Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Teyzem Sevgilim Oldu-7

Post #1

Teyzem Sevgilim Oldu-7Merhaba arkadaşlar sizlerle uzun zaman sonra tekrar yaşadıklarımı paylaşmak istedim.Uzun zmaandan beri yoktum aslına bakarsanız hikayelerin başkaları tarafından kopyalanmasından dolayı biraz kızgınım teyzemde bu konuda biraz titiz davrandı ve silmemi istedi.Uzun zaman sonra yazıcaklarımda dolayı hikaye biraz uzun olabilir.Uzun zamandan beri yaşadıklarım sizlerle paylaşıyorum...Adım erdem dememe gerek yok sanırım....Teyzem ile ilişkimiz düzeyli bir şekilde gidiyordu en son teyzemin arkadaşlarıyla gittiğimiz geziden sonra teyzem soguk davranmaya başladı.O geziden bir kaç gün sonra teyzemin evine gittim..-hoş geldin-hoşbulduk naber-iyi senden -neden suratın asık-hiç yorgunum biraz -hımm iyi tv bakarken yanına yanaştım.yanagından öpmeye başladım.-erdem havamda değilim şimdi-hadikırma beni belki iyi gelir gevşersindiyip dudaklarından öpmeye başladım bir elimdele de göğüsü sıkıyordum biraz kıvama gelmişti.oda karşılık vermeye başladı.elinden tutup yatak odaına götürdüm soyundum direk oda soyundu yatakta sırt üstü yatıyordu bende dudaklarından öpemeye devam ettim sonra boynuna geçtim sonra memelerinde emdim.artık oda kıvama gelmişti amını alamak içimden gelmedi.sonra amına girdim bacaklarını ayırık geldi yatmaya başladım ama teyzem sanki burda değildi gözlerini kapatmış duruyordu tepki vermiyordu bende biraz canlansın die dudaklarına yapışmış bir halde gel git yapmaya devam ettim. boynunu emmeye başladım. gel gitlerim hızlanmıştı sonrasında kucagıma aldım kucagımdam sikmeye devam ettim soğuk davranıyordu gözleri kapalı bir şekilde bitsede gitsem tarzındaydı. ama boşalmaya başladı her ne zaman soguk davransada zevk alıyordu sonra domalmasını istedim amıma girmeye başladımkalçalarını tokatladım ama sadece ayyy erdem yapma oldu tepkisi sonrasında kızdım biraz götüne girmeye çalıştım erdem ordan istemiyorum dedi ne olur dedim hayır dedim erdem anlamıyormusun.bende aldırışetmedim devam ettim boşalsadmde gitsem diye düşünüyordum.gel gitlerimi hızlandırdım ilk defa bu kadar hızlı gel git yaptıgımı hatırlıyorum sırnımı amınan çıkartmaya çalışıyordum sonra çok geçmeden bende boşaldım...- neyin var senin-birşey yok erdem ben duşa gidiyorum-neyin var dedim sana söyle-birşey yok dedim erdem sana hesap mı vericem -gerekirse hesap vericeksin-yok öyle bir dünya erdem -ya sana ne oldu söylesene -ya birkendine baksana -nevar bende-ilişkimizoldugundan beri komşumla yatmana göz yumdum sonra yengen ile adın çıktı gezi olayını sorma bile ya sen beni aptal mı sanıyorsun-hayır-ama ben kendimi aptal yerine koyulmuş hissediyorum erdem karşından çocuk yok senin-ben öyle birşey demedim -demene gerek yok yaptıkların yeter-seni seviyorum ama -sadece laf bunlar erdem bir kadın gelse beni becer dese hayır diemiyorsun sadık değilsin erdem hem ömürmüzün sonuna kadar böyle gitmez bu benim çocugum büyüycek -ya nereler getirdin konuyu tamam hatalarım var ama -aması yok erdem kaç kere hata bunlar yengen konusna itiraz etmediğine göre ondada birşeyler var-tamam o zman sana söz bundan sonra sana sadık kalıcam bana son şans ver-tamam erdem sana son bir şans bir daha böyle bir durum söz konusu olursa bitersin benim için sen yoluma ben yoluma bu yaştan sonra çekemem böyle şeyler.-tamam bak görüceksin seni gerçekten sevdiğimi-tamam bir hatanı bekliyorum erdem bir hata daha o gün öyle geçti sonra iş yerine gittim teyzemin iş yerinden arkadaşları vardı sonrasında ise sohbet falan derken içlerinden biri dikkatimi çekti daha doğrusu adı filiz orta yaşlı bir kadın sarışın yeşil gözlü beyaz tenli bir kadın olucaklara sonradan dahil olan beni mahveden kadın....Teyzemin liseden arkadaşı oldugunu söyledi teyzemlere misafir olarka gelmeye başladı birkaç kere...Sonra ben bir gün mesaj attım teyzem akşam dışarı çıkalım diye.oda kabul etti teyzemi iş yerinden aldım sahile gittin bir rakı balık keyfi yaptık sonrasndan eve gittik çakır kafayla o gece bizim gecemiz olucak dedim oda bakalım o zaman dedi.Eve gittik evdede içmeye devam ettik sonra o bana sarıldı boynumu öpmeye başladı.-hadi gel odaya geçelim-tamam hadi geçelim madem sen istiyorsun ne zamandan beri ilk-aynen bu gece seni istiyorum yakışıklıodaya geçtik direk dudaklarına yapıştım bu sefer 10 sevişmemiş devam etti sonra o birden kalktı sikimi yalamaya başladı deli gibi emiyordu.nerdeyse boşaltıcaktı beni sonrasından ben onun amımı yalamaya başladım amıyla sevişiyordum resmen teyzem ise ahhhh aaahhhh erdemmmm aşkımmmmm diyordu amı iyice sulanmıştı kafam iyi oldugundan aldırmıyordum bile sonra domalmasını söyledim amıma girdim kalçalarından iyice kavradım gel git yapmaya başladım..-nasıl beğenedin mi -devam et erdem sik beni aşkım sokkkkkbende gaza gelip daha hızlı giriyordum ama hızlı gel git yapmam erken boşalmama neden olucaktı sonra domalma poziyonundan çıktık onu yan yatırdım amıma girmeye başladım alkoun etkisile boşalmıyordum bir türlü-yavaş ol aşkım komşular duyucaklar -duysunlar -yavaş oll camım yavaşşşşş bende yavaşladım dudaklarına paıştım ikimizidan ağız rakı kokuyordu resmen sonra teyzem birden irkilmeye başladı boşalıyordu bende daha hılzı vurmaya başladım. sonra tekrar dolmamasını istedim oda domaltı etrafa bakıp krem arıyordum -ne arıyorsun erdem -kredm -ne için-ne için olucak-erdem olmaz dedim -kırma beni teyze-ya sen başıma bela oldun nerden sana arkadan verdim ben anlamadım ki tamam bak hep bu son diyorsun ama son gelmiyor..-tamam bu son dedim gülerel-şurda çekemce olucak bir krem iyi kremle...sikimi iyice kremledim sonrasınd girmeye başladım götü eskisi gibi dar değildi biraz zorlayınca giriyordu ama o kendini çekmeye çalışyıordu yarısına kadar soktum gel git yapmaya başlıyordum-erdemmm yavaş erdem köklemekölen olayım kökleme aşkımmm-.....-ahhh erdemmm sik beni aşkım hadiiii sik boşla içime-.....-erdemmmmmmm hadiii boşal canım acıyor ne olur...gel gitlerim hızlanmıştı yarısndan fazlası içindeydi ama o darlık bitiriyordu beni fazla dayanamadım götünün içine boşaldım...-ohhh rahatldım ya bak bu sefer gerçtekn son-tamam tama son-ya gerçekten sonra acıyor erdem bilmiyorsun acısını-tamam bir daha yapmam -rahatladın mı biraz-rahatladım sende -bende rahatladım biraz -şu sigarayı versene -hadi ordan sen çok içiyorsun-ya çocuk değilim ben -çocuklugundan değil salak iyiliğin için -tamam tamam içmiyorum o zaman -tamam tama kızma al son bir tane iç neden olsa bununda sonu gelmezsigaralarımız içtik -ne o yorgunsun erdem -evet yorucu bir gündü-istersen sabah devam e deriz-ya iyi olur aslından içk**e içtik ama sen istiyorsan devam ederim -yok bende yorgunum sabah güzel olur hem-tamam o zaman sabah kaldıtıgım teyzem duştaydı kahvaltı hazırlanmış bende direk oturdum yemeğe başladım enerjimi almıştım banyodayken tam çıkarekn yakaladım direk tekrar banyoya soktum teyzemi-ya dur kahvaltı yapsaydın ben burdayım kaçmıyorum-ben yaptım ama -ya ben yapadım açım erdem -tamam o zaman gel beraber yapalım döndük tekrar kahvaltı yaptık beraber sigaraları içmeye başladı o srıada teyzem masayı kaldırıyordu.bende kalçalarına bakıyordum dayanamadımdirek o mustfagın tegazhındayken arkasına geçtim elimi piyamasından içeri soktum-dur perdeler açık komşular görücek-kapatırım o zaman gitttim kapattım pencereleri-hadi gel yatak odaıns gecelim-ya hep orda canım sıkıldı-nerde yapalım mutfaktamı-olabilir -ya saçmalama sen oturma odasına bari.oturma odasına geçtim orda koltuga oturdum teyzem direk gelim kucagıma oturdu sevişşmeye başladık sonrasında ise indir sakso çekmeye başladı.sikim kazık gibi olmuştu sonra geldi üzerinde oturdu hafifi gel git yapıyordu bende göğüslerini emiyordu deli gibi.kalçalarını avuçlarım hamur gibi avuçluyordum. sonra teyzem ters döndü öyle oturmaya başladı sonra birden durdu titremeye başladı boşalmıştı ben kalktım sonrasında ise onu yere yatırdım bacaklarını aradım girmeye başladım gel git yaparken teyzem beni boşlammam için konuşmalara başladı-hadii aşkımmmm sok kökle şunu ahh ahhh erkeğim benim sik beni ahhhh erdemmmm bitirdim beni ahhhhh aferin böyle ohhhh bu laflar karşısından fazla dayanmadım boşamaya başladımsikimi çıkarttım göbeğine boşlıyım derken döller suratın gitti-ne yaptın erdem -hahahaha özür dileridm dur siliyim-ahhh erdem nereye boşladın öyleeee yaaa -tamam sildim birşey kalmadı sonra direk banyoa gitti.iş yerindentelefon geldi gitmek zorunda kaldı ben çıktım..öğlen telefın geldi beni dükkana çağırdı teyzem...gittim o filiz denilen kadın benile konuşmad istedi birkızı varmış deniz diye öss hazırlanıyormuş yarım etmemi istedi özel ders vermemi yani teyzemde yaparsın dedi bende kabul ettim kadın yarın öğlen gel seni alırım dedi eve gittik ben eve gitmek zorunda kaldım eve gittim ertesi gün dükka geçtim kadın ordaydı arabasına bindik evine gittik.deniz hafif şişman balık etli birkızdı tam amazon kadınları gibiydi büyük göğüslü ve kalçalıydı.ders vermeye başladık biraz sonrasında biraz samimiyet arttı haftanın 3 günü ona ders veriyordum annesi başarı bekliyordu samimiyet artıca annesi evden dışar çıkmasına falan bile izin bermiyordu sınav yüzüne..Babası gemi kaptanı oldugudan uzun zamanda gelmiyormuş.Sonra deniz hep beni aramaya başladı sohbet biraz arttı ama ben öyle düşünmüyordum.Sonrasında ise teyzem nerden bilicek düşüncesine girdim ne olucaksa olur derseniz ya öyle bir durum işte.Bende karşılık vermeye başladım teyzem ilehayatımı düzenli olarak gidiyordu ama ben hem özel ders hem okul finaller falan derken uzun zaman birlikte olamadık tabi anneannemlerin teyzeme gelmeside büyük etken oldu.Birgün ders çalışırken deniz ile-erdem senden birşey istiycem-ne oldu söyle-ya arkadşlar ile buluşucaz-evet-ya annem sen olmadan izin vermez sen kitap almak için dışarı çıkıcaz dersen izin verir benim ile gelirsin dimi-ya deniz-itiraz istemiyorum hem sana yemek ısmarlarım bir yemek borcum var snaa -tamam ama evden çıkarız beraber sonra sen gidersin-ya gelmen gerek-neden -ya bizim dershande bir çocuk var bana asılıyor sevigilim var dedm ama inanmadı hem orda sevgilim rölü yapsan iyi olur-ya deniz-ya sı ma sı yok erdem kırma beniannesinden izin aldık sonra gittik arkadaşların yanına birden denz koluma girdi beni sevgili olarak tanıştırdı zaten herkes çift olarak gelmişlerde biraz sohbet eğlence derken vakit geçit ama bir türlü kolumu elimi bırakmıyordu denizeve döndük yine elimi tutuyord-bırak artık eve geldik sayılır iri görürü-ya görsün ne olucak hem kızlar seni begendiler bizi yakıştırdılar yani-sağolsunlar-hadi gel eve gidelim annem inanmaz yoksaeve gittik biraz sohbet derken ben çıktım evden ertesi gün için olar gittim okul çıkışında annesi evdeydi-erdem oğlum ben akrabalar gidiyoru siz evde oturun ders çalışın ben akşama kadar gelmem sana emanet herşey-tamam fizli ablma merak etme içeri geçtik ders çalıştık deniz bir başkaydı o gün-erdem sevgilin varmı-yok neden sordun-hiç öylesine -hadi derse geçelim-ya bugün ders işlemesek-ne yapıcaz peki-ya bulurz birşeyler-hadi sınava az kaldı-tamam tercihlerde yardım edersin değil mi?-ederim merak etme -ya bana baksana bir kere dedibende baktım dudaklarıma yapıştı bende karşılık vermek zorunda kalmıştım ne zaman beri anneanname yüzüne teyzemden uzaktım karşı koyamadım teyzem nerden bilicek dedim hem direk onu odasından bazanın üzerine attım oda beni kendisine çekti hiç bu kadar öpüştüğümü hatırlamıyorum dudaklarım morarmıştı resmen ben elimi amıma attım üstündekiler çıkarttım sadece altındaki pijama kaldı bende üstümdekileri çıkarttım benimda altımda pantolun kaldı sonra göğüslerini emmeye başladı top gibilerdei daha ellenmemiş gibi duruyorlardı.kocamnlardaı avuçlarıma bile sığmıyorlardı göğüs uçlarını emmeye ısırmaya başladı o kendinden geçmişti.direk benim pantolumu çıakrtmaya başladı bende yardım ettim sonra oda altındakileri çıakrttı amı resmen ortadaydı.sikimi ellmeye başladı -getir bakalım şu küçük erdemi-al senin olsun sonra sikime masturbasyon yapmaya başadı bir yandan öpüşüyordu sonra dayanamadım tam yatağa yatırdım giricektim -dur ben bakireyim-hadi yaa-ama senin olmak istiyorum erdem -hayır olmaz böyle yapamam dedim korktum bir an üstüme kalır diye-arkadan gir o zaman -daha önce yaptın mı-hayır -canın acır bak-nerden biliyorsun-ya biliyorum işte-sevişmene bakılırsa çok kadın ile yatmış gibisin-şimdi olnarı düşünmek olmaz kredm varmı-var-gerçetekn istiyormusun-evet bu benim için ilk olucak -tamam o zaman sevişmeye devam ettim sonra mını yalamaya bşladım o srıadan kendinden geçti deniz çıldırmış gibidi ahhhhh ahhhhhh aahhhhh oohhh diyordu sadece benden kendimdem geçmiştim taze bir amdı karşımda duran ama göt olması daha iyi olucaktı sonra kredmi aldım domalmasını söyledim karşımda o koca götü görünce kendimden geçtim öpmeye başladım sonra sikimi iyice kremledim soran götünü kremledim.yavaşça baş parmagımı soktum-acıyormu-biraz-istersen vazgeçebilirim -hadi istiyorum erdem parmak sayısını ikiye çıkartınca o ahhhhh demeye başladı sonra sikimi dayadım götüne bastırmaya başadım girmiyordu bir türlü deniz kendini sıkıyordu korkuyordu birazda titremesinden belliydi.sikimi kafasını soktum deniz bağırmıyordu ama kendini sıkıyor dişlerli sıkıyordu aahhhhh diyordu sadece millet duymasın diyekafasını yastıya gömdü yastıgı ırıdıgını gördüm bir ara bende basıtmray başladı yarınsına kadar soktum deniz acı içindeydi ajhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhh diyordu bende daha köklemeye başladım götü biraz genişlemişti rahat girmeye bşladı ben gel git yapıcak kadar sokmuştum daracıltı kalçaları çok büyüktü kendimden geçtim gel gitlerim beni dahada hazzın tepesine çıkartıyordu boşalmaya nbaşladım 5 dk sonra denizi sırt üstü yatırdım gözlerinden yaş gelmiş-canın acıdı dimi-hemde nasıl hala acıyor-dedim sana -oldu olan artık gel buraya şimdi benim boşalmam lazımdirek dudakların yapıştım göğüslerimi emmeye başladım sonra kıma geçtim amı içi bile turucu görünümündeydi ben yalamaya devam ettim hafifi dilimiiçine sokuyordum fazla olmamak şartıla 10 dk yalamadan sonra deniz boşalmaya başladı ama ne boşalma teyzem bu kadar hiç boşlamamaıştı avuç için dolucak kadardı kız kendinden geçmiş kriz halinde gibiydi böyle titreme görmedim-iyimisin deniz-iyiyim aşkım ahhhhh ahh rahatdım ne güzeldi-iyi rahatladıgına sevindim-götüm acıdı ama olsun güzeldi senin ile yapmak-acıdıgından söyleseydin keşke kendini neden bu kadar sıktın -heyecandan olsa gerek bir daha kine söylerim sana aşkım-aşkım mı-aşkım evet artık benimsin erdem bırakmam seni geldiğinden beri etkilendim sendenkonuşmandan davranışlarından birazdan ebdne büyük olman ne biliyim farklı geldin gözüme ben bu erkeğin olmalıyım dedim içimden oldumda mutluyum-senden farklı bir kızsınsonra biraz toparlandık tekrarlanama istedik ama annesinin gelmesinden korktun biraz sonra hep annesinden izin alıp sinemaya falan gidiyorduk annesinin bana güveni tamdı ama denize göyledim ilişkimiz gizli kalmalı diye bir süre böyle devam etti.deniz birgün okulu kırdı beni aradı taksimdeyim gel diye bende gittim sabah sabah sinameya gidelim diye tuturdu bende tamam dedim ama kimse yoktu sinema adamda en azın 6 bilet olmadan çlıştırmam dedi sinemayı 6 bilet parası verdim sinamya girdik ama denizin derdi o değildi ışıkla kapanır kapanmaz direk dudaklarmıa yapıştı bende kucagm aldım sevişmeye başladık deniz şuan kadar en iyi sevişen kişiydi gördüğüm sonra birden indi kucagımdan pantolumun fermaarı açtı sikim kazık gibi olmuş eliyle 31 çekmeye başladı ben kendimden geçmiştim artık çok geçmeden koltuga boşaldım rahatladımıştım denizde biraz rahatlamıştı.mola verildi bende yiyicek birşey aldım film ikinci bölümü seyrettik beraber.-erdem biz ne olucaz böyle-ne var halimizde-ne olucak ilişkimiz neden saklıyoruz anlamıyorum annede seni seviyor hatta erdem gibi bir damat geitr dedği bile oldu bana -ya benim ailem biraz tutucu bende kendime kural koydum ailem ile tanıştırıcağım kişi evleniceğimkişi olucak diye.ondan annen duyarsa teyzem duyar sonra bizimkiler-evlenicez zaten ben öyle düşünüyorum-daha erken herşey için deniz-nasıl erken erdem yapma lütfen ben ilk defa herşeyi senin ile yaşadım-tamam biliyorum ama zaman deniz zaman lütfen zaman sen şu üniversite kazan sonrası daha güzel olucak.-sizin üiversite gelicem senin bölümüne-tamam kazanda nereye gelirsen gel.Ayrıldık o gün evlere gittik bir mesaj teyzem neden arayıp sormuyorsun diye ben aradım durmu anlattım dersler falan anneannem orda diye orda gel görmekte yeter hep azdıgında mı geliceksin hem sorun var dedi ne gibidedim oda anneannen yine beni evlendirmek istiyor.Gittim konuştuk sohbet falan evlendirme mevzudu anneannem yine birini bulmuş dul bir adam memur istanbulda görev yapıyormuş tanıdık falan teyzem ile baş göz etmek istiyordı.Sonra ben deniz ders vermeyedevam ettim yine annesi gitti evden birgün akşama kadar gelmiyceğini söyledibiz yine sevişmeye başladı bu sefer samimiyetimi artmıştısevişme başladık dakikalarca sonrasnda ise direk domaldı deniz hadi aşkım gir dedi bende kremledim girmeye başladım ilki kadar zorlamadı zaten teyzemdem göt konusundan bilgi sahibioldum girmeye başladım deniz kendini çakırmaya başladı-ahhhhh denizzzz ohhhhh hastayım sana-aşkımmmmmmmm ıhğğğ ahhhhhh ıhhhhh-ohh daracık götün ohhh sikmeye doyamıyorum seni-ıhhhhhh aşkımmmmmm erdemmmmm aaaaaaaaadiyordu kendini sıkıyordu teyzzem olsa çoktan çıkart canım acıyor diye feryat figan ederdi ama deniz beni sevdiğinden kahrıma katlanıyor gibiydi.10 böyle sikmektan sonra boşaldım resmen döllerim götünün içiden çıkyıord tekrar -ahhh aşkımmmm ohh bittiii rahatladın mı-sağol aşkım rahatladım yaa iyi geldi bu-ama ben rahatlamadım-tamam bende seni rahatlatırım.-aşkım normal yapsak şu işiben senin olmak istiyorum-ya deniz bende isitiyorm ama ya hamile kalırsan -korunuruz-ya bir sorun çıkarsa aramızda ne oluca-ben seni bırakmam ama -ya erken deniz erken-ya senin olmak istiyorum daha ne diyim sana -erken aşkım erken diyip dudaklarına yapıştım amımını yalamaya başlamıştım hafiftan parmagımı sokuyordum zorlamıycak şekilde deniz yalamam çıldırıyordu resmen sonrasında çıldıgnlar gibi boşalmaya başladı yine oluk oluk geliyordu ama mını yalarken benim sikim yine kalkmıştı deniz rahatdıktan sonra ben 31 çekemey çalışıyordum -aşkım bana söyleyesene diyip eliyle 31 çekemeye başladı bana dudaklarıma yapış bir yandan sakso teklifini yapmadım hiç ona soran elimdem tuttu çıplak halde banyoya gittik.banytoda beni güzelce yıkadı sonrasından eliyle sikimi ovalıyordu iyice yıkadıktan sonra -bende yalamak istermisin -bilmem sen istersen denerim-bir dene bakalım dedim banyodan çıktık üstümü giyindim altım yoktu sonrasınd aoturdu deniz geldi 31 çekemey başladı ilk önce sonra dondurma yalar gibi yalamaay başladı daece dilini sürtüyordu bende tarfi ettim böyle yap dye sonra kafasını ağzına aldı diliyid vurmaya başladı gerçtekn acayip güzeldi sorna bende saçmaları okşuyordum o dondurma gibi yalıyor sonra kafanısı emiyord sonra 31 çekemeye başladı artık dayanamadım geliyorum dedim oda kafasını çekti bende halının üzerinde boşaldım doa dert değil silerim dedi artık bitik durumdaydım halimi gördü dur aşkım karın açıkmıştır sana birşeyler hazıarlıyım dedi yemek yemedim kendime geldim biraz sonrada ise olaylar koptu........Annesi durumdan haberdar olmuş daha doğrusu deniz söylemiş beraber oldugumunuz yanı çıktgıımız.oda teyzeme söyleyince durum değişti tabi teyzem ilk zamandan çaktırmadı ama sonrasnda denizde onun dükkanına gidince benim ile çıkıp çıkmadıklarını sormuş denizde mecburen iş ciddiye binsin diye söylemiş teyzem inanma falam desede deniz mesajlarımı göstermiş.....Teyzemdem bana mesaj geldi artok gözüme gözükme dedi aradım durumu anlattı ağzına ne gelirse söyledi diyicek birşey bulamadım ama ne yapcaıgımı bimiyordum bende denizi aradım bende ağzıma ne gelirse söyledim hatta ayrıldık dedim sonra denizin annesi aradı beni özür diledideniz değil ben sebeb oldum kızım üzgün yapma falan dedi bende mecbren çıkmaya devam ettim.....teyzem ile görüşmüyordum daha doğrusu karşısına çıkıcak yüzüm yoktu arasam cevap vermiyordu dükkana gittiğimde ise hemen dışarı çıkıyordu bizim eve zaten gelmiyordu.Bir akşam anneannem geldi bize durumu anlattı teyzem o memur ile evlenmeyi kabul etmiş.hemen sade bir nikah ile evleniceklermiş duyunca şok oldum şaşrdım hemen evine gittim kapıyı açtı hemen yüzüme kapattı bende zorladım açtım kapıtı-duyduklarum doğrumu-evet doğru evleniyorum artık özgürce devam et hayatına-ya bana inat yapıyorsan hata yaparsın tanımıyorsun adamı-tanıyorum iki haftadan beri göüşüyoruz sadece güzel huylu bir adam en azından sadık her dişi sineğin peşinden gitiyor senin gibi-ya bak dinle tamam benimle olma ama -git erdem artık hayatıma yeni bir sayfa açtım seni istemiyorum anla beni-tamam ne halin varsa gör evliliğinde sana mutluluklar dilerim-bende sana deniz hanım ile mutluluklar dilerimeve geldim duramadım yerimde deniz aradı durumu anlattım ama farklı teyezem evleniyor işte adamı tanımıyoruz falan oda kadınca düşünüp hak verdi tek başına olmaz dercesi.....artık deniz ile ilişkimiz resmiyet kazanıyoru an azından onun ailesi biliyordu.birgün beni kuzenin düğününe götürdü zaten orda görücüye çıkmış kadar oldum....teyzem nikah hazırlıklarını tamamladı haftasonu nikahı olucak dediler sinirden ne yapıcagımı bilemiyordum.denizin anneside artık bizi pek yanlız bırakmıyordu daha dogrusu dışarı çıkıcak bir nedeni yoktu.Sonra ben denizlere giderken annesi erdem ben teyzen için evlilik hazırlıklarına yardıma gidiyorum siz evde durum dedi deniz direk sevişmeye kalktı ama benim moralim bozuk oldugunu görünce oda sevişmek istemdi beni teselli etti gerçetekn birlikteliğimiz iyi gidiyordu.Nikah tarihi geldi bende gititm mecburen teyzem evet derken bilezafer kzanmış gibi bana bakıyordu.bunlar balayına gittiler erken döndüler söyledikleri tarihten önce teyzemin yüzü asıktı ama herkere nispet özellikte bana mutlu gözükmek istiyordu.bende buna inat denizi ailemle tanıştırdım onlarda beğendiker artık iş inada binmişti.haftasonu denizlere gittim sonrasında ise annesi çıktı evden deniz ile ben kaldım direk sevişmeye geçtik tek kalınca artık dayanıcak göcüm kalammış denizde hep ısrar ediyordu -deniz sana birşeey diyicem -evet aşkım-eski teklfiim gecerlimi-ne teklifi -ya bekaret -kabul ediyormusun aşkım bak böylesi daha iyi olucak öbür türlü sen zevk alıyorsun ben alamıyorum canı acıyor sonra ben zevk alyıorum sen zevk alamıyorsun-tamam deniz dedim direk sevişmeye başşadık sonrasından ilk defa beraket bozucagım için korkuyordum bende özellikte içine boşalmaktan.sonra ikimizden heyecandan ölücektik nerdeyse sonrasında ise yavaşça girmeye başladım deniz gözlerini gözlerime dayamıştı hadi aşkım senin olmak istiyorum diyordu bende yavaşça girmeye başladım sonrasında ise pıt diye bir ses gibi birşey geldi ondan sonra kanamsı başladı denizin oda heyecanlıydı yüzü bembeyazz olmuştu benimde kanamasını bitmesini bekeledim ama bittikten sonra arralıklı aralıklı geliyordu..-neden durdun erdem -bu kadar yeter ilk gece böyle olması gerektiğini duydum-oda evet bende öyle duydum kanama bitene kadara diyeama ikimizde mutluyduk deniz direk çarşafı makineye attıdeğiştirdi annesi sorarsa kola falan döküldü diyicekti öyle geçti ilk gecemiz ama beni korku sarmadı değil.eve gittim evdekiler teyzemden bahsediyorlardu mutlu değil ama mutlu gibi gözüküyormuş adam tam bir kapalı kutu aslındansessiz sakin ama evde nasıl biri belli değil.teyzemle görüşmüyorduk bile 1 tatil girdi araay anneannem tutturdu köydeki evi yaptırcaz diye annem ben teyzem anneannem köye gittik denizden ayrı kalmak zordu ama hep telefonlaydık.Köydeki ev ufaktı herkes dipdibeyatıyordu resmen sonrasında olaylar başladı zaten teyzem benim ile hiç konuşmuyordu sonra bir gün dağ gezisine gittik.dağ gezinden arkadan geliyorduk teyzzem ile-neden konuşmuyorsun-hiç içimden gelmiyor-mutlumusun peki-evet hemde çok en azından bana sadık bir adam -iyi bakalım o zaman sizesonra bizimkiler annem ile annneannem kasabaya indiler bazı ev eşayları almak için teyzem ile ben kalmıştım ben gündüz hep ustalar ilgilneiyordum teyzemde yemek falan onlara akıyordu annem telefeon açtı -erdem biz gelemiycez yollar bozulmuş yağmurdan yarın sabah gelicek teuzene söylersin diyordu gerçekten deli gibi yağmur yağıyordu.Ustalar gitti teyzem ile ben kaldım yemek hazırladı yedim sigara içtim-hep böylemi gidicek herşey-hayır gitmiycek böyle olması gerekiyordu zaten-belki hata olan bu olanlardır-senin yüzüne oldu hepsi erdem senin yüzüne-evet hatam vardı ama sen evlenmekle köprüleri attın hep.-artık dayanamadım senin aldatmalarına en son deniz çıktı ailenle tanıştırmışın annen gelinim diye bahsediyor ondan -eveet öyle söylüyor -seviyormusun onu-senin eşini sevdiğin kadar-ya ben sevmiyorsam -bende o kadar-kendini kandırıyorsun o zaman-senin yaptıgın gibi-böyle manalı konuşma benim ile-hiç mi özlemedin beni söylesene hiçmi aklından bu kadar çabuk çıkartamazsın beni zaten o adam sana her dokundugunda beni hatırlıyorsundur-saçmalıyorsun erdem dışarı çıktı teyzem sigara içoyor bende içerde duruyordum sonra kapılalrı kitlemek için dışarı çıktım baktım gözleri yaşlıydı.-neden ağlıyorsun -ağlamıyorum erdem siggaradan olsa gerek-içeri gel üşürsün burda hadi-tamam geliyorumiçeri geçtik ağlamış gibiydi.odaya geçtik ikimizdende çıt yoktu gök gürültürü vardı şubat ayında yağmur bastırmıştı havalda soğuktu aslından tam ben gidiyorum yatmaya dediğindne kolundan tutup çektim kendime doğru gel buraya dedim karşımdam birçocuk gibi aciz bakıyordu bende direk dudaklarına yapıştım odakarşılık verdi.sonra kendini çekti -hayır yapamam bunu-neden -ben evli bir bayanım artıkbu sefer zorla tuttum kolundan yatak odasna götürdüm direnemeye kalktı ellerini tuttum -sen git o denizi becer diyordu -sessiz ol diyip dudaklarına yapıştım karşı koyamıyordu bana oda karşılık vermeye başaldı.üstündekileri çıkarttım.direniyordu-git başımda istemiyrum seni-sende istiyorsun ama kendinden saklıyorsun onuda soydum artık kaçamıyordu oda farkıdnaydı öpüşsmeye başladık dudaklarımı morartıcasına emiyordum nedne olsa denizden tecrüdebm vardı göğüslerini tokatlamaya başladım sonra sıkmaya devam ettim amını yalamaya başladım emiyordu resmen oda kendinden geçmişti artık.bacak arasında girdim köklemeyebaşladım oda gözlerini kapamış anı yaşıyordu sonradan domalmasını söyledim oda domaltı amıma girdim nezamanden beri sikmediğimden deliricek gibiydik ikimizde sonra o boşlamaya başladı çok geçmeden zevki gidicen bırak beni erdem istemiyorum seni dşyordualtımdan kaçmıştı çıplak bir durumdaydık-istemiyorum artık git odada-gitmiyorum yeter bu kadar gel buraya -hayır piçkurusu mahvettin hayatımı -sen mi ben mi diyerek direk tokat attım bana -ben artık kocama aitim -şimdi görürsün sen diyerek altıma altım bacaklarını kaldırdım göt deliğine girdim kaçıcak yeri yoktu girmeye devam ettim boşlamama için akılımı başka şeyler oyalıyordum-kocandan seni böyle sikiyormu söylesene oda götden verdin mi hee-sus şerefsiz herif sus -beni çıakrtamazsaın hayatından anladınmı seni kimse benim gibi beceremez sevemez sen bana aitsin göt deliğine girmeye devam ettim bu sözlerlden sonra ağlamak haligitti benden acımadan giriordum onda altımda çıldırıcak gibiydi arkadan yapmak ona acı veriyor ama bu sefer aşkımm erdem falan diyemiyordu. bu sefer domaşttım arkadan girdim göt deli iyice genişmeişt nede olsa ne zamandan beri yapmıyordum belli ki kocasuına yapmamıştı kendini o kasıyordu ki anlatamam bende boşalmaya başladım içine rahatlamıştım oda kendini çekti hemen üzerini değiştirdi.odasına geçti kapıyı kilitledi.....Devamı gelicek .......
13 Nisan 2021, at 01:08
Alıntı