Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

"Kayınbabam evde külotumu kokladı otelde beni

Post #1

"Kayınbabam evde külotumu kokladı otelde beni"Kayınbabam evde külotumu kokladı otelde beni sikti..Ben evli 1 çocuk annesi 5 yıllık evli olan sarışın beyaz tenli kapalı bir bayanım yaşım 25 kocam bir tekstil firmasında işci olarak çalışıyor istanbulda ikamet ediyoruz benim hikayeme gelince kayınbabamla aramızda geçdi kayınbabam 52 yaşında uzun boylu sağlıklı iri yarı bir adam. kayınvalidem, zamanında çok çalıştığı için hastalıktan kurtulamıyan biri. aynı catı aldında kayınbaba kayınvalidem, kocam ve ben 5 yıldır beraber yaşıyoruz. Kayınbabam emekli olduğu için gece yarılarına kadar televizyon seyrederdi aslında ben çok utangaç bir bayanım evliliğimin ilk yıllarında gece kocamla yapdığımız sikişlerden sonra banyoya gidip yıkanmamız gerektiği zaman, kayınbabamın ayakta olmasından dolayı, onun yatmasını bekleyerek öyle yıkanıyorduk. Belli bir zaman sonra, kocam çalışdığı için, ben babamın yatmasını bekleyemem, sabah işe gideceğim diyerek banyosunu yapmaya başladı. Bende, sabah herkesten önce kalkıp yıkanıyordum günlerden bir gün, sabah kahvaldısı yaparken kayın babam su faturaları çok gelmeye başladı, biraz az su kullanalım diyerek gülümsedi ben birden kıpkırmızı oldum çünkü çok utandım günler bu şekilde geçerken bir gün, kayınvalidemin tansiyonu çıktı ve yere yığıldı. Hemen kayınbabamla onu yerden kaldırıp yatağa götürürken, kayınbabamın eli göğüslerime kalçama koluma dukunuyordu ama tabiki bilerek değil kadına yardım ederken kazara çapmalar dokunmazlar o günden sonra kayınbabama bir haller olmuş gibi, hiç yapmadığı şeyleri yapmaya başladı. Sabahları odama gelerek kızım kalk, kahvaldı hazırlada yiyelim önçeleri kapıma vururdu hiç bir zaman kapıyı tıklatmadan odaya girmezdi. Günlerden bir gün yine odama gelerek beni kaldıracaktı o an ben uyanıkdım ve beyaz olan kilotumla yaz olduğu için açık bir şekilde yatıyordum yüzükoyun kapının açılmasıyla, bende uyur numarası yabarak, istifimi hiç bozmadım ne yabacağını merak etmeye başladım. Kapıdan biraz seyrederek yavaşca yanıma geldi ayaklarımdam kalcama doğru süzdü ve kalçamı kokladı ve ohhh harika dedi ve yavaşçca kapıyı kapatı çıktı odadan. Biraz sonra benim 2 yaşında olan oğlum uyanarak kapıyı acıp dedesinin yanına gitti oğluma git anneyi kaldır diyerek odama gönderdi çocuk kapıyı tekrar geri açarak anne anne kalk dedem çağırıyor diyerek üzerime atıldı. bende oğlumu yatakta biraz severek kalkmaya çalışırken, kayınbabamın izlediğini gördüm ve pozuntuya vermeden eteğimi alarak giymeye başladım. Zaten o anda kayınbabam hemen mutfağa yöneldi hiç birşey olmamış gibi kahvaltımızı yabarak, kayınvalidemin yemeğinide hazırlıyarak odasına gittim kayınvalidem! kızım babam nerede bir ihtiyacı yokya kahvaltısını yaptımı nerede bu herif bu sabah hiç görmedim dışarımı çıktı yoksa dedi. Bende annem mutfakta torunu ile oynuyor kahvaltı yapıyor sen merak etme ben babama bakarım dedim kayinvalidemin yanaklarını sıkdım ve öptüm bu hareketine sevindi ve bana bir şey olursa baban sana emanet ona iyi bak yalınız kalmasın dedi gerçekten kayınvalidem çok hastaydı ona devamlı moral vermeye çalışıyordum. Günlerden birgün pazar alışverişi yapmak için pazara gittim dönüşte anahtarımla kapıyı açıp içeri girdiğimde elimdeki poşetleri mutfağa bırakmaya gidince kayınbabamın banyoda olduğunu ve banyonun kapısının aralık olduğunu gördüm benim odam banyodan sonra olduğu için, üzerimi değiştirmek için odaya doğru gideken banyoda kayın babamın benim sabah çıkardığım kirli külotumu koklayarak 31 çektiğini ve güzel gelinim kokuna kurban olurum dediğini duydum içim bir hoş oldu kocamla 15 gündür sikişmiyorduk ve kayınbabamın ilk önce götümü koklaması ve kirli külotumu tiksinmeden koklaması çok hoşuma gitti amım sulandı. Odama girdim ve elimi külotuma sokarak kendimi okşarken odamın gardrop aynasından banyo görülüyordu aynaya bakınça aynadan kayınbabamın güvetin içinde yüzü kapıya dönük olarak 31 çekişini izliyordum elindeki külotumu koklayarak bir boşaldı dölleri fayansa fışkırdı ve elindeki yarağı bıraktı ve gözüm ister istemez aşağılara takılınca o kacaman kalın sikini görünçe şok oldum kocamın sikinden başka ilk defa yabancı bir sik gördüğüm için şaşırdım boşaldım ve odamın kapısını hemen kapattığım da kayınbabamın kapının sesini duymuş olmalıki gelin gelin senmisin kızım diye bağırtığını duyarak evet benim baba diyerek karşılık verdim. Üzerimi değiştirip salona doğru yürürken yine kapısı açık bir şekilde sanki benim odamdan çıkıp kendisini görmemi sağlamak için, gözlerini kapıya doğru cevirerek, hem sabunlanıyor bir yandanda beni kolluyormuş gibi bir hal sezinledim bu arada o kocaman sikini sabunluyormuş gibi yaparak ovuyordu ben kızarak baba banyo yapıyorsunda kapını neden kapatmıyorsun diyerek kapısını kapatım. Kayınbabam kızım sen yoktun diye kapamadım diye işittirmeye çalıştı o günden sonra kayınbabamın bakışları bana karşı çok değişdi çünkü, gözlerini vucudumdan ayırmıyordu çok kızmama rağmen sanki hoşuma gidiyor gibi tepki vermeyişimi bende anlıyamıyordum. Günlerden bir gün kayınvalidemin hastağı ilerliyerek hastane hastane dolaşmaya başladık doktor bize kayınvalidemin hastalığının kanser olduğunu söylediğinde yıkıldık tavsiyeler üzerine ankaradya ibni-sina hastahanesine götürülmesi söylendi mecburen yanına refekatci olarak benim kalmam gerekdiği için çocuğumu annemlere birakarak kayınvalidem, kayınbabam ve ben ankaraya gitmek için yola koyulduk kayınvalidemi yatırdık ve bende yanında refekatçi olarak kalmaya başladım. Kayınbabamda gündüzleri hastahanede bizimle ilgilenip, akşamlarıda bir otelde kalıyordu bir kaç gün sonra benim dinlenmem için, evli görümcem gelerek birazda ben kalayım sen biraz dinlen diyerek kayınbabamla otele doğru yol aldık. Otele vardığımızda kayınbabam resepsiyona giderek oda ayarlamak istedi birazdan yanıma gelerek gelin boş oda yok ne yapacağız deyince ben, olsun baba sen yatarsın bende koltukta oturarak gözlerimi dinlendirsem yeter dedim kayınbabam hiç öyle şey olur mu gelin senin koltukta yatmana razı olamam bir yukarı çıkalım bir şeyler yabarız diyince odamıza giderken, resepsiyondaki memur kayınbabamı yanına çağırarak bir şeyler konuştular kayınbabam dönünçe bir sorunmu var deyince yukarıya çıkınca konuşuruz dedi. Odamıza çıkdık Odada ben, ne oldu baba deyince kayınbabam, şey yanındaki bayan eşinmi diye sordu bende hayır kızım dedim dedi. Ben neden gelinim demedin baba deyince kayınbabam o zaman burada kalmamıza müsade etmezlerdi kızım ben neden dedim kayınbabam, çünkü kızım, birinci derecede akraba olmıyanları bu şekilde ağırlamak istemiyorlar ben biz birinci derecede akraba değilmiyiz dedim ve kayınbabam, evet öyle ama ben, amasını ne baba deyince, kayınbabam takma kafana kızım diyerek konuyu kapatmaya çalıştı bende ısrar etmeyerek ellerimi yıkamak için lavoboya gittim odanın içerisinde tuvalet ve banyo olduğunu görünçe kayınbabama baba burasıda bir ev gibi dedim. Kayınbabam evet kızım oteller böyle para veriyorsun ama insanıda rahat ettiriyorlar dedi. Yatma vakti gelince kayınbabam bana kızım yatabilirsin deyince ben, hayır baba sen yat ben şu koltuk da uyurum deyince kayınbabam kesinlikle olmaz. ben olur olur diyerek koltuğa oturtum kayınbabam yanıma gelerek ve eliyle cekiştirerek sen yatacaksın ben yatmıyacağım derken kucağına alarak beni yatağa attı ben dekrar doğrulmak isterken eliyle abanarak kalkmamam için bastırdı. Ben bu olmuyor derken o bana sen kuş düyünden yataklara layıksın sen sultansın diyerek iltifatlar etmeye başladı. Ben o kadarda değil diyerek gülümsedim kayınbabam kızım ben bir duş alacağım sende üzerini çıkar ve yat deyince ben geceliğim yokki soyunup yatayım deyince kayınbabam bir şey olmaz şimdi ben duşa girince soyunur yatarsın bende görmem diyerek banyoya doğru gitt. Ben soyunayımmı soyunmamayımmı diyerek soyunup yatağa girdim ve inçe bir nevresim olan yorganı üzerime çekdim içeriden su sesi gelmeyince dikkat kesilerek dinlemeye başlayınca herhalde kendini tatmin ediyor diye düşündüm. Bir süre sonra kayınbabam seslenerek kızım sanada sormadım aslında banyo sanada iyi gelir diye konuşmaya başladı kayınbabamın konuşmalarına cevap vermedim. Çünkü konuşmaları davetkar bir şekilde olduğu için sessiz kalmak istedim benden cevap alamayınca uyuduğumu sanıp konuşmasına ara verdi. Cevap versem biliyorumkiii sonunda işi cinselliğe kaydıracak benden ışık alabilise oğlunun karısı olup olmadığıma bakmadan sikebileceğini biliyordum Çünkü külotumu koklayan adam kesin sikerdi beni. Aslında onada hak vermiyorum değil çünkü, kayınvalidemin hastalığından dolayı en az altı yedi aydır karı yüzü görmediğini karıya hasret kaldığını tahmin etmek hiçde zor değil. Ama konumumuz itibariyle yani onun gelini olmamdan dolayı böyle bir şeyin olmıyacağını düşünmeye başlamışdımki banyodan çıkdığını duydum ve yüzüm odaya dönük bir şekilde yorganı kafama cekip hafif aralık bırakarak banyodan giyinik mi çıkacak yoksa cıplakmı çıkacak diye merakla beklemeye başladım. Tahminlerimde yanılmamışım tamamen çıplak değil, banyodan kilotla çıktı yorganın deliğinden yüzünü görmesemde belden aşağısını görebiliyordum siki kilotuna sığmıyordu kocamın sikiyle kıyaslıyacak olursam, kocamın siki 14 cm ve fazla kalın olmayan bir sik ama kayınbabamınki inanılmaz bir büyüklükde kilotuna sığmıyor içinden neler geçtiğini bilmiyorum ama evde olanlardan sonra teşhirisevdiğini anlıyabiliyorum. Yakta biraz bekledikden sonra kolduğa doğru oturunca yüzünüde görmeye başladım ama o beni tabiki göremiyor devamlı benden tarafa bakarak bir eliylede kilotunun üzerinde sikini kaşıyor bazende eliyle sanki benim onu izlediğimi hissediyor gibi bana gösterir gibi sıkıyor ben bu olay karşısında tahrik olmaya başladım. Çünkü amımın suları akmaya başladı hiç bir zaman kocamı aldatmayı düşünmeyen ben hemde onun babasıyla bu işin olabileceğini düşünmek kalpimi yerinden fırlatacak bir şekilde heyecanlandırdı. Kayınbabam bana karşı boş değil ama benimde ondan farkım kalmadı birara nabız atışlarım yükselmiş olmalıki kayınbabam benim uyamadığımı düşünerek gelin rahat edemedinmi diyerek seslenince acaba anladımı diye uyurken insan yatakda dönerya öyle bir dönüş yapdım bu sefer sırtım ondan tarafa dönük bir şekil aldım. Bir saat kadar uyanık bir şekilde kayınbabamın ne yapdığını merak ederek, onunda sesi soluğu çıkmayınca uymuşmudur diyerek yatakta bir dönüş yapınca, uyumadığını gözgöze gelerek anladım. Kayınbabam kızım uyuyamadınmı deyince uyumuş ve yeni uyanmış gibi uyuyordum ama sen birden uyanınca ve ışığı acık görünce korkdum dedim. Kayınbabam, neden korktun kızım deyince hemencecik bir şey uydurarak şey en son banyodaydın ışığıda açık görüp odayıda sessizlik kaplayınca banyoda zehirlendimi korkusuyla korktum deyince kayınbabam. Bak benim gelinime sen hele kayınbabasınıda ne kadar severmiş deyince ben neden sevmiyecekmişim dedikden sonra yerinden kalkıp bana doğru gelerek yatağın yanıbaşımda oturarak, benim bu lafım hoşuna gitmiş olmalıki elini saclarıma koyarak okşamaya başladı. Kayınbabam, of dedi bende ne oldu baba dedim yok bir şey kızım dedi Allaha şkına baba söyle diye ısrar edince anneni düşünüyorum gözüme hiç uyku girmiyor deyince içim burkuldu ve bu esnada yüzüne bakınca gözündeki yaşların yanaklarından aşığıya doğru akdığını gördüm ben yataktan biraz yukarıya doğru çıkarak doğrulmaya çalışıp teselli edecekdimki birden sütyenimle olduğumu hatırlıyarak yorganı yukarıya doğru çekişdirdim ve bu yorgan çekişimde kayınbabamın vucutuda yorganın altına kaldı. Onlan benim arama olan küçük mesafeyi vucutlarımız birbirine çatmaması için yorganı dizimin altına sıkıştırarak elimle gözyaşlarını silerek babacığım üzülme annem göreceksin iyilesecek diyerek moralini düzeltmeye çalışırken kayınbabam, artık çok geç kızım, annen o hastahaneden sağ çıkacağını düşünemiyorum diyerek hıçkırıklara boğuldu. bu sefer bende kendisine eşlik ederek ağlamaya başladım. Kayınbabamın, kızım annen seni çok seviyordu bir daha bu nazlı gelinini sevemiyecek diyerek ağlamamı daha çok körüklüyordu bir süre sonra bir elini başımın altına koyarak diğer eliylede gözyaşlarımı silerken sol elini biraz daha cıplak omuzuma doğru indirerek beni göğsünün üzerine cevirdi.. Benim sol elimde kilotunun biraz yukarısına gelerek vucutuna temas etti. Bir süre böyle sessiz kalarak sessizliği bozan kayınbabam oldu. Sol elinin o kalın parmakları artık omuzumu okşar gibi omuz kol arasına gezdirmeye başlıyarak arada sırada sıkarak bu güvende olduğum imajını vermeye çalışıyordu. Bu arada bende elimi vucutunun üzerine piyano tuşlarını kullanır gibi hareket ettiriyordum kayınbabamın sağ elini benim elimin üzerine götürmesiyle, elimi yukarılara doğru hareket ettirmesi bir oldu. Bu arada sol eliyle itttirerek sanki beni biraz daha kendisine yaklaştırmak ister gibi yapınca onlan benim aramdaki yorgan kurtulunca benim dizlerim onun dizlerine çatmaya başladı. Bu arada eli hala benim sol elimin üzerinde karın kısmının üzerinde ileri geri hareket ettirirken dirseğimin sert bir şeye carptığını hissedebiliyordum. Sanırım ereksiyon olup siki kalkmıştı heyecandan tir tir titriyordu. Benimde ondan aşağıya kalır bir yanım olmadığını söyleyebilirim. Amımın zevk suları şelale gibi akmaya başladığını ve ağzımın kuruduğunu nefesimin sıklaşmaya başladığını heyecandan bir an için öleceğimi düşündüm. Bana böyle neler oluyordu evet evet onun o kocaman sikini yiyeceğimi düşündüğümde tarif edilemez bir zevk yaşıyordum birsüre sonra kayın babam iyice yatağa doğru yerleşmeye başlayınca birden ben tarafa dönerek sol eli başımın aldında olduğu halde sağ eliyle benim yanaklarımı ovalamaya başladı bu işlemi yaparken sağ el dirseği göğüslerime baskı yaparak bir süre sonra yorulunca kolu göğüslerimde hareketsiz bir şekilde durmaya başladı. Kalpim küt küt yapınca kayınbabam kızım hastamısın diyerek güya benim kalpimin ne için attığını anlamamaz gibi hatırımı sormaya başladı bende evet baba sanırım üşütüm onun için titriyorum deyince. Öyle desene kızım diyerek benim yanaklarımdan öper gibi yaparak dudaklarımın kenarından öptü ve beni sarmaladı artık onun vucutu benim çıplak tenimle temas etmeye başladı. Bu sarmalama işi sonrası sağ eli benim popomun üzerine geldi bir süre öyle kalıp sonra eli popomda dolaşmayaa başlayınca ben baba ne yapıyorsun deyince neredeyse başlarımız aynı hizada oduğundan popomu eliyle sıkarak çok güzel kalçaların var sana dayanamıyorum diyerek dudaklarıma kapanmasıyla ben onu ittirmeye calıştım ama başaramadım nasıl başarayımki o dev cüsseyle baş etmem mümkün değilki ançak bir süre ağzımı sıkdım ama nefes alamıyordum nefes almak için ağzım aralanırken alt dudağımı kaptırdım. Dudağımı resmen kemiriyordu bir süre sonra bende çözülmeye başlıyarak kendisine karşılık verince kendimi altında buldum. Artık beni o güçlü kollarıyla sarmalıyarak zaten onun o dev cüssesinin yanında çocuk gibi kalan beni bir altta alıp bir üste cekip kedi fareyle oynuyor gibi sevmeye başladı bir süre böyle sevişip, beni kollarıyla kaldırarak yatağa bırakmasıyla bir iki sefer top gibi yatakta iki sefer sektim. Birden eğilip sütyenimi yırtarcasına çıkarmaya başlayınca ben babacığım biraz yavaş ol deyince kayınbabam artık baba yok ben senin kocanım sen benim karımsın tamammı deyince.. Tabiki bu satten sonra gelin, kaynata ilişkisini bitirdiğimiz anın olduğunu anlamaya başladım. birazdan o kaca yarağın amımın derinliklerinde kayıp olacağını ve gelini olamıyacağımı anlamaya başladım? O anda o sert o kuvvetli erkek sanki gitmiş bir kuzu olmuş gibi şefkatlice donumu ahenkli bir şekilde benimde yardımımla çıkarmaya başladı. artık bir haftalık traşlı olan amcığım sırılsıklam karşısında duruyordu. Kayınbabamın siki donuna sığmıyor neredeyse donunu delecek füze gibi bütün ihtişamıyla görebiliyordum. bir süre sonra ayağımın baş parmağını dudaklarının arasına alarak emmeye başladı. O kadar hoşuma gitti ki anlatamam çok zevk almıştım iki ayağımıda biraz emdikden ve yaladıktan sonra yukarılara doğru diliyle daireler cizmeye başladı ve sonunda bütün hedefi olan o kaca sikini sokmak için sabırsızlandığı bal kutuma gelip biraz seyrederek, ne güzel bir am çok masum, insan bunu sikmeye kıyamaz diyerek dudaklarını yanaştırıp, yalamaya başladı. Amımın akan bütün sularını içerken titremeye başladım ve bir süre sonra şelale gibi orgazm olmaya başladım. Kayınbabamın ohhh aşkım çokmu hoşuna gitti sabırsızlanma amcığını yarağa doyuracağım diyerek amımı kurutana kadar bütün sıvılarını içti. Daha sonra sütyenimi çıkardı ve memelerimi yaladı emdi ve güzel gelinim kollarını kaldır dedi bende kaldırdım mememi burakıp sol koltuk altımı koklayarak yalamaya başladı inanın zevkten ölecektim hem zevk hem gıdıklanmam çok zevk veriyordu Amım yeniden sulanmıştı iki koltuk altımı yaladı kokladı. Daha sonra sırt üstü yatarak sıra sende aşkım sevgilim diyerek beni sikini yalamam için başımı yakalayıp sikinin kafasına yanaştırınca ben. hayır baba olmaz deyince, bana baba deme ben artık senin kocanım unutma hem neden olmaz diyosun bakiiim diyerek kızmaya başlayınca ben tamam kocacığım da..benim midem çok hassas bunu yabamam deyince kayınbabam. Sen oğlumun sikini hiç yalamadınmı dedi ve ben hayır ben senin oğlunla devamlı klasik bir şekilde sikişmişim ne o benim amımı yaladı nede ben onun sikini dedim. Kayınbabam vay benim salak oğlum sana dünyanın en zevkli işini tattırmadı demek diyerek sen kayınbabanı seyret bu gece seni öyle sikeceğimki beni bırakamıyacaksın güzel gelinim diyerek dekrar sikine doğru kafamı bastırdı. Artık deniyecekdim ama o kadar çok büyük gözüktü gözüme hem kalın hemde uzun yaklaşık 20 cm. O koca siki şu küçücük ağzıma nasıl alacağım diyerek iki elimle sarmalıyarak tutup o başlı sikinin başını ağzıma getirip almaya çalıştım. Ama mümkünadı yokdu baba bu çok büyük bu işten vaz gecerek başka türlü yapalım deyince hayır bunu alacaksın alamazsan bile yalıyacaksın diyerek bir eliyle başımı sikinin üzerine eğerek bir eliyle de sikini tutarak yalamam için yalvarıyordu. Bu kadar ısrar ettiğine göre, demekki kayın babamın en duyarlı bölgesi o kocaman siki ve taşşakları diyerek eğilip taşaklarından yalamayaa başladım. İnanın çok temizdi kıl yoktu kaymak gibi taşşağı ve yarağı vardı bu beni azdırıyor du sırayla yumurtalıklarını ağzıma alarak küçücük ısırıklarla devam ederek kayınbabamın evet karıcığım evet evet aşkım gelinim diyerek iki eliyle aşağıya yukarıya başımı çekiştirip duruyordu birden bağıra bağıra gelmeye başlayınca o menilerinin suyu ağzıma gelince ne yapacağımı bilemeden biraz yuttum ağzım burnum hep döl olmuştu. Midemin çok hassas olmasına rağmen içim bulanmamış beni azdırmış tı. Lavaboya gidip hızlıca ağzımı yıkayıp geldim ama onun siki hala taş gibi beni sikmeye hazır bir vaziyette beklediğini görünce. Baba sen az önce gelmedin mi diye sorunca evet gelin geldim dedi ve benim yaşlı olmama bakma ben çok gençe taş çıkarttırırm deyince ben ondan şüphem olmadığını görüyorum ve biliyorum dedim nasıl biliyorsun deyince. Külotlarımı koklayıp boşaldığını biliyorum seni azgın seni dedim hem sen yaşlı değilsin 52 yaş çok yaşlı sayılmaz senin oğlun. 30 yaşında olmasına rağmen bir sefer boşaldıkdan sonra birdaha çok zor deyince kayınbabam. Gelin sen beni böyle onure edmen çok hoşuma gidiyor deyince ben baba ben doğruyu söyliyorum dedim ve kayın babam bir den ayağa kalkarak benim dudaklarıma yapıştı siki artık karnıma baskı yapmaya başladı. Artık öpüşmüyoruz dillerimizle dans ediyoruz bir süre ayakta sevişip yavaş yavaş yatağa uzandık. Gerçekten çok güzel sevişiyor kadın olduğumu bana ilk defa kayınbabam hissettirdi yatakta sevişmemizin bir süre sonrasında kendimi onun altında buldum.. Artık o kacaman siki amımın akan sularından kayganlaşan amımın deliğine dayandı o sırada ben? Baba biraz yavaş koy tamam mı dediğimde neden kızım neden korkuyorsun deyince ben baba sikin çok büyük zorlanacağım dedim. bunun üzerine kayınbabam sen kız değilsinki 5 senedir bu amcık sikilmiyor mu deyince ben evet sikiliyor ama böyle kocaman bir sikle sikilmedi dedim. Kayınbabam o benim oğlanın siki küçükmü deyince ben ne çok küçük nede senin gibi bu kadar kocaman deyince. babam mesela ben senin sikinin ançak yarısı kadar vede çok inçe. Kayınbabam anlaşılan ben kadın değil ama kız sikeceğim diyerek korkma yavaş yavaş koyacağım ama kendini kasma tamam mı deyince küçük çocuk korkaklığıyla hııı hııı derken birazını sokarken kaçmaya capaladım? Ama ne mümkün o yarak işini bitirmeden beni bırakacağa benzemiyor biraz daha itince ciyaklamaya başladım ne olursun baba. Yavaş diye yalvarırken tamam gelin korkma diyerek içine ittirmesiyle öleceğimi sanarak bas bas bağırmaya başladım? Kayınbabamın tamam tamam kızımgeçtii diyerek hareketsiz durarak bendende ses çıkmayınca açısı geçtimi kızım diyerek bende evet evet devam et ama fazla hareket etme dememe fırsat bırakmadan yüklendiğinde ölüyorum sanarak kaçmak içn hareket etmeye başladım ama onun altından hele bu saatten sonra kalkmanın hiç bir fayda etmiyeceğini anladım ama ağlamaklı bir şekilde ellerimle omuzunu dövmeye başlıyarak hani bitmiştii meğerseme o tamam geçti deyince yarısını sokmuş capuk çıkarrrr diye ne kadar bağırtımsada. Kayınbabam kızım bir şey olmaz bi iki git gel yaptıkdan sonra bak alıştınmı zevk alacasın dedi ve git gellere başlıyarak sen benim bundan sonraki karımsın. Oğlummu güzel sikiyor yoksa benmi dediğinde ben tabikii sen sen benim erkeğimsin. Artık benim iki kocam olacak diyerek bundan sonraki sikişlerede davetiye cıkardım. Kayınbabam ama ben seni daha çok sikeceğim bu taze amcığını yiyip bitireceğim diyerek temposuna devam etti daha sonra sikini amımdan çıkararrak sıtt üstü yatarak beni ata biner bir pozisyonda o koca sikinin üzerine oturttu. Artık amım o koca sike alışarak, bende kayınbabamla artık bir ritim yakalayarak git gellere başladık. Ara sıra popoma vurarak aradada iki elleriyle popomun yanlarından tutarak kah sikinin üzerine bastırıyor kah sikini çıkarıp dekrar sikinin üzerine oturduyor. Parmağı göt deliğime gitti ve amımın suyuyla iyice sürdü ve götümde parmağını hissettim ay baba ne yapıyorsun dedim oda dur gelinim en sevdiğim şey am sikerken göt deliği parmaklamak. Daha sonra birden ben kuçağında, sikini amımın içinden çıkarmadan ayağa kalkıp dizlerimin üzerine domalmış bir pozisyonda sikmeye başlıyor. Artık sik amıma o kadar alışdıki acı zevke dönüştü şlak şlak sesler bütün odanın duvarlarında yangılanmaya başladı. Artık o kadar çok güzel ve sertce sikiyorki orgazmlarımın sayısını unuttum biraz sonra bende yorgunluk belirtileri başlayınca siki ni amımdan çıkarmadan yüzükoyun bir şekilde yatağa yapışdım. Artık amımla sikini sıkıca kavrıyarak hadi, hadı kocacığım hadi erkeğim diyerek. Kayıbabamla beraber bağıra bağıra gelmeye başladık. ama öyle bir geldik ki cennet bu olmalı dedim. Kayınbabam, bir süre üzerimde hızlı hızlı nefes alarak durdu ve çam yarması gibi yana devrildi. Artık ikimizde resmen bitmişdik bir süre sessiz kalarak sessizliği yine ben bozdum. Baba bu yapdığımız doğrumu dedim ve kayınbabam neden kızım yoksa pişmanmısın dediğinde. ben: bilmemkii bugün için pişman olmadığımı diyebilirim çünkü bu geceyide bende istedim kayınbaba: öyleyse Ben: bundan sonrası için nokta koysakmı kayınbabam yabma kızım seni daha yeni bulmuşken kaybetmek istemiyorum. Ben: ama konumumuzu biliyorsun kayınbabam: bundan şüphen olmasın ama biz bu dünyaya neden geldik zevk almak için değilmi dediğinde evet ama başka karıları sikebilirsin gelinini değil dedim. Hem devam etsekde ileride yakalandığımızda rezil olur kimsenin yüzüne bakamayız dedim. Kayınbabam bu ikimizin arasına ölünceye kadar sır olarak kalaca. Ben: tabiki sır olarak kalacak peki bu işi bir süre daha devam ettirelim ama ama kayınbabam aması ne yoksa beni sevmedinmi? Ben: hayır sevmem olurmu keşke sen benim kocam olsaydın. Bana kadınlığımı, beni bulutların üzerine ucuran tek erkeksin dediğimde. Kayınbabam: emin ol sen o bulutların üzerinden hiç inmiyeceksin takaadim yettiği sürecede böyle sürecek. ve dudaklarıma bir buse kondurdukdan sonra yerimizden kalkarak doğru banyoya gittik. Banyoda birbirimizi sabunlayarak yıkanırken sabunun kayganlığı onu dekrar harekete gecirdi.. Artık o koca siki kıç deliğime dayanınca ben: sakın deneme kayınbabam. kızım ne olur bunu bana çok görme, zaten en çok zevk aldığım iki şey biri sikimin yalanması biride göt deliğinden sokmak. Beni bu iki zevkdende mahrum ediyorsun dediğinde ben baba sen delirdinmi o kaca sikini amımdan zor aldım, kıcımdan nasıl alırım yoksa niyetin beni öldürmekmi. Kayınbabam tamam kızım korkuyorsan yamıyacağım belki ileride insafa gelirsin çünkü senin gibi taze bir amcık. Bulmuşken kaybetmeyeceğim diyerek dekrar dudaklarıma yapışdı banyodada beni domaltı kalcamı ayırdı ve göt deliğimi kokladı yaladı parmakladı yaladı çok zevk aldım amım sulanmıştı sonra o kaca sikiyle güzelcene sikdikden sonra yatağımıza giderek birbirimize sarılarak güzel bir uygu çektik. O kadar yorulmuşuzkii sabah uyandığımızda saat 11'e geliyordu alel acele giyinip hastahaneye gitmek için aşağıya indiğimizde resepsiyondaki genç kayınbabama ağzının tadını biliyorsun beybaba dediğnde kıpkırmızı olarak otelden dışarı çıktık. Sanırım seslerimizden sikişdiğimizi anlamıştı hemen kayınbabam bir taksi cevirerek doğruca hastaneye gittik. Kayınvalidemin o bitkin halini görünçe, içimden kayın valideme çok üzüldüm nasıl üzülmiyeyimki kayınvalidem burda ölüm kalım savaşı verirken biz kayın babamla otel odalarında sikişiyorduk. Kayınvalidem hastaneye bir hafta daha kaldı ve bir haftanın sonunda vefat etti o kadar çok üzüldümki. Birde bu sevdiğim insanın kocasıyla hemde ölüm döşeğindeyken yapdığım sikiş de aklıma gelince üzüntüm bir kat daha arttı. Artık kayınvalidemin ölümünden sonra 40 gün kadar yas tutarak kayınbabamla yakınlaşmamız olmadı. 40 gün geçtikden sonra kayınbabam gelin yasın bitmedimi ne zaman sikişeceğiz diyerek dudaklarıma yapışarak beni yatağa attı artık gündüzleri evde küçük çocuğumla kayınbabamla başbaşa kalmaya başladık. Çocuğun uyuduğu saatlerde beni evin her köşesinde sikmeye başladı artık sabah akşam sikişiyorduk Kocanın şüphelenmemesi için onunla da haftada bir gün sevişiyorum ama sadece görevimi yapıyorum çünkü hiç bir şey hissetmiyorum. Gerçekten de artık kocamın siki amıma küçük gelmeye başladı. İlişkimiz hala devam ediyor ama nereye kadar gidecek bilmiyorum? Adam o kadar azgın ki bana güzel kokulu gelinim senin kukuna kurban olurum deyip sarılır koklar koklar öper.. bildiğim tek şey kayınbabamı ve koca sikini çok sevdiğim. #kayınbaba #kayıpeder #külot #sakso #ayak #koltukaltı #ensest
03 Ağustos 2022, at 21:06
Alıntı