PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne Resim Çektim Be

admin
02 Mayıs 2024, 20:03
Selamlar ben mersinden mustafa. Size başımdan geçen bir olayıı anlatacagım. Babamın fotograf stüdyosu var, ben de sürekli babamın yanına takılıyorum. Mersinde yazın o pişirici sıcagında babamlar yayladaydı ve dükkana ben bakıyordum. Emine adında 17 yaşında bir kız vardı (bu arada benim yaşımda 17) kız geçerken sürekli kızı süzüyordum ve onun koca götünü sikmek için can atıyordum. Çok tatlı dudakları ve inanılmaz tatlı bir gülüşü vardı. Emine geçerken dükkana girdi ve tatlı bir gülümsemeden sonra fotograf çektirmek istediğini söyledi. Üstünde kısacık mini etek ve askılı bir bluz vardı. Sütyen giymediği için memelerinin uçları belli oluyordu. Içeri geçtik ve emineye poz verdirmeye çalışıyordum öyle oturmuştu ki eteginin altından simsiyah kilotu görünüyordu. Çıldırmıştım artık dayanamıyacagımı anladım ve yavaşça işe koyulmaya başladım. Poz verdirirken gögüslerine dokanıyordum yan oturması için bacaklarına dokunuyordum. Belliki hoşuna gidiyordu. O zaman niyetinin fotograf çektirmek değilde benle tanışmak oldugunu anladım. Ve konuşmaya başladım. 10-15 Dakika konuştuktan sonra eminenin güzel dudaklarına yumuldum. Kamerayı kurmuştum?Artık gözüm dönmüştü. Bluzunu çıkardım ve gögüslerin yalamaya başladım. Artık oda dayanamıyordu benim üzerimi soydu ve başladık işe. O gün bi bok yiyemedim sadece sevişmekle kaldı iş. Ama artık kızla samimiyeti kurmuştum ve çıkmaya başlamıştık. Bir hafta sonra bunu bizim eve çagırdım ve kamerayı kurmuştum. Bunun üzerini çıkardım ve sevişmeye başladık. Agzına uzun bir süre verdikten sonra gögüslerinin üzerine boşaldım ve o güzel götünü sikmek istiyordum istediğime oldu. Yarragımı daracık götüne dayadım ama daha önce hiç yapmamıştı ve korkuyordu ee herşeyin bir ilki vardır dedim ve yüklendim. Gözlerinden yaşlar geliyordu ve tiz çıglıklar atıyordu. Bundan sonra her hafta bunu sikmeye başladım. Artık her istediğimi yapmaya başladı. Kimi zaman benim yerime yakın arkadaşlarımla beraber olmayı bile kabul ediyordu. Bu arada kızın 3-4 kasetlik görüntüleri var elimde. Isteyenlere fotografları gönderebilirim ve belkide sizede siktiririm? ;-)Gönderen: Mustafa Picpinar