden ilerdeki park görünüyordu değil mi ? Diye sordum (göründüğünü bildiğim halde) ve 1 dakikaya yakın Ahmetle annesinin arasında Ahmetin cevap vermesini bekledim.. Sonra oyunu bi ara durdurdu ve efendim dedi (oyuna kendini ne kadar kaptırdığını buradan anlayın artık..) Sorumu tekrarladım Ahmet pencereden ilerdeki park görünüyor muydu ? Diye tekrar sordum.. O da evet görünüyo bak istersen dedi bi an o da yanıma geldi ve dışarı baktık kısa bi süre.. Sonra Ahmet ben oyuna devam edicem sen istersen bak dedi.. Ben de annen uyanmaz değil mi ? Onu rahatsız etmeyeyim dedim.. O da sen rahat ol o akşama ancak uyanır bu saatlerde hep uyur dedi ve sözde ıspatlamak için annesinin yanaklarına pat pat vurdu ama şakasına vurur gibi öyle tokat filan atmadı yani.. ve annesi sadece başını hafifçe çevirdi gözlerini bile açmadı.. Ahmet atarinin başına geçip oyununa devam etti ben de bir süre camdan dışarı baktım.. Ahmet'in oyuna daldığından emin olduğum anda hafif dönüp annesine baktım hala uyuyordu.. ve çok yakınındaydım aklıma bir delilik geldi acaba Fatma teyzenin göğüsleri nasıldır diye düşündüm ve dokunmak istedim ol elim pencerede sağ elim Fatma Teyzeye doğru duruyordu.. Önce sağ elimle başına hafifçe dokundum.. Gözüm de bi yandan sürekli Ahmetteydi ne olursa olsun yakalanma riskini göze almak istemiyordum.. Olabildiğince tedbirli bir şekilde sağ elimle önce başına dokundum hiç hareket yoktu ardından elimi göğsüne götürdüm dokunup hemen geri çektim.. Cesaretimi toplayıp tekrar tekrar dokundum ama gözüm hala Ahmetteydi.. Ben artık avucuma alabildiğim kadar göğüslerini kavrıyordum.. O kadar güzeldiki göğüsleri saatlerce okşayabilirdim.. Biraz daha dokunduktan sonra yakalanmamak için istemeye istemeye yanından uzaklaşıp Ahmetin yanına gittim.. O gün öylece geçti.. İlerleyen günlerde benzer olaylar tekrar yaşandı.. Bir seferinde yakası biraz açık birşey giyinmişti fatma teyze ve elimi yakasından içeri sokup göğüs ucuna kadar okşayabilmiştim ve gerçekten de ruhu bile duymuyordu.. Yaptığımın yanlış olduğunu bildiğim halde zevk çok çok daha ağır basıyordu.. Öyle ki artık mastürbasyon yaparken onu düşünmeye başlamıştım.. Birgün Ahmeti çağırmak için evlerine gittiğimde annesinin Ahmete bağırdığını duyuyordum.. Saçma sapan bağırıp duruyordu.. Ben de biraz bekleyip kapılarını çaldım annesi açtı.. Beni de çok severdi aaa oğlum hoşgeldin Ahmetimi çağıracaktın dedi ben de sağol Fatma teyze evet Ahmet evdeyse biraz dolaşalım diyecektim dedim.. O da tabii ki oğlum dolaşın tabii dedi o sırada Ahmette yanımıza geldi.. Bak sende keşke arkadaşın gibi olsan ne kadar laf anlamaz bir çocuksun filan diyerek Ahmete kızmaya devam ediyordu.. Herneyse Ahmette ayakkabılarını giyip kapıyı sertçe çarptı ve dışarı çıktık Ahmet bi süre konuşmadı.. Ben de konuşmadım.. Aşırı sessiz sakin bi çocuk olduğu için onun anlatmasını bekledim.. ve beklediğim gibi oldu.. Ahmet söze başladı.. Senin ailendekiler kavga ediyor mu diye sordu.. Ben de çok nadiren tartışırlar ama öyle kavga modunda değil gibisinden birşeyler söyledim.. O da bizimkiler kavga ediyolar bazen dedi.. Ne zaman kavga ettiler diye sordum.. O da dün gece kavga ediyolardı dedi.. Ben de düşündüm ve baban şehirdışındaydı kim kiminle kavga ediyor ki diye sordum.. O anda Ahmet beni şok edecek bir cevap verdi..'' Annemle abim.. Dün gece bir ara uyandım annemlerin odasından sesler geliyodu annem bağırmaya çalışıyodu ben de kapıya yaklaşıp dinledim.. Abim sessiz ol diyodu annemde bağırmaya çalışıyodu dedi.. Ben merakla birşey gördün mü peki dedim ? O da yok kapıyı açacaktım ama kapıyı kilitlemişler ben de dışardan seslendim abi kavga etmeyin nolur diye sonra bi süre odadan hiç ses gelmedi ben de açın kapıyı nolur yapmayın kavga etmeyin diyordum sonra abim kapıyı açtı.. Ne geziyosun lan bu saatte git uyu dedi.. Annemi görücem dedim abim de iyi orada yatıyo git gör göreceksen dedi.. Annem üstüne yorganı çekmiş arkasını dönmüş yatıyordu.. Anne iyi misin dedim.. İyiyim oğlum dedi.. Abim seni dövüyor muydu diye sordum.. Ne dövecek oğlum biraz tartıştık.. Onun yaşı senden çok büyük onun da sorunları var biraz tartıştık.. Bunlar normal anneciğim sakın abinle böyle kavga ettiğimizi kimseye söyleme tamam mı dedi..Defalarca sakın kimseye söyleme diye beni uyardı.. Şimdi de abim sabah evden erken çıkmış annemde abin senin yüzünden erkenden evden çıkıp gitti.. Sen bizim kavgamıza ne karışıyosun diye kızıyordu dedi..''Tam o esnada Fatma teyze Ahmete kızarken ben gitmiştim evlerine.. Olanları birleştirebilmiştim ama inanamamıştım.. O anda Ahmetin saflığına da inanamadım.. Ahmetin anlattığından benim anladığıma göre dün gece abisi annesini bir güzel sikmişti.. Ahmete yakalandıkları için ikisi de sinirlenmişti.. Ahmet bunları anlatırken neredeyse boşalacaktım ilk kez böyle birşey duyuyordum algılamakta güçlük çekmeme rağmen sikim o kadar sertleşmişti ki anlatamam.. Ben durumu çaktırmadan Ahmeti sakinleştirmeye çalıştım sürekli ağlıyordu bunları anlatırken.. Durumu anlayamayacak kadar saf bir çocuk işte siz düşünün gerisini.. Olayın gerçek yüzünü anlatsam belki bir facia bile çıkabilirdi.. Ne yapmam gerektiğini de bilemiyordum.. Teselli etmek için ne zaman canın sıkılırsa gel bana anlat ben seni dinlerim dedim.. O da teşekkür edip sarıldı bir süre daha ağladı.. Sonra o gün biraz dolaştık ve binaya gireceğimiz zaman Fatma teyzeyle karşılaştık.. Oğlum akşam oldu nerdesin lan sen diye kızmaya başladı.. Tam elini kaldırıp Ahmete vuracakken araya girdim Fatma teyze bi saniye ama Ahmet çok üzgündü çok ağlıyordu onu teselli edene kadar da yanından ayrılmadım nolur vurmayın dedim.. Ben öyle deyince birden boynuma sarıldı beni yanağımdan öptü.. Bak işte arkadaşın gibi olsana bi de kendine bak ne laftan anlar ne sözden.. Ne düşündüğünü bile anlatamıyosun ne biçim çocuksun sen gibilerinden biraz daha kızmıştı.. Bu olayları çok daha sonraları tam anlamıyla algılayabilmiştim.. Kadının annelik içgüdüleriyle kadınlık içgüdülerinin birbirine girdiği bir durum işte..Aradan birkaç gün geçmişti ki haftasonu öğlene doğru Ahmet bize geldi.. Bizde de annemin misafirleri vardı ve salonda oyun oynayamıycaktık.. Durumu Ahmet anlayınca atariyi alabilirsen bize gidip oynayalım dedi.. Tamam ama annen yok mu dedim.. O da evde ama seni çok seviyo o yüzden birşey demez zaten senden başka bütün arkadaşlarımın eve girmesi yasak bir tek sana izin veriyo dedi.. ki haklı daha önce de anlatmıştım mahalledeki çocuklar pek tekin tipler değildi..Atariyi toplayıp Ahmetlere gittik.. Ahmet anahtarıyla kapıyı açtı tam salona geçecektik ki annesi uzanmış kanepede yatıyordu başını bir bezle sarmış baş ağrısını dindirmeye çalışıyordu..Beni görünce hoşgeldin oğlum buyur geç içeri dedi bende selam verip yanına doğru geçtim başım çok ağrıyo kusura bakmayın zaten ilaçlarımı aldım az sonra ben uyurum geçip içeri yatarım sizde rahat rahat oynarsınız dedi.. Ben de geçmiş olsun Fatma teyze dedim.. Tam atariyi kurduk oynamaya başlıycaz Fatma teyze Ahmet gel bakalım annecim biraz başımı ov çok ağrıyor dedi.. Ahmet biraz mırın kırın yaptı o bir an önce oyununa başladı Fatma teyze de bana bakıp gel oğlum sen ovuver şuraları Ahmete laf anlatamıyorum filan dedi.. Ben de hemen yanına gittim tabii Fatma teyze dedim ama tam olarak ne yapmam gerektiğini anlayamamıştım ki kendisi başına bağladığı bezi çıkarıp kendi elleriyle gösterdi bak oğlum şuraları şöyle ellerinle bir güzel ovuver dedi.. Ne yapmam gerektiğini anlamıştım.. Yanına yaklaştım o kanepede oturduğu için ve iri olduğu için pozisyonumu bi türlü ayarlayamıyordum en sonunda kendisi kalkıp sırtını kanepeye dayayarak oturdu ve ben de başını ovmaya başladım.. Hahh oralar oğlum çok ağrıyor biraz daha ileri biraz daha geri derken güzel bir masaj yapmış oldum başına bu sırada gözüm bir yandan da Ahmetteydi ama o bir kez bile dönüp bize bakmamıştı.. Aklı fikri tamamen oyundaydı.. Fatma teyze yerinden kalkıp beni yanağımdan öptü ve başımı okşadı sağol oğlum çok iyi geldi ellerine sağlık dedi.. Ben de ne demek Fatma teyze ne zaman istersen masaj yaparım dedim o da oğlum bu pek masaj değildi başımın ağrısı için azcık başımı ovdun keşke masaj da yapsan dedi.. iyi ki de aradaki farkı ortaya çıkarmıştı.. Hemen yapayım Fatma teyze dedim.. Yok oğlum bugün yordum seni ama başka zaman hep isterim haberin olsun bunun birşey yapacağı yok hayırsız diyerek Ahmeti gösterdi.. Ben de o an başını ovarken cinsel birşey hissedememiş olsam da tenine daha yakın olabilme ihtimali bile beni heyecanlandırıyordu hele oğluyla iş başında gözümün önüne getirdiğimde çok feci bir haz alıyordum.. Herneyse ben son kez üsteledim.. Birazdan uyuyacağım oğlum demesine rağmen belki birazcık dokunabilirim diye son kez ''O zaman uyuyana kadar biraz masaj yapayım Fatma Teyze uyuduğun zaman bırakırım dedim''.. Peki o zaman gel bakalım dedi tekrar esk**en oturduğu gibi kanepenin önüne sırtını dayayarak yere oturdu ben de oturduğum yerden omzunu boynunu filan yavaş yavaş ovmaya başladım.. Boynuna dokundukça irkilir gibi oluyordu ve hoşuna gittiği belliydi ve benim cinsel birşey düşünmeyeceğimi farzederek hazzını rahat rahat yaşıyordu.. Oğlum ben içeri gidip yatayım artık ama masajı da bırakamıyorum ellerin çok iyi geldi dedi.. O an hadi o zaman içeri geçelim demeyi çok istemiş olmama rağmen tabii ki öyle birşey söyleyemedim... Bunun aksine onun öyle birşey söylemesini umdum sadece.. Neticede ikisinin arasında bir durum gerçekleşti.. Hadi o zaman şu kanepeyi açalım iki dakika da burada ovuver.. Uyuduğum zaman da uyandırın geçip içeride uyuyayım sizi rahatsız etmeyeyim dedi.. Ben de ne rahatsızlığı Fatma teyze dedim ve tekrar masaja başladım.. omzunda ve sırtında bol bol masaj yaparak uyumasını bekledim arada bir hıııh gibi sesler çıkarıyordu.. Masaj yaparken kızacağını ya da istemeyeceğini düşündüğüm için bacaklarına filan hiç dokunmamıştım.. Kanepeyi ortalamış yatıyordu ben de zaman zaman sağına zaman zaman soluna geçerek sırt kısmına masaj yapıyordum o arada gözleri kısıldı kısıldı ve tamamen kapandı.. O şekilde biraz daha zaman geçirdim omzunda sırtında belinde dokunmadığım yer kalmadı.. Tenine dokunamıyordum ama üzerinde bir bluz altında uzun etek ve içinde çamaşırları vardı çamaşırların izi oldukça belirgin bir şekilde görülüyordu.. Bu sırada uyuduğundan emin olmak için omuz hizasında tuttuğu ellerinden birini biraz kaldırıp bıraktım.. Çoktan uyumuş ve tepkisizdi.. Başı Ahmete dönük uyumuştu.. Ben Fatma Teyzeyi ve Ahmeti tekrar tekrar kontrol ettikten sonra Fatma teyzeye biraz daha yaklaştım.. Eteği dizlerinin hizasında süt gibi bembeyaz ve dolgun bacakları karşımdaydı.. Önce belli belirsi dokundum sonra okşamaya başladım bacaklarını.. Eteğini kaldırmadan yukarı doğru yavaş yavaş çıkmaya başladım dokunduğum heryeri kavrıyordum.. Baldırını basenlerini okşayarak yukarı çıkıyordum kalçasına dokunmama çok az kalmıştı ve hayatımda o ana kadar hiç o kadar heyecanlanmamıştım.. Ellerim titriyordu ve birden sağ elimle hafifçe dokundum.. Uyanmayacağından emin olsam da temkinli olmak istiyordum.. Sonra iki elimle kalçasını okşamaya başladım ama gözüm sürekli bi Fatma teyzede bir de arkası bana dönük atari oynayan Ahmetteydi.. Bu durum beni daha da heyecanlandırıyordu.. O arada kalçalarını sıkarak okşamaya devam ediyordum.. Birden eteğinin ne kadar da geniş olduğunu farkettim çok ince bir kumaşı vardı ve çok genişti.. Ayaklarına doğru çekilerek eteğini kaldırıp baktım o an çıldıracak gibiydim.. Siyah bir iç çamaşırı giymişti ve kalçası o kadar büyük o kadar diri ve o kadar yuvarlaktı ki o kadar büyük olup o kadar şekilli olan bi kalça daha görmedim sanırım.. Bir an önce rahatlamak istiyordum.. Benimde altımda oldukça ince ve bol bir şort vardı tam yazlık şort işte.. O şekilde usulca üzerine doğru uzandım aradaki giysilere rağmen körpe erkekliğimle bütün hatlarını hissediyordum ve kalçasının tam arasına sikimi denk getirerek bir süre sürtündüm, yüzüstü yattığı için göğüsleri yanlardan taşmıştı ve onları okşayarak sürtünmeye devam ettim o kadar iri bir kadının üzerinde küçücük kalmıştım ve o şekilde sürtünerek boşaldım hayatımda hiç almadığım kadar büyük bir zevk almıştım.. Sonra toparlanıp Ahmetin yanına döndüm ki yanına geçtiğimi bile farketmedi..Yaptığıma hala inanamıyordum.. Ahmet gözümüzün önünde oyununu oynarken ben annesinin neredeyse heryerini hemen arkasındaki kanepede okşamıştım ve sikimi kalçalarına denk getirerek bastıra bastıra boşalmıştım ve Ahmetin ruhu bile duymamıştı..Artık hep onu gözümün önüne getiriyordum onu düşünerek mastürbasyon yapıyordum ve onu sikebilmeyi hayal ediyordum............Ahmetle olan arkadaşlığımız devam ediyordu.. Ben de fırsat ve imkan dahilinde Fatma Teyzeyi okşamaya ve ona sürtünmeye devam ediyordum.. Bu anlattığım olaylar yaz tatilinde gelişmiş olup, okulların açılmasına oldukça az bir zaman kalmıştı.. Ahmet oynadığı atari oyunlarından sıkılmaya başlamış ve dikkatini eskisi kadar oyunlara vermiyordu.. Bu da doğal olarak benim Fatma Teyzeden alacağım zevke engel oluyordu.. Aklıma hiç de hoş olmayan bir plan geldi.. Ahmetle dışarıya çıktığımız bir gün biraz gezdikten sonra atari kasetleri satılan bir dükkana girdik.. Ailesi ona neredeyse hiç para vermediği için kendisinin alamayacağını da çok iyi biliyordum.. Kendim için bakıyormuş gibi yapıp onun anormal bir tepki verip vermeyeceğini ölçmeye başladım.. ve planım işe yaramış gibi görünüyordu.. Buldum buldum diye yüksek seste sevinerek bana elindeki atari kasetini gösterdi.. Meğerse o kasetteki oyunları duymuş ve oynamak istiyormuş.. Ben de öylesine bir kaset almıştım elime ben de ona elimdeki kaseti gösterdim bu nasıl diye.. O da elimdeki kasetin hiç ilgisini çekmediğini söylemek ister gibi mimiklerde bulundu.. (Oraya girmeden önce çaktırmadan üzerimdeki paranın bir kısmını diğer cebime ayırmıştım bile..) Ben sanki onun almak istediği kaseti almak istemiyormuşum gibi gönülsüzce davranıp o oyunları daha fazla istemesini umuyordum ve sonra sanki ikilemde kalmışım gibi yapıp 2 kaseti yanyana getirdim ve cebimdeki parayı çıkarıp gösterdim o da anlamıştı ki benim cebimdeki para sadece birisini almaya yetecek kadardı.. O heyecanla benim kararımı beklerken gönülsüzlüğümü pek uzatmak istemedim.. Hadi o zaman Ahmet seni mi kırıcam senin istediğin olsun dedim ve istediği kaseti aldım.. Bu detaylardaki amacım.. Onun şüphelenmemesi ve onun için neden kaset aldığım hakkında kendine sorular sormak istemesinden korktuğum içindi..Kaseti alıp eve doğru yürümeye başladık Ahmet bir an önce o oyunları oynamak istediği için neredeyse koşarak gidecekti.. Ben de Fatma Teyze için koşarak gitmek istiyordum ama durumu çaktıramazdım tabii ki.. Binanın önüne geldiğimizde vakit öğleni biraz geçmişti.. Ben Ahmete eve çıkmasını söyledim ben de atariyi alıp onlara geleceğimi söyledim.. Ahmet koşar adımlarla merdivenlerden çıkmaya başladı.. Bende atariyi alıp onlara çıktım.. Salona geçtiğimizde karşımdaki görüntü kısmen alışılmış olduğum bir görüntüydü Fatma teyze her zamanki gibi kanepede televizyon izleyerek uyumuştu ama yan yatarak bacaklarını da kendine doğru çekerek yatmıştı ve eteği üzerine doğru toplanmış bacaklarının üst kısımları açıkta kalmıştı bembeyaz pürüzsüz dolgun bacakları gerçektende tahrik edici görünüyordu.. öyle ki 8-10 cm daha açılsa çamaşırı rahatlıkla görünecek gibiydi.. Biz atariyi kurup bir süre 2 kişilik oyunlar oynadık.. Sonra Ahmet diğer oyunlara da bakmak istediğini söyledi.. Aldığımız kasette de onlarca oyun vardı.. Tamam sen oyunlara bak ben de bir lavaboya gidip geliyorum dedim.. Lavaboya girince iyice düşündüm.. Fatma Teyzenin o tatlı ve pürüzsüz bacaklarına dokunmak istiyordum yine ama nasıl ? Aklıma yine şeytanca bir plan geldi ve uygulamak için içeri geçtim.. Ahmet bana battaniye pike gibi birşey verir misin dedim.. Neden üşüdün mü diye sordu.. Ben de fazla üşümedim biraz serin ama Fatma Teyze hastalanabilir üzerini örteyim dedim.. Ahmette pikeler içerde yatak odasında ordan bak istediğini al dedi (gözünü oyundan ayırmadan) Yatak odasına geçip pikeyi ararken yatağın üzerinde Fatma Teyzenin çamaşırlarını gördüm ve biraz inceledim o kadar büyük sütyenleri vardı ki.. Elime alıp kokusunu içime çekmiştim ve içindekileri hayal etmiştim.. Birçok kez okşamama rağmen göğüslerini hiç görememiştim bir keresinde yakasından elimi sokarak okşamıştım ama yine de görerek dokunmak daha fazla zevk verir diye düşünmüştüm.. Bu arada pikeyi bularak salona geçtim ve Fatma teyzenin üzerini örttüm ve hemen yanına geçip oturdum (Fatma teyzenin yatış pozisyonu değişmemiş ayaklarını karnına doğru çekerek kanepede uyumaya devam ediyordu) Bende ayaklarına yakın bir yere oturdum ve pikenin uzunu hafiften bacağımın üzerine doğru bıraktım.. Ahmet dönüpte baksa bile yanlış birşey anlamayacaktı ve eğer pikeyi örtmemiş olsaydım ve uygunsuz bir şekilde yakalansaydım Ahmet herşeyi anlayabilirdi.. Şimdi sağ elimle o güzel bacaklar arasında hiçbirşey yoktu pikenin altından okşayabildiğim kadar okşayacaktım.. Elimi titreyerek bacaklarına doğru götürdüm ama elimi kanepeden çekmeden yapıyordum bunu yani kanepeye elimi sürerek bacaklarına doğru yavaş yavaş elimi uzattım.. Serçe parmağımda tenini hissedene kadar yavaş yavaş ilerledim.. Tenini hissedince kısa bir süre bekleyip sonra avcumun açarak bacaklarını kavramaya başladım.. Elimi bacaklarının heryerinde gezdirdim..Ne kadarda dolgun ve güzel bacakları vardı.. Sonra eteğinin altından elimi sokmak istedim.. üzerine yattığı kısmı kendi ağırlığından dolayı açamadım ve üst kısmını biraz daha açtım ve okşarken çamaşırına dokunduğumu hissettim giydiği çamaşırın kaygan bir kumaşı vardı elim üzerinde kayıyordu resmen ve çamaşırın kenarlarından kalçasını okşamaya başladım.. Hemen yanımdaydı onu okşuyordum ama göremiyordum bu da beni çıldırtıyordu.. Çamaşırının kenarından parmağımı sokmak istedim ve birazını soktum ama o tatlı kadınlığını hissedemedim.. Bende çamaşırın üzerinden okşamaya karar verdim ve ufak dokunuşlarım yavaş yavaş büyüyordu sonunda o dolgun kadınlığı avcumun içindeydi hafif hafif sıkarak okşuyordum.. Bu arada Fatma teyze biraz hareketlendi ben hemen elimi çekip birazcıkta uzaklaştım.. Uyanıpta ne yapıyosun diyecek bile olsa üşümeyin diye pikeyi örtüyorum diyecektim.. Neyse ki uyanmadı ama bacaklarını uzattı uzatırken de ayakları bana dokundu ben de ne cesaretle yaptım bilmiyorum ama diğer tarafa geçeceğime kanepeyle onun arasında sıkışmayı tercih ettim.. Ahmet bunu görseydi üzerimiz kapalı olsa da şüphelenebilirdi.. Son pozisyonumuz biraz karışık ama ifade etmeye çalışıcam.. Ben sırtımı kanepeye yasladım bacaklarımı karnıma doğru çektim kalçamla ayaklarımın arasında Fatma teyzenin bir bacağı vardı diğer bacağı da ayaklarımın ilerisinde duruyordu ve bacaklarını biraz açarak yatmıştı.. pikeden dolayı görünmüyor olsa da görüntüde bir anlamsızlık sezilebilirdi.. Kısa bir süre daha bekledikten sonra elimi tekrar bacaklarından yukarı doğru çıkardım eteği dönerken birazcık daha açılmıştı ve çamaşırına dokunana kadar yavaş yavaş devam ettim çamaşırına dokununca yine çamaşırının üzerinden kadınlığını okşamaya başladım bazen parmaklarımla okşuyordum bazende kavrayabildiğim kadar avcumla kavrıyordum sonra çamaşırının ön kısmını yavaşça kenara doğru sıyırdım ve kadınlığını arada hiçbir engel olmadan okşamak istedim ama çamaşırından parmaklarımı çektiğim anda tekrar kapanmıştı birkaç denemeden sonra o şekilde okşayamıycamı anladım ve elimi çamaşırın arasından içeri doğru yavaşça soktum ama dört parmağım kadınlığının üst kısmında kalmıştı sadece başparmağımla dokunabiliyordum o tatlı kadınlığına.. Pikeyi açarsam ilk kez bir kadınlık görecektim ama açamadım elimle okşamaya devam ettim ve neye benzediğini sadece dergilerden görmüştüm.. Bir süre daha okşadıktan sonra parmağımla belli bir bölgede bir ıslaklık hissettim ve parmağımı ıslaklığın olduğu tarafa doğru götürdüm amacım okşamaktı ama başparmağım artık Fatma Teyzenin o iri ve sulu kadınlığının içine çoktan girmişti.. Bir süre daha başparmağımı içinde gezdirdim sonra kadınlığının üst kısmında kalan parmaklarımı yaklaştırdım.. 2 parmağımı içine sokup çıkarmaya başladım.. O kadar olağanüstü birşeydi ki buna inanamıyordum.. Dolgun ıslak kaygan ve sıcacık birşeydi bu keşke şimdi içine girebilsem diye düşünüyordum ama yapamazdım.. Okşamaya devam ettim ve acayip ıslanmıştı ve kendini belli belirsiz kasıp kasıp bırakıyordu.. Bir ara Ahmet anlamasın diye ona bakarken biraz uzunca bir süre bakmışım ki dönüp Fatma teyzeye baktığımda çok çok kısa bir süre gözlerini kısık bir şekilde gördüm ve ona tamamen dönüp baktığımda başını diğer tarafa kanepeye doğru çevirdi.. (Uyanık mıydı değil miydi bilmiyorum) ama okşamaya devam ettim bu arada pikeyle kendi üzerimi de bacaklarıma kadar örtüp sol elimle mastürbasyon yapmaya başladım sağ elim o kadar ıslanmıştı ki anlatamam tam boşalacağım sırada birden sağ elimi Fatma teyzeden çekip mastürbasyona sağ elimle devam ettim.. O kadar hoşuma gitmişti ki bu anlatamam.. Elim resmen yanıyordu.. Elimde hissettiğim aşırı bir sıcaklık ve ıslaklık vardı ki.. Bunu algılamamla çamaşırıma boşalmam bir oldu öyle boşalmıştım ki resmen erkekliğim zonkluyordu.. O an kalkmak istedim ama bulunduğum pozisyondan dolayı kalkmamın bir hayli zor olacağını anladım ama aklıma birşey daha gelmişti.. Ben kalkarken ister istemez pikeyi biraz açacaktım ve o arada kısa bir süre de olsa o dakikalarca okşadığım kadınlığı görebilecektim.. Pikenin ilk önce kendi üzerimdeki kısmını sıyırdım sonra hafifçe ayağa kalkar gibi yapıp hafif yan dönerek bir ayağımı yere indirdim sonra da diğer ayağımı dönüp Ahmete baktım.. Neyse ki hala oyundaydı.. Fatma teyzeye dönerek üzerindeki pikeyi biraz daha araladım ve kadınlığının yarısını gördüm çamaşırını biraz kenara çekerek tamamını ortaya çıkardım o kadar güzel görünüyordu ki.. Pürüzsüz dolgun dudakları pespembe ve ıslaklıktan parlayan bir kadınlık parmaklarımla hafifçe kadınlığının dudaklarını araladım.. Muhteşemdi o an yeni boşalmış olmama rağmen saatlerce yalayıp içine girmek istedim.. Tabii ki yapamadım ve çamaşırını eteğini sonra da pikeyi hemen elimden geldiğince düzeltip Ahmete ben lavaboya gidiyorum diyerek lavaboya geçtim kendimi o kadar rahatlamış hissediyordum ki anlatamam.. Ellerimi kokladım derin ve buruk bir tat vardı ve çok hoşuma gitmişti.. Çamaşırımı temizleyebildiğim kadar temizleyip elimi yüzümü yıkayıp Ahmetin yanına döndüm ve biraz daha oturduktan sonra atariyi alıp eve gittim.. Artık neredeyse her günüm Fatma teyzenin o tatlı amcığını düşünerek geçiyordu.. Neredeyse hergün ona o kadar yakın olabilmek çok hoşuma gidiyordu ama bunlar bana yetmiyordu.. ....Okullar birkaç gün sonra açılacaktı Ahmet öğlenci ben de sabahçı olacaktım.. Ahmetin abisi de şehirdışında bir üniversite kazanmış yerleşmek için erkenden oraya gitmişti.. Bütün bu durumlar karşısında Fatma teyzeye eskisi kadar bile yakın olamayacağımı düşünüyordum ve bu hiç hoşuma gitmemişti.. Ahmet abisi şehirdışına gitmeden önce annesiyle kavgalarının sıklaştığını anlatmıştı.. Her detayını çaktırmadan öğrenmeye çalışıyor çok sakinmişim gibi soğukkanlılıkla sorular soruyordum (bu olayı anlamayanlar diğer hikayeleri okusun lütfen) Ahmette sadece benimle dertleştiği için bana herşeyini anlatıyordu.. Hatta bir akşam babası evdeyken Ahmet babasına Baba Annemle Abim sen yokken çok kavga ediyolar demiş.. Babası da bu durumu annesine sormuş.. Annesi de bir şekilde kıvırmış.. O çocuk şehirdışında okuyacak aklını başına alsın diye birşeyler söylüyorum bazen de biraz tartışıyoruz hepsi bu ama Ahmet bunu kavga sanıyo demiş.. Bu olayları duydukça çok ilginç bir şekilde muhteşem bir haz almıştım ama diğer yandan da Fatma teyzeyle artık görüşemeyeceğimi düşünerek üzülmüştüm.. Nasıl görüşebilirdim ki.. Ben öğlen okuldan çıkıp geldiğimde tam olarak Fatma teyzenin uykusuna başladığı saatlerdi Ahmette okulda olacaktı.. Kadını uyandırıp içeri giremezdim ki girsem bile Ahmet yokken neden geldin demez miydi ? Bu soruları düşünüp duruyordum..Okullar açıldı ve ilk haftayı bitirdik cumartesi gününe kadar fatma teyzeyi hiç görmemiştim.. Cumartesi günü Ahmet erkenden bize geldi.. Yine atari oynamak istiyordu ama bizim evde de babam televizyon izliyordu.. Çoğu zaman yaptığımız gibi yaptık.. Atariyi alıp Ahmetlere geçtik Ahmet eve girer girmez atariyi kurmak için televizyonun başına geçti.. Fatma teyze de beni ayakta muhabbete tutmuştu.. Üzerine yine siyah ince uzun ve bol bir etek giymişti üzerinde de yine siyah bir gömlek vardı gömlek eteğin aksine oldukça dardı hatta göğüslerinin büyüklüğünden düğmelerin arası gerilmiş ve biraz açılmış duruyordu.. Kendime kahve yapıcam içer misin diye sordu ben de zahmet olmazsa içeyim Fatma teyze dedim.. İlacını henüz içmemişti ve oldukça sağlıklı görünüyordu ama ruhen çökmüş görünüyordu kullandığı antidepresanlar çok ağırdı.. Kocası çok sık şehirdışına gidip geliyor, büyük oğlu şehirdışında okumaya gitmiş, küçük oğluyla da hiç anlaşamıyordu, doğal olarak yalnız kalmış sadece arada sırada annemle görüşüyorlardı, çok nadir de olsa birbirlerine kahve içmeye gidiyorlardı.. Ben gidince de bana sarıyordu ama konuşmalarımız oldukça normal ve cinsellikten, aşktan vs.. hiç konuşmuyorduk.. Kahvemizi içerken (bana oğlum diye hitap eder) oğlum annenler nasıl diye sordu.. İyiler fatma teyze çok selam söylediler dedim.. Bir süre sessizlik oldu sonra kapıya doğru bakarak (Ahmet oralarda mı diye) bana bugün yine masaj yapar mısın ? diye sordu.. Tabii ki Fatma teyze biliyosun ne zaman istersen yaparım demiştim, sana sözüm var dedim o da güldü ne sözü be altı üstü masaj işte dedi.. Ben de istemiyorsan yapmayım dedim.. O da bak sen şuna masaj yap diye yalvartacak mısın beni dedi.. Bu kez de ben güldüm.. Yok Fatma teyze şakaydı tabii ki yaparım dedim.. Kahvelerimiz bitti mutfakta oturmaya devam ediyorduk ikimizde sandalyede oturuyorduk kolçaksız sadece sırtımızı yaslayabileceğimiz sandalyelerde.. Fatma teyze sandalyeye yan dönerek oturdu böylelikle sırtını tamamen bana karşı döndü bir eliyle de sandalyenin sırt kısmını tutuyordu.. Hadi oğlum azıcık ovuver heryerim tutulmuş dedi.. Tamam Fatma teyze diyerek ona doğru yaklaştık ve ben ayakta o oturur vaziyette onun arkasında masaj yapmaya başladım.. omzundan başladım kollarına doğru geçtim o sırada şakaklarını gösterdi buraları da ov dercesine ben de oraları ovmaya devam ettim arada bir hıhhh gibi sesler çıkarıyordu ama amacınin cinsel çağrışım olduğunu sanmıyorum ama masaj gerçekten de hoşuna gitmişti bir ara ona baktığımda mutfak dolabına doğru baktığını gördüm ama dudakları hafif aralıklı ve gözleri de oldukça kısıktı.. Baktığı yere doğru bakınca dolabın camlarından beni ve kendini çaprazdan görebiliyordu.. Bu belki de hiç önemli bir ayrıntı değildi ama benim çok hoşuma gitmişti.. Fatma teyze ben ona masaj yaparken beni ve kendisini izlemek istiyordu demek ki diye düşündüm.. Bu arada başına ve boynuna masaj yaparken bana doğru yaslanmaya başladı ama bu durumdan tırsmıştım çünkü erkekliğim çoktan kalkmış yukarı bakar bir halde dimdik duruyordu.. Ben belimi biraz geriye doğru kaçırmak istedim ama o biraz daha bana doğru ağırlığını verince kendi ağırlığımla onu tutmak zorunda hissettim ve ilk başta hafif yan dönerek (ufaklığı temas ettirmeden) bir süre devam ettim masaja.. Sonra Ahmetin abisiyle olanlar geldi aklıma ve benim defalarca içerde okşadığım.. Belki o da istiyordur diye düşündüm ama ters tepmesini hiç istemiyordum.. O an ani bir karar verdim ve yavaş yavaş belimi düzeltmeye başladım ve erkekliğim artık sırtına yavaş yavaş temas etmeye başlamıştı ama ondan hiçbir tepki gelmiyordu ne kendini geri çekiyor ne de daha fazla bastırıyordu.. Artık tamamını sırtında hissediyordu ve bunu hissetmemesi imkansızdı.. Bu şekilde biraz daha masaja devam ettikten sonra Fatma teyze ellerine sağlık oğlum şimdilik yeterli seni de çok yordum dedi.. Ben de ne demek Fatma teyze sadece ayakta yapınca biraz yoruldum yoksa her zaman yaparım hiç sorun değil dedim o da tamam o zaman bi dahakine öyle yaparız dedi.. (Fakat gerçekten kıyamadığından mı, ufaklığı hissetmiş olmasından mı masajı bitirmek istedi bilmiyorum..) Fatma teyzeyle biraz daha yakınlaşmıştık.. O gün de öyle geçti mutfaktan çıkıp salona döndük bir süre sonra da ben eve geçtim.. Sadece sırtına sürtünebilmiştim ve bu benim için hayal kırıklığıydı ama o an uyanık olduğu için yine de heyecanlı sayılabilirdi.. Pazar günü görüşmedik.. Pazartesi sabah ben okula gittim okuldan çıkarken Ahmet yanıma gelip Anneannen hastalanmış sizinkiler de oraya gitmişler sen bize geçecekmişsin annem sana yiyecek birşeyler hazırladı dedi.. O an şok oldum ama ne yalan söyleyeyim aklım daha çok anneannemde kaldı.. Fatma teyzelere gittim beni karşıladı sarıldı ve hoşgeldin oğlum dedi.. Patatesleri daha önceden hazırlamış sadece kızartacaktı (Kızartma sevdiğimi bilir) O ara Fatma teyze ne olmuş anneanneme diye sordum o da bilmiyorum sadece rahatsızlanmış dediler bana ne olduğunu bilmiyorum dedi.. Ben de telefon kullanmak için izin istedim ve anneannemleri aradım telefona annem çıktı ve herşeyin iyi olduğunu önemli birşey olmadığını söyledi ve sesi de iyi geliyordu ve artık çifte mutluluğu yaşıyordum.. Anneannem iyiydi ve Fatma teyzeyle ilk kez evde yalnız kalmıştık.. Mutfaktaki masa iyice donatılmış ve cidden oldukça zahmet verilerek yapılmıştı herşey.. Sadece kızartmayı önüme koymamıştı.. Hiç kullanmadığı peçeteler kristal bardaklar yine kullanmadığı çatal bıçaklar.. Bunlardan anladığım beni önemsiyor ve değer veriyordu.. Yemeğimi bitirip masadan kalktım ve ona yardımcı olmak için elime bir iki tabak filan aldım ki bana kızarak onları tekrar bıraktırdı.. Bırak çabul onları ben halledicem sen hiç zahmet etme bunları kaldırayım birer kahve içelim olur mu dedi.. Ben de kabul ettim.. Kahvelerimizi içerken bana sigara uzattı.. Sağol Fatma teyze ben içmiyorum dedim.. O da kahveyle güzel olur oğlum yak işte bi tane dedi.. Ben öylece ona baktım.. Tamam tamam hiçkimseye söylemem bu seninle aramızda küçük bir sır olacak dedi.. İşte bu çok hoşuma gitmişti.. Küçücük bir sır.. Keşke başka sırlarımız da olsa diye iç çekerek sigaraya uzandım ve yaktım.. Fatma teyze de hayırdır neden iç çekiyosun sıkıldın mı yoksa dedi.. Ben de boş bulunarak hayır Fatma teyze sır olayı hoşuma gitti dedim onun bakışları değişti ve nasıl yani diye sordu.. (hazırlıksız yakalanmıştım, düşünmeden konuşup sıçmıştım) ve sıvamamaya özen göstererek çok kısa bir süre düşündüm ve Fatma teyze benimle sır paylaşmak istemen hoşuma gitti sadece demek ki bana güveniyorsunuz dedim.. O an bakışları normale döndü ve tabii ki güveniyorum oğlum diyerek başımı okşadı.. Mutfakta sigaralarımızı ve kahvelerimizi içtik bir ton da muhabbet ettik sonra ben Fatma teyze bugün uyumayacak mısın dedim o da ilaçlarımı aldım zaten az sonra uyurum ama sen napıcaksın sıkılmaz mısın diye sordu.. Ben de yok Fatma teyze televizyon filan izlerim sıkılmam dedim.. Salona geçtik bir süre televizyon izledik daha sonra Fatma teyze dizlerimin üst kısmına doğru başını koydu bir süre ne yapacağımı bilemedim ama çok hoşuma gitmişti.. Biraz oturma şeklimi değiştirecek gibi yaptım ve hareketlendim doğal olarak o da başını kaldırdı.. ben kendimi biraz daha aşağı doğru kaydırmıştım artık resmen kasığımda yatıyordu.. ben de sol elimle omzundan tuttum bir süre öyle kaldık.. Sonra seslendim bir ara kısık sesle Fatma teyze... Fatma teyze.. çoktan uyumuştu hafif eğilerek baktığımda gözleri tamamen kapalı dudakları da aralıklı uyuyordu.. Sağ elimle şortumu ve çamaşırımı biraz biraz sıyırarak erkekliğimi ortaya çıkardım ama o an fatma teyze üzerimde yattığı için bu anlattıklarımı 5 dk da ancak yapabildim.. ve şortumu o kadar iyi bir çizgide bırakmıştım ki birşey olursa hemen yerine kaldıracaktım ufaklığı.. hafifçe öne doğru eğildim.. Harika bir görüntüydü kaç zamandır düşünerek mastürbasyon yaptığım kadının dolgun dudaklarıyla onun için sertleşen erkekliğimin arasında birkaç cm vardı ve ben geriye doğru çekersem o tatlı dudaklara kavuşacaktı.. ve yavaş yavaş çekerek dudaklarına dokundurdum ve biraz bekledim sonra dudaklarına sürtmeye başladım.. Ağzına almasını düşlüyordum.. Dudaklarının arasından içeri doğru başını sokmaya başladım o ara dişlerini kapattı ama benimkinin başı dudaklarının arasında kaldı istemdışı olarak sikimin başını o dolgun dudaklarıyla kavramıştı ama ağzına giremiyordum.. Burnunu sıkarak ağzını açmasını sağladım ve açar açmaz içeri doğru saldım offf muhteşemdi.. Sikimin yarısı Fatma teyzenin ağzındaydı ve öylece sabit bir şekilde duruyordum Fatma teyze uykusunda yutkunurken dili kıpırdıyor ve sikimi diliyle damağı arasında istemsizce eziyordu... Sikimi Fatma teyzenin ağzında bırakıp ellerimi başından ve sikimden çektim.. O aynı şekilde devam ediyordu.. Sıcacık ağzına boşalmak istiyordum ama daha çok erkendi.. yan yattığı için göğüsleri üstüste yığılmış dolgun ve harika görünüyorlardı ve göğüsleri üzerindeki siyah gömleği zorluyordu üstten iki düğmesi açıktı ve göğüslerinin birleştiği noktaya kadar görebiliyordum ben de üç - dört düğme daha açarak göğüslerini tamamen gömlekten kurtardım ama sütyeni vardı beyaz ince bir sütyen üzerinden biraz okşadım ama o tatlı göğüsleri tamamen açıkta görmek istiyordum üst kısmından çıkartmaya çalıştım ama olmadı ben de sütyeni alt kısmından tutup yavaş yavaş yukarı doğru kaldırdım ve başarmıştım iki göğsüde açılmıştı ve o kadar iriydiler ki bir göğsü diğerinin üzerine yığılmıştı resmen sütyeni yukarılara iyice çektikten sonra sol elimle göğüslerini kavramaya başladım.. O kadar güzellerdi ve o kadar büyüklerdi ki iki elimle bile kavramakta zorlanıyordum sol elimle üstte kalan göğsünü okşadım ve parmakuçlarımla göğüs ucunu hafif hafif ezerek okşadım ucu çok tatlı görünüyordu yalamak istedim ama içinde bulunduğum pozisyon buna engel oluyordu ben de boşalmaya yaklaşmıştım sol elim göğüslerinde sağ elimle de fatma teyzenin başını kavrayarak yavaş yavaş ağzını sikiyordum iyice kendimden geçmiştim sikimi içeri sokarken rahatlıkla giriyor ama çıkarırken sanki biraz tutuyor gibi hissediyordum ve sokabildiğim kadar içeri sokup öylece kaldım.. İliklerime kadar boşalmıştım resmen sikim ağzındayken eğilerek baktım spermlerim akacakmı diye ama akmadı.. yavaş yavaş çıkardım ve olduğu gibi bıraktım bir süre bu daha da hoşuma gitmişti sikim hala fatma teyzenin dudaklarındaydı yan olarak yattığı için sikimin üst kısmı tamamen dudaklarına temas ediyordu ve bütün spermlerimi yutkunurken yutmuştu..Sikimi şorta biraz uğraşarak koydum ve Fatma teyzenin birkaç düğmesini ilikledim ama sütyeni öyle bıraktım.. Fatma teyzenin başını iki elimle tutarak altından kurtulmaya çalıştım ve oldukça zorlanıyordum yavaş yavaş altından çekildim ve başını yavaşça kırlente doğru bırakırken birden sırtüstü yatmak için hareketlendi o sırada dizlerini yukarı kaldırırken hiç zaman kaybetmeden eteğini yukarı doğru sıyırdım ve bacaklarını yatağa bıraktığı zaman etek altında kaldı mükemmel zamanlamaydı.. Onu öylece bırakıp lavaboya girip çıktım ve mutfakta bir sigara daha içtim.. Yaptıklarımı düşünmem tekrar sertleşmeme sebep olmuştu.. Salona tekrar döndüm ve Fatma teyze aynen bıraktığım gibi yatıyordu sadece başını pencereye doğru çevirmişti.. Dolgun bacakları olduğu gibi ortadaydı eteğini yukarı doğru kaldırdığım için çamaşırına kadar açıkta kalmış bacaklarına baktım ve biraz okşadım sonra gömleğinin düğmelerini tekrar çözdüm ama bu kez bütün düğmelerini açmıştım ben düğmeleri çözdükçe göğüsleri kendini yanlara doğru bırakıyordu ve bütün düğmelerini çözüp göğüslerini tamamen açıkta bıraktım ve üzerine doğru uzandım altımdan şortum ve çamaşırım duruyordu hala onun da altında çamaşır vardı sadece.. Üzerine uzanarak göğüslerini ellerimle kavradım ve her yerini öpüp yalamaya başladım.. Göğüs ucunu dudaklarımın arasına alarak emiyor ve dilimle daireler çiziyordum bir ara göğüslerinin birşeştiği yeri öpüp yalamaya başladım ve yanlardan kendime doğru bastırıyordum başım o koskoca göğüslerin arasında kalmıştı resmen ve öperek göbeğine doğru ilerledim eteğini ve çamaşırını es geçerek bacaklarına ulaştım ve ellerimle kavrayarak öpüp yalamaya devam ettim.. Teni o kadar tertemiz ve pürüzsüzdü ki anlatamam öperek tekrar yavaş yavaş yukarı çıktım ve bacaklarının arasına başımı yerleştirecek şekilde uzandım.. Çamaşırının üzerinden ve kenarlarından minik minik öpmeye başladım sonra parmağımla çamaşırını yana kaydırarak o dolgun pembe dudaklı tertemiz amcığını ortaya çıkardım kısa bir süre inceledikten sonra öpmeye başladım çok garip bir tat almıştım ama çok hoşuma gitmişti yalamam iyice sertleşti ve resmen Fatma teyzenin amcığıyla sevişiyordum artık bir süre daha yaladıktan sonra amcığının dudaklarını iki yana ayırıp içine dilimi sokmaya başladım.. o kadar ıslanmıştı ki biraz biraz zevk suyu geliyordu ve hepsini yuttum bu sırada zevklendiği için o koskocaman amcığı daha da şişmişti resmen avcumla kavrayabiliyordum.. sonra zamanının geldiğini düşünerek ayağa kalktım ve üzerimdeki herşeyi çıkarttım ve yerimi aldım ama kalbim duracak gibiydi çok heyecanlanmıştım.. Bir süre sikimi o dolgun amcığına sürttüm ve sikimi amcığına bastırdığım zaman dudakları resmen sikimi kenarlarından kavrıyordu harika bir görüntüydü.. Biraz da bu şekilde sürtmeye devam ettim ve sikimin başını o dolgun amcığının dudaklarına getirip usulca içeri doğru giriverdim neredeyse yarısı girmişti ama o kadar sıcak ve kaygandı ki bu çok hoşuma gitmişti bikaç kez girip çıktıktan sonra tamamını sokabildim ve bir süre öylece bekledim.. Bu ne kadar da güzel birşey böyle hiç arka tarafa benzemiyordu.. Hayatımda ilk kez bir kadını sikiyordum evet sikim artık uzun zamandır hayalini kurduğum gizlice dokunup okşadığım onu düşünerek mastürbasyonlar yaptığım kadının Fatma teyzenin o dolgun amcığının derinliklerindeydi uzanıp göğüslerini kavradım ve göğüslerini yalayarak sikmeye devam ettim ama çok hızlı ya da sert sikemiyordum korkuyordum ve gerçekten uyuduğunu düşünüyordum.. göğüslerini bırakarak doğruldum ve nasıl girip çıktığını izleyerek sikmeye devam ettim.. Pozisyon değiştirmek istiyordum ama değiştiremiyordum sonra kendime kızarak ne zamandır düşlediğin am ve şimdi sıcacık dolgun ve ıslak amcığın içindesin daha ne istiyosun diye düşündüm ve devam ettim daha önce hem ağzına boşaldığım için hem de yavaş siktiğim için hemen boşalamıyordum ve o anın keyfini sürüyordum ara ara fatma teyzenin yüzüne bakıyordum ve zaman zaman yüzünü kasıyordu ama gözleri hep kapalıydı.. Benim de boşalmama az kalmıştı elimde olmadan hızlanıyordum hızlandım hızlandım ve tam boşalacağım zaman kalkıp o koskoca göğüslerine boşaldım ve onu öylece bırakarak yine lavaboya girip çıktım ve yine mutfakta bir sigara daha içtim.. Rahatlığıma inanamıyordum lavaboya girip çıkıyordum kendime içecekler dolduruyordum sigara içiyordum ve salona döndüğüm zaman Fatma teyzeyi sikmeye devam ediyordum.. Salona döndüm ama artık halim kalmamıştı elimde peçetelerle salona girdim spermlerim göğüslerinden akmış bir kısmı da gömleğine bulaşmıştı peçetelerle temizleyebildiğim kadarını temizledim ve amcığından akanları da temizlemeye başladım tam çamaşırını düzeltecektim ki benimki yine hareketlenmeye başladı ve tekrar sikmek istedim ama tam bacaklarının arasında yerimi alacakken bacaklarını birleştirdi ben de bir bacağını tutup ayırmak isterken çektiğim bacağı kanepeden yere doğru sallandı diğer bacağı kanepede olduğu için bu pozisyonda o tertemiz amcığı daha da net ortaya çıkmıştı hiç zaman kaybetmeden yerimi aldım ve yine sikmeye başladım hem hiç durmadan boşalmak istiyordum hem de bu zevki uzun uzun yaşamak istiyordum yine yavaş başlayıp sonra hızlanarak bir süre daha siktim ve bu kez peçeteye boşalıp üzerimi giyindim Fatma teyzeyi de iyice düzelttim bir ayağı yerde olduğu için eteğini düzeltmekte pek zor olmadı sonra başını tekrar kucağıma alarak oturdum televizyon izlemeye başladım.. Tanrım doymuyordum bu bahsettiğim olaylar ortalama dört saat sürmüştü ama ben hala birşeyler yapmak istiyordum ve daha önceden de yaptığım gibi ağzına verdim yine amacım boşalmak filan da değildi bundan müthiş bir haz alıyordum bir elimle boynunu diğer elimle de başını kavrayıp yine usul usul ağzını sikmeye başladım ve sonunda çok az bir zevk suyu geldi benden onu da ağzına boşaltıp toparlandım.. Yaklaşık yarım saat sonra Fatma teyze uyandı ama farketmiştim ki çok temkinli uyandı yani her hareketini çok yavaş yaparak uyandım mesajı vermeye çalışıyordu gibi algıladım ve sonunda gözlerini çok kısık bir şekilde araladı ama o an gördüğümü bilmiyor ben yukardan bakıyorum ve sonra yavaşça bana döndü saati sordu ve saati söylediğim zaman aman allahım bunca saattir kucağında mı yatıyorum bacakların filan hiç acımadı mı dedi yok Fatma teyze sen rahat ol ben gayet rahattım dedim.. Kusura bakma filan diyerek lavaboya gidip geldi ama geldiği zaman bana pek normal bakmıyordu sanırım anlamıştı ama bu konu hakkında hiçbirşey demedi.. Hem üzerindeki siyah gömlekte spermlerim vardı hem çamaşırına ve eteğine de zevk suları bulaşmıştı ne kadar temizlesem de sanırım bunları farketmişti ama bana ne kızgın davrandı ne de sevecen o gün öylece bitti akşam olmaya yakın annemler geldi ve bize geçtik.. Gece yatağıma yattığımda kendime inanamıyordum evet sonunda bir kadını sikmiştim hem de saatlerce üstelik bu hayalini kurduğum tertemiz dolgun ve sulu bir amcıktı gece bile defalarca düşünerek boşaldım ve daha sonraki olacakları düşünmeye başladım........Okullar açılmış aradan birkaç hafta geçmişti ve o günden sonra Ahmetle birkaç sefer dışarda görüşmüştük ama evlerine gitme fırsatım olmamıştı ve ben Fatma Teyzeyi yine deliler gibi sikmek istiyordum.. Bir cumartesi günü sabah erkenden Ahmet bize geldi biraz oturduk ve sonra dışarı çıkıp dolaşmaya başladık.. Ahmet abisinin Önceki gece geldiğinden bahsetti ben de yine kavga ediyorlar mı diye sordum o da yok çünkü evde babam da var babam varken kavga etmiyolar dedi.. Ben de olanları gözümün önüne getiriyor ve müthiş tahrik oluyordum ama ikisini birlikte görme fırsatım olmadığını düşünüyordum.. Bir süre dışarda dolaştıktan sonra Ahmetin babası evde olduğu için bizim eve atari oynamaya gittik ve bir süre oyun oynadık ama atari kasetlerinin çoğu Ahmetlerde kalmıştı ve oyun oynarken Ahmet arada bi yaa keşke şu kaset burda olsaydı vs.. diyordu o sırada annem geldi ve öğle yemeği için ekmek vs.. almamı istedi.. (Biliyorsunuz Ahmet oyunun başına oturdumu kalkmaz.) Benim aklıma yine şeytanlık geldi öncelikle pencereden dışarı baktım Ahmetlerin arabası yoktu yani babası evde değildi.. Hemen dönüp annemden para aldım ve Ahmetten de evlerinin anahtarını aldım ilk başta biraz tereddüt etti (bana güvenmediği için değil, ailesinin bu duruma kızabileceğini düşündüğü için) Ben de önce zile basarım eğer evden çıktılarsa anahtarla girerim dedim tamam o zaman dedi ve anahtarı verdi.. Evden çıkıp önce Ahmetlerin evine doğru gittim kapıya başımı yaslayıp kısa bir süre dinledim ama hiç ses yoktu.. Çok hafifçe kapıya vurdum birkaç kez bekledim kimse duymamıştı ve ne cesaretle yaptım bilmiyorum anahtarı sokup kapının kolunu kendime doğru çekerek yavaşça kapıyı açtım hiç ses çıkartmamaya çalışıyordum ve başarılı da oldum gerçekten de hiç ses çıkmamıştı ve içeri girerek kapının kolunu aşağı bastırarak yine hiç ses çıkartmadan yavaşça kapıyı kapattım ayağımdaki terlikleri de eve girerken dışarda bıraktım ve parmakuçlarımda yürüyerek içeri doğru yöneldim bu sırada belli belirsiz fısıltılar ve homurtular duymaya başladım bu sesler içeri odadan geliyordu koridorun sonunda 2 oda vardı biri ahmetin odası diğeri de yatak odasıydı ve bu sesler iki odadan birinden geliyordu ben de parmakuçlarımda yavaşça oraya doğru yürümeye başladım eğer beni görürlerse Ahmetten anahtarı aldım ve burada atari kasetleri unutmuşuz onları almaya geldim diyecektim aklımdaki savunma buydu..İlk iş kasetleri bulup ayakkabılığın üzerine bıraktım ve sonra içeri doğru geçerken ahmetin odasına baktım önce oda boştu artık emindim ki ses yatak odasından geliyordu belli belirsiz bir fısıltı ama hiçbirşey anlayamıyordum yatak odasına yönelmeye başladım parmaklarımın uçlarında ve sessizce yere uzanarak yaklaştım odaya öyle dalamayacağımı biliyordum ve beni farketmemeleri için elimden geleni yaptım.. Sürünerek yaklaştım ve Anneciğim harikasın diye bir ses duydum hemen ardından başımı yer hizasında yavaşça uzatarak baktım ama sadece Ahmetin abisini yatakta oturur vaziyette gördüm arkası bana dönük gibiydi yani biraz çaprazlama kalıyordu biraz daha eğilince daha hala aklıma geldikçe kendimden geçtiğim sahneyi gördüm.. Fatma Teyze oğlunun önünde diz çökmüş ve sikini ağzına alıyordu.. İşte bu dedim kendi kendime o kadar tahrik olmuştum ki anlatamam bir yandan da kıskanıyordum sonuçta o benim hayallerimi süsleyen kadındı ama o kadar tahrik oluyordum ki kıskançlık 2. 3. planda kalıyordu.. Benim baktığım açıdan herşey tam görünmüyordu çaprazlama gördüğüm için Ahmetin abisinin sırtını ve sikinin ucunu görebiliyordum tabii fatma teyze ağzından çıkarınca :) Fatma teyzenin de başını kısmen görebiliyordum ağzına aldığı zaman tamamını aldığını anlayabiliyordum çünkü kafasını dibine kadar bastırıyor ve biraz öyle bekliyordu oğlu ise offff anneciğimmm harikasın diye fısıltıyla inliyordu arada sırada elleriyle Fatma teyzenin başından kavrayıp daha hızlı sakso çekmesini sağlıyordu Fatma teyze de o kadar iştahlı yalıyordu ki neredeyse izlerken boşalacaktım.. Sonra biraz toparlandılar ben de hemen ahmetin odasına doğru yöneldim yani eğer odadan çıkacak olurlarsa ben geçici olarak Ahmetin odasına girecektim.. O sırada ahmetin abisinin sesini duydum anne kapıyı kapatalım mı ? Yok oğlum hem hava alsın biraz hem de Ahmet gelecek olursa onu duyalım dedi.. Ahmet gelmez değil mi ? Sanmıyorum oğlum arkadaşında dedi (beni kastederek)(Şimdi ve sonra ismimi hiç kullanmıycam abisinin ve babasının ismini de kullanmıycam.) Abisi de haa iyi çocuk yaa o dedi.. Fatma teyze de manalı manalı hııı tabi tabii ne demezsin dedi.. Abisi neden anne ne oldu ki diye sordu.. (kalbim küt küt atmıştı.) Fatma teyze hiiç diye geçiştirdi o an birazcık rahatlamıştım aradan biraz zaman geçince oldukça sessiz inleme sesleri duydum ve kapıya tekrar yaklaştım.. Aman tanrım bu kadar güzel bir sahne olamazdı.. Fatma teyze yatakta domalmış elleri ve başı yerde poposunu oğluna doğru vermişti.. Oğlu da tam arkasında kalçalarının kenarlarından sıkıca kavrayarak annesini beceriyordu ve benim izlediğim noktadan oldukça belirgin görünüyordu ikisinin de arka çaprazında kalmıştım ve kapı aralıklı durduğu için arada bi kapıyı kendime siper ediyordum.. Oğlu gitgide hızlanıyordu ve anneciiimm ne kadar da tatlı bir amcığın var ben bunu nasıl bırakıp gideyim bırakılacak gibi değil yaa bu diyordu.. Fatma teyze de bunları duydukça daha da çıldırıyor ve o da tahrik etmeye çalışıyordu.. Sik oğlum annenin o tertemiz amcığını sik sik aslanım canımm oğlumm benimmm baban sikmiyor sen sik yavrummm annen sana kurban olsun anneni nasıl istiyorsan öyle sik aşkımm domaltarak mı sikmeyi seviyorsun anneni ? Evet anne sana bayılıyorum seni her şekilde sikmeyi seviyorum anneciiimmm.. O zaman hadi götümden de sik aşkımm benimmm.. Anne bunu benden isteme biliyosun bundan tiksiniyorum o hariç ne istersen yaparım.. Hadi ordan amımı da yalamıyosun.. (Buradan 2 tane çok çok özel bilgi çıkarmıştım.. Amının yalanmasını çok seviyordu ve arkadan vermek istiyordu bu bilgileri cebe atmıştım ;) Hadi oğlumm devam et sakın durma offf annee ben geliyorumm.. sakınn dedim ben boşalmadım.. Nolursun canım oğlummm nolursun durma devam et sik anneciğini.. anneciiiiiimmmm diyerek iyice kenetlendi ve sonra hemen geri çekilerek üzerine boşaldı ve resmen bitmişti.. Ulan sen ne biçim çocuksun ben senin annenim sana kendimi siktirmem benim için ne kadar zor biliyor musun ? Ben herşeyi görmezden gelip seninle böyle yasak yasak beraber olayım bu kadar günaha gireyim sen de anneni boşaltmadan dön kıçını yat orosbumuyum lan ben dedi.. Anne ne alakası var altı üstü boşaldım yine yaparız.. Tabii ki yapacaksın bugün akşama kadar anneni sikeceksin yoksa seni babana söylerim.. Anne saçmalama ne diyeceksin babama oğlun beni iyi sikemiyor mu diyeceksin ? Hayır oğlum seni o arkadaşım dediğin çocuk Ahmetin odasında sikerken yakalamıştımya onu söyleyeceğim babana senin oğlun ibne diycem bakalım ne diycek dedi.. Anne bu konu hakkında bir daha konuşmuycaz demedim mi onlar geçti yok artık öyle birşey.. Ben şok olmuştum meğer Fatma teyze oğlunun kendini siktirmeyip kadınlara ilgi duyması için ona kendini siktiriyordu anlaşılan.. Ben resmen bir çuval dolusu sırla parmakuçlarımda yürüyerek kasetleri aldım ve aynı hassasiyetle evden çıktım.. Evde 10-15 dk ancak geçirmiştim ama zamanlamam yine mükemmeldi hiç kimse beni farketmemişti.. Bu kez de evdekilerin şüphelenmelerinden korkuyordum.. Koşarak fırına gittim ekmekleri alıp eve döndüm.. Annem nerde kaldığımı sordu ben de bakkaldaki ekmekler çok kötüydü ben de gidip fırından aldım dedim ama hiç şüphelenmediler.. Ahmete de anahtarı verdim ama anahtarı verirken bizimkiler evde miydi diye sordu.. Ben de kapıyı çaldım bikaç sefer ama açan olmadı ben de anahtarla girip kasetleri alıp çıktım salonda kimse yoktu dedim.. Ahmette kapı kilitli miydi diye sordu.. Hayır dedim.. O da pek önemsemedi neyse boşver dedi ve o gün de öyle geçti.. Bu sırada enseste merakım giderek artıyordu bunları düşünmek bile beni çıldırtıyordu.. İster fantazi olsun ister gerçek bunlardan tarif edilemez bir haz alıyordum.......Son yaşanılan olayları düşünerek fırsat buldukça mastürbasyon yapıyordum.. Ne zaman gözlerimi kapatsam ya Fatma teyzeyi sikerken ki görüntüsü geliyordu gözümün önüne ya da gizlice izlediğim gün yaşanan olaylar bunlar beni tarif edilemez bir hazza ulaştırıyordu.. Aradan bir hafta geçmişti haftasonu Ahmetle görüştük fakat Fatma teyzenin akrabaları o gün onlara gelmiş o yüzden evlerine gidemedik o gün dışarıda dolaşarak zaman geçirdik.. Haftaiçi bir bahane uydurup ben okuldan çıktıktan sonra yani Ahmet okulda Fatma teyze de evde yalnızken defalarca gitmek istedim ama gittiğim zaman ne diyeceğimi bilemediğim için sürekli vazgeçiyordum.. Ne diyebilirdim ki ? Bu durum benim için hem avantaj hem de dezavantaj doğuruyordu.. Evde yalnız olması onunla yatmama olanak tanıyordu ama Ahmet evde olmadığı için eve girmek benim için zorlaşıyordu.. Sonraki haftasonu başka nedenler ortaya çıktı yine görüşemedik sadece pazar günü Ahmetle biraz görüştük ve biraz havadan sudan muhabbetten sonra ''sizinkiler nasıl'' diye sordum ve amacım o birşeyler anlatırken aradan kendim için malzeme çıkarmaktı.. Ahmette amacıma kısmen uygun bir şekilde anlatmaya başladı.. ''Abim iki haftadır gelmiyor, annem de onun gelmesini çok istedi en azından haftasonları gel diye sürekli telefon edip abimi çağırıyor ama abim iki haftadır gelmiyor ne zaman geleceği de belli değil.. Annemde yine her zamanki gibi bana çok sinirli davranıyo hatta bu aralar daha da sinirli, babamı da biliyosun zaten aynen bildiğin gibi'' dedi.. Ben durumu biraz düşünüp tamamen kavrayabilmiştim.. Oğlu gelmediği için normalden de agresif davranıyordu.. Sağlık durumları nasıl annenin diye sordum.. Dün ilacını içmedi ama yine kanepede öyle yatıyordu sanırım pek iyi değil dedi.. Ben de ilacı içmedğini nerden anladın diye sordum o da annem içeceği ilaçları bir gün önce akşamdan küçük bir kutuya koyuyor sonraki gün de onları içiyor dün kutu doluydu normalde hep akşamdan akşama doldurur dedi.. O an aklıma ben bir önceki gün geldi.. Ben bizimkilerle anneannemlere gitmiştim ve normalde Cumartesi günleri çoğunlukla Ahmetle zaman geçirir onlarda atari oynardık.. Aklıma bir an acaba benim onlarda olduğum zaman uyanık mı olmak istiyordu ? Sorusu takılmıştı.. ve soruyla beraber de iki neden.. Uyanık olup bunlara müsade etmemek miydi amacı yoksa uyur gibi yapıp benim ona yaptıklarımı hissetmek istemesi miydi bilmiyorum.. Bugün içti mi peki ilacını diye sordum.. Evet bugün içti her zaman ki gibi dedi.. Bu benim tezimi doğrular nitelikteydi ama içinde bulunduğum ikilem devam ediyordu.. Ahmet birdenbire yaa geçen gün bize gittiğinde annemler evdeymiş dedi.. Bir an çok korktum ama panik yapmadan hadi yaa ben kapıya birkaç kez tıklattım ama açan olmamıştı dedim.. Ahmette ben de evde yoklar diye biliyodum kapıyı direk anahtarla açtım karşıma hemen annem çıktı ben de sen evde miydin anne diye sordum o da evdeyim oğlum neden şaşırdın ki dedi ben de arkadaşım eve gelip atari kasetlerini aldı da siz evde yokmuşssunuz dedim o da duymamışızdır oğlum ben bir ara banyoya girdim abinde uyuyorsa o da duymamıştır dedi.. Çok da üzerine varmadan olayları akışına bıraktım fakat onlar tam iş üzerindeyken benim olayları gördüğümü anlamış mıydı? Bunu Fatma teyzeyi görene kadar anlayamıycaktım.. O gün de öylesine geçti ama ben artık içten içe sabırsızlanıyor bir bahaneyle Fatma teyzeye gitmek istiyordum.. Hatta annem pasta börek birşeyler yapsa da bahaneyle onlara da bir tabak götürsem diye dibim düştü ama anneminde birşey yapmayacağı tuttu..Salı günü okuldan çıkıp eve giderken tam binanın önünden geçiyordum ki Fatma teyze nin sesini duydum ''Oğlum bir baksana'' diye balkondan seslendi ve el işaretiyle de bunu destekledi, balkona yaklaşmamı istiyordu.. Efendim Fatma teyze dedim.. Oğlum bana bir tane ekmek alabilir misin ? Tabii Fatma teyze ama çok acelesi yoksa şu okul çantamı filan eve bırakayım.. Tamam oğlum bi acelesi yok yemek hazırladım açsan gel beraber yiyelim.. Tamam Fatma teyze birazdan gelirim.. O kadar heyecanlanmıştım ki Fatma teyze kendi isteğiyle yanında olmamı istiyordu bu benim için tarif edilemez bir duyguydu ama ben yine de ağırbaşlı çocuğu oynuyordum öyle hemen şımarmıyordum.. Eve gidip çantamı çıkardım üzerimi değiştirdim ve evden çıktım ve koşar adımlarla fırına gidip ekmeği aldım ve Fatma teyzenin zilini çaldım aşırı derecede heyecanlanmıştım ve koşar adımlarla gidip geldiğim için nefes nefese kalmıştım.. Fatma Teyze kapıyı açtı ama mükemmel bir değişiklik vardı, bana balkondan seslenirken üzerinde beyaz bir gömlek vardı kapıyı açtığında ise üzerinde daracık siyah bir tshirt altında da çok dar bir tayt vardı ve Fatma teyzeyi o zamana kadar ilk kez taytla görüyordum.. Üzerinde bol etek varken bile vücut hatları oldukça dikkat çekmesine rağmen o tayt bütün o vücut hatlarını tamamen gözler önüne seriyordu.. Kendimi onu incelemekten alıkoyamadım ve yutkundum(heyecanıma yenik düşüp aslında çuvallamıştım ve ona açık açık ilk kez bu şekilde bakmıştım.) Fatma teyze hiç bozuntuya vermeden ''hoşgeldin oğlummm'' dedi.. (Onu öyle görmek ve gizlice izlediğimde oğluyla arasındaki konuşması ve bana oğlummm diye üzerine bastıra bastıra söylemesi hepsi birleşince çıldıracak gibi oldum resmen..) Hoşbuldum Fatma teyze diyerek aldığım ekmeği uzattım o da alıp vestiyere koydu ekmeği ve bana sarılıp öptü ne zamandır yoktun yaramaz özlettin kendini dedi.. Okula gidip geliyordum Fatma teyze buralardaydım dedim.. Buralardasında neden hiç gelmiyorsun oğlum dedi.. Fatma teyze Ahmet evde olmayınca gelmeye çekindim biraz dedim.. AAA oğlum işte şimdi ayıp ettin ne zaman istersen gelebilirsin eğer geldiğinde uygun olmazsam söylerim onun haricinde ne zaman istersen gel istersen hergün gel bana da arkadaşlık etmiş olursun hem ahmet atarinin başından kalkmıyo biz geçer yemeğimizi yeriz kahvemizi sigaramızı içeriz bizbize takılırız işte olmaz mı? Olur Fatma teyze sen öyle diyorsan dedim.. Kusura bakma oğlum benim salaklığım seni kapıda bıraktım sen geç içeri ben de lavaboya gidip geliyorum hemen.. Terliklerimi çıkarıp içeri girdim ve vestiyerdeki ekmeği alıp mutfağa bıraktım ama bırakırken birşey gözüme takılmıştı (orada iki ekmek daha vardı) ve anladığım kadarıyla ekmek tamamen bahaneydi.. Ayrıca masayı yine donatmıştı ve yine benim sevdiğim kızartmalardan da yapmıştı.. Ben öyle ayakta beklerken Fatma teyze geldi mutfağa oğlum geç otur ben de oturucam şimdi dedi.. Peki Fatma teyze dedim ve oturdum aldığım ekmeği masaya koymuştum onu çıkarıp kesmeye başladım bu sırada Fatma teyze de tezgahın üzerinde duran iki ekmeği alıp dolaba koydu ve bana baktı(anladığım kadarıyla yine iki ihtimal vardı.. Ya o ekmekleri görmediğimi umarak ekmekleri kaldırmıştı ya da o ekmeklerin bahane olduğunu anlamamı istiyordu.) Kestiğim ekmekten birkaç dilim Fatma teyzeye uzattım ve yemeğe başladık ama benim aklım Fatma teyzedeydi aradan 3 hafta geçmişti ve ben sadece onun o tatlı kadınlığını düşünüyordum.. Yemek yerken tam karşıma oturmuştu o da ne tanrım çıldıracak gibiydim göğüs uçları o daracık tshirtünü zorluyordu resmen sütyen giymemişti ve bir ara tuz almak için ayağa kalktığında kadınlığına da gözüm ilişti tayt o kadar dardı ki kadınlığının şişkinliğini görmem bir yana dudaklarını bile rahatça seçebiliyordum.. Resmen tecevüz etme kıvamına gelmiştim ama sakin ve sabırlı olup beklemeliydim.. Yemeklerimizi yerken biraz havadan sudan muhabbet ettik bizimkileri filan sordu sonra yemekten kalktık Fatma teyze sen bunlara hiç dokunma gel seninle balkonda birer kahve içelim dedi ve ben balkona çıktım o da kahveyi yapıp yanıma geldi ve yine sigara ikram etti ben de artık çekinmeden sigarayı alıp yaktım.. Ne iyi ettin de geldin oğlum bugün beni yalnız bırakmadın beni çok sevindirdin dedi.. Ne demek Fatma teyze ne zaman istersen gelirim dedim.. Biraz daha muhabbet ettik kahve ve sigaralar bitti.. Oğlum benim başım da sırtımda çok fena oldu yine azıcık ovuversen dedi.. (Beklediğim anın yaklaştığını hissediyordum.) Tabii Fatma teyze dedim ve ona doğru yöneldim balkonda sedir modunda birşey vardı ve yan yana oturuyorduk, bana yaklaşarak sırtını döndü ben de dizlerimin üzerinde durarak başından ovmaya başladım bir süre sonra boynuna doğru indim ve boynunu okşar gibi ama daha sert bir şekilde masaj yaptım sonra omzuna masaj yapmaya başladım bir süre de omzuna masaj yaptıktan sonra ''oğlum rahatça otur istersen böyle yorulacaksın'' dedi.. Oturursam rahat yetişemem ki Fatma teyze dedim.. Eee ben de biraz yaklaşırım o zaman hadi rahatça otur dedi sedirin sırt bölgesini göstererek, yani arkama yaslanmamı istiyordu ve öyle yaptım o da biraz daha yaklaştı ama ben gerizekalı gibi bacaklarımı kapalı tutmuştum o da böyle yetişemezsin oğlum diyerek ayaklarımdan tutup resmen kasıklarıma kadar gelip oturdu.. Kalbim deli gibi çarpıyordu.. Omzuna masaj yapmaya devam ederken gözüm aşağı doğru kaydı ve olağanüstü bir manzarayla karşılaştım Fatma teyze belini öne doğru eğmişti ve o koskoca poposu hemen önümde yayılmıştı giydiği tayttan dolayı poposunun arasına kadar oldukça net görebiliyordum hatlarını ve tshirtü biraz açılmış bel kısmı da açıkta kalmıştı, ayrıca benimki hareketlenmiş tam poposunun hizasında duruyordu 1-2 cm daha hareket edebilsem erkekliğim o koskocaman kalçalarıyla buluşacaktı.. Bu şekilde masaja biraz daha devam ettim ve kendisi yavaş yavaş bana doğru geldi ve erkekliğimi hissettiği an biraz irkilerek kendisini çok az öne çekti ben herşeyi akışına bırakmış onu okşar gibi masaj yapmaya devam ediyordum.. Sonra poposuyla hafif hafif temasları sürdürdü ve birden elleriyle iki dizimi de kavrayarak (sanki daha rahat bir pozisyona geçiyormuş gibi yaparak) o koskoca kalçasını tamamen erkekliğimle buluşturdu.. Hatta tam araya denk gelmemişti ben bir elimle hemen düzelttim ve araya denk getirdim o da kendini bana doğru bastırıyordu.. Tanrım inanamıyordum Fatma teyze resmen erkekliğimi hissetmek için kalçasını sımsıkı bir şekilde bana bastırıyor ve bundan zevk alıyordu.. Birkaç dakikada böyle devam ettikten sonra ben sırtına masaj yapmaya başladım, daha doğrusu birkaç kez dokundum ki ; Fatma teyze oğlum kalk hadi içeri geçelim de rahatça yap böyle ayaküstü olmuyo dedi.. Tamam Fatma teyze nasıl istersen dedim (Heyecandan ölmek üzereydim.)Fatma teyze ayağa kalktı ve içeri doğru gitti, giderken Fatma teyze ben bi lavaboya gidip geleyim dedim.. Tamam oğlum ben içeri geçiyorum dedi.. Aşırı derecekde sıkışmıştım ve bu yeterince zevk almamı engelliyordu.. Lavaboya girip çıktım su içmek için mutfağa geçtim ve suyumu içerken rafta duran ve ahmetin bahsettiği küçük ilaç kutusuna gözüm ilişti ve baktığımda içinde ilaç dolu olduğunu gördüm.. (Yani eğer uyuyor gibi yaparsa bunu uyuyor olduğunu sanmam için ve işimi rahat görebilmem için yapıyor olacaktı..) Suyumu içtikten sonra salona geçtim ama salonda yoktu Fatma teyze diye seslendim ve içerden ''buradayım oğlum'' diye seslendi sesin geldiği yere doğru yürüdüm ve Fatma teyze yatak odasında yatağın kenarına oturmuş beni bekliyordu ve 2 hafta önce olanlar geldi aklıma aynı yatak odasında Fatma teyzenin oğluna yaptığı oral seks, inlemeleri vs.. hepsi birden aklıma geldi ve yine tamamen sertleştim.. Fatma teyze gel oğlum burda rahatça yaparız içerde ayaküstü olmuyor dedi.. Onun anlatmak istediği masajdı ama ben bunu direk seks olarak alıgılıyordum.. Ben ona yaklaşınca yatağı ortalayarak yüzüstü uzandı başını da diğer tarafa doğru çevirdi.. Ben de yatağa çıkarak Fatma teyzenin yanından sırtına masaj yapmaya devam ettim.. Fatma teyze daha sert yap dedi.. Ben de güç alamıyorum ki böyle çok rahat yapamıyorum dedim.. Nasıl rahat yapacaksan öyle yap dedi ama ben birdenbire kalçasına sikimi dayayarak oturmaya korktum.. Bilemiyorum nasıl daha rahat yapabilirim ki dedim (saf ayağına yatarak) o da bacaklarıma otur öyle daha rahat yaparsın dedi.. bacaklarımı aralayarak tam üzerine oturmadan önce kalçasına doyasıya baktım harika görünüyordu ve ona dokunabilmek onu okşayabikmek ona bu kadar yakın olabilmek tanrım çıldırmak üzereydim.. Ben yine ürkek davranarak gerçekten bacaklarına oturdum yani erkekliğimle kalçası arasında 5-6 cm kadar bir mesafe vardı ve masaja o şekilde devam ettim arada bir aşağı doğru iniyordum tshirtü biraz açıldığı için açıkta kalan beline arada hiçbirşey olmadan temas ediyordum ve elimi biraz tshirtün içine sokarak belinin üst kısımlarına da masaj yapıyordum.. O sırada biraz daha üstleri ovsana oğlum buralar çok acıyo diyerek elini arkaya doğru atıp omuz kısmını gösterdi, ben de oraya yetişemiycem için yavaşça ellerimle belini okşaya okşaya yukarı doğru çıktım alttan da erkekliğimi yavaş yavaş yaklaştırıyordum ve en sonunda birkaç dakikanın ardından sikim kalçasıyla belli belirsiz temasa başlamıştı o sırada fatma teyze şuraları da iyice ov dedi ve daha yukarıyı gösterdi ve artık dayanacak gücüm de kalmamıştı az daha yukarı doğru çıkınca sikim tamamen kalçasının arasında kayboldu.. Tanrımmmm bu müthiş birşeydi Fatma teyze uyanıktı ve ona bunu yapmamı resmen kendisi istiyordu.. O sırada offfff diye bir iç geçirdi ve kalçasını bana doğru iyice bastırdı.. Artık emindim o da bunu tamamen bilinçli olarak yapıyor ve bundan zevk alıyordu ama offf derken sözde erkekliğime değil masaja diyordu.. Sikim tamamen kalçasının arasına gömülmüş vaziyette belini okşamaya başladım hatta resmen belinden tutarak ve tam olarak sikiyormuşçasına ona sürtünmeye başladım ama herşeye rağmen bunları yavaş yavaş yapıyordum öyle öküz gibi birdenbire tepesine çullanmak istemiyordum.. O sırada bütün kilidin çözüleceği konuşmayı yaptı Fatma teyze.. Oğlum böyle rahat masaj yapamıyosun herhalde dur surdan krem vereyim dedi ve yatağın hemen yanında duran kremi bana uzattı ve tshirtünü çıkarttı ama altındaki tayt duruyordu ve ben onun sadece sırtını görebiliyordum arkası bana dönük olduğu için göğüslerini göremiyordum.. Tekrar tamamen yatağa bıraktı kendini ve Oğlum geçen gün bize gelmişsin Ahmet söyledi.. (Ben çok korkmuş ve çok utanmıştım) Salağa yatıp ne zaman Fatma teyze dedim.. Ahmet sizde oyun oynarken atari kasedi almak için gelmişsin o zaman bizi gördün mü ? Vereceğim cevap çok önemliydi ama ne cevap versem ne gibi sorunlar olurdu tam kestiremedim o anda ben de biraz kıvırmaya başladım.. Kapıyı birkaç kez çaldım Fatma teyze ben de kimse yok sandım ondan girdim dedim.. Bizi gördün mü diye tekrar sordu.. Ben de girdikten sonra bazı sesler duydum ama bu sefer de ben geldim demeye utandım özür dilerim dedim.. Peki sesleri duyunca gelip baktın mı dedi.. Hayır ama biraz yaklaştım sesin bu evden geldiğine emin olmak için dedim (ama heyecandan kalbim duracaktı resmen) tamam tamam korkmana gerek yok anlaşılan herşeyi biliyosun ne yapacaksak artık dedi ve bunları çok kısık seste ve iç geçirerek söyledi.. Ben de anlamamışım gibi efendim Fatma teyze dedim.. O da hiiiç yok birşey boşver sen dedi.. Sonra birdenbire başını bana doğru çevirdi Oğlum bak bütün bunlar aramızda kalacak söz mü ? Tabii ki Fatma teyze dedim... Nasıl güvenicem dedi.. Fatma teyze biliyosun seninle sigara içmem bizim sırrımızdı şimdi birsürü sırrımız olur yemin ederim hiç kimseye hiçbirşey söylemem dedim.. Söz veriyor musun bana dedi.. Ben de söz dedim.. Pekii neler duydun dedi.. ben de tam olarak anlayamadım duyduklarımı dedim.. Bak artık birbirimize yalan söylemek falan yok bunların hepsi aramızda sır öyle değil mi, şimdi söyle bakalım neler konuştuk dedi.. Ben de oğlunun anneciğim filan dediğini söyledim.. Peki nasıl söylüyordu dedi.. Anladım ki onu taklit etmemi istiyordu ve ben de onun gibi anneciğimmm çok tatlısınn dedim (çok abartmadan) offff harikasın oğlum dedi.. Anladım ki ensest Fatma teyzenin fantazisiydi.. ve birdenbire oğlum masajın çok iyi geldi eğer yorulmadıysan ne olur biraz daha devam et ben zaten şimdi uyumak üzereyim ilaçlarımı da içtim birazdan uyurum ve uykum çok derin öyle kolay kolay uyanmam ama birşey olursa beni uyandırmak için iyice sars ve bana bağırarak seslen dedi..Kuralları Fatma teyze koymuştu ama benim için de gayet idealdı.. Anlaşılan onu istediğim şekilde öpüp okşamama yalamama hatta sikmeme bile izin verecekti ama onun uyuduğunu farzedecektim ben de.. Tamam Fatma teyze daha akşama çok var sen rahat rahat uyu dedim.. Canım oğlum benim dedi ve başını çevirdi.. Ben o koskoca kalçasına sürtünerek masaj yapmaya devam ediyordum.. Bir kaç dakika sonra yavaşça seslendim Fatma teyze !! Efendim oğlum.. Sanırım hazırlıksız yakalanmıştı hiiiç uyudun mu diye merak ettim dedim.. O da birdenbire uykulu gibi bir ses tonuna bürünerek ''şimdi uyurum oğlum ama sen masaja devam et ne olur bu bana çok iyi geliyo'' dedi.. ve birkaç dakika daha devam ettim ve tekrar seslendim.. Fatma teyze !!! Fatma teyze !!! şifremiz burada anlaşılmıştı o ses vermediği zaman ben başlayabilirdim.. Önce üzerine uzanarak daha rahat dayandım ona ve yanlardan taşan göğüslerini okşadım bir süre sonra doğrularak taytını çıkarmaya çalıştım birkaç cm çıkardıktan sonra rahatça çıkarabilmem için kalçasını iyice kaldırdı.. Bu hareketiyle de kesin bir şekilde emin olmuştum evet Fatma teyze bilerek ve isteyerek kendini bana siktirecekti uyku, ilaç, ekmek vs.. hepsi bahaneydi.. taytını dizlerine kadar indirdim ve omzundan tutarak onu sırtüstü çevirmeye başladım ki kendisi sırtüstü döndü.. Altındaki taytı tamamen çıkarıp ben de tamamen soyunup üzerine doğru uzandım ve her yerini öpüyordum.. Göbeğini göğüslerini boynunu yanaklarını ve o sırada onunla sevişmek istedim ama bunu hiç yapmadığım için ne tepki alacağımı bilmiyordum o yüzden denemeye karar verdim.. Sonuçta uyanıktı ve sikmeme bile müsade ediyordu.. Sikim göbeğinin hizasında tamamen ona temas ediyordu.. Yanaklarını ıslak ıslak öpmeye başladım boynunu da bir süre öpüp ıslak ıslak dudaklarımı gezdirdim sonra dudaklarına yaklaşarak çok kısa bir şekilde öpüp geri çekildim hiçbir tepki vermemişti.. Biraz daha uzun biraz daha uzun derken artık onunla sevişmeye başlamıştım ilk başlarda hareketsiz kalsa da sonradan o da karşılık vermeye başladı.. Bu inanılmaz birşeydi benim için resmen bir kadınla sevişiyordum hem de hayallerimi ve fantazilerimi süsleyen kadınla bir süre daha seviştikten sonra tekrar göğüslerine indim bu sırada parmağımı dudaklarında gezdiriyordum ve dudaklarını hafif araladı ben de parmağımı içeri soktum.. Sözde uyumaya devam ediyordu ama parmağımı resmen kıracakmış gibi emip yalıyordu.. Göğüslerini de bir süre daha öpüp yaladım ve göğüs ucunu dudaklarımın arasına alarak sertçe emdim koskocaman olmuşlardı.. Öperek aşağı doğru devam ettim ve bacaklarının arasında yerimi aldım.. Önce küçük küçük öperek kadınlığına doğru yanaştım sonra o tatlı kadınlığının dudaklarına küçücük öpücükler kondurdum ve nefes alışverişi acayip hızlanmıştı.. Sonra klitorisini ve o tatlı dudaklarını ağzıma alayark emmeye ve dilimle oynamaya başladım Fatma teyze uyanıktı ve resmen onun o tatlı ıslak ve sıcak amcığıyla sevişiyordum.. O kadar zevk alıyordu ki sürekli kasılıyordu ve bacaklarıyla kafamı sıkıştırıyordu.. Hatta bir ara elini başıma atarak ve kasığını yukarı doğru kaldırarak daha iyi yalamamı sağladı fakat başımı kaldırıp baktığımda elini hemen geri çekti ve yine uyuyor gibi yaptı.. Yalamaya devam ediyordum ki o kadar şiddetle boşaldı ki anlatamam hatta kadınların o şekilde boşalabildiğini ilk o zaman anlamıştım.. Resmen işiyor sandım ve yutabildiğim kadarını yuttum tadı hiçte kötü değildi ve Fatma teyze aşırı derecede bakımlı ve temiz bir kadındı yani hiçbir şekilde bir iğrenme olmamıştı bende.. Ben hala boşalmamıştım ve Fatma teyzenin yanına uzandım bir iki dakika sonra tekrar Fatma teyzenin dudaklarından öpmeye başladım ama bu kez anında karşılık vermişti.. Dudaklarımız buluştuğu an o benden çok daha ateşli bir şekilde karşılık veriyor hatta dilini ağzıma sokuyordu bir süre dilini emdikten sonra ben de dilimi ona verdim ve o da aynı şekilde dilimi yalayıp emmeye başladı o arada o tatlı amcığını okşamaya başladım parmaklarımı yavaş yavaş içine sokup çıkarıyordum ben bunları yaparken o beni daha da ateşli öpüyordu.. Sonra doğruldum ve sikimi dudaklarına dayadım.. Geçen gün oğluna yaptığı sakso geldi aklıma yine çıldıracak gibi oldum ve aynısını bana da yapmasını istiyordum.. Ama dişlerini aralamıyordu yani sadece dudaklarına sikimi sürtebiliyordum.. İstediğim pozisyona girdiğini bildiğim için yanına yarı uzanır vaziyette sırtıma birkaç yastık koyarak uzandım ve bir elimle başından bir elimle de omzundan tutarak kendime doğru çektim.. Sırtüstü yattığı için normalde bunu oldukça zor yapabilirdim ama Fatma teyze yine yardımcı oldu istediğim pozisyona geldi ama hala ağzına almıyordu.. Ben de içine hemen girmek istemiyordum ben onu yalarken o boşalmıştı ben de aynısını istiyordum ilk ağzına boşalıp daha sonra o tatlı amcığına girmeyi istiyordum.. parmaklarımı ağzına götürdüm yine dişlerini hafif araladı ve sikimi araya koyarak emmesini istedim ama yine ağzına almadı ben de bir süre dudaklarına sürttükten sonra tekrar parmağımı ağzına soktum ve yalayıp emmeye başladı sonra iki parmağımı birden soktum ve parmaklarımı deli gibi yalıyordu parmaklarımı çekip sikimi tekrar dayadım ama yine almıyordu ve o anda ensestin onu ne kadar tahrik ettiğini hatırladım ona anneciğimmm dediğim zaman ne kadar etkilendiğini hatırladım.. ve başını elimle tutup diğer elimle de sikimi ağzına vermeye çalışırken fısıldadımm ; Anneciğimmm.. Oğlunun o koskoca sikini ağzına al lütfen oğlunu mutlu et nolursun Anneciğimmmmm dememle sikimi resmen boğazına kadar soktu ve dudaklarıyla sikimi kökünden sıkıca kavrayıp bir süre öyle kaldı sikimi hem emiyordu hem de ağzındayken diliyle sikimin her yerini okşuyordu.. Onu nasıl tahrik edeceğimi çok çok iyi anlamıştım.. Harikasın anneciğimmmm offff sikimi o kadar güzel yalıyorsun ki.. O kadar sıcacık bir ağzın var ki.. Offf o dilinle yaptığın şeylere bayıldım anneciğimmm.. Yala oğlunun o koskoca sikini.. Boğazına kadar sok anneciğimmm bunlar aramızda kalacak hadi oğlunu boşalt anneciğimm.. Bak birazdan o tatlı amcığını da sikicem hatta belki arkana bile girebilirim bunu ister misin anne ?Ben bunları söylerken o çıldırmış gibi sikimi yalamaya devam etti o kadar güzel yapıyordu ki bunu.. ağzından çıkarırken dudaklarını sımsıkı sikime kenetleyerek ve diliyle sikimin heryerini gezerek aynı zamanda da çok sert bir şekilde emerek milim milim ağzına sokup çıkarıyordu ki çok geçmeden boşalacağım zaman tiksinmeyip yutması için tekrar tahriklere başladımm.. Offf ne kadar güzel yalıyosun oğlunun sikini, ağzına boşalıcam anneciğim hepsini ağzına boşalıcammm.. Offf harikasın anneciğimmmm derken o kadar şiddetli boşalmıştım ki anlatamam tabii ki göremedim boşaldığımı ama o kadar şiddetli boşalmıştım ki 5-6 sefer tazyikli çıkışını hissetmiştim.. Anneciğimmm harikasın ne güzel boşalttın oğlunu diyerek yanına uzandım ama devam edeceğimi de anlaması için onu okşamaya devam ettim.. Bir yandan da tahriklere devam ediyordumm.. Birazdan bu tatlı ıslak ve sıcacık amcığına oğlun mu girecek ? Kendini ona siktirmeyi çok mu seviyosun ? Peki arkadan da yapayım mı anneciğimmm.. Hıı ? Oğluna götünü de siktirecek misin ? Bu şekilde onu çıldırtırken bacaklarını aralayarak yerimi aldım ve zevkten iyice şişmiş o tatlı amcığının dudaklarına defalarca sikimi sertçe sürttüm ve yavaş yavaş içine girmeye başladım ama onu çıldırtmak için milim milim giriyordum resmen o kendini bana doğru veriyor ben kendimi geri çekiyordum.. Sabret anneciğimmm birazdan hepsi girecek dedim.. O da çoktan anlamıştı fantazisini çözdüğümü ve bunun zevkini yaşıyordu.. içine tamamen girdikten sonra bir süre öylece bekledim sonra yavaşça çıkarıp birdenbire hepsini soktum ki (aaaaaaaahhhhhhh) diye o kadar derinden inledi ki anlatamam.. ve onu sikmeye devam ettim yavaş yavaş hızlanıyordum sonra pozisyon değiştirmek istedim ve omzundan tuttuğum anda kendisi dönüp yüzüstü yatmaya başladı ve bacaklarını kendisi araladı ben yine yerimi aldım ama kadınlığı hem aşağıda kalıyor hem de kalçası çok büyük olduğu için bırakın içine girebilmeyi ancak kadınlığının dudaklarına sürtebiliyordum.. O sırada kendini sürekli kasarak sikimi arkasına denk getiriyordu.. Ben de denemek istedim gerçi öyle kolayca girmeyeceğini biliyordum ama yine de denedim ve tabii ki girmedi ben yine ön tarafa yöneliyordum ama o ısrarla arka tarafına girmem için pozisyon alıyordu.. Sonra kulağına eğilip Anneciğim lütfen birazcık daha o tatlı amcığından sikmeme izin ver sonra arkaya da giricem dedim.. O zaman kalçasını daha yukarı kaldırdı ve sikimin başı içine girdi ama yeterince iyi girip çıkamıyordum.. Anneciğimmm o tatlı amcığını iyice oğluna ver hadi dedim ve kasıkları kasıklarıma yapıştı o anda ve belinden tutarak içine girip çıkıyordum o kadar büyük bir kalçası vardı ki anlatamam ve bu pozisyonda sanki daha da büyümüştü ve resmen önümde domalmıştı başı ve elleri yatakta kalçası havadaydı.. Aynen oğluyla gördüğüm pozisyonda.. Böyle siktirmeyi çok mu seviyorsun anneciğim? Oğlun iyi sikebiliyor mu seni ? diyerek sikmeye devam ettim ve iyice hızlandım artık girip çıkarken şak şak sesler geliyordu en sonunda tam geleceğim zaman çıkarıp üzerine boşaldım ve tekrar yanına uzandım.. İki kez boşalmıştım ama doymak bilmiyordum.. Fatma teyzenin arkasından çekildiğim zaman kendini gelişigüzel yatağa bıaktı sonra da yan dönüp yatmıştı ve ben onun arkasında kaldım ayrıca anladığım kadarıyla tekrar boşaldığım için devam edemeyeceğimi düşünmüştü.. Kulağına yaklaşarak anneciğimmm harikasın oğlunu çok mutlu ediyosun birazdan o daracık götüne giricem dedim.. O tabii ki oyunu sürdürüyor ve hala sözde uyumaya devam ediyordu o yüzden de hiç cevap vermiyordu.. Biraz dinlendikten sonra Fatma teyzeyi okşarken tekrar sertleşmeye başladım ve elimle kadınlığını okşuyordum parmaklarım yeterince ıslandığı zaman da arkasına yavaş yavaş zorluyordum..İki parmağımı soktuktan sonra sikimi ön tarafa birkaç sefer sokup çıkardım ve iyice ıslanmasını sağladım sonra sikimi hizalayıp arkasına sokmaya çalıştım başı girmişti sadece ama yeterince kaygan değildi.. Birkaç sefer daha öne girip çıktıktan sonra tekrar arkaya girdim ve yarısına kadar girebildim bu sefer ve yavaş yavaş sokup çıkarmaya başladım ve inanılmaz derecede dardı milim milim ilerleyebiliyordum içerde.. Sonra üzerine çıkmak istedim.. kalçasıyla beli arasında bi yerden tutarak yatağa doğru bastırdım ve ben de içinden çıkmadan onunla birlikte döndüm.. Birkaç gitgelden sonra artık sikimin tamamı girmişti ve o koskoca kalçası kasıklarıma tamamen kenetleniyordu bu da bana ayrıca bir zevk veriyordu.. Boşalacağım sırada yavaşlayarak boşalmamı geciktiriyordum.. Bu şekilde bir süre daha devam ettikten sonra hızlanarak sikmeye başladım ve yine kulağına fısıldıyordum.. Nasıl anneciğimmm oğlun seni güzel sikebiliyor mu ? Offfff o daracık götüne nasıl giriyor koskocaman sikim anneciğimmm görüyor musun ? Oğluna götünü siktirmeyi çok mu seviyorsun anneciğimmm ? O kadar dar ki hiç çıkmak istemiyorummm offff harikasın anneciğimmm senin her yerini sikmek istiyorumm.. Oğlun şimdi götüne boşalacak anneciğimmm hazır mısın ? Hadi iyice götünü ver bana anneciğimmm beraber boşalalımmm.. Derken kalçasını tamamen bana kenetledi ve inanılmaz bir şekilde içine boşaldım ve boşaldıktan sonra bir süre daha içinde kaldım tam çıkmayı düşünürken içine boşaldığım için daha da kayganlaştığını hissettim ve birkaç kez daha girip çıktıktan sonra tamamen sertleştim yalnız bu kez hem benim defalarca boşaldığım için boşalmaya niyetim yoktu hem de iyice kayganlaştığı için çok rahat girip çıkıyordu.. Fakat hep üzerine uzanmış vaziyette yaptığım için biraz da görerek yapmak istedim ve dizlerimin üzerinde doğruldum, belinden kavrayarak kendime doğru çektim ama istediğim pozisyonu sanırım anlamamıştı ki kalçasını havaya kaldırmadı.. Yine kulağına eğildim ve anneciğim hadi önümde domalsana seni öyle sikmek istiyorum dedim ve ardından tekrar belinden kavradım ve bu kez tam olarak istediğim pozisyona girmişti.. Bu pozisyonda tekrar içine girdim ve nasıl girip çıktığını izleyerek sikmeye devam ettim ve boşalmama yakın ''anneciğim harikasın sana bayılıyorum, artık bunların hepsi benim seni hep sikicem anneciğim artık'' dedim ve çok çok az zevk suyu modunda birşey geldi ve ben artık bitmiştim.. Yataktan kalkıp banyoya girdim birkaç dakika duş aldım sonra üzerimi giyindim ve Fatma teyzeyi de giydirdim, giydirirken bana bayaa yardımcı oldu ama sözde hala uyuyordu ve bende oyunu hiç bozmadım.. Tamamen giyindirdikten sonra birkaç kez Fatma teyze diye seslendim ama kalkmıyordu.. Saatlerdir sikiyordum resmen doymamış olmasına da pek ihtimal veremedim.. Sonra söylediği gibi yapıp omuzlarından tuttum ve resmen bağırarak Fatma teyze hadi uyan artık dedim ve uyandı saat kaç oldu dedi saati söyledim ben bi duşa girip çıkayım iki dakika senin de acelen yoksa bir kahve daha içelim dedi ve duşa girdi.. Anladım ki bu oyuna ciddi bir kararlılıkla devam etmek istiyordu tabii ki bu bana da uyuyordu sonuçta onunla olabileyim de nasıl olursa olsun diye düşünüyordum.. Balkona çıkıp sigara yaktım sonra Fatma teyze elinde kahvelerle geldi.. Oğlum iyi ki geldin bugün beni çok mutlu ettin artık ne zaman istersen gelebilirsin dedi.. Tamam Fatma teyze yine gelirim dedim.. İki farklı kişilik oluşturmuştu resmen birisi sevecen komşu kadın Fatma teyze.. Diğeri yatakta uyku rolüne bürünüp kendini siktirmeye bayılan Fatma teyze.. Birini istiyorsam arada sırada diğer kişiliği de çekmek zorundaydım.. Kahveler bittikten sonra müsade istedim.. Yine gel oğlum özletme kendini dedi ve o gün de öylece bitti.......Fatma teyzeyle aramızdaki engeller yavaş yavaş kalkmaya başlamıştı, uzun bir bekleyişten sonra herşey benim yararıma şekillenmişti.. Ben evdeyken küçük oğlu okulda oluyordu, büyük oğlu şehirdışında, kocası da işinden dolayı çoğunlukla evde olmuyordu.. Aramızdaki tabuları aşmaya başlamışken, herşeyin benim yararıma olması ve onunla daha fazla zaman geçirebilme ihtimalim bile beni heyecanlandırıyordu..Artık birçok şeyi aşmıştık, hatta ben okuldan çıkarken beni balkonda beklemesine rağmen hiç seslenmiyordu, ben bazen direk ona gidiyordum bazen de eve uğrayıp üzerimi değiştirip öyle yanına gidiyordum.. Evine girdiğim zaman sarılıp öpüyordu yine, dialoglarımızda gelişmişti artık, o bana aşkım, bitanem, biricik oğlum filan diyordu, ben de etkilendiğini bildiğim için ona anneciğim diyordum ve yalnız olduğumuz sürece neredeyse istediğim şekilde takılabiliyordum.. Bazen mutfakta işi oluyordu ya bana birşeyler hazırlıyor ya da beraber yediğimiz şeylerin bulaşıklarını yıkıyordu, ben de arkasından sarılıp anneciğimm benimm bugün ne kadar güzelsin diyerek belini kavrayıp o koskoca kalçasını kasıklarımla buluşturuyordum ve buna öyle alışmıştık ki, ben anneciğim diyerek belini kavradığım esnada o koskoca kalçası kendiliğinden yerini bulmaya başlamıştı.. Önceden hiç giymediği şeyler görüyordum üzerinde, normalde onu hiç göğüs dekolteli birşeylerle görememiştim ama sonradan onları izleyebilmem için gitgide daha da cüretkar kıyafetler seçmeye başlamıştı.. ilaçlarını da günden güne azaltıyordu ve onu daha mutlu görüyordum, benim ona karşı tacizlerim artmasına rağmen bu tacizler zamanla normal karşılanmaya başlamıştı.. Mesela ayakta onu dinlerken ellerimi önce beline koyup sonra kalçasını okşuyordum, otururken yanına sokulup elimi omzundan sallayarak göğüslerini okşuyordum, arkasından sık sık dayanıyordum zaten ve bütün bunlar bizim için artık normal olmuştu fakat ben yüzyüze ve ikimizde tam bir bilinç halindeyken sevişmeye can atıyordum, aynen aylar önce oğluyla onu gördüğüm gibi, bunları kafamdan çıkaramıyordum ve çok çok yol katetmeme rağmen bi adım daha atamıyordum..Bizim komşular haftada bir birinde toplanıp, standart yurdum ritüellerini gerçekleştirirlerdi ve bu güne Fatma teyze de annem de pek katılmazlardı ama birgün bizim eve gelecekleri zaman Fatma teyze de gelmişti, ben de dışarda yapacak birşey bulamayıp odamda takılıyordum, yaklaşık 10 gündür de Fatma teyzeyle hiçbirşey yapamamıştım.. Ben odamda kitap okurken bi ara annem geldi ''Oğlum Fatma teyzen seni soruyor, gelecek misin ?'' dedi.. Anne içerde birsürü kadın var napıcam ben orada sıkılırım gelmek isterse o gelsin dedim.. Bikaç dk sonra geldi.. Ben hemen kapıyı kapatıp ki (el alışkanlığımdır) dönüp ona sarılıp öptüm ayaktaydık ve ben ona sarılmıs vaziyetteydim ellerim o koskoca kalçasını kavramıştı çoktan ve onu kendime doğru çekerek kasıklarımızın buluşmasını sağladım ve öyle sıkı kavramıştım ki onu o koskoca göğüsleri aramızda eziliyordu.. Ben sevinçten ve ergenliğin verdiği azgınlıkla saçmalıyordum onu öyle öpmeye başlamıştım ki, yanakları boynu göğüslerine doğru inerek öpmeler, dudağınan küçük birkaç öpücük.. İlk nefes aldığı fırsatta kendini biraz geri çekerek kısa bir süre şaşkınlık ve hayranlıkla bana baktı.. Hafif gülümsedi ve '' ne oldu sana böyle oğlum? '' dedi.. Hiiç çok özledim sadece dedim.. İçeri gitmeliyim şimdi, yarın okuldan çıkınca bana gel olur mu ? dedi.. (Olur olmasına da buna ne diycem diye aklımdan geçirdim.) Fatma teyze elini kapının koluna doğru uzatırken kendimi tutamayarak arkasından da sarıldım ve vazgeçemediğim o koskoca kalçasının tam arasına yerleştrdm, ellerimle göğüslerini sıkıca kavrayarak boynundan öpmeye başladım, o da kalçasını bana bastırıyordu.. Ne cesaretle bilmiyorum ama o azgınlıkla eteğini yukarı doğru kaldırmaya başladım.. Bunu ikimiz de gerçekten uyanıkken ve tam bir bilinç haliyle ilk kez yapmıştım.. Eteğini basenlerine kadar kaldırarak elimle kalçasını okşamaya başladım.. Doyamıyordum ona.. O eli kapının kolunda öylece benim bırakmamı bekliyordu.. O sırada kapının diğer tarafından gelen sesle irkildik.. Annem '' Oğlum Fatma teyzen orada mı ?''.. Fatma teyze hemen toparlanarak bana döndü, Sana söyledim bu burada olmaz yarın bana gel dedi.. Ben hemen yatağıma geçip kitaba devam ediyor gibi yaptım, Fatma teyze de kapıyı açarak annemle konuştu sonra içeri gittiler.. Ertesi gün sabahtan anneme ''biz bugün arkadaşlarla gezicez, eve geç gelirim merak etme'' dedim ve okuldan çıkınca koşar adım Fatma teyzeye gidiyordum, öyle hızlı gitmişim ki ; oturduğumuz binanın birkaç blok ötesinde Ahmetle karşılaştım ve o okula gitmek için evden daha yeni çıkmıştı.. Ne bu acelen diye sordu.. (Anneni sikmeye gidiyorum diyemedim haliyle) Yaa bizimkiler bağa gideceklermiş beni bekliyolardı, o yüzden dedim kaçtım hemen.. Sonra 40 yıllık saf çocuk nasıl olduysa şüphelendi benden şöyle ki ; binalarımız aynı girişleri farklı ve Ahmet bana dönüp dönüp bakınca ben kendi binamızın girişine yürüdüm, binaya girip bikaç dk soluklandım ve çıktım neyse ki Ahmette görünürde yoktu, koşar adımlarla Fatma teyzenin evine çıktım.. Sanki hiç yapmamışım gibi heyecanlanmıştım, zili çalmadan önce kendime üstünkörü bir baktım, ayakkabılarım biraz çamur olmuş, üzerimdeki okul gömleği terden üzerime yapışmış, burnumdan ve çenemden ter damlaları süzülüyordu, bu rezil halimle nasıl geldim diye düşünürken elim zilde ama henüz zili çalmamışken kapı açıldı, ''hoşgeldin oğlum, geçsene içeri ne bekliyorsun'' dedi.. İçeri geçtim bana iyice baktı ve ne oldu ne bu halin diye sordu, ben de hiiç ama keşke eve uğrayıp gelseydim dedim.. Kahkaha atarak ''Okuldan annene koşarak geldin değil mi deli çocuk'' dedi.. Başımı salladım sadece.. Sen üzerindekileri çıkart çabuk ben sana banyoyu hazırlıycam dedi.. Ben üzerimdeki herşeyi çıkarttm sadece altımdakini çıkartmadım.. Banyoya geçtim Fatma teyze suyun sıcaklığını kontrol ediyordu.. Geldiğimi farkedince '' Su çok güzel oğlum, sen gir hemen, bak şuraya havluyla şampuan bıraktım onları kullanırsın dedi ve banyodan çıktı.. Ben nefesimi kontrol etmeye çalışıyordum artık, suyun altında bir süre dinlendikten sonra, ne kadar da dolu olduğumu farkettim ve ilk kez yüzyüze bu şekilde yapacaksak öncelikle rahatlamalıyım ve ona rezil olmamalıyım diye düşündüm.. O sırada bir gün önce giydiği kilota gözüm ilişti onu alıp koklayarak ve onu düşünerek bir kez boşaldım, sonra duşumu tamamlayıp çıktım, çıktığım zaman şok olmuştum, banyoda dolabın üzerinde benim temiz giysilerim vardı, bunun ne anlama geldiğini anlayamadım ama giyinip çıktım, çıktığımda salona geçtim fakat Fatma teyzeyi göremedim, o sırada mutfaktan sesi geldi '' oğlum gel mutfaktayım'' yanına gittim üzerimdekileri göstererek nasıl oldu diye sordum.. Annen anahtarı bana bıraktı ve dedenlere gitti dedi.. Anahtara bakınca benim anahtarım olduğunu anlamıştım, o gün heyecanla o kadar dalmışım ki o ana kadar anahtarımı evde unuttuğumu bile farketmemişim, annem de anahtarımı ortada görünce Fatma teyzeye bırakmış o eve giremez sana zahmet olmazsa arada bi balkondan bak anahtarı ona ver demiş.. Fatma teyze de o anahtarla bizim eve girip temiz kıyafetler secip getirmiş, masada da iki türk kahvesi vardı.. Güldüm ve peki bunları nasıl hazırladın soğumadılar mı dedim.. '' Hayır, sıcaklar.. Su sesi kesildiği zaman yapmaya başladım.'' dedi.. Bu hatun beni çok fazla şımartıyordu, gülümseyip teşekkür ettim, ıslak ve dağınık saçlarımla karşısına oturdum.. Kahvelerimizi ve sigaralarımızı içip konuştuk, sonra oğlum dün sana ne olmuştu öyle dedi gülerek.. Ben de ne yapayım çok özlemiştim dedim.. Ne yani şimdi özlemedin mi dedi.. Ben de her zaman özlüyorum dedim.. Gülüştük..Hadi içeri geçelim bakalım ne kadar özlemişsin anneni dedi, elimden tutarak yatak odasına götürdü beni ve üzerindekileri çıkartmaya başladı yavaş yavaş, zaten üzerindeki gömleği çıkardığı an sabır noktam çoktan aşılmıştı, daha önce hiç görmediğim siyah dantelli ve çok seksi bi sütyen gördüm ve ona sarılıp öpmeye başladım, sütyeni tutarak bu güzelmiş dedim, farketmene sevindim, senin için almıştım dedi.. Bu hatun beni kesinlikle çıldırtıyordu.. Ben öpmelerime devam ederken o üzerindekileri çıkarmaya devam ediyodu, çıkartmasını engelleyecek kadar abarttığımı farkedemedim, önce üzerimizdekileri çıkarmalıyız değil mi ? diye sordu, ben de pardon dedim ve ben de üzerimdekileri çıkartmaya başladım, ama o beni resmen öldürmek istiyordu, ben ondan sonra soyunmama başlamama rağmen bi çamaşırım kaldı ve o neredeyse hiçbir şey çıkartmamıştı.. Kendini izletti bana bir süre ve sonunda çırılçıplak kaldık.. Ben hemen dudaklarına yöneldim ve sevişmeye başladık, ellerimiz birbirimizin bedenlerinde dolaşıyordu, daha önce defalarca sikmeme rağmen bu daha farklı bir hazdı, her şek**e benim onu istediğim gibi, o da beni istiyordu.. Sonra önüme çöktü ve gözlerimin içine bakarak tek seferde tamamını ağzına aldı, bu müthiş birşeydi.. Birkaç dakika olağanüstü bir oral seskten sonra yatağa uzandı ve bacaklarını aralayarak hadi dedi, başımı o tatlı kadınlığına yaklaştırırken, içime girsene dedi ama o beni yeterince çıldırtmıştı ve sanırım çıldırtma sırası bendeydi, onu dinlemeyerek hemen o etli sıcak ve ıslak amcığını dudaklarımla buluşturdum.. O boşalana kadar da devam ettim, defalarca yalvarmıştı o sırada, sik artık ne olur sik diye.. O boşaldıktan sonra yanına doğru uzanıp göğüslerini yalamaya başladım, sonra doğrulup anneciğim seni nasıl sikmemi istersin şimdi dedim.. Annen değil miyim nasıl istiyorsan öyle sik dedi.. Bu beni daha da fazla azdırmıştı.. Başka bir pozisyon için zaman kaybetmeyi bile göze alamayarak hemen bacaklarının arasında yerimi aldım ve o ıslak amcığının dudaklarına birak kez sürtündükten sonra hemen içine girdim.. Sıcacıksın anneciğimm.. harikasın, diyerek sikmeye başladım, sikerken kendini daha fazla bana verebilmek için elleriyle yatağın demirlerinden tutunarak güç alıyordu ve o koskoca göğüsleri gelişigüzel sallanıyordu, gözlerimiz birbirinden ayrılmıyordu hiç ve yıllarca hayallerimi süsleyen kadını gözlerinin içine baka baka istediğim gibi sikebiliyordum. Bu benim için inanılmaz bir hazdı.. Nasıl anneciğim hoşuna gidiyor mu ? Güzel sikebiliyor muyum seni ? Harikasın oğlum sik sik sadece sik.... Kesik kesik inlemeleriyle tekrar boşaldı.. Bir süre dinlenmek istedi öylece yatıyorduk, sonra bugün seni çok yordum şimdi de sıra bende dedi ve yüzü bana dönük şekilde üzerime çıktı, sikimi eliyle tutarak kendisi o vazgeçemediğim amcığına hizalayarak yavaşça içine almaya başladı ve o kadar hızlandı ki kendimi tutamadım, boşalıcam ben dedim.. Boşal içime şimdi birşey olmaz dedi, ve o hızlı hızlı sikimi içine alırken birdenbire içine boşalmaya başladım, hiç o kadar fazla boşaldığımı hatırlamıyorum, sanki her oturuşunda içine fışkırtıyordum, bana mı öyle geliyor diye düşünürken, ne çok boşaldın sen öyle dedi.. çok hoşuma gitmişti, boşalmama rağmen inmedi ve Fatma teyze de olduğu gibi devam etti, son olarak oğluyla onu gördüğüm pozisyonu istedim, ve bu şekilde söyledim, oğlun seni sikerken nasıl duruyordun önünde, hatırladın mı ? Seni şimdi öyle sikmek istiyorum dedim.. Hiç zaman kaybetmeden istediğim pozisyonu aldı fakat benim de aklımı başımdan aldı bu hatun kadınlığını kullanmayı o kadar iyi biliyordu ki.. Önüme geçip domaldı, düşünsenize koskoca dışa çıkıntılı ve yuvarlak hatlı kalçalar, beli kalçasına göre çok ince, başını yatağa dayamış elleri de başının hizasında, göğüsleri ağırlığından ezilerek yanlardan taşmış, zaten ince olan belini bir de aşağı doğru çekmiş, pürüzsüz ve bembeyaz teninden bahsetmeyeyim bile ve o şekilde benim onu sikmemi bekliyodu, bırakın sikmeyi sanırım izlerken bile boşalabilirdim.. Ellerimi beline doğru götürdüm, beliyle kalçası arasından sıkıca kavrayarak daha da sertleşemeyecek sikimi o tatlı amcığına dayadım ve yavaşça içine girdim, tamamını sokunca o sıcaklığı iyice hissedebilmek için bir süre içinde kaldım, sonra gitgide hızlanmaya başladım, o kadar güzel inliyordu ki sesi hala kulaklarımda, sen ne tatlı bi çocuksun, ne güzel sikiyosun öyle anneni, her zaman sikecek misin, senin o tatlı sikini bırakamam ben diyerek inlemeye devam etti ve aynı şekilde ben de onu çıldırttım, offf anneciğim ne kadar da sıcak, ıslak, dolgun ve daracık bir amcığın var öyle buna bayılıyorum, hele kendini kasarak sikimi amcığında sıkmanı çok seviyorum, anneciğim seni her zaman sikmek istiyorum derken, ikimiz de aynı anda boşalıp yatağa yığıldık, harikaydın oğlum az dinlenelim öbür türlü de yap olur mu dedi.. Tanrım aklımı yitirmek üzereydim resmen bir güne bu kadar zevk çok fazlaydı, defalarca boşalmıştık fakat şimdi de arkasından sikmemi istiyodu, bir süre dinlendikten sonra parmaklarımı amcığında ıslatarak arkasını zorlamaya başladım, girebileceğimi düşündüğüm anda da sikimi ağzına dayayarak, hadi anneciğim birazcık ıslatsana onu şimdi götünü sikicem dedim, birazcık ıslat isteğim, boğazına kadar sokup, dudaklarını sikimin köküne kenetlemesiyle sonuçlanmıştı yine harika yapıyordu bunu ve bir süre daha devam etti, anneciğim gireyim mi artık dedim, eliyle sikimi kökünden kavrayarak '' eğer ağzımdan kurtarabilirsen gir'' dedi ve tekrar ağzına almaya başladı, bir süre sonra az miktarda da olsa yine boşaldım ama ağzından çıkarmadı, sonra hadi şimdi gir dedi, bu kez yüzüstü yatağa uzanmıstı ben de üzerine uzandım ama kalçası o kadar büyük olunca o deliği bulup girmek zorlaşıyordu, belinden tutarak biraz kaldırdım ve sikimin başını o daracık götüne soktum ve onu tamamen yatağa bastırdım sadece kalçasını havada tutuyordu, ellerimle kalçasının üzerinden sıkıca kavrayarak arkasında gidip gelmeye başladım, tempomuz harikaydı, içine girerken kendini serbest bırakıyor, çıkarken zaten daracık olan götünü daha da çok sıkıyordu, çok fazla boşaldığım için uzun süre devam ettm ama artık gücüm kalmamıştı, son kez tamamını sokup içine boşaldım ve üzerine yığılıp kaldım.. Bir süre sessiz kaldık, sonra hoşuna gitti mi diye sordu, tabii ki yıllardır hayalimdi dedim.. Güldü ve artık gerçek ne zaman istersen seninim ama aramızda sır dedi, tabii ki dedim..O günden sonra haftada ortalama 2 kez birlikte olmaya devam ettik, bu ilişki birkaç yıl daha sürdü ve onların şehirdışına taşınmalarıyla son buldu ve o zamandan beridir hala olgun kadınlardan hoşlanıyorum, özellikle bu şekilde role playing aklımı başımdan alıyor..