PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dilek Teyzem-3

admin
30 Ekim 2020, 09:48
Dilek Teyzem-3Kapının vurulma sesiyle uyandık. Birbirimize baktık aniden yataktan fırlayıp kıyafetleri aradım hepsi ayri yerde kimi yatağın kenarında kimi altına girmiş zorla buldum teyzemde üstünü giyindi kapıya koştu. Annemdir diye düşünüyordum benim yatacağım odaya girmeden koridorda bekliyordum annemse içeri girerse odaya kaçabilirdim hemen girmezse konuşma seslerini duyabilirdim. Kapi açıldı gelen annemdi. Dilek uyuyomuydunuz- ya evet abla uyumuş kalmışız olsun olsun bir işiniz yok ya ben markete gidecektim bir ihtiyacınız varmı diye soracaktım - hee yok abla sağol tamam dilekcigim hadi görüşürüz Annem gitmişti ama benim korku seviyem kendine gelemiyordu e kolaymiydi böyle yakalansaydık nolurdu. Apar topar odaya girip üstümü giyindim. Ardından salona geçtim. Teyzem salonda oturuyordu yanına gittim oturdum bir süre bırak konuşmayı hareket dahi etmedik. Dedim bu böyle olmaz ellerini tuttum gözlerime baktı içinde hem korku hem de heyecan görüyordum iç çekmeye başladı. Ben de o sıra daha da yaklaştım dudaklarını öpmeye başladım sakin ve yavaş şekilde öpüşüyorduk tadını çıkara çıkara gece yaşananlardan sonra hiç konuşmamıştık hâlâ konuşmuyor yiyisiyorduk. Uzun uzun öptüm onu kanepede otururken kucağıma çıktı elleriyle yüzümü tutuyor ara ara önüne düşen saçlarını arkaya atıyordu ben ellerimi heryerinde gezdiriyordum göğüslerinde belinde kalçasında bacaklarında daha sonra gözlerime baktı bana sarıldı kendini bana bırakmıştı ben boynunu öpmeye başladım kulağına doğru geldim yalayarak fısıltıyla "sen benimsin artık bundan böyle" dedim. Yüzündeki gülümsemeyi unutamıyorum elleriyle saçlarımı okşadı yüzümde gezdirdi dudaklarıma yaklaşarak "istesem de artık karşı koyamam " dedi ve öpücük kondurdu. Kucağımdan kalktı ve kahvaltı yapalım canım diyerek mutfağa geçti. Peşinden gittim hemen beraber hazırlıyorduk masayı. Fakat ara ara beline sarılıyor öpüyor saçlarını kokluyor oynuyordum gülüyor eğleniyorduk beraber o kadar uyumluydukki sanki evliyiz o derece. Kahvaltı yaptıktan sonra annem de gelmişti. Bizim eve indik onlar salonda otururken ben odamda ders çalışmaya çalışıyordum kafa mı veremiyordum ki hâlâ teyzemdeydi aklım. Bir ara tuvalete giderken duydum. Annem teyzeme hayırdır kızım iki güç gündür keyfin yoktu ama bugün baya neşelisin- hayır abla hayır bundan sonra hep böyle mutlu olucam Teyzem yaşadığımız şeylerden mutluydu. Akşam olmuştu babam gelmişti yemekler yendi falan babam beni çağırdı önemli birşey söylicem dedi hayırdır baba diyerek yanına gittim oğlum bir karar verdik annenle Anneme döndüm şaşkın şaşkın noluyor lan dedim içimden teyzemde anlamamış bana bakıyordu - ne kararı baba merak etme olum iyi bişey ben arabayı yanıma alıyorum bazen evde de ihtiyaç olur e sende genç adamsın bir araba da sana alalım artık - baba baba sen gerçekten mi Atladım babamın üstüne dur oğlum demeye kalmadan sarıldım sagollar teşekkürler falan. Teyzem mutfağa gitti peşinden gittim bende arkasından sarıldım sikimi götüne bastırdım elimi belinde gezdiriyorum ve boynunu öpüyordum dur emre napıyorsun - sence yapma emre ablam eniştem içerde görecekler şimdi - umrumda değil tek düşündüğüm sensin Gülerek kurtuldu benden yukarı çıkıcam bahane bul bu gece benle kal dedi tamam dedim. Teyzem bir saat sonra evine çıktı beş dk sonra da anneme gittim anne bir süre ben teyzemle kalayım diyorum kadının keyfi yok ya bu aralar- olur oğlum iyi diyosun tek kalıyor o da napsın yalnızlık zor tamam o zaman anne yukarı çıkıyorum ben Bu konuşmadan sonra duşa girdim hızlıca giyindim çıktım yukarı kapida teyzem bana geç kaldın. Dedi tek kaşını kaldırarak - merak etme canım geldim Içeri geçer geçmez dudaklarıma atladı. Öyle öpüyordu ki dudaklarım da acı hissediyordum ısırıyordu. Zor aldım onu dedim sakin ol gece uzun ben sana yapacağımı biliyorum dedim Gülerek ne yapacaksın ki . Aldım kucağıma götürdüm yatak odasına sırt üstü yatırdım beni kendine çekiyordu ellerini tuttum bana dokunmucaksin dedim cebimden çıkardığım kravatla ellerini bağladım arkadan hem sirt üstü yatıyor hem de elleri arkadan bağlı bana artik dokunamazdı dolabını açtım gözlerini bağlamak için birşey arıyordum şal buldum gözlerini bağladım aynı zamanda karşımda çıplak bir şekilde duruyordu iki dakika bekle dedim " emre ne yapiyorsun nereye gidiyorsun bu halde mi bırakacaksın beni dedi " mutfağa geçtim ona yapacağımı çok iyi biliyordum buzluktan buz aldım bir kaç tane tabağa koyup yanina gittim. " gelmiceksin sandım" dedi merak etme bundan sonra hep yanındayım dedim. Buzu ağzıma aldım boynunda gezdirmeye başladım bir an irkildi buzun tenine değmesiyle " sakin ol bebeğim kendini sıkma " dedim daha elimle memelerinin uçlarına doğru götürdüm buzu hâlâ irkiliyordu ona bak canım bu bir oyun irkilmeye kendini çekmeye kaçırmaya devam edersen seni asla çözmem eğer rahat bırakırsan normal haline dönersin - emre ne yapıyorsan yapmaya devam et Güldüm dudaklarina öpücük kondurup devam ettim buzun tenine verdiği soğukluğa alışmıştı artık göbeğinde gezdiriyordum buzu zorla tutuyor inliyordu hem buz hem ben teninde geziyorduk daha sonra uslu durdun ellerini çözüyorum - tamam Ellerini çözdüm bana sarılıyordu hayir dedim bana dokunabilirsin dedimmi diye sordum bu onu hem daha azdırıyor hem de kızdırıyordu onunda beni hissetmek istediğine eminim. Ardından amina indim başladım yalamaya kana susamiş vampir gibi amini emiyor yalıyor parmakliyordum artık inlemesinin şiddeti çok artmıştı. Sessiz ol diyordum kendini zor tutuyordu. Daha fazla dayanamadı orgazm oldu ama hala bana dokunamıyordu bundan zevk alıyordum çıldırıyordu çünkü sonra gözüne bağladiğim şalı çıkardım öpmeye başladı beni kendine çekti " hayır bana dokunamazsın " daha da çıldırıyordu daha hızlı soluyordu artık bir elimle amını okşuyor aynı zamanda memelerini bütün vücudunu öpüyordum bana dokunamamanin verdiği sinirle yatak çarşafını sıkıyordu parçalıyordu " artık dokunabilirsin" dememle benim üstüme çıkması bir oldu o kadar azmıştı ki korkmuştum " artık oyun sırası bende bu rus ruletini sen başlattın elimden çekeceğin var dedi" sırt üstü uzandım kazık gibi olan sikimi çıkardı başladı yalamaya hem yaliyor hem elleriyle tassağımla oynuyordu diliyle kafasına darbeler atıyordu tassaklarimi da yalamaya başlaması beni daha da azdiriyordu 7 8 dakika yaladiktan sonra daha fazla dayanamdım " bosalicam" dedim aldırış etmedi yalamaya devam ediyordu bir anda patladım ağzına boşaldım bir kısmını yutmustur daha sonra temizlemek için gitti banyoya geri geldi biraz yumuşamış olan sikimi tekrar ağzına almaya başladı " üzerime çık" dedim 69 pozisyonuna geldik. O güzel kalçalar amı karşımdaydı bir yandan amını yalıyor diğer yandan elimle göt deligiyle oynuyordum yavaş yavaş bir parmağımı soktum derin bir iç geçirdi inledi ben yaladıkça daha da kuduruyordu kalktı yüzünü bana dönüp kucağıma geldi sikimi amina yerleştirdi yavaş yavaş gidip geliyordu ben memelerini sıkıyor zevkten heryerim zonkluyordu teyzem gittikçe hızlandı öyle bir zıplıyor ki yatak sallanıyor sesler geliyor kırılacak sandım hem de şap şap diye sesler odada yankılanıyordu. Bir süre sonra yorulduğunu anladım. Aldim kucağımdan misyoner pozisyonuna geçtik sikimi amina bir anda sokmamla çığlığı bastı durdum dedim sakin ol yoksa yakalaniriz kafa salladı halinden belliydi konuşmaya gücü yoktu tekrar hızlandım sikmeye " sik emre parçala amımı kocamsın artık erkegimsin sik beni " diye inliyordu bir süre sonra hızlan dedi daha da hızlan dedi bosalcagini anladım içinden çıktım amina sürtüyordum " napıyorsun orospucocugu siksene " diye bağırdı ben inadına kudurtmak için bir anda köklüyor daha sonra amına surtuyordum sikimi baktım daha fazla bende dayanamıyorum vitesi artırdım hızlı git gellerden sonra kendimi tutacak mecalim kalmamıştı artık aynı anda boşaldık üstüne yığıldım kaldım nefes nefese kalmıştık daha fazla o bunalmasın diye yanina doğru uzandım bana döndü gözleri kaymıştı resmen konuşacak kelime bulamıyordu ama bu halde bırakamazdım onu terden sırılsıklam olmuştuk kucağıma alıp banyoya götürdüm yikandik yatağa geri geldik dur dedi çarşafları değiştireyim ardindan öyle yattık yatağa çok mutlu olmuştu beni sevdiğini söylemeye başladı sanki ben bunu duymak istiyordum ondan kalbimin atışlarını heyecanımı hissettim ona doğru dönerek alnından öptüm gözlerine bakarak " bende seni seviyorum" dedim.Devam edecek