PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşımın Türbanlı Karısını Sema' yı Siktim

admin
11 Ekim 2020, 14:21
Arkadaşımın Türbanlı Karısını Sema' yı SiktimSelam arkadaşlar, yaşadığım güzel şeyleri sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, ismim Hakan iyi bir işi olan, yakışıklı, bekar bir erkeğim, çok uzatmadan konuma geçmek istiyorum, benim Cem isminde bir iş arkadaşım var, işle ilgili gün içerisinde zaten birlikte zaman geçiriyoruz, iş dışında da görüşüyoruz, hafta sonları pikniklere yada akşamları yemeğe çıkıyoruz, bazen de beni evine yemeğe davet ediyor, ben bekar olduğum için tek gidiyorum Cem' lere, Cem 2-3 yıl önce evlendi, Sema isminde bir eşi var, henüz çocukları yok, Sema' yla da Cem' le de çok iyi anlaşıyoruz, Sema hoş bir hatun, 1.65 boylarında balık etli, yeşil gözlü, türbanlı bir kadın, daha önceleri Sema? ya çok fazla dikkat etmemişim, son zamanlarda Sema gittikçe dikkatimi çekmeye başlamıştı, bana karşı oldukça yakın davranıyordu, birbirimize bazen el şakaları yapıyorduk, Sema kapalı olmasına rağmen oldukça seksi giyiniyordu, giydiği elbiseler etekler genelde dar oluyordu, içine mutlaka desenli bir kilotlu çorap giyiyordu, giydiği bluzlerden göğüslerinin taş gibi olduğu anlaşılıyordu, artık Sema? yı her gördüğümde yarrağım kazık gibi olmaya başlamıştı, beline sarılıp arkadan dayamamak için kendimi zor tutuyordum, eve döndükden sonra 3-4 kez asılıp rahatlıyordum, Sema? yı sikmeyi iyice kafaya koymuştum ama bunu nasıl yapabilirdim bilmiyordum, gidip direk söylemek büyük riskti sonuçta arada arkadaşım vardı ters bir cevap almaktan çekiniyordum ama Sema bana resmen kuyruk sallıyordu, sanırım ikimizde açık açık konuşmaya cesaret edemiyorduk. Bir gün aklıma facebook dan fake bir hesap açıp Semaya yazmak geldi, hemen bir profil oluşturdum, internetten bi kaç resim bulup yükledim, hesap hazırdı, Sema? nın profilini bulup selam yazdım, 2-3 saat cevap gelmedi, sanırım cevap yazmayacak derken Sema? dan selam tanışıyor muyuz yazılı bir mesaj geldi, bende sizi tanımıyorum tesadüfen profilinizi gördum, çok hoşssunuz tanışmak istiyorum yazdım, Sema kaltağı düşündüğümden daha cesur davranıyordu, olur tanışalım dedi, 3-5 gün hep yalan üzerine kurulu sohbetler etmeye başladık, ikimizde doğru şeyler anlatmıyorduk, bir gün Sema doğru birşey söyledi ben evliyim dedi, bende olsun ne önemi var ben senden çok hoşlandım, irtibatı koparmayalım lütfen dedim, bende senden çok hoşlandım ama eşime yakalanmaktan korkuyorum dedi, bende eşin yanında olmadığı zamanlar konuşalım lütfen dedim, kabul etti, bu şekilde Semayla 15-20 gün kadar konuştuk, artık Sema bana iyice güvenmişti, evliliğiyle ilgili hiç aklıma gelemeyecek sorunları anlatıyordu, konu cinselliğe gelmişti, eşim beni doğru düzgün sikemiyor, ben seksi çok seven bir kadınım dedi, Sema tam bir fahişe çıkmıştı, Sema Cem? e boynuzu takmak için dünden hazırdı, Sema? ya bende seksi çok severim yarrağım daima kazık gibidir yazdım, ciddimisin süpersin gibi şeyler yazdı, Sema? ya yarrağımı merak ediyormusun dedim, evet çok dedi, 5 dk bekle dedim, banyoya gidip pantolunumu indirdim, yarrağımı elimle sıvazlayıp kazık gibi yaptım, yarağımı lavaboya yatırıp, telefonumla resmini çektim, fotoyu Sema? ya gönderdim, resmi epey bi inceledi cevap yazmadı, ne oldu dedim, yarrağım mükemmelmiş, amım sırılsıklam oldu kaç cm bu dedi, 17,5 cm dedim oha dedi hem uzun hem kalın, kolum kadar dedi, neden şaşırdın, kocanınki küçük mü dedim, evet en fazla 11-12 cm dir dedi, gavat Cem dedim o pipiyle bu karıyı nasıl doyuracaksın dedim kendi kendime, amına sokmamı istermiydin dedim, çok kalın amıma alabilirmiyim bilmem ama sen bunu amıma sürtsen bile ben zevkten kudururum dedi, bende Sema? ya şu meşhur amcığını merak ettim sende resim atsana dedim, bekle dedi, 5 dk sonra foto geldi, Sema yatak odalarındaki yatağa oturmuş, eteğini beline kadar sıyırmış, bacaklarını ikiye ayırmış telefonuyla karşısındaki dolabın aynasına yansıyan görüntüsünü çekmişti, mükemmel bir amcığı vardı, pembe dilli harika birşeydi, yarrağım nerdeyse pantolonumu yırtacaktı, vay amk bu ne güzel amcık yazdım, gelde yala o zaman dedi, çok isterdim dedim, Sema artık kendini siktirmek için kuduruyordu fakat yazan kişinin kim olduğunu bilmiyordu, bi kaç gün şehir dışındayım ama seni mutlaka sikicem dedim, bu arada Semayla olan sohbetlerimiz tamamen sikiş sokuş üzerine dönmüştü, Cem evde olmadığı zamanlarda sürekli yazıyordu, bir gün Sema? ya sen beni tanıyorsun dedim, nasıl ya buradaki kişi sen değil misin dedi, hayır ben değilim dedim, ne yapmak istiyorsun neden yaptın bunu dedi, seni sikmeyi çok istiyorum onun için yaptım dedim, kim olduğunu söyle o zaman dedi, kim olduğumu söylemeden önce seninle bir anlaşma yapalım dedim, ben sadece seni sikmek istiyorum, yarrağımın resmini gördün sende istiyorsun dedim, eğer bana kendini sikdirirsen aramızda hiçbir sorun olmaz yok sikdirmezsen bu sohbetimizi ve bana gönderdiğin amcığının resimlerini kocana gönderirim dedim, vermesede zaten böyle birşey yapmazdım, sadece şansımı denedim, sakın öyle birşey yapma tamam istediğini yapalım dedi, iyi o zaman ben hakan dedim, Hakan inanamıyorum sen misin dedi, evet dedim, neden böyle bir yol izledin sen söyleseydin ben zaten sana vermek için can atıyorum dedi, cesaret edemedim tepkini bilemedim o yüzden böyle yaptım dedim, tamam rahatladım, sana güveniyorum ve senin olmak istiyorum dedi, o zaman yarın görüşelim dedim, tamam Cem işe gidince sen bize gel, işe geç git dedi, olur dedim. Ertesin gün olmuştu sabah Cemi aradım, bugün biraz işlerim var işe geç gelicem haberin olsun dedim, sonra Sema? yı arayıp geliyorum dedim, 40 dk sonra Sema? nın zilini çaldım, kapıyı açtı, gülmeye başladı pis Hakan korkuttun beni dedi, dur daha görmedin gördüğünde korkacaksın dedim, gülüştük kapıyı kapatıp içeri geçtik, Sema odaya doğru götünü sallaya sallaya önümde yürüyordu, dayanamadım arkadan sarılıp yarrağımı götüne dayadım, yavaş Hakan sakin ol diyordu, ama ben aylardır bu amcığı hayal ediyordum, türbanını kafasından çıkarmayacaktım, altında uzun bir etek vardı, arkadan götüne yarrağımı bastırıp, göğüslerini avuçladım, bir yandan da boynunu emiyordum, ayakta kısa süreli yiyiştik, Sema çekiniyordu, facebook daki kadar rahat değildi, pantolonumu ve kilodumu indirip koltuğa oturdum, Sema? nın gözleri kocaman olmuş yarrağımı inceliyordu, bi ara Sema vay düşman götüne bu ne büyük sikmiş dedi, düşmanı bilmem ama senin götüne sokucam dedim, ben ölürüm alamam hakan dedi, deneriz dedim, Sema? nın başını elimle bastırıp yarrağımı ağzına dayadım, orosbu tam olarak ağzına alamıyordu ama kafasını çok güzel yalıyordu, 40 yıllık orosbu gibiydi, dilini yarrağımın başından başlayıp yarrağımın dibine ordan daşşaklarıma kadar gezdiriyordu, demek Cem seni sikemiyor diyordum, evet o sikemezse başka baba yiğitler gelip siker diyordu, diyaloglar iyice azdırmıştı ikimizi, koltuktan kalkıp Sema? yı koltuğa oturttum, eteğini beline kadar sıyırdım, bembeyaz bacakları vardı, bacaklarını baldırını yalaya yalaya yukarı doğru çıktım, kırmızı tanga giymişti, tangasını yana çekip o mükemmel amcığını yalamaya başladım, amcığı vıcık vıcık olmuştu, müthiş kokuyordu, dilimi amcığına sokup çıkarıyordum, bir yandan da parmağımla göt deliğini yokluyordum, Sema inim inim inliyordu, ortalama 30 dk amını ve göt deliğini yalayıp, parmakladım, bu sırada Sema 2-3 kez kasıla kasıla boşalmıştı. Sonra Sema? yı koltuğa uzattım, üzerindeki bluzu çıkarıp sutyenini açtım, taş gibi göğüsleri vardı, bende tamamen soyunup üzerine uzandım, yarrağımı göbeğine denk geliyordu, göğüslerinin uçlarını emmeye başladım, oda sırtımı tırnaklamamak için kendini zor tutuyordu, artık zamanı gelmişti, Sema? nın ayaklarını omzuma koyup amcığını kabak gibi ortaya çıkardım, yarrağımı elimle tutup Sema? nın amcığına dayadım, amcığı belliki çok dardı, canını yakmak istemiyordum, hafif hafif yüklenip geri çekiyordum, Sema? nın inlemekten sesi kısılmıştı, bu arada konuşup Sema? yı daha beter kudurtuyordum, gavat Cem gelde gör orosbu karının amcığına yarrağımı dayadım, söyle sokayım mı diyordum, Sema? da sok aşkım boşver ibne Cem? i diyordu, kahpe beni deli etmişti, daya fazla dayanamayıp yarrağımı hard diye geçirdim Sema bastı çığlığı, ben tempoyu arttırıp makinalı tüfek gibi seri bir şekilde pompalıyordum, ben vurdukça Sema çıldırıyor çığlık atıyordu, 10-15 dk sonra pozisyon değiştirip koltuğa ben oturdum, Sema? da ters bir şekilde kucağıma oturup yarrağımı eliyle hizalayarak yerleştirdi amcığıma artık Sema zırplıyordu kucağımda, bende göğüs uçlarını emip, elimle kalçalarını tokatlıyordum, bir sürede böyle sikiştikden sonra ben patlama aşamasına geldim, Sema? yı yarrağımdan kaldırıp koltuğa oturttum, elimle yarrağımı sıvazlayarak, Sema? nın ağzına yanaştırdım, böğüre böğüre oluk oluk attırmaya başladım, Sema? nın yüzü ağzı saçı her yer döl olmuştu, nerdeyse 1 çay bardağı kadar boşalmıştım, 5-10 dk dinlendikden sonra duşa girdik, Sema? yı 1 postada duşta siktim, işe epey geç kalmıştım, üzerimi giyip işe gittim.Cem? in yüzüne bakmakta zorlanıyordum, 1 saat önce karısını bağırta bağırta sikmiştim, daha sonrasında Sema? yı götünden siktim, onu başka hikayemde sizlerle paylaşıcam, hala Sema? yı sikmeye devam ediyorum, Cem den boşanayım senin karın olayım her gece sabahlara kadar sikişiriz diyordu, ama böyle birşey olamazdı. Cem,Sema? nın tüm orosbuluğuna rağmen onu seviyordu, okuduğunuz için teşekkürler, herkese bol sikişli günler dilerim?(Alıntıdır)