PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Babaannem

admin
14 Kasım 2020, 16:03
Babaannem(foto temsili)Üniversitede ilk yılımın kış tatilinde babamla 10 günlüğüne köye gelmiştik bu arada babam da dedemi doktor kontrolüne götürecekti. Hastane farklı ilçedeydi bu yüzden 2 gece bi akrabada kalacaklardı. Ben de bu sürede babanneme göz kulak olacaktım çünkü babaannem şeker hastalığı yüzünden alzaymır gibi bi hastalığı başlamıştı ve hafıza kaybı yaşıyordu. Kişileri karıştırıyordu beni sıklıkla en küçük oğlu sanıyordu veya herhangi biri. Kim olduğumu söylemeden pek anlayamıyordu. Babaannem yaklaşık 60 yaşındaydı, ama gayet dinçti kendi işlerini kendisi görebiliyordu ama hafızası pek iyi değildi. Bunun dışında, vücudu beni pek cezbetmese de memeleri büyük olduğu için göğüsleri ilgimi çekerdi. Arada şaka yollu karambolde memelerini ellemeye hatta sıkmaya çalışırdım zaten büyük olduğu ve sütyen de takmadığı için çok zor olmazdı. Dediğim gibi babaanneme doğrudan bir ilgim yoktu. Herşey bu iki günlük süreçte gerçekleşti. Normalde babamla ben ayrı odada yatardık. Babamların gittiği günün akşamı yatmaya geçeceğimiz zaman babaannem bana "iki farklı oda da soba yakmaya gerek yok dedenin yerine yat" dedi. Dedemle babaannem büyük divanda birlikte yatarlardı. Normalde divan büyük fakat tek yorganla yattığımız için baya yakındık. Babaannem bana arkası dönük sızmaya başlayınca biraz daha yaklaşıp sarıldım. Memelerini okşamaya çalışıyordum. İyice sokuldum, sikim artık götüne değiyordu. Hem memelerini okşayarak hem iyice sarılarak kaşık pozisyonuna geldim, yavaştan boşalıyordum ki babaannem kımıldandı ve memelerindeki ellerimi tuttu. Ellerim göğsündeydi ve benim ellerimin üstünde de onun elleri vardı. Bu şekilde boşaldım ve uyudum. Sabah olunca aklıma beni dedem sanmış olabileceği geldi. Belki de uyanmıştı ama dedem sanıp devam etmişti. Tüm gün bu fikir aklımı meşgul etti. Akşamı iple çektim. Bunu anlamak için biraz daha ilerletecektim kendimi, hatta gerekirse donunu indirip bir şekilde girmeye çalışırım diye kendimi motive ediyordum. Artık bende ipler kopmuştu, girerken zorlanırım diye krem aranmaya bile başlamıştım ancak bulamadım. yanıma sıvı sabun aldım. Akşam olmuştu. Yine kaşık pozisyonuna kadar geldim. Önce kendi boxerımı falan çıkarttım. Bi an kafayı sıyırmış olabileceğimi düşündüm öyle ki beynim karıncalanıyordu. Bunun heyecandan olduğunu düşünüp sakinleşip tekrar odaklandım. Önce atletini donundan ayırdım ve elimi hafifçe kazağının içerisinden memelerine uzattım. Memeleri çok yumuşaktı sabah kadar sıkabilirdim. O an sikim mermi gibiydi, daha önce hiç böyle olmamıştı. Sikimi hareket bile ettiremiyordum hatta babaannemin götüne değmesin diye kendimi mecburen geri çektim biraz. En kritik yere gelmiştim artık donunu indirmem gerekiyordu. Ancak ben uyanık olup olmadığını anlayamıyordum. Donunu indirmeden önce uyanması ve beni dedem sanmasını istiyordum yoksa bir aile faciasına dönüşebilirdi. Biraz daha kıpırdandım onu rahatsız etmeye çalıştım uyanıklık emaresi almalıydım. Ve bu emare geldi yine önceki gibi ama bu sefer sıkıca kıstırdı koltuğunun altına elimi. Bir an ne yapacağımı bilemedim ve beklemeye koyuldum. Sonra hemen kolunu tekrar hareket ettirince kolumu donunu indirmek için kurtardım. Elimi belindeki lastiklere uzattım lastikler pek sıkı değildi. Kolayca elimi donunun içine soktum elime biraz kıl geldi. Elimi geri çekip donunu indirmeye çalıştım bi şalvar gib uzun don bi de kısa don vardı. Yavaşca sıyırdım donlarının bir yanını sonra biraz daha yaklaşıp yatakla sıkışan kısımları kurtardım donunun. Dizinin altına kadar çektim sonra yaklaştım. Kalbim yerinden fırlayacak gibi atıyordu. Yine kaşık pozisyonunda biraz sürttüm sikimi. İyice sürtünmeye başlamıştım kalçalarına. Girebilmem için üstteki bacağını biraz kaldırmam gerekiyordu. Bi elimle üstteki bacağını hafifçe kaldırmaya başladım. Devamını kendisi getirdi bacağını ayırdı. O an gerçekten uyanık olduğunu anladığımda daha da heyecan yaptım ellerim titremeye başladı. Sikimi amına doğru getiriyodum ama deliği bulamıyodum. Boşalmaya iyice yaklaşmıştım artık dayanamıyordum ki babaannem sikimi tuttu kendisi sokmaya çalıştı. Babannemin sikimi tutmasıyla çok fena boşaldım her yer döl oldu. Girebildim mi emin değilim. Bir sıcaklık hissettim ama belki de sadece başı girmişti. Hemen yorganın altından donlarını yukarı çektim. kendi tarafıma dönüp babaannemin uyumasını bekledim. O an kendimi çok kötü hissettim. Kendimden çok büyük tiksinti duymaya başladım. Sabah babaannemin hareketlerinde bir gariplik yoktu. Ama ben çok kötü hissediyordum kendimi. Babamlar da geldi o gün her şey normal bir şekilde devam etti. Artık kalan ömrümü bu kötü hisle yaşıyorum...