PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evli ve Türbanlı Anaokulu Öğretmeni

admin
11 Ekim 2020, 14:23
Evli ve Türbanlı Anaokulu Öğretmeni 35 yaşında bekar ve esmer tenli, kendi çapında yakışıklı biriyimdir ve sahil illerinde birinde memur olarak görev yapıyorum. Bu yaşadığım olay yaklaşık 2 yıl önce meydana geldi. Hatırlarsanız bir ara tv müzik kanallarına telefon numarası gönderiyorsun oradan da bayanlar arıyordu. İzinli olduğum bir gün aklımdan bu kanallara mesaj yazmak geldi ve ismini ve telefon numaramı yazarak gönderdim. Yaklaşık 15-20 dakika sonra telefonuma mesajlar ve aramalar gelmeye başladı. Tabi sadece bayanlar aramıyordu çoğu gereksiz arama ve mesajdı. Bu esnada gizli bir numaradan bir bayan aradı. İsminin Emine olduğunu, evli ve 38 yaşında olduğunu söyledi. Evli olmasından dolayı biraz tırsmıştım ama eşinin telefonuna bakmayacağını söyleyince içim rahatladı. Yaklaşık 1 saate yakın Emine ile telefonda görüştük neler yaptığını ve nasıl biri olduğunu tarif etti. Konuşmamız bitince ben hemen bana bir foto göndermesini istedim. Bir kaç dakika sonra gelen mesaj baktığımda tam bir afet ile konuştuğumu anladım. Emine 170 boyunda 65 kilo beyaz tenli, türbanlı ve yüzü de çok güzeldi. önce bu resmin ona ait olduğuna inanmadım ama birkaç tane daha foto gönderince anladım ki gerçekten fotoğraflardaki kişi oydu. Bir kaç gün telefonda konuşmaya devam ettik ve sohbetimiz gittikçe cinselliğe giriyordu. Bana kocasının kendisine bakmadığını ve tatmin edemediğini söyleyince benden ne istediğini anladım tabi hemen bende aklımdaki fantezileri anlatmaya başladım. Anlattığım fanteziler çok hoşuna gitmişti ve daha fazla dayanamayacağı en kısa sürede görüşmek istediğini söyleyince hemen bende kendi iş yerimi ayarladım ve ertesi gün izin aldım. Emine ertesi gün Sabah 10 gibi il merkezine geldi ben onu arabanla otogardan aldım. Araba bindiğinde üzerinde dar bir elbise başında da renkli bir türbanı vardı. Bu halini görünce gerçekten seks makinesi gibi görünüyordu gözüme hemen onunla birlikte olmak istiyordum ancak ilk buluşmamış olduğundan her ikimizde çekiniyorduk. Onu otogardan aldıktan sonra sahilde güzel bir cafeye götürdüm burada kahve içtik ve sohbet etmeye devam ettik. Yüzyüze görüşmemiş ve sohbet etmemiz ikimizin üzerindeki çekingenliği artık kaldırmıştı ve zamanla birbirimize şakalar bile yapmaya başlamıştık. En sonunda dayanamayıp evime gidelim mi diye sordum, o da bana hiç sormayacaksın sandım dedi. Bunun üzerine hemen cafeden ayrılarak evin yolunu tuttuk. Merkeze yakın oturduğu için 5 dakika sonra evime gelmiştik. Eve girer girmez hemen dudaklarına yapıştım ve daha fazla dayanamıyorum dedim o da bana kendisinin de dayanamadığını söyledi. Hemen soyunmaya başladık bir çırpıda ikimizde çıplak kalmıştık. Emine nin bembeyaz teni karşımda idi gögüsleri 95 kalçaları da geniş ve yuvarlaktı. Emineyi öperek yatağa uzattım seks konusunda zayıf olduğu her halinden belli idi. Dudaklarından boynuna doğru yalamaya başladım aşağıya indikçe benim türbanlı anaokulu öğretmenim daha çok inliyordu. Sonra göğüslerini emmeye ve uçlarının hafif hafif ısırmaya başladım ben ısırdıkça Emine daha çok tahrik oluyor ve inlemeye devam ediyordu. En sonunda başımı bacaklarının arasına soktum amı tertemizdi yeni temizlediği belliydi. Eşi fazla sikmediği ve sezeryanla doğum yaptığı için amı gerçekten dar görünüyordu gözüme ama içine girmeden bilemezdim tabi. Amını elimde ayırdım ve suları akmaya başlamıştı bile dilime içine sokarak Emine' nin amını yalamaya başladım. Ben amını yaladıkça Emine daha da delirmişti elleriyle saçlarımı okşuyordu. Eşi şimdiye kadar amını hiç yalamamış ve amımı yalayan ilk sensin dedi tabi ben bunu duyunca daha bir iştahla yalıyordum ki daha çok kudursun ve has alsın diye. Amı yalarken bende ters döndüm ve yarağımı onun ağzına verdim ve 69 pozisyonuna geçmiştik. Yarağımın kafasını yavaş yavaş yalıyordu ben daha çok almasını söylüyordum ama çok büyük alamam hepsini diyordu bana. 15 dakika 69 pozisyonunda devam ettik ben onun götünü bile yalıyordum amının suları götünün arasından akıp gidiyordu. o ise halen benim yarağımın yarısı bile alamamıştı ağzına, sen sonunda artık dayanamıyorum yarağını içimde hissetmek istiyorum dedi. Bende hemen bacaklarını omzuma aldım ve yavaşça yarağımın kafasını amının üzerinde gezdirmeye başladım. Ben gezdirdikçe yeter artık sok içime, içimde hissetmek istiyorum diyordu. önce yavaşça kafasını soktum içine, Emine den offf diye bir ses geldi. tabi bunu duyunca hepsini amına sokmaya devam ettim. sonunda yarağımın hepsini Emine' nin amının içine sokmuştum. emine altımda kıvranarak ve gözlerini kapatmış inliyordu. Yarağımın hepsini sokunca Emine, Çok büyük seninki kasıklarıma vuruyor biraz çıkar dedi bende zamanla alışırsın biraz dayan dedim ve yavaş yavaş geri çekerek amına girip çıkmaya başlamıştım. Alışması için önce yavaş yavaş gidip geliyordum artık amı iyice alışmıştı, ve artık seks benim için şimdi başlıyordu. Bacaklarını omzumdan alarak ona doğru düzleştirdim ve amı iyice meydana çıkmıştı ve bu sefer hızlı hızlı amına girip çıkmaya başladım şak şak diye amından sesler geliyordu ve Emine de kendin geçmiş halde altımda inlemeye devam ediyordu. ben köküne kadar soktuğumda offfff diye inliyordu benim türbanlı Eminem, bu pozisyonda kaç kere boşaldığını hatırlamıyorum altımda titreyip duruyordu. o titredikçe ben daha sert sikiyordum Emine"yi, Artık Emine' nin dayanacak gücü kalmamıştı ve biraz mola verelim diyordu ancak ben daha boşalmamıştım. Ben en iyi dog pozisyonunda boşaldığım için Emine yi önümde domalttım ve arkadan amına sokmaya başladım. Bu pozisyonda da sert sikmeye devam ettim Emine ise kafasına yastığı gömmüş inlemeye devam ediyordu. En sonunda nerene boşalayım diye sordum o da korunduğunu ve içine boşalmamı istedi. bende bütün döllerimi içine akıtarak boşalmıştım. İkimizde rahatlamış halde yatakta uzandık Emine kendisini çok güzel siktiğimi ve şimdiye kadar böyle hiç seks yapmadığını söyleyerek dudağıma öpücükler konduruyordu. Bende bundan sonra ne zaman isterse yanıma gelebileceğini ve onu mutlu edeceğimi söyledim. Yarım saat dinledik ve sigara içtikten sonra Eminiye bir posta daha kaydım ilçeye gitmesi gerektiği için geç kalmadan evden çıktık. Onu otogara bıraktım kendisi bana tekrar teşekkür etti ve en kısa zamanda tekrar görüşmek için ayrıldık. İlişkimiz yaklaşık 2 yıl devam etti, ilk defa Emine yi analdan yaptığım hikayeyi başka bir zaman yayınlayacağım.