PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Babamın Arkadaşı

admin
14 Kasım 2020, 16:03
Babamın ArkadaşıŞu an 29 yaşımdayım, 7 sene önce yaşadığım ve ilk olan bu olayı sizlerle paylaşmaşmak istedim, üniversite tatile girmişti, önce izmire gidip oradaki arkadaşlarla kafa dağıttım gezdim tozdum, konu hep kızlardı tabiki ;) 22 yaşıma kadar bişiler yaşamıştım ama hep tam işte seks budur dediğim bi ilişkim olmamıştı. 2 Haftalığına 3 arkadaş İstanbula geçtik, ama tabiki öğrenci olduğumuzdan para sıkıntısı çekiyorduk, gezer tozar ve o gece kimin akrabasının evi müsaitse onlarda kalırdık, Arkadaşlarım izmire döndüler bende ankaraya dönecektim, ancak istanbulun tadını bırakmak istemiyordum, 2 gün daha gezip sonra dönerim diye düşündüm, Aileme bilgi vermek için aradım, babamda bir arkadaşının telefonunu verdi, herhangi bi sıkıntı olursa ara dedi, ilk günümde taksim beşiktaş yıldız heryeri gezdim, yoruldum cafeye oturdum, akşam için tek olduğumdan planım yoktu, aklıma babamın arkadaşı Necati amcayı aramak geldi, Daha önce ankarada 2-3 defa görüşmüştük ofiste, çok sevindi aradığıma, yalnız olup olmadığımı sordu, konuştuk, taksim girişten beni alacağını kaybolmamamı istedi, akşam 7 gibi arabası ile aldı beni, yemek yedik güzel bir restaurantta, eşide eşlik etti bize, kalacak yerim olup olmadığını sordu, şimdilik yok dedim, evlerinde misafir etmek istediler, kabul ettim, Ancak yemek boyunca eşi hilal hanımdan gözlerimi alamadım, 2 büyük rakı içmiştik, ben hilal hanımı dansa kaldırdım, alkolünde etkisiyle birbimize çok yakın ve samimi dans ediyorduk, bir yandan sohbet kızlara istanbula geldi, çok dikkatli olmamı söyledi, istanbul kızlarına karşı, ayakta severler seni dedi, bende şu anki gibimi dedim, gülüştük ve popomu sıktı, içimden tamam hilal hanımla bişiler yaşarız diye planlar kuruyordum. Restauranttan çıkıp eve geçtik, güzel bahçeli bir villada oturuyorlardı. 1 er kadeh viski içip sohbet ettik, hilal hanım üzerini değiştirip geldiğinde, kesin odama bu gece gelir ve sevişiriz diye düşündüm,Beni misafir odasına yerleştirdiler, iyi uykular faslından sonra ışıklar teker teker söndü. aradan 10-15 dk geçtikten sonta bahçeden bağrışma sesleri geldi 1-2 dk. bende kalkıp alt salona gittim bişimi var acaba diye, kimse yoktu, camın kenarında Necati amca bornuzu üzerinde dışarı bakıyordu. Ne oldu diye sordum, bilmem göremedim bişi dedi, Uykum kaçtı dedi, 1 kadeh daha viski içelimmi dedi evet dedim, mutfaktaki bistroya oturduk bende altımda şort üzerim çıplak, Necati amcada saten bir bornoz vardı, Hoş çekici biriydi, atletik sayılır, kadehleri yudumlarken bar taburelerimizde yanyana oturuyorduk, bir ara offf dedi arkasına doğru gerindi, kasık aralarına kadar bornoz açılmıştı ve aletinin başı direk gözüme çarptı, mor renkte ve iri bir başı vardı, yüzümü diğer tarafa çevirdim. yorgunsan tutmayım yat istersen dedi ve boynuma sağ kolu ile hafifçe masaj yapar gibi yaptı, irkildim. Mor başlı aletini görmiş olmamın utangaçlığı ile " ıı ıı " dedim. bende yorgun değilim dedi ve bir anda dudaklarını boynumda hissettim, bişi diyemiyordum, cesaret aldı bundan bence ve devam etti boynumdan öpmeye, sol eli ilede göğüs uçlarımı sıkıyordu, 30 sn kadar öptü yaladı boynumu sonra elimi tutup sikine götürdü, benimkinden büyüktü, ve sertti, oynattı parmaklarımla sikini, ayağa kaltı arkama geçip parmaklarını emdirdi, sonra kaldırdı beni ve salondaki büyük banyoya götürdü, kapıyı kilitleyip ışığı söndürdü, ben bişi diyemiyordum, misafirdim, karşılık vermem gerek diye düşünüyordum, ama ilerisi olmaz diye düşündüm, şortumu indirip diz çkötü ve sikimi yalamaya başladı, çok güzeldi bu, kızlardan daha farklı bir zevk veriyordu yalarken, doğruldu, sikini elime verdi, başımdan tutarak aşağı bastırıp ağzıma dayadı, önce başını aldım ağzıma nefes alıp vermelerim hızlanmış ve hoşuma gitmeye başladı. başımdan bastırarak 10 dk yalattı ayakta bana, sonra küvetin yanında götürdü beni bir bacağımı yukarı kaldırıp deliğimi yaladı ve parmağıyla açmaya çalıştı ama çok dardı, 2 parmağını soktu ve inlemeye başlamıştım, deliğime krem sürüp sikini dayadı, artık zevk alıyor ve istiyordum, ama nasıl bi zevk alacağımı hiç bilmeyerek, başını soktuğunda bacaklarım kasıldı, vücudum titremeye ve inanılmaz bir acı hissi duydum, yavaşça girip çıkmaya başladı, 4-5 dk sonra bende acı yerine zevk almaya başlamıştım, beni yere doggy pozisyonunda yatırıp 10 dk daha devam etti ve belime boynuma boşaldı, çok tatlısın tşk ederim diyip üzerimden kalktı ve bende ses soluk yok, saten bornozunu giydi ve tam kapıdan çıkarken hilal hanım kapıda bizi görmüştü, ve " yuhhh " deyip yukarı odasına çıktı, ben 5 dk daha banyoda kalıp duş alıp odama gittim ve sabah hiç bişi olmamış gibi kahvaltı hazırlamışlardı ve ettik, ancak hiç konuşulmuyordu mecbur kalınmadıkça, Necati amca çıktı işe gitmek için, bende ondan sonra çıkıp ankaraya dönmeyi düşündüm, ancak hilal hanım herşeyi açıkladı bana, dün akşam restaurantta iddaaya girmişler benim için, kim sahip olur diye, Necati amca kazanmıştı, Tabi hilal hanım akşam 4 e kadar güzel bir muhabbetimiz oldu, onuda daha sonra anlatacağım, Sevgilerimle, Hep zevk içinde kalın....