Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Karıma Masör Hediye ettim

Post #1

Karıma Masör Hediye ettimMerhaba ben Hakan 32 yaşındayım eşim Yeşim yaşı 27 gerçekten çok güzel ve bakımlıdır. Ben kendi işimle meşgulüm eşimde g.müdür asistanı. Onun çevre tarafından dikkat çekmesi zaman zaman hoşuma gider. Aslında düzgün ortamlarda diyebiliriz gece dışarı çıkarken veya tatil yerlerinde sexy olmasını isterim, aslında ben biraz kıskancım ve o bundan rahatsız olur. Bazen bu Kıskançlığıma rağmen sexy olmasını neden istediğimi anlamaz.. buda benim içimdeki vahşi bir istek belki de aslında ona dokunulurken izlemek ve on un gözlerimin içine bakarken başka bir erkekle soft veya duruma göre oldukça hard bir şekilde sevişmesini izlemek istiyordum Yeşim gerçekten rahat birdir bunu ona açsam ve bana güvense bunu kabul edebilirdi. Fakat ben nasıl bunu aşabilirim diye düşünürken Haber Türk Gazetesinde Yeni Moda Hanıma Masaj Hediyesi diye bir yazı Okudum.. Eşler için masaj yapan bir arkadaşın web sitesinden ve yaşananlardan bahsediyordu Haberin temizliği ve bu şekilde bilgilendirici olması ayrı olarak hoşuma gitti siteyi inceledim msn adresini ekledim ve konuştukça rahatlamaya başladım verilen gerçekten profesyonel şehvetli masaj hizmetiydi karıma masaj yapılırken ki bu masaj son derece sexy olacaktı ve ben izleyebilecek gerekirse müdahale edebilecektim. bir kaç günlük konuşmadan sonra kendimi hazır hissetim ve massageforwife.com sitesini ziyaret ederken Yeşim i çağırdım masaj yaptırmak isterimsin diye sordum, kesinlikle biliyordum evet diyecekti yanıma sokuldu evet dedi biz mi gidiceğiz diye sordu? hayır Masörü çağıracağız dedim.. siteye baktı a nasıl masaj bu? diye tepki gösterdi izah ettim benim için uyar ama sonra sen başımın etini yeme dedi bana ona bunun benimde hoşuma gideceğini seni zaten izlemek istiyorum sakıncası yok diye cevap verdi boynuma sarıldı ve çılgınca öptü beni sonra sevişmeye başlamamız bu konuya daha da yoğunlaşmamı sağladı sevişirken istediklerimi anlatırken bana sen ne kadar açık fikirli olmuşsun aşkım Avrupa turları senin üzerinde farklı etkiler yaratmış gibi sözler söyledi bende rahatlıyordum açıkçası.. Massage for wife eşiniz için masaj git gide heyecanlanıyordum cuma günü aradık ve cumartesine randevu aldık anlaştığımız saate arkadaş geldi söylediği şekilde hazırlanmıştık Yeşim evin içinde ki gelirse gelsin rahat dolaşır ya bir elbise ya mini bir etek veya şort duş almış ve üzerine kot mini eteğini ve küçük bir body giyinmişti bize içecek bireyler ikram etmek için mutfağa gittiğinde Masör arkadaş bana sordu özel bir isteğiniz varmı? Bende ne gibi dedim.? mesela eşinizi ben mi soyayım dedi.? ona evet yapılabileceklerin en fazlasını yapın gereken yerde ben size dur diye işaret ederim dedim Yeşim geldiğinde içecekleri elinden aldım hadi hazırlanalım dedim Masör arkadaş ayağa kalktı eşimin elinden tutu arkasını çevirdi ve bodysini çıkardı Yeşim nun gözleri fal taşı gibi açıldı birde benim tebessüm umu görünce şaşırdı göğüslerini elleriyle kapattı masör genç bu sefer eteğinin fermuarını açtı ve eteğini çıkardı Yeşim in altında sadece küçük tangası kalmıştı Yeşim i sırt üstü yatırdı sonra kendi pantolonunu çıkardı ben gözümle tangası nı işaret edip çıkarmasını belirtim bana gözleriyle tamam diyerek beklememi söyledi heycanlamıştım iyice kendiside boxer ile kaldıktan sonra Yeşimin ayaklarının ucuna oturdu ve elleriyle vücudunu sıvazlayarak kalçalarına geldi ve yavaşça tangasını çıkardı bu sırada Yeşim yine bana dönerek baktı sorun yok gibisinden işaret ettim Masör eline yağ alarak Eşime masaj yapmaya başlamıştı ayak ve bacaklarını bitirdikten sonra kalçalarına gelmişti bu arada Yeşimde masajdan iyice gevşemiş ve rahatlamaya başlamıştı Masör genç yavaşça kendi boxerınıda çıkardı ve eşimin bacak aralarını daha fazla okşamaya başlamıştı Yeşimin tüyleri diken diken olmuş teni iyice gerilmişti göz kapakları kapalı dudaklarını ısırıyordu Sonra masör genç Eşimin kalçalarına oturdu ve sırtına masaj yaparken sikini ustalıkla kullanarak Yeşimin kalçalarına ve vajinasına da adeta masaj yapıyordu gördüğüm manzara bu işe başlarken acaba dedirtirken şimdi bana dehşet bir heyecan vermeye başlamıştı Masör gence bakarak soyunmak istediğimi söyledim bana soyunabileceğimi ve beklememi söyledi soyundum ve kendi aletimle oynamaya başladım masör genç pensini eşimin kalcılarına bastırıp vajinasına sürtüyor sonra elleriyle kalçasına ve vajinasına masaj yapıyordu Yeşim inliyor ve gözlerini kesinlikle açmıyordu.. Masör eşime yüzüstü dönmesini rica etti o sırada Yeşimle göz göze geldik ve eşimin yüzü yaramaz bir çocuk gibi kızarmış ve tebessümüydü elini bana uzattı elini tutum ve masör genç standart masajını yapana kadar öyle bekledim yine vajinasına gelmişti ve Yeşim iyice coşmuştu göbeğine ve göğüslerine masaj yaptıkça yerinde duramıyordu elini masörün sikine attı ve vahşi bir şekilde gözlerimin içine baktı benden onay almıştı.. masörün sikiyle oynuyor bu arada inlememek için kendini kasıyordu ama masör genç rutin şekilde masajını yaptı penisini Yeşimin vajinasına sürtmeye başladı bu sırada bana başıyla katılmamı istedi Yeşimle öpüşüyor ve göğüslerini okşuyordum masör kulağıma eğilerek ona onu sevdiğinizi söyleyin bu masajımızın bir parçası dedi evet onu gerçekten seviyordum ve bunu söylüyordum sonra masör gençten içine girmesini rica ettim eşim bunu duyunca masörün kalçalarını birden bastırarak sikini içine aldı ama masör kendini geri çekti yavaş yavaş dedi ve işini ustalıkla yapıyordu eşimi hayatımda ilk defa bu kadar istekli görüyordum mükemmeldi eşimi deli gibi boşaltı sonra kendisi nereye boşlamamı istersin diye Yeşime sordu hep yapmak istediğim bir şeydi ve amı nın üstüne boşlamasını ben söyledim Masör boşaldıktan sonra eşimin yaına uzandı ve onu öperek sakinleştirmeye başladı bu arada ben Masörün spermlerini yalıyordum Yeşim hayretler içindeydi böyle bir şey yapabileceğim akılının ucuna bile gelmezdi ama bundan büyük keyif alıyordum sona uzandık sarıldık ve bir müddet öyle yattık masör genç kalktı ve hazırlandı ücretini verip Masörü uğurladıktan sonra Yeşimin yanına uzandım ve gülmeye başladık Bana seninle evlenmekte ne kadar doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum dedi. Bu gerçekten güzeldi... Masaj için Teşekkür ederiz. Belki tekrar deneyeceğiz.
02 Nisan 2021, at 00:03
Alıntı