PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir eli yağda bir eli balda,

admin
30 Ekim 2020, 09:48
Bir eli yağda bir eli balda,Yılbaşı akşamı dışarıda kutlamaya karar verdik. O gece nişanlımın hoşlandığı bir kız ile karşılaştık ve nişanlım hiç konuşmadan elinden tutup gideceğimiz yöne doru çekip muhabbet etmeye başladılar. Alsancakta tanınan bir mekanın dışına oturduk . Özellikle ikisinin yan yana oturmasınıistedim ki kız kıza rahat mıncıklaşsınlar. Bir ara nişanlım ayağıyla hazır bekleyen penisime bastırdı. Sonra da kız arkadaşı ile kızlar tuvaletine gittiler. Masada bir tek benkalmıştım. Okuldan tanıdığım bir kız erkek arkadaşı ile geçiyordu ve selam verdim. Masaya davet ettim. Biraz muhabbet edip tuvalete çıktığımda negöreyim. Nişanlım kızlar tuvaletinin kapısında bir erasmus öğrencisi kız yakalamış ve onunla öpüşüyordu. Gülümseyip erkekler tuvaletine geçtim. Aşağı indiğimde kızarkadaşı ile arkadaşımın karşısına oturmuştu. Nişanlımı kız ile ortadamda olacak şekilde yanına oturdum. Arkadaşımla muhabbet ederken nişanlım belimden içeri elini gizlice sokarak popomu okşamaya başladı. Çok tahrik oldum ve sigarayı alırmış gibi yaparak hafif popomu kaldırdım ve yumurtalıklarımı yakaladı pantalonun içerisinden. O an anladım ki diğer eli de diğer kızın pantalonunun içerisindeydi. Bir eli yağda bir eli baldasuratında hınzır bir gülümseme ile çaktırmadan zevkten dudağını ısırıyordu. Bende bir yandan anlamasınlar diye arkaşlarımla muhabbet etmeye çalışıyordum. Saatler 12 yi gösterdiğinde arkaşım erkek arkadaşınıkolundan tutup sahile doğru gitmeye başladılar. Bir terslik olduğunu anladım bir de baktım nişanlım kız arkadaşı ile yanımda öpüşüyordu. Okuldan arkadaşımerkek arkadaşı için sakıncalı olduğunu düşündüğünden olsa gerek korkuyla kaçıyordu. Artık tek uzun bankta üç kişi oturuyorduk ve kız arkadaşım bir arkadaşıyla yalaşıyor bir benimle öpüşüyordu. Yıl başı çığlıkları ve o kalabalık arasında nişanlım bir elinde yağbir elinde bal yeni yıla giriyordu. Dayanamayıp onları tuvalete yolladım, rahat rahat sevişsinler yalaşsınlar istedim ancak benim için birkaç fotoğraf çekerlerse çok mutluolacağımı söyledim. Gitmişlerdi, penisim sınırlarını zorluyordu. Taş değil granit olmuştu. Pantolonun üzerinden sanki içime bir dinamit saklamışım gibiaşağı iniyordu. Uzun parlamentimden bir tane çıkarıp boyuna baktım 2 sigaraya yaklaşmıştı yani 20 cm ye ramak kalmıştı neredeyse 18 cm olmuştu. 15-16 cmden daha uzun görmediğim penisim şaha kalkmıştı . Bacak bacak üzerine atıp bacaklarımın arasında sıkıştırıp sessiz sessiz inliyor ve yaktığımsigaramın dumanları arasından geçenli izliyor ve kendimi farklı bir haz içerisinde hissediyordum. Tuvalletten 20 dksonra indiler ve yüzlerinde tebessüm el ele karşımaoturdular. Mekandan sıkılmış yeni mekana bakarken 1888'e girdik. Yer bulmak için kız önden yürüyordum arkama nişanlım ve kız arkadaşı el ele tutuşmış öpüşüyorlardı. Mekan sahipleri bana bakıyor bende istemsiz olarak gülümseyip selam veriyordum. İnsanların bakışları öfkeli ve kıskançlık doluydu. Kızlar erkek arkadaşlarına sıkaca sarılıp uzaklaştıyorlardı. Rahatsızlık verdiğimizi hissedip mekandan ayrıldık. Arkadaşı gitmesi gerektiğini söyledi ve bizde yeni evimize gittik. Nişanlım çok azmıştı ve bani bir ata binermiş gibi saatlerce sürdü. En güzel yılbaşımdı.