PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karım emine

admin
11 Ekim 2020, 14:22
Karım emineselam ben mert 32 yaşındayım . karım emine 25 yaşında istanbulda yaşıyoruz ben aslen istanbulluyum karım emine ise kastamonuludur. yaklaşık 3 sene evvel tanışıp evlendik çocuğumuz yok ben elektronik teknisyeniyim karım emine ise çalışmıyor. emine beyaz tenli iri göğüslü 85 60 80 ölçülerinde türbanlı bir kadındır türbanlı dediğime bakmayın seks yönünden bilmediği şey yoktur evlenmeden önce çıkarken geceleri benim dükkanımda takılırdık ozamanlar eşim bi konfeksiyonda çalışıyordu arada mesaiye kalıyorlar sabahladıklarıda oluyordu. ailesine bugün mesai var diyip arada gece benim yanıma geliyordu benim dükkanda sabahlıyorduk benim dükkan elektornikçi dükkanıydı arkada ise çekyatım televizyonum falan olan bir odam vardı emineyi ilk dükkana getirdiğimde seviştik bir ara duraksayıp ben bakire değilim dedi ve eski konfeksiyon işindeki patronunun ona zorla sahip olduğunu anlattı ve ağlıyordu bende ona sakin olmasını herşeyin geride kaldığını anlattım ve sakinleşti sonra anlatmaya başladı patronu 50 yaşındaymış bazen sabahladıklarında emine onun ofisine gidip çay götürüyormuş bir gece yine gitmiş adam filim izliyormuş araları çok iyi olduğundan eminede onu bir abi amca olarak gördüğünden dolayı şakalaştıklarıda oluyormuş. adam emineye gel otur işler azaldı zaten çay içelim demiş eminede oturup çay içmeye başlamışlar . adam bir ara kumandayla kanalı değiştirmiş bakmış erotik bir filim çıkmış emine kafasını çevirmiş adamda oo bu ne ya falan demiş gülmüş eminede filim galiba demiş filimde bir adam genç bir kızın göğüslerini elbise üstünden okşuyormuş partrono kanalı değiştirmeyip izlemeye başlamış bu ne ya gece gece insanı yoldan çıkaracaklar diyp gülmüş eşimde patronunun şkacı olduğunu bilip o da gülmeye başlamış. adam emineye utanmıyorsun dimi az bakalım nasıl bi filimmiş demiş. eminede bak abi sorun değil demiş çaylarını içmeye başlamışlar bir yandanda filime bakıyorlarmış . karım arada bakıyormuş aradada elbise dergisine bakıyormuş. anlattığına göre filimdeki adam kızın üstünü çıkarıp memelerini yalamaya başlamış memeleri ufakmış eminenin patronuda haydaa bu kız kaç yaşındaki yaptıklarına bak helee sen demiş ve gülmüş eminede ekrana bakıp gülmeye başlamış bilmem belki 18 19 vardır demiş.tekrar kitap a bakmaya başlamış emine az zaman geçtikten sonra gözü patronunun pantolonuna takılmış patronu sikini okşuyormuş pantolonunun üstünden eminede gözüm o anda takıldı dalmıştım o ara patronumda bana baktı göz göze geldik dedi ve patronum halaa sikini okşamaya devam ediyordu dedi utanmıştım gözlerimi kaçırdım hemen dedi. bana seslenip emine sen önceden izledinmi böyle filim diy sordu dedi. bende utanarak bi kaç kere izlemiştim dedim dedi. patronuda ooo baksenn emine hanımaa diyerek gülmeye başlamış eminede utangaç bir şekilde gülmüş patronu ona erkek arkadaşın varmı diye sormuş vardı ayrıldım demiş eminede bir tanemi oldu sadece demiş patronu. eminede yoo önceden bi kaç tane vardı demiş vay vay vay demiş patronu şu yere bakan yürek yakanada bakın bi kaçtane haa demiş yine gülmüş eminede gülmüş evet ne varki bunda diyerek gülmüş bir birlerine nazları geçtiği için emine ben çirkinmiyimki olmayacak önceden sevgilim demiş . patronuda adamda ne çirkini kız afet gibisin seni kim beğenmezki demiş ve gülerek evli olmasam ben bile asılırdım sana demiş eminede gülerek ama evlisin şansına küs demiş . adamda aynen küstüm beeee şansıma diyerek gülmüş ve bi çay daha doldururmusun demiş emine adamın yanına gitmiş masadan çay bardağını almak için eğildiğinde adamın sikinin iyice kalktığını görmüş adamın eline sikinin üstündeymiş halaa görmemiş gibi davranıp çay bardağını almış ve doldurmaya gitmiş tam çay bardağını doldururken patronu emineye seslenmiş emine kız sana bişey soracam ama dürüst cevap ver demiş. eminede sor tabi abi demiş. adam sormuş sen bakiremisin demiş. emine utancından kızarmış evet demiş şaşırarak çünki böyle bi soru beklemiyormuş. patronuda hadi canım inanmam gülmüş eminde yoo cidden bakireyim demiş nedenki demiş. patronuda okadar sevgilin olmuş hiçmi sevişmediniz demiş. emine çayı doldurup adamın yanına gitmiş masaya bırakmış yeine giderken adam gel hele şöyle yanıma oturda anlat demiş eminede oturmuş adamın eline halaa sikinin üstünde duruyormuş ve soruyormuş haa söyle bakayım demiş. eminede evet sevişme oldu ama seks olmadı demiş. adamda o çıktığın kişilerde iş yokmuş ozaman desene diyip gülmüş eminede gülmüş bilmem demiş. patronu bu sefer iltifatla karışık ya böyle afet gibi bir kızla sevişiyolar seks olmuyor haa nasıl erkek bunlar bee demiş şaka ile karışık niyeki demiş emine niyesi varmı kız senin gibi sevgilim olacak ben sevişecem senle ve sonra ateşini söndürmeden ve benim ufaklığı indirmeden bırakacam ha demiş hayatta dayanamazdım ben demiş eminenin gözü yine adamın pantolonuna gitmiş iyice kalkmış olan sikin adam busefer göstere göstere avuçlayıp sanki 31 çeker gibi hareket ettirip şu an düşünmesi bile beni deli etti kız baksana şuna demiş seni yere bakan yürek yakan diye eminenin bacaklarına hifif hafif tokat atıp okşamış eminede patronunun ne kadar şakacı olduğunu bildiğinden istifini bozmayıp gülmüş adam elini eminenin bacaklarının üstünde tutmuş çekmemiş ve konuşmaya devam etmiş ama ben inanamıyorum senin bakire olduğuna daha demiş sen beni kandırıyon galiba kız demiş eminede yok yaa ne kandıracam bakireyim işte nasıl ispatlayım başka demiş adamda yok yok inanmam demiş ve eminenin bacaklarını okşamaya başlamış emine bir ara irkilmiş adamın elini kasıklarında hissetmiş elini çekmeye çalışmış ama adam dur kız böyle anlaya bilecekmiyim bi bakayım bari ben halaa inanamıyorum senin bakire olduğuna demiş. eminede oradan anlaşıyormuki demiş ben bakayım bi anlarım belki demiş ve birden amını avuçlamış emine ne olduğunu anlayamadan patronu öteki eliylede göğüslerini okşamaya başlamış emine patrona abi ileri gitme iş kızışacağa benziyo sanırım demiş gülmüş emine adama kendini kaptırdın filimden dolayı bak demiş adamda nabayım böyle bi afet yanımda bu güzelliğe kim dayana bilirki demiş ve halaa amını göğüslerini okşuyormuş eminede bana dediği o an bende çok etkilendim ağzımadan adam parmağını amımın içine doğru bastırınca ohhh dedim ve patronum hoşunamı gitti dediğinde evet demişim dedi sonra adam fırsattan istifade fermuarını açıp sikini dışarı çıkarmış ve eminenin elini alıp sikine götürmüş lütfen biraz okşa sikimi demiş emine ilk sike dokunduğunda irkilmiş ne olduğunu anlayamamış adam elini bırakmayıp yine sikinin üstüne koymuş eminenin bana dediği o an cidden kendimden geçtim çünki adamın parmakları amıma bastırıyordu ve benim elimde sikindeydi o an kendimden geçmişim patronum dudaklarıma yapışıp öpmeye başlayıca bende öptüm ve 31 çektirmeye başladım patronuma dedi belki boşalırsa bırakır diyerek düşünmüş! adam busefer eminenin eteğini ykarıya sıyırmış kilodunun arasından amına ulaşıp parmakları ile okşuyormuş bir yandanda emineye iltifat üstüne iltifat ediyormuş harika bi kadınsın afetsin böyle am göğüs daha görmedim falan gibive dudaklarını öpüp boynunu yalıyormuş sonra patronu ayağa kalkmış pantolonunu çıkartıp eminenin karşına geçmiş hadi canım lütfen biraz sikimi yala demiş ve eminenin kafasının yanlarından tutup sikene çekmiş emine ilk istememiş adam bırakmıyormuş ama kafasını emineninsikini dudaklarına sürtüyormuşbir ayağını kanepeye atmış iyice emineyi kanapenin yaslanma yerine sıkıştırmışkafasını kımıldatamıyormuş emine ve mecburen ağzını açmış siki yalamaya başlamış bir an önce boşalsada bitse bari dedim kendi kendime dedi bana. adamda zevkten eminenin melerini okşayıp harikasın afetim benim yala sikimi doyasıya demişemine sadece yalıyormuş patronu bi ara açık olan ağzına sikini hızla ittirmiş ve yarısı eminenin ağzına girmiş o şekilde adam gidip geliyormuşadam bu sewfer iyice köklemeye başlamış emine bir ara kusacağım sandım dedi ama adam istifini bozmadan dahada itirmeye başlamış sanki taşşaklarınıda ağzına sokacak gibiymiş. emine mecburen emmek zorunda kalmış ses etmeden ve nezaman boşalacak diy bekliyormuş ki adam busefer sikini ağzından çıkarıp emineyi tutup yatırmış kanepeye . emine korkmuş sikecek beni diye be istememiş yatmayı adamda yatkız bişey yapmayacam sadece bende amını yalayacam biraz demiş. emine yeter ama bi gelen gören olucak ileri gitmeyelim demiş patronuda yok kız ötekiler kimi uyuyor kimi az işi kaldı zaten demiş gelmezler demiş ve omuzlarından tutup yatırmış kanepeye ve hemen eteğini sıyırıp kilodu çıkarmış ve amını yalamaya başlamış eminenin anlattığına göre amına patronunun ilk dudakları değdiğinde çok tahrik olmuş çünki buzamana kadar hiç bir sevgilisi amını yalama aşamasına gelmemiş onun için kendimden geçtim benim yerimde kim olsa bu duruma karşı koyamazdı dedi ve bende hak verdim ona o durumda hangi kadın olursa olsun tecavüze bile uğrasa amı yalanırken direnemezdi bide zevke gelmiş haldeyken! eminede o zevkle patronunun başını tutup iyice amına bastırmış ve inlemeye başlamış adam iyice eminenin amının heryerini yalayıp emmiş dilini içine sokunca emine dahada tahrik olup offf deli ettin beni demiş işte o laf adama iyice bi cesaret vermiş daha seni ne deli edecem kendini bırak bana canım demiş emine gözlerim kapalıydı boşalmak üzereydim ve çok tahrik olmuştum patronum birden sikini içime soktu gözlerimden ateş çıktı sanki dedi o fırsatla adam eminenin bakire olan amına sikini sokmuş emine tam bağırırken ağzını eliyle kapatıp sikini bastırmış amından içeri emine bir an öeleceğim sandım ama çok kısa sürdü ve patronum içimdeydi komple ve gidip gelmeye başladı deli gibi hırıltı çıkarıyordu bende zevkten ve ilk defa bi erkeğin siki içime girdiğinden patronuma sıkıca sarılıp içime çektim dedi o anda istesemde bırakamazdım zaten dedi ve boşalmaya başlamış emine ağzındanda harikasın sik beni delicesine erkeğim gibi laflar çıkmış o zevk hali ile patronuda ohhhh kadınımmm sen harikasın asıl bu am sikilmezmi daha önce yaa sen gerçekten bakireymişsin bu amı ilk ben siktiğim için çok şanslıyım gibi laflar etmiş ve bundan sonra benim ikinci karımsın seni herzaman sikmek istiyorum ve sen sadece bana hizmet et aşşağıda durmayacaksın bundan sonra demiş emineyi kafaya almak içinde sen ne istersen alıcam ücretinede zam yapıcam yeterki bu amdan beni mahrum atme demiş eminede tamam nasıl istersen artık demiş tabiki ailesininde bunu duymasından korkmuş ister istemez kabul etmiş. o günden sonra emine nezaman gece mesailerine kalsa adamla sikişmiş sabahlara kadar. bu yaklaşık 1 buçuk sene sürmüş ben emine ye o anda sordum neden bukadar uzattın istemediğin halde diye o da bana aşkım nababilirdim bir ara adamın aileme bile bunu anlatır diye düşündüm sonra benim ücretimi iki katına çıkardı ve hediyeler aldı o anda gözlerim birşeyi görmemişti dedi istediğimi alabiliyordum ve bakireliğim bozulduğu için seks yönündende rahattım bundan dolayı düşünmedim bir anda bırakıp gitmeyi dedi. bende hak verdim tabiki kim olsa aynısı yapardı. ve 1 buçuk sene sonrada patronunun karısınında artık işyerine geldiğini ve çalıştığını anlattı geceleride okadar fırsatları olmuyormuş bu yüzden sadece arada adam karısını dükkana bırakıyormuş eminede hastayım diye izin alıp otele gidip sikişiyorlarmış arada. sonrada eminenin ailesi emineye başka bi yerde iş bulmuş tanıdıklarının yanında onu oraya sokmuşlar oradan ayrılıp yeni işine girdiğindede eski patronu ile 5 ay kadar daha çıkmışlar sonra adam konfeksiyonu kapatmış ileri rast gitmemiş üç beş ay daha adamla arada buluşup sikişmişler bazen otelde bazen arabada sonrada dahada görmemiş adamı zaten. bana bunları açık sözlü bir şekilde anlatınca birden benimde zevke geldiğimi hissedip emineyi dudaklarından öpmeye başladım tamam aşkım herşey geride kalmış yaşanmış bitmiş dedim benimde çok kadınla ilişkim oldu tabiki bu normaldir dedim gülüştük ve o gece emineyi 3 kere siktim ilk sikişimdi o gece onu ve 3 defa beni boşalttı harika sikişiyordu karımseksin her inceliğini biliyordu amdan iki kere siktim sonrada arkadan istedim götümdendemi sikicen dedi evet istiyorum dedim domaldı hafif türükledim bastırdım götünden içeriye yavaşça girdim memelerinden tutup götünden sikmeye başladım amdan siktiklerimde hep dışarıya boşalmıştım hamile kalmasın diye ama götten siktiğimde hepsini içine boşalttım inleyerek boşaldık ikimizde. bu beraberliğimiz 5 6 ay sürdü arada geceleri emine dükkanımda kalmaya geldiğinde hep sikiştik amdan götten ağzından herzaman siktim ama sonra aklıma bişey geldi emineyi ilk götten siktiğimde banamısın demedi rahatça girmiştim içine sonra aklıma geldi eski patronu onu götündende sikmiştir diye yada anlatmadığı başka kişi yada kişiler! çünki ilk götten sikilen biri dardır ve canı acır eski sevgililerimden biliyorum götten sokunca zıplıyolardı acıdan ama emine rahatlıkla aldı sikimi içine. sikimde okadar büyük te değil zaten 15cm var. işte böyle dostlar karım ile tanışmamız sonra evlendik ben işi büyütüp elektonik teknisyeni oldum bir ev aldık işim iyi emine ev hanımı gerek duymadım çalışmasına zaten. arada yazları marmaris e tatile gidiyoruz bi pansiyon var ormanlık içinde sessiz sakin bir ortamda oraya gidiyoruz yazları 2 yaz gittik evlenince aynı yere bu 3 gidişimizde harika ve bir okadarda enteresan şeyler oldu pansiyon sahibi rasim bey karım emineyi nasıl sikti sizlere birdahaki yazımda herşeyi açıkca anlatıcam. hoşçakalın?. , Türbanlı Karım emine