Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Yaseminle arabada (yasanmis hikaye)

Post #1

Yaseminle arabada (yasanmis hikaye)Merhaba,Sevgilimle yasadigim guzel dakikalari bundan sonra buradan sizlerle paylasacagim. Hepsi yasanmis gercek hikayelerdir.^Yaseminle en büyük zevklerimizden birisi arabada sevişmekti..ikimizde bu heyecana bayılıyorduk... bir gün yemeğe çıkmıştık. Küçükçekmecede güzel bir yemek yedik.. 1 şişe de şarap içtik.. yemekte elimi tutarken beni okşaması ne kadar istekli olduğunu gösteriyordu..yemeği erkenden bitirdik ve arabamıza bindik... koluma yattı bende sağ kolumla onu sarmıştım ve evi yerine silivri yönüne doğru yöneldim..sesini çıkarmamıştı çünkü o da istekliydi..^Bir yandan araba sürerken diğer yandan da yaseminin saçını, sırtını ve yan yatmasından dolayı açılmış belini okşuyordum.. belini okşamama bayılırdı..belini okşadıkça o da keyifleniyordu.. ben biraz daha ileri gidip pantolonundan yavaş yavaş içeri soktum elimi.. çatalını okşamaya başladım... o ise önümde kabaran aletimi okşamaya başladı.. daha önce defalarca arabada seviştik ve hatta daha ileriye de gittik ama bu kez çok istekliydik.. yasemin bir yandan aletimi okşuyor diğer yandan da kotunun üst düğmesini açıyordu.. fermuarını da indirdi.. elim daha rahat giriyordu şimdi.. külotundan da içeri soktum elimi ve götünü avuçlamaya başladım... hava serin olduğu için üşümüştü.. ve okşaya okşaya ısıtıyordum götünü..^-aaaahhhhh... bayılıyorum beni okkkşaamaaaannaaaa...- uffff.. kocaman olmuşşşş sevgilim....çok istiyorum onuuuu....^Zevke gelmeye başlamıştı.. ben ise heyecandan arabayı yana savura savura sürüyordum... yasemin sikimi okşarken ben götünü daha şehvetli okşamaya başladım... elimi biraz daha ileri sokup amına ulaştım.. sırılsıklamdı..çok güzel sulanmıştı. Biraz amında gezindim...^- ıslattınn iyice tatlımmm....canım çok çekiyor.......mahvediyorsun beni..sen amımı okşarken ağzıma almamı istiyor musun?-evet tatlım..- o zaman açalım şu kemerini ....^Kemerimi çözdü.. fermuarını indirdi... bende pantolonumu biraz sıyırdım.. külotumun içinden elini soktu ve sikimi okşamaya başladı.... sadece okşuyordu.. ben de amını okşamaya devam ettim.. gittikçe ıslanıyordu... parmağımı amında gezdirip sularını topluyordum.. sonra da tadına bakıyordum.. harika bir tadı vardı. Sex kokuyordu resmen...bir kez daha amına götürdüm parmağımı.. bu kez suyu yaseminin ağzına verdim.. parmağımı büyük bir iştahla yaladı.. kendi suları onun da hoşuna gidiyordu.. derken külotumu da indirdi.. ve ağzına almaya başladı.. sex konusunda süper biriydi ama en iyi işi ağza almaktı.. saatlerce ağzına aldığı olur ve büyük bir sabırla ve iştahla boşalmamı bekler..neyse o harika sesler çıkarta çıkarta ağzına almaya başladı.. müthiş bir keyif alıyordum.. yanımdaki koltuğa kalçalarını iyice yerleştirdi.. hafif yan yatarak sikime sakso çekiyordu.. ben de kot^pantolonunu biraz daha indirdim.. götünü meydana çıkardım.. külotunu ise kendi çıkarmaya çalışıyordu.. zor da olsa külotunu indirdi ama dizlerinin az üzerine kadar indirdi bunları... şimdi ise onun en sevdiği şeyi yapacaktım.. parmağımla amındaki suları aldım ve götüne taşımaya başladım.. göt deliği yavaş yavaş ıslanmaya başladı .. göt deliğine bu kez parmağımla masaj yapıyordum.. o ise sikim ağzında hayır der gibi ?ıııııhhhhhhhh? diyordu. Yani yapma diyordu ama ben dinlemiyordum.. biliyorum ki deli gibi istiyordu..^Araba ile yavaş yavaş e-5?den ilerliyorduk.. silivriye doğru gelmiştik.. o iştahla sakso çekmeye devam ediyordu.. nefesi, çıkardığı sesler ve iştahı beni kudurtuyordu.. bugün çok pis sikmeliydim yasemini.. parmağımı biraz götünden içeri soktum.. sıcacıktı.. az daha ilerledikçe acıdığını hissediyordu yasemin....^- aaaaahhhh. Acıyo tatlım.. yapmaaa...^Sonra hemen sikime yumuluyordu.. ama ben durmuyordum.. amından biraz daha su aldım.. ve iyice ıslattım ve hazır hale getirdim. Parmağımı tekrar göt deliğine dayadım. Ve daha derine doğru sokmak için hızla ittim.. yasemin acıdan sikimi ıssırdı.. ama hayır demiyordu.. onun hayır demesine izin vermeden parmağımı sokup çıkarmaya başladım.. daha iştahla sakso çekmeye başladı.. sikimi tamamen ağzından çıkarıyor sonra hepsini bir anda ağzına alıyordu.. dibine kadar yalıyordu.. ve bu hareketi arka arkaya 15-20 kez yaptı.. tutamıyordum kendimi ama boşalmak da istemiyordum.^- tatlım yavaş biraz.. boşalmak istemiyorumm... keyfini almam lazım..- boşal tatlımmm.. ben bi daha boşaltırım seni... ufffffff......hadiiiii.....( eline almıştı ve hızlı hızlı 31 çekiyordu )..Ben ise götünü parmaklamaya devam ediyordum...ben hızlandıkça o da hızlanıyordu...^- hadi aşşşkımmm boşallll...-istiyor musun yasemin...-evetttt.. hadiii gellll hadiiiii....- ağzına mı istiyorsun...-evettttt... ağzıma boşal. Tüm spermlerini tatıp yutmak istiyorum.... ahhhhhhh... uffffff hadi hadiiii....- bende aşşkım....hızlan hadi...ağzına al.....- tamam tatlım.. ama götümü biraz daha ıslat.. acımaya başladı....^Amındaki suları tekrar almak için parmağımı götünden çıkardım.. amına indim ve amı felaket sulanmış ve yanıyordu.. sıcacıktı...yasemin ise resmen kudurmuş bir şekilde sakso çekiyordu...kendimi ona bırakıyordum..götünü daha kaygan yaptıktan sonra parmağımı soktum yine.. daha rahat giriyordu.. bu da yasemine keyif veriyordu.. ağzından çıkardı sikimi ve 31 çekmeye başladı yine.. hızlı hızlı çekiyordu.. ama ağzına yakındı sikim. Boşalacağım an hemen ağzına alacaktı..^- evetttt.. aşşşkımmmm.. hadi boşal.. hadi akıttt spermlerini....ahhhhhhh....ooooooohhhhh... götümü daha hızlı parmakla... uffffffffff... hadiiii...^Ben daha hızlı parmaklarken artık dayanamayıp boşaldım... yasemin tüm spermlerimi akıttırdı ağzına.. ve yan koltuğa rahatlamış bir biçimde oturdu... dudaklarında halen sperm vardı.. yutmamıştı daha.. sonra bana dönüp yavaş yavaş yutmaya başladı.. hissedebiliyordum... dudaklarındaki spermleri de diliyle yaladı ve yuttu....o da ben de biraz rahatlamıştık ama yasemin azgın olduğundan ötürü istekleri bitmiyordu..^- tenha bir yer bul aşkım.. çabukk...- neden tatlım?- çok kötüyüm.. içime almak istiyorum... lütfen gir bir ara yola ve dur...^Bunları konuşurken o kot pantolonunu çıkarmaya başlamıştı.. çizme giydiğinden zor çıkıyordu ama isterik olduğundan çıkardı.. üzerinde beyaz gömleği vardı.. düğmelerini tek tek çözdü ve gömleğini de çıkardı.. beyaz ince asklı bodysi ve külotu ile kaldı.. bir de sexy çizmeler.. ben bir ara köy yoluna girdim..ve birlikte tenha olabilecek bir yer aradık ve sonunda yolun sağında ağaçlık bir yer bulduk.. ağaçların arasına girdim ve arabayı park ettim.. karanlık olduğundan fark edilmeyecek bir yerdeydik.. yasemin hiç sormadan üstüme atladı.. külotunu bile çıkarmamıştı.. ben biraz daha pantolonumu sıyırdım.. yasemin külotunu hiç çıkarmadan yandan sıyırdı ve sırılsıklam olmuş amını sikime oturttu.. girdiği gibi büyük bir rahatlama hissetmişti...amını yerleştirdikten sonra öpüşmeye başladık.. yavaş yavaş girip çıkıyor bir yandan da deli gibi öpüyordu beni.. koltuğumu^biraz daha yatırdım.. ve kafamı yasladım.. bir afet duruyordu karşımda.. uzun dalgalı ve kızıl saçları vardı.. dudakları isterik olmaktan ve öpüşmekten harika görünüyordu.. beyaz body?si ve uçları belli olan memeleri baş döndürücüydü.. sadece seyrediyordum.. o zıplıyor keyfini alıyordu... siyah çizmeleri ayrı bir çekicilik katmıştı yasemine...^- oooohhhhh, ohhhhh,ahhhhh, ayyyyyyyyyhhhhh, çoooooook güzellllll , diyordu kısık sesiyle...^Başı zevkten dönüyordu.. belliydi..zıplamalarını artırmaya başladı.. bende külotunun üzerinden götünü okşuyordum.. sonra külotundan içeri soktum elimi.. kalçalarından kavradım..ve kaldırıp indirmeye başladım yasemini.. kontrolü almıştım.^- aşkımmmm harikasın... çok güzelsin yasemin...-ahhhhh, ahhhhhhhhhh, tatlımm... sik beniiiii... oooffffff, sikkk beni... becer beni.... aşkım.... hoşuna gidiyor mu?-harikasın.... külotunu çıkaralım mı ?- tamam tatlım.. ( çıktı üzerimden ve külotunu sıyırdım.. ben külotunu çıkarırken o da bodysini çıkardı... çırılçıplaktı )- çılgınsın sennnn...harika olmuş memelerin hayatım...- evetttt çok istiyorlar seni...hadi gömleğini çıkarayım...^Gömleğimin düğmelerini büyük bir azgınlıkla çözdü.. ben de pantolonumu iyice ayak bileklerime kadar indirdim.. külotumu da.. yasemin tekrar içine aldı.. zıplamaya başladı ama tüm göğsümü yalayarak.. kulaklarımı , dudaklarımı büyük bir iştahla yalıyordu... sonra ben onun memelerine yumuldum... uçları dimdikti.. ıssırıyor ve memelerini avuçluyordum... zevkten uçuyordu..bir tek götü boş kalmıştı.. kalçalarını kavradım ve ayırdım.. göt deliğini buldum ve daha önce gevşettiğim deliğine ulaştım. Ama giremedim.^- tatlım biraz tükürür müsün, dedim yasemine ve parmağımı uzattım...^Onun kayganlaştırdığı parmağımı götüne götürdüm..sonra yasemin amını çıkardı.^-biraz da amımdan alalım su.. o daha iyi kayıyor, dedi.^Amındaki sularını eliyle aldı ve kendi göt deliğine sürmeye başladı.^ İyice kudurmuştum.. karşımda bir sex makinesi vardı resmen.. tekrar sikmeye başladım. Sol elimle sol memesini kavrıyor , dilimle sağ memesini yalıyor ve sağ elimin parmaklarıyla da götünü parmaklıyordum. Yasemin tam anlamıyla zevkin doğruğuna çıkıyordu.^-ooooohhhhh, harikaaaaaaaaa, aşşşşkııııııımmmmmm, süpeerrrsin... harika sikiyorsun beni...sik aşkım... her yerimi sik bu gece.. ne istersen yaparım aaaaaaaaa, offfffff... her yerimi becer bu gece.. ahhhhhh... ohhhhhhhhh... götümü de sik.. parmağınla değil yarrağınla sik beni.. amımı siktikten sonraaaa ahhhhhhhhhh, ohhhhhhhhhh... aşkıııımmm.. sik beni.. sik beni...^Daha hızlanmaya başladım.. amına daha hızlı girip çıkıyordum.. yasemin ise iki eliyle memelerini kavramıştı.. ben bu kez iki elimi kullanarak götünü sıkmaya okşamaya başladım. Hem sağ elimin hem de sol elimin baş parmaklarıyla göt deliğine yöneldim...^- delisin sen... iki parmağını mı sokacaksın...- evet tatlım... kudur bu gece iyice...- ahhhhh.. ama ben sikini istiyorummm.. parmağını değil...- onu da verecem sanaaaa... götünü de sikicem.. ama önce amını ^^^^^^^.. hızlanalım mı? Ne dersin???- evet aşkıımmm evettt....^Hızlanmıştım.. amını hızlı hızlı sikiyordum yaseminin.. iki baş parmağım götünü beceriyordu.. yasemin de mememlerini okşamaya başladı. Öyle istekli okşuyordu ki artık dayanacak gibi değildim...hızlandıkça yasemin çığlık atmaya başladı..^- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH, OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOH... AŞŞŞŞŞŞŞŞŞKIMMMMMM .. SİKKKKKKKK BENİİİİİ... DAHA HIZLI SİİİİİİİİİİİİİİİK.... HEPSİNİ SOK AMIMA... SİKKKK BENİİİİ.. AHHHHHHHHHHHHH.... KÖKLE BENİ...POMPALA AŞKIM.. KÖKLEEEEE...KÖKKLEEEE...DİBİNE KADAR SOOOOK..... SİK AŞŞŞKIIIIIMMMMMMMMMMMMMMM... AAAAAAAA..OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHHHHHHH......AŞKIIM MM SİKKKK SİKKK SİKKKKKKK...SİİİİİİİİİİİİİKK...KUDURT BENİ.... PARÇALA AMIMI... PARÇALA AŞKIMMMMM.....KOY AMIMA .. KOOOYYY... AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH...........- Geliyorum yasemin...- gel aşkıııımmmm gellll......- çıkman lazım...- ağzıma attııırr.....hadiiiii...^Üzerimden çıktı ve hızlı bir şekilde sikime yumuldu..... ağzına öyle bir boşaldım ki.. kendisi de şaştı.....^- hımmmmmmm......aşşşşşkıııııım ne kadar çok fışkırttın......çok güzeldi tadı yine....- ahhhhhh.. mahvettin beni yasemin......^Yasemin, ağzındaki spermleri yuttuktan sonra dizime yattı.. bacaklarını yan koltuğa uzattı... inanılmaz keyif almıştık... bacaklarındaki çizme yasemini bir afet haline getirmişti.etraf karanlık sadece arabanın içindeki saatin ışığı geceyi aydınlatıyordu... saat ise gecenin 10?u olmuştu.. iki saattir sevişiyorduk.. biraz sohbete başladık.^- tatlım, harikaydın, dedim.- sende aşkımmm.. mahvettin yine beni.. ama bugün daha iştahlısın...-özledim seni , ondandır...- bende özledim tatlım... beğendin mi beni bugün.- evet hemde çok beğendim....yavaştan toparlanalım istersen..- gidiyor muyuz hemen ( yukarı çıktı ve dudağıma bir öpücük kondurdu )- istemiyor musun?- biraz daha kalalım.. 1 saat kadar daha , nolurrr.. sonra çok özlüyorum seni... lütfeeennn..- tamam tatlııımm.. kalalım...- hem etrafta kimseler de yokkkk. Rahatça sevişiyoruzz...çok ateşliyim ayrıca.. sana daha neler yapacaamm....^Yasemin halen yanıyordu.. amına elimi götürdüm ve biraz kurumuş olmasına rağmen sıcacıktı...biraz oynayıp tekrar ıslatırım diye düşündüm ama kendisi bana bırak dedi...^- tatlım, bana bırak istersen.. sana bir keyif sunayımmm....^Masturbasyon yapacaktı.. kendini sevmesine bayıldığımı bilirdi...ve bu güzel kız kendini okşamaya başladı.. memelerini okşuyordu.. iki memesini de avuçluyor birbirine değdiriyordu...^ o kadar diri memeleri vardı ki dayanamıyordum ama ellememem lazımdı. Parmağını ağzına götürdü ve ıslattı.. sonra da meme uçlarına sürmeye başladı. Daha da dik olmuşlardı.. bir eliyle yavaştan aşağıya inmeye başladı. Göbeğini okşadıııı ve amına ulaştı. Avuçluyordu amını. Bızırını sıkıyor sonra bırakıyor ve okşamaya devam ediyordu. Ben ise seyretmekten kendimi alamıyordum. Diğer eliyle memelerini bırakıp bacaklarını okşamaya başladı. Amını ise okşamaya devam etti ve bir süre sonra deliğine götürdü parmağını. G noktasını bulmuştu ve yavaş yavaş okşuyordu.^- işte tatllıııımmm, burası baakk.. buradan çok keyif alıyoruuuum....ooooooffffff...aaaaaaahhhhhh..ahhhh ...güzel kadınım değil miiiii? Ben bile beğeniyorum kendimiiii... göğüslerimi avuçlamayı çok seviyorum.. bacaklarımla oynamayı...amımı parmaklamayı..aaaaahhhhhhh,çokk güzel .. bunları senin yanında yapmak çok güzel. Beni senin sikmen çok güzel aşkımm...ooffffff....ohhhhhhh..ahhhhhh...^Parmağın ı deliğinin etrafında daha hızlı gezdirmeye başladı. Vıcık vıcık olmuştu amı. Çok tahrik edici bir sesti. Sikim dimdikti yine. Yasemin bir yandan amıyla oynuyor diğer yandan da kafasıyla sikimi okşuyordu. Yanaklarını sürttüyordu. Diğer eli bacaklarında ya da memelerinde oluyordu.. kız kendini beceriyordu resmen. Gözü kapalı ve hayaller kuruyor, argo konuşmaları beni daha da deli ediyordu.^-aşşkımmm. Dimdik olmuş sikin...yine istiyorum onu...ateş gibi oldu amım... memelerim deee... heryerim istiyor seni. Offff. Oyyyyyhhhh..ahhhh.. çok güzel olduuuuum..tam sikilmelik oldum aşkım.. sik beni. Ağzımı sikk..memelerimi sikkk.. amımı da sikkkk...oooffff.. götümü sik aşkım... seni bunun için azdırıyorum. Götümü sikmen içinnnn..ahhhhhh... offff... amım ıslandı iyice...ahhhh.. arka koltukta sik ama beni.. tamam mı?-tamam tatlım.. hadi geçelim arkaya....- tamam aşkım... ama bırakamıyorum amımıııı...oooohhhhhh.. boşalcaaaammm....^Ben yasemini hafiften kaldırdım. Kollarınnın altından memelerini sıktım.. o ise amıyla oynamaya devam ettiii..masturbasyon yaparak biraz olsun rahatlamıştı...^-ooooohhhhhhhh... boşaldım yine..- hadi tatlım geç arkaya... kurumadan biraz yalayım amını..-tamam tatlım.... ( arkaya geçmişti ) bende pantolonumu ve külotumu tamamen çıkardım. Çırıl çıplak oldum ve arka koltuğa geçtim.- tatlım sırt üstü yatacağım..gel otur ağzıma..- al bakalım sevgilim.. yala amımı iyice... kudurt beni yine olur mu... götüm sikilirken uçmak istiyorum.^Yasemin yüzüme oturdu ve amını dayadı ağzıma.. boşaldığından amından akan sular çok tatlıydı.. yalayıp yutuyordum hepsini.. sonra göt deliğini getirdi ağzıma ve götünü yalamaya başladım...iyice ıslattım..^- tamam tatlım hadi dön şimdi sırtını...- nasıl yapacaksın aşkım.- sen sırtını bana dön..^Yasemin sırtını bana döndüve götünü sikime dayadı.. içine aldı. Götü sıcacıktı... yavaş yavaş oturuyor daha derine alıyordu.. götünü parmakladığım için daha rahat giriyordu...acıtmadı fazla yasemini..saçlarından çekiyor memelerini okşuyordum.. o ise yavaş yavaş götünü alıştırıyordu yarrağıma..gidip gelmeye başladı.. zıplamaları artıyordu..^- ahhhhh, ahhhhhhhi ooohhhhhh ahhhhhhhhhh, ııııııııııııııhhhhhhhhhhh, çoook güzeeeeel... çok güzeel sikiyorsuuuun...ooohhh- harikasın aşkım.. bayılıyorum götünü becermeye..- bende aşkımmmm bendeee.. .hep götümden sik beni...- heryerini sikerim senin...- sik aşkım, sik... götümü de sik.. amımı da sik...heryerimi sik........ajhhhhhhhhhhh, ooooooooooooooohhhh- sen dur biraz da ben çalışacam alttan..- eveeeett.. pompala alttan aşkımmmm.....memelerimi de avuçla ama...- pompalıyorum bitanemmm.. ahh oohhh.. alll işteeee....- ooooh ooohhh ahhhh oooohhhh aahh sikkk beniiii.. sikkkk.. memelerimi avuçlaaa ..memelerimi sııkkkkk....ahhhhhh- nasıl. İyi sikiyor muyum seni?- eveeeet aşkımmm.. eveeetttt... çok güzel sikiyorsun beni.. pompala .. pompaaaaalaaa... ben iyice kudurdum aşkım....götümden çıkarma sakın.. memelerimi de bırakma avuçla.. bende amımı parmaklıycam....^Deli olmuştum.. yasemin o gece felaket bir şekilde kudurmuştu... ben götüne pompalıyorken^ o ise sırtını bana yatırdı iyice ve bacaklarını ayırdı.. götünü daha kolay pompalayabiliyordum artık. O da rahatça ayırdığı amını parmaklamaya başladı.. iki parmağını birden soktu...^-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... harika buuuuuuuuuuuuuuu ümittttttttt... sikkkkk beniii.. amımı da sikkk...parçala götümü... kökleeee.aaaa.... oıffffffff, köküne kadar sik beni.. aşkımmm...oooohhh ohhhhajhhhhh...- amın yanıyor mu?-evettttt. Doymadım.. heryerimi siksen yine de doymuyorum aşkım....aaahhhhhh...ohhhhhhh- iyice hızlanıyorum bak tatlım.. sende hızlan...-tamam^Götüne öyle bir pompa yaptım ki ikimizde sırılsıklam ter içinde kaldık.. ben siktikçe yasemin kendini daha hızlı sikiyordu..^- aahh aoooohh ohhh aaahhh , kendimi sikemeye bayılıyorum tatlım.. sen olmadığında kendimi sikiyorummmm.. götümü de sikiyorum... ama senin gibi sikemiyorum.... ooooohhhh.......-delisin sen.... delii....-hadi boşal artık.. ben kaç kez boşaldım sayamadım....hadi döllerini içime akıtt.. hadiiii.......- geliyorum bitanem.... geliyorum......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, oooooooooooooooooooooooohhh........ııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııhhhhhhhhhhh h^Bir daha boşalmıştım... yasemin elini amından çıkardı ve arka kolduğun lambasını açtı.. elleri vıcık vıcık olmuştu. Spermleri eline bulaşmıştı ve onları yalamaya başladı.. birazını da bana yalattı... inanılmaz bir geceydi... artık yasemin iyice yorulmuştu..bir müddet dizimde yattı ve dinlendi. Daha sonra ikimizde üzerimizi giyindik ve dönüş yoluna koyulduk. Yasemin kafasını dizime koyduğu gibi uykuya daldı... onu evine bıraktım. Evime döndüm ama o geceyi unutamadım..31 çekip yattım...^Müthiş bir geceydi..ve daha çok şeyler yaşadık arabada.....cdfunda NİCİNDEN ALINTIDIR
14 Nisan 2021, at 13:14
Alıntı