PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gizli Hayatlar - Evdeki Tehlike

admin
16 Ekim 2020, 23:54
Gizli Hayatlar - Evdeki TehlikeAdım Mert. Şu an 23 yaşındayım. Anlatacağım olay yaklaşık 5 sene önce oldu. İstanbul'un güzel semtlerinden birinde müstakil bir evde yaşıyorum. Annemle babam 6 sene önce boşanmış, annemle yaşayıp gidiyorduk. Annem yakında bir ana okulu işletiyordu, durumumuz rahattı. Babam da destek olurdu gerekirse. Evimizin müştemilatında Emine teyzeyle oğlu Mehmet oturuyordu. Ben 6 yaşındayken evimizde çalışmaya başlamıştı Emine teyze. Kocası 1 sene önce kan davasına kurban gidince oğlunu alıp İstanbul'a kaçmış, babam bir şekilde kendisini tanıyınca bizim eve almıştı. Allah için çalışkan kadındı. 18 yaşına geldiğimde Mehmet ile aynı okula gidiyorduk, tabi o burslu okuyordu. Hem zeki, hem de çok çalışkandı. Okuduğum Kolej, Mehmet'e kendi okullarında okuması için bildiğin maaş veriyorlardı. Okul için bilgi yarışmalarına katılıyor, daha şimdiden özel üniversitelerden teklif alıyordu. Benim aksime oldukça hırslıydı. Ben açıkçası biraz pısırık büyümüştüm, ailemin boşanması ve annemin dominant kişiliği yüzünden pasif kalıyordum biraz. Mehmet canı isterse gece 2'de çıkar dolaşır, ben ise izin almadan bir halt yiyemezdim. Annem Emine teyzeyi'de Mehmet'i de severdi, kollardı. Mehmet' in başarılı olmasını destekliyor, benim O'nun gerisinde kalmama ise bozuluyordu. Mehmet yaşadığı zor çocukluğun etkisiyle hem gözü kara, hem dediğim hırslıydı. Evde annesine her işte yardım eder, alışverişi görürdü. Ama okulda öğretmenlere bile kan kustururdu. Angarya tabir edilecek işleri kesinlikle yapmazdı. Hele yeni mezun öğretmenlere kök söktürürdü, olabilecek en zor soruları sorar rezil ederdi insanı. Kızlarla arası iyiydi benim aksime. Ben kıza yanaşana kadar ecel terleri dökerdim, Mehmet ise pek bir şey yapmasına gerek kalmadan kafalardı kızı. Duygusuz itin teki olduğu için de kızlara taviz vermez, okulun en gözde kızını kölesi yapabilirdi. Hayatımız böyle sürüp gidiyordu. Genelde akşam yemeklerini annemle yerdik, Mehmetler mutfak da yerdi. Annem boşanmanın etkisiyle daha sinirli bir yapıdaydı, canıma okuyordu. Mükemmeliyetçi yapısı yüzünden anlaşamıyorduk. Bir Cumartesi günü annem okula gitmiş, biz Mehmet'le deniz kenarına inmiştik. Aynı yaşta olmamıza rağmen benim abim gibi duruyordu, rahat 10 cm ve 20 kilo fark vardı aramızda. Sportif bir yapısı vardı ve sahilde kızların ilgisini çekiyordu gerçekten. Havadan sudan konuşuyorduk, en büyük arzusu annesini rahat yaşatmaktı. İyi bir üniversite okumayı planlıyordu, kızların peşinde koşarsam bunu yapamam diyordu. Ben standart olarak Annemden şikayetlere başlayınca güldü, yapacağın şey basit deyince nedir diye sordum. Ya Annenle babanı barıştır, ya da cici baba bul deyince kızdım Mehmet'e. Oğlum kızma, Annen daha 42 yaşında genç kızlara taş çıkartıyor. 6 yıldır yalnız, Onun da canı var deyince sinirlenip kalkmıştım. Annem hakkında ileri geri konuşmasına bozulmuştum. Ben kalkıp eve giderken kalkmamıştı bile. Pek sikine takmıyordu açıkçası beni. 5 dakika sonra paşa paşa dönmüştüm, başka arkadaşım yoktu. Mehmet okulda etkili bir isimdi, sayesinde kimse bulaşmazdı. Dostluğunu kaybetmeyi göze alamadım. Tekrar gelince güldü, kızma hemen dedi tekrar. Ben senin Annen de tek, Onun canı istemez mi deyince çattı kaşlarını. Benim annem köy kadını, senin annen gibi insan içinde değil. Hiç asılan yok mudur sanıyordun Mine teyzeye sanıyordun deyince hak vermiştim. Annem 170 boylarında koyu kestane saçlı, hakikaten taş gibi bir kadındı. Sevgili fikrine uzak olduğunu biliyordum. Hayatında birini istemiyordu ama arzularını karşılayamamasının Onu rahatsız ettiği fikrini kabul edilebilir bulmuştum. Mehmet gayet rahat bir şekilde bu sorunu ben çözerim istersen diyince boğazına sarılmıştım. Tabi Onun karşısında gücüm yetmezdi, savurup yere atmıştı. Olaydan iki hafta geçmiş Mehmet'le pek konuşmuyordum gerekmedikçe, O umursamaz takılıyordu. Cuma akşamı okuldan eve geldiğimizde daha annem gelmemiş mutfakta atıştırıyorduk. Nasıl dediğimi bilmiyorum ama Mehmet'e bence sallıyorsun demiştim. Neden deyince annemi kafalıyamazsın, yapacak olsa bile seninle yapmaz demiştim. Gülüp denemesi bedava, sonra ağlamak yok deyince kabul etmiştim. Açıkçası Mehmet'in annemi ayartabileceğine hem ihtimal vermiyor, hem de bu fikir heyecanımı yükseltiyordu.Nasıl tavlıycaksın deyince bekle görürsün demişti. Kafasına koyduğunu yapardı ama işi zordu. Okulda 17'lik kızları ayartmaya benzemezdi bu iş. Sonraki bir kaç gün Mehmet'in tavırlarında değişiklikler olmuştu. Özellikle annemin yanın da ağzını bıçak açmıyordu, keyifsizdi. Merak etmiştim ama bir şey yok deyip geçiştiriyordu. Annem de Mehemt'in halini bana sormuş, bilmiyorum deyince iyice merak etmişti. Hiç böyle davranmazdı. Bir Cuma akşamı Mehmet'i çağırmış, beni odama yollayıp rahatsız etmememi istemişti. Gider gibi yapıp Mutfağın kapı aralığından gözetlemeye başlamıştım. Annem Mehmet'e neyi olduğunu soruyor, Mehmet'ten ses çıkmıyordu. Mehmet neden sonra gözleri dolu bir şekilde nasıl anlatsam bilemiyorum Mine teyze deyince annem çekinme lütfen demişti. Geçen sınıfta çocuklar konuşuyordu. Çocuk penisinin 30 cm olduğunu, 25 cm altı penislerin bamya sayılacağını söyledi. Kimse beni beğenmez Mine teyze deyince şaşırmıştım. Annem şaşırmış, ne diyeceğini bilememişti. Mine teyze benimkinden 10 cm büyük çocuğun ki, beni hangi kız beğenir ki deyince derdini anlamıştım. Oyun oynuyordu şerefsiz. Annemin gözleri açılmış, senin penisin 20 cm mi siye sormuştu boş bulunup. Mehmet neredeyse ağlayacaktı, çok küçük değil mi Mine teyze deyince ben bile inanacaktım neredeyse. Annem ne diyeceğini şaşırmıştı, boş boş bakıyordu. Mehmet annemin şaşkınlığından faydalanıp ayağa kalkıp eşofmanı üzerinden penisini tutup sergiledi anneme. Eşofmanın içinden bile çok heybetliydi gerçekten. Annem şaşkınlığını zorlukla atlattıktan sonra ayağa kalkıp Mehmet'in yanaklarını okşadı, merak etme senin ölçülerin gayet iyi deyip yukarı çıkmak için kapıya yöneldi. Zor saklanmıştım. Annemin yanakları bariz al al olmuştu. Annem çıkınca Mehmet'in yanına gidip ne yapıyordun sen diye çıkıştım. O da reklam oğlum demişti. Annen artık aynı çatı altında 20 cmlik bir azmanın olduğunu biliyor, gerisi gelir merak etme demişti. Zekasına hayran kalmıştım, 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi böylesi. Sonraki günler annemin bakışları gerçekten değişmişti, Mehmet'e alıcı gözlerle bakıyordu. Akşam yemeklerine bile Mehmet'i çağırır olmuştu. Pilates için giydiği seksi taytları Mehmet'in yanında giymezdi, artık çekinmiyordu. Bir akşam yemeği yemiştik, annem hep beraber film seyredelim demişti. Mehmet, ben üçümüz takılıyorduk annemle. Annem beyaz kısa sayılabilecek bir şort, saks mavisi askılı body giymişti. Göğüsleri iri olduğu için çok çekici duruyordu. Mehmet dar sayılabilecek bir eşofman giymişti, Muhtemelen içine bir şey giymemişti, penisi çok belirgindi. Filmi izlerken annemin gözleri kayıyordu. Mehmet hesapta sadece filmle ilgileniyordu ama göz ucuyla annemi takip ediyordu. Annem bacaklarını karnına doğru toplayıp oturunca Mehmet'e gün doğmuştu. Neredeyse kalçalarına kadar açıktı bacakları. Mehmet abartmadan bakıyordu. Penisi bariz kalkmış, durum ise annemi hiç rahatsız etmemişti. Mehmet çaktırmadan benden çıkmamı istedi, tuvalete gidicem uzun sürer siz izleyin deyip kalkmıştım. Kalkarken Mehmet ışıkları kapasana daha rahat izleriz deyince Annem iyi fikir demişti. Işığı kapatıp sote bir yerden onları izlemeye koyuldum. Mehmet'le sohbete başlamışlar, Annem çocuklarla uğraşmanın zorluğundan bahsediyordu. Sırtlarım, omuzlarım tutuldu deyince masaj yapmayı teklif etti Mehmet. Annem normalde böyle sululukları sevmezdi ama tamam dedi. Anneme doğru yürürken annemin gözlerinin Mehmet'in penisine kilitlendiği belliydi. Annemin arkasına oturmuş, annem de kendini masaj için ayarlamıştı. Mehmet yavaşça annemin omuzlarına masaja başlamıştı, annem biraz tedirgin gibiydi. Mehmet'in elleri teninde dolaştıkça ürperiyordu sanki. Mehmet yavaş yavaş boyunlarını, ensesini ovuyordu. Neden sonra kulaklarını okşadı masaj hesabı. Annemin hoşuna gittiği belliydi. Annemin çıplak kollarına masaja başlayınca annem gözlerini kapamıştı, annemin kendini saldığını görünce Mehmet tekrar omuzlarına masaja başladı. Bu sefer fark vardı ama, askıları kenara düşürmüştü. Bu sayede omuzlarından göğüslerin üst kısımlarına da inebiliyordu. Annem gerçekten etkilenmişti, yoksa bu kadar ileriye gidilmesine izin vermezdi. Mehmet bildiğin annemin göğüslerinin üst kısmını okşuyordu, Annemse gözlerini kapamış anın tadını çıkarıyordu. Mehmet nefesini annemin ensesine veriyordu yavaştan, Annemin kontrolü kayboluyordu giderek. Mehmet ellerini annemin karnına indirdi sonradan. Hesapta karnına masaj yapıyordu, aslında göğüslerinin altını da boş geçmiyordu. Annemi kendine yaslayınca hiç itiraz gelmemişti. Mehmet elleriyle yavaştan şortun üst kısmına masaja başlamıştı, neredeyse annemin kadınlığına inecekti. Annem dudaklarını ısırıyordu artık, dayanacak gücü kalmamıştı muhtemelen. Bu gösteriyi bitirmeye karar verdim, yeni gelmiş gibi dışarıdan içecek ister misiniz diye seslenince annem doğrulmuş üstünü başını toplamıştı hemen. Mehmet yerine oturmuş, kucağına yastık koymuştu. Eni konu dikilmişti penisi. Karanlığa rağmen Annemin kızardığı belliydi. Nefes nefese kalmıştı. Uzun zamandır böyle bir heyecan yaşamadığı belliydi. Mehmet'in bu işi becereceğine aklım yatmıştı. Film bitince Mehmet evine dönmüş, biz de yatmıştık.Sonraki günler annemin giyimi daha cesur olmaya başlamıştı, dar miniler dekolteler giyiyordu. Mehmet'in yanında gayet rahattı. Evimizin altında minik spa gibi bir yer vardı. Küçük bir havuzla,sauna,hamam mevcuttu. Normalde Mehmet'le kullanırdık burayı. Annem Mehmet varken kullanmazdı. Hafta içi bir akşam yemeğimizi yemiştik, Emine teyze sofrayı toplayıp aşağı inmişti. Üçümüz kahve içip sohbet ediyorduk. Neden sonra Mehmet anneme Mine teyze havuza inelim istersen, geçen günkü gibi masajda yaparım deyince annem reddeder sanmıştım. Annem aksine çok iyi olur, ben giyiniyim. Siz de giyinin aşağıda buluşuruz deyince biz 5 dakikaya aşağıdaydık. Mehmet saunayı, hamamı falan ayarladı. Bana da yarım saat takıl sonra uza sen demişti. Mehmet özellikle dar slip bir mayo giymişti. Tüm mal varlığı ortadaydı. Birazdan annem de gelmişti. Beyaz yanlardan ipli bir bikini giymişti. Dehşet ötesi olmuştu, bir beden küçüktü bikini. Mehmet'in gözler fal taşı gibi açılmıştı. Yiyecek gibi bakıyor, annem de bundan rahatsız olmuyordu. Annem de Mehmet'in penisine alıcı gözlerle bakıyor, beni umursamıyordu adeta. Havuz çok büyük değildi, o yüzden sürekli temaslar oluyordu. Mehmet çaktırmadan annemin sırtına,kollarına dokunuyordu. Bir ara sanki kalçasını da okşadı ama tam anlayamamıştım. Mehmet anneme Mine teyze istersen hamama geçelim, harika bir kese/masaj yapınca tamam demişti. Ben rahat etsinler diye anlaştığımız gibi ben çıkıcam siz takılın demiştim. Annemin de hoşuna gitmişti bu sanırım. Çıkarken havuzun ışığını da kapadım içeriyi rahat görebilmek için. Çıktıktan sonra içeriyi dinlemeye koyuldum, hamama girdiklerinden 5 dakika sonra yavaş adımlarla içeriye süzüldüm. Mehmet geleceğimi düşünüp kapıyı aralık bırakmıştı. İçeriyi rahata görebiliyordum. Annem yüz üstü uzanmış, yüzünü kollarının arasına gömmüştü. Saçlarını topuz yapmıştı, sırtı bana dönük olduğu için rahatça izleyebiliyordum. Mehmet keseyi eline almış, annemin ayaklarından başlamıştı keselemeye. Baldırlarından kalçalarına çıkmış, işini acele etmeden yapıyordu. Keseyi yaparken elleri bikininin içine giriyor, annemden bir itiraz gelmiyordu. Mehmet sırtı keselerken bikinin ipleri de çözmüştü. Sırtı keselerken elleri yavaş yavaş annemin iri göğüslerine de iniyordu. Ayaklarını oynatmasından annemin bundan etkilendiğini anlayabiliyordum. Mehmet keseden sonra annemin bikiniyi bağlamıştı. Buna şaşırmıştım açıkçası. Daha sonra banyo lifini alıp güzelce köpürtmüştü. Annemi oturtup yıkamaya başlamıştı, bütün vücudunu yavaşça yıkıyordu. Elleri annemin her yerinde geziniyordu. Annemin bu kadar çabuk tava gelmesi beni şok etmişti. Yıkama faslı bitince annemi tekrar yüz üstü yatırıp masaja başlamıştı, nasıl bu kadar sabırlıydı pes doğrusu. Masaj için bebe yağı getirmişti, işi biliyordu. Ayaklarından masaja başladığında annemin kendisini koyverdiğini anlamıştım. İstese şu an anneme sahip olurdu, ama acele etmiyordu. Tekrar bikinisinin iplerini çözmüş, artık iyice pervasız olmuştu. Elleriyle göğüslerini avuçlamaya başlamıştı resmen. Annemin dudaklarını ısırdığını görebiliyordum durduğum yerden. Sonrasında bikininin üstünü çekip almıştı. Mayosundaki kabarıklık iyice büyümüştü. Arada mayosunun üstünden penisini sıvazlıyordu. Sırtı bitirince annemden dönmesini istedi, annem elleriyle göğüslerini kapatmıştı. Mehmet bir havluyla göğüslerini kapattı hemen. Annem teşekkür etmişti ama kapatmasa itiraz edecek hali yoktu. Ufak bir havluyla da gözlerini kapattı. Annemin nefes alışları hızlanmıştı iyicene. Ayaklarından masaja başladığında ufaktan kıvranıyordu artık. Mehmet dehşet soğukkanlıydı, yerinde kim olsa annemin üstüne atlardı şimdiye kadar. Mehmet annemin kadınlığına geldiğinde orada durmadan annemin karnına geçti. Annem sadece hamamın sıcaklığından değil, içinde bulunduğu ortamdan dolayı ter içinde kalmıştı. Annemin çıplak göğüslerine masaja başladığında artık havlu falan kalmamıştı. Özellikle meme uçlarına çalışıyor, annemin ateşi giderek yükseliyordu. Annem iyice kıvranmaya başlamıştı. Bir eliyle annemin göğüslerini okşuyor, değer eli de göbeğine masaj yapıyordu. Artık parmakları bikininin içine girmeye başlamıştı. Annemin gözleri hala kapalıydı. Belki de rahatlık veriyordu. Mehmet en sonunda annemi tamamen çıplak bıraktığında annemde itiraz edecek hal kalmamıştı. Sol eliyle kadınlığına hesapta masaj yapıyordu ama annem artık iniltilerine zor engel oluyordu. Bana bakıp gülüyordu. Annem gibi bir kadını çok kısa bir sürede tava getirmişti. Anneme Mine teyze bir şey isteyebilir miyim deyince Annem zorlukla tabi demişti. Mayomu çıkarsam elinle penisimi bir ölçer misin. Elleyince daha iyi anlarsınız, benim de içim rahat eder demişti. Dünyanın en saçma isteğiydi ama annem tamam demişti. Mehmet mayosunu tamamen çıkartıverdi hemen. Tamamen kalkmış, artık morarmıştı penisi. Cidden büyüktü.Annem elini ürkekçe kaldırmıştı, Mehmet elini tutup penisinin üstüne getirdiğinde usulca kavradı. Nasıl diye sorduğunda cidden büyük Mehmet, bu konuda bana güvenebilirsin demişti annem. Mehmet annemin elini bırakmamış, sıvazlatıyordu. Annemin eli hızlanmıştı artık. Resmen 31 çektiriyordu. Mehmet çok tutamamıştı kendini. Bildiğin böğürüp boşalmaya başlamıştı. Annemin göğüslerinin üstüne deli gibi boşalıyordu . Annem hala sıvazlıyordu. Boşalması bitince elini bırakıp ellerini göğüslerine götürüp spermleri yaymaya başladı. Deli gibi soluk alıyordu. Mehmet gülüyordu annemin haline. Bildiğin orospusu yapmıştı annemi. Penisi hala dimdikti. Boşalmasına rağmen inmemişti. Annemin gözlerini açınca annem direkt Mehmet'in azmanına bakmaya başladı. Deli gibi istediği belliydi. Mehmet annemin göğüslerindeki spermleri yıkayıp temizledi güzelce. Sonra hiç durmadan annemin dudaklarına yapıştı. Mükemmel bir uyumları vardı, Mehmet'in esmer vücuduyla Annemin beyaz tenli vücudu çok uyumlu olmuştu. Annemin elleri Mehmet'in her tarafında dolaşıyordu. Mehmet sonra annemin göğüslerine bildiğin çullandı. Emiyor,ısırıyor her şeyi yapıyordu. Annemin çığlıkları hamamı inletiyordu. Mehmet annemin kadınlığına inince annemde film kopmuştu. Susuz kalmış bir köpek yavrusu gibi annemin kadınlığını yalıyordu. Annem kıvranıyor, Mehmet'in başını kadınlığına bastırıyordu iyice. Çok geçmeden annem kasılmaya başlamıştı, çok dayanamamıştı. Mehmet annemin kadınlığından gelen zevk sularını büyük bir keyifle içmişti. Soluk soluğa kalan annemin yanına uzandı O da. Penisi bayrak direği gibi havadaydı. Annemin nefes alması düzelince yerinden doğruldu. Hayran kaldığı belli olduğu Mehmet'in penisini sıvazladı önce, sonra da dehşet bir saksoya başladı. Gırtlağına kadar alıyordu, yanağından belli oluyordu penisin büyüklüğü. Bir süre emdikten sonra Mehmet annemi yumurtalıklarına yönlendirdi. Annem o bölgenin de hakkını veriyordu. Emiyor, yalıyor Mehmet'i zevkten uçuruyordu. Mehmet kalçalarını yukarı kaldırıp annemi aşağı bölgelerine yönlendirdi. Taşaklarıyla göt deliği arasındaki bölgeyi yalatıyordu, daha sonra deliğine yönlendirince annem istemez sanmıştım. Ama annem beni yanıltıp uslu bir orospu gibi Mehmet'in deliğini yalamaya başlamıştı bile. Gayet keyifle yalıyor, müşterisini memnun etmeye çalışan bir orospu gibi davranıyordu. Mehmet artık muamelenin yettiğine kanaat getirmiş olacak ki annemi saçlarından tutup kaldırdı. Annem oyuncağı elinden alınmış gibiydi resmen. Mehmet annemi belinden tutup penisinin üstüne getirince annem Mehmet'in penisini tutup kendine göre ayarlamıştı. Yavaş yavaş oturuyordu, 6 yıl sonra iyice dar olduğu belliydi. Yüzündeki kasılmadan zorlandığı belliydi. Neredeyse 10 dakikada almıştı içine. Mehmet olayı anneme bırakmıştı. Annem yavaş yavaş oturup kalkıyordu, Mehmet'de annemin göğüslerini okşuyordu. Yavaş yavaş tempo artıyordu. Annem alıştıkça hızlanıyordu. Çok geçmeden ikinci orgazmını da yaşamıştı. Yorulmuş, Mehmet'in üstüne yatmıştı. Unuttuğu bu tempo yormuştu. Bir süre usul usul öpüştüler. Mehmet daha sonra içinden çıkmadan annemi altına aldı. Omuzlarını da bacaklarına dayayıp sertçe sikmeye başlamıştı. Annemin çığlıkları eminim bahçeden duyuluyordu. Mehmet'in de çok keyifli olduğu belliydi. Annem tutkulu gözlerle Mehmet'e bakıyor, narin elleriyle Mehmet'in kaslı kollarını okşuyor,sıkıyordu. Biraz sonra annem üçüncü orgazmını olmuştu bile. Mehmet gülerek artık sıra bende deyip annemi önünde domaltmıştı. Bir hamlede annemin içine kökleyip inanılmaz bir hızda sikmeye başlamıştı. Annemin göğüsleri feci sallanıyordu. Çat çat sesleri içeriyi inletiyordu resmen. Bir süre böyle devam ettikten sonra ellerini adeta pençe gibi annemin kalçalarına saplayarak boşalmaya başlamıştı. Hiç sormadan annemin içine boşlamış, annem de mani olmamıştı. Annem boylu boyunca uzanmıştı, Mehmet de anneme sarılmıştı. Mehmet bir süre sonra annemin içinden çıkıp yanına uzanmıştı. İkisi de ter içinde kalmıştı. İnik hali bile büyüktü penisin. Annem yerinden doğrulup beni şok eden bir şey yaparak Mehmet'in döller içinde olan penisini emerek temizlemeye başladı. Kısa sürede pırıl pırıl yapmıştı. Annem sonra yavaşça kalkınca çıkacağını anlayıp hemen çıktım oradan. 5 dakika sonra bornoza sarılı bir şekilde odasına girmişti. Birazdan da Mehmet'in evden çıkma sesini duymuştum. Mehmet dediğini yapmış, annemi tava getirmişti. Gene dediği gibi davranışları yumuşamıştı. Herkes mutluydu.