PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : suç ve ceza -1

admin
03 Kasım 2020, 14:55
suç ve ceza -1merhaba.. farklı bir tarzla yazdım. umarım beğenirsiniz.. a= avukat B= benim... iyi okumalar..Kerim yılmaaaazz.. avukatın geldi. Hazırlan diye bağırdı gardiyan. Avukat mı? Benin avukatım yok ki. Barodan yollanmıştır dedi alt ranzamdaki idamlık. Seni ipten alacak belki tahliye olursun haa? Haha haaa? elimde bir şey olsa ona da saplardım. Ha iki olmuş ha üç ne fark ederki..Demir kapıların şaklamalarından sonra görüşme odasına soktular. İki haftadır koğuştan çıkmadığım için garip gelmişti bana. Uzun boylu zayıf ince boyunlu güzel ve çok genç bi avukat gelmişti. Heyecanla titreyen elini uzattı.A- Merhaba.. ben elif yüce. Barodan sizin için tahsis edilmiş avukatım.B- Ben avukat falan istemedim. Savunacak ve anlatacak bir şeyim yokA- Bakın kerim bey..ben savunsam da savunmasam da müebbet alacaksınız. Ama savunmak sizi açıklamak halk arasındaki itibarınız ve ceza evindeki süreçte sizin lehinize olacak. B- Nasıl bir gavat olduğumu mu anlatıcam?A- Estağfurullah.. kerim bey bu benim ilk ceza davam. Bana da yardımcı olun. İlk davamda sanığıma iki kez ağırlaştırılmış müebbet aldırmak istemem. Siz anlatın bana en baştan. Mahkeme sürecini sonra düşünelim.Uzun bi sessizlik oldu. Genç avukat heyecanla beni bekliyordu. Çantasından kayıt cihazını çıkardı. a- Hadi lütfen.bana ve kendinize bir fırsat verin.b- Tamam. Başlıyorum?5 sene önce tanıştık Zeynep le. Uzun boylu güzel yüzlü kapalı bir genç kızdı. Ailesiyle sahip olduğum beyaz eşya mağazasına geldiler. Görür görmez aşık olmuştum. Bir süre sonra tanıştık. Kısa sürede kaynaşıp 6 ay içinde de evlendik. Zeynep gösterişi ve zenginliği çok seviyordu. Düğün öncesi ve sonrası ne istediyse aldım. Harika ve gösterişli bir düğünümüz oldu. İlk erkeğiydi Zeynep. Benimde yaşım çok büyük değildi. Çok fazla cinsel tecrübem yoktu. Her şeyi beraber öğrenmiş güzel bir hayatımız vardı.Bir istediği iki olmaz eli sıcak sudan soğuk suya girmezdi. Akşam eve gittiğimde beni iyi karşılar yatakta çok mutlu ederdi. Ta ki değirmenin suyu kesilene kadar.a- Değirmenin suyu derken?b- İşlerimiz kötü gitmeye başladı. Bunula beraber zeynebin bitmez bilmeyen istekleri beni git gide dibe çekti. Aldığım krediler borçlar derken mağazayı kapatmak zorunda kaldım. Tabi zeynebin bana saygısı kalmadı. Asık suratla karşılıyor yanıma yanaşmıyordu. Sevişmelerimiz ayda 1-2 ye düştü.Sonra bir arkadaşımın yanında maaşlı işe girdim. Ama yetmedi. Durumumuz gittikçe kötüye gitti.A- Peki eşiniz çalışmadı mı? Size yardım amaçlı?B- Çalıştı..çalıştı amane olduysa ondan sonra başladı?A- Ne oldu ondan sonra?B- Eşim evimizin yakınlarında bir tekstil atölyesinde çalışmaya başladı. İhracat yapan büyük bir firmaydı. İlk önce sabah 8 akşam 5 çalışmaya başladı. Bende arkadaşımın yanından çıkmak zorunda kaldım. Anlayacağınız işsizdim. Artık evin geçim kaynağı zeynebin maaşıydı.Zaten kötü olan aramız gittikçe açıldı. Zeynep artık yüzüme bile bakmıyordu. Ben ev işlerini hallediyordum ama gün geçtikçe Zeynep te değişiklikler olmayabaşladı. Üstüne başına bakmaya başladı daha şık giyiniyordu. Benim psikolojik olarak erkeklik sıkıntım başladı. Sertleşemiyor seks düşünmüyordum. Zaten nasıl düşünücem. Yanaşsam bile Zeynep beni yanından uzaklaştırıyordu. Zamanla mesaiye kalmaya başladı. Önce arayıp akşam mesai var geç gelicem diyen Zeynep sonra işi mesaja en sonda haber vermemeye bile başladı. Kafasına göre akşamın geç saatlerinde geliyor bir şey yemden demeden arkasını dönüp yatıyordu. Bende hiçbir zaman ne bu mesai nerde kaldın demedim.. diyemedim?.Zeynep deki değişiklikler bununla da kalmadı. Kendine daha çok bakmaya ve para harcamaya başladı. Evimiz kira değildi ev masrafı minimum düzeydeydi ama bunları nerden alıyorduki?a- Hiç sormadınız mı?b- Sordum elif hanım. İndirim vardı, seri sonu arkadaşın hediyesi gibi cevaplarla geçiştiryiordu. Ama şu bir gerçekti ki Zeynep mutlu olmaya başlamıştı. Yüzü gülüyordu ve bu bile bana yetiyordu. Tek istediğim eski günlerimize geri dönmekti. Avukat hanım sizinle açık konuşabilir miyim?A- Tabi kerim bey.. istediğinizgibi konuşun.. hatta açık olmanız savunma açısından daha iyidir.Bir sabah eşim duştan çıktı. Çok güzel bir iç çamaşırı giymişti. Saçlarını kabarttı. Türbanlı olmasına rağmen saçlarıyla uğraşması hoşuma gitmişti. Çok seksi bir çamaşır giydi. İçine ten rengi külotlu çoraplarını. Güzel bir parfüümde sıkınca arkadan yanaştım. Seni çoközledim karıcım. Çok güzelsin diyip sarılınca dirseği yedim. Çekil şurdan be dedi.. şimdi senle uğraşamayacağım. Mesai var bu gün. Zaten bi işe de yaradığın yok. Git çalışta üç beş kuruş getir. Utanmıyor musun bu yaşta karının eline bakmaaya. Gururum kırılmıştı. İş aramaya başladım. Dolaşırken zeynebin çalıştığı firmaya da uğradım. Ama çalışma yoktu. Bekçiye mesaiyi sordum. Ne mesaisi kardeşim. Kadir bey işleri düzenler mesai falan olmaz bu firmada diyince işin içinde başka işler olduğunu anladım. Ben zeynebin eşiyim diyince bekçi bıyık altından gülmeye başladı. Ne gülüyorsun diyip üstüne yürüyünce bekçiyle biraz kavga ettik. Çevredekiler ayırıken karın sürekli kadir beyin arabasında.. bana vuracağına karına sahip çık diyince yerin dibine girdim. Zeynebi aradım ama açmadı. Akşam geç bir saatte eve geldi. Nerdeydin dedim. Mesai vardı dedi. Yalan söyleme nerdeydin.. dolaştık arkadaşlarla? kadir beyin arabasıyla mı diyince Zeynep yüzüme bakakaldı. Yatıyosun dimi kaltak onunla sürtük orospu diye kavga etmeye başladık. Sonra da Zeynep patladı. Evet yatıyorum. Bu değirmenin suyu nerden geliyor zannediyorsun.. senin yapamadıklarını yapıyor beni mutlu ediyor. Genç yaşta erkeksi mi kalacaktım. Diyip herşeyi itiraf etti. Donakalmıştım. Ya onu öldürecektim yada kabul edecektimtim.a- Ve sizikinciyi seçtinizb- Evet. Ondan uzak kalacağıma bu şekilde yakında durmaya razıydım. Çünkü aşıktım zeynebe..